Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 02, 12:18)
Turi rimtų problemų su teksto suvokimu. Na kur aš parašiau, kad reikia sėdėti namie ir balansuoti karmą? Ar rašiau bent kartą, kad moteriai negalima dirbti???


QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 02, 12:24)
Dar kartą pasitvirtina problemos su teksto suvokimu... Gal grįžk į mokyklą, ką?  mirksiukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif
Dirbanti moteris pagal tave tai nuo ryto iki vakaro arianti ir perkanti paką koldūnų. Va tu tai gi skaniai gamini. Dirbanti gi taip negalėtų. biggrin.gif

Baigiu, kad jau teksto nesuvokiu, tai tiek to. biggrin.gif

Be to temoje apie Dievą, jau seniai ne į temą šnekama. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 11:29)


Be to temoje apie Dievą, jau seniai ne į temą šnekama.  4u.gif


Galim ir į temą: dievas mato, kad tu neturi ką Savo pasakyti, todėl čia ateini su įžeidinėjimais ir patyčiomis. Gal reikia gero psichologo? O gal užtektų draugei ant peties paverkti? cray.gif
Imk balionėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 11:29)
biggrin.gif  biggrin.gif 
Dirbanti moteris pagal tave tai nuo ryto iki vakaro arianti ir perkanti paką  koldūnų. Va tu tai gi skaniai gamini. Dirbanti gi taip negalėtų.  biggrin.gif

Nuvertinti sveiką maistą yra labai neprotinga. Tai gyvybės palaikymas, genų negadinimas ir t.t. Laiminga aš, kai darbo vietoje galiu pasigaminti, nes turiu tam sąlygas, o ne tik virti pirktinius koldūnus...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 02, 12:07)
Nuvertinti sveiką maistą yra labai neprotinga. Tai gyvybės palaikymas, genų negadinimas ir t.t. Laiminga aš, kai darbo vietoje galiu pasigaminti, nes turiu tam sąlygas, o ne tik virti pirktinius koldūnus...


Pastaruosius keletą metų teko dirbti šeimose ir matyti, kaip maistu rūpinasi mamos. Deja, tentencijos nėra džiuginančios: grįžusios po sunkios darbo dienos moterys jėgų ir norų neturi niekam...Visai teigiamai žiūriu į namų tvarkytojų pasisamdymą- lieka daugiau laiko šeimai.
Atsakyti

Is ties, apie tai ir kalbam, kad skirti daugiau laiko seimai. Seima visgi prioritetas.. o kam namie buti nepatinka, vertetu pasirupinti ju jaukumu gal pradziai 🙂🤔 Niekas cia nekalbejo kad jau va uzsidaryti namie iki pencijos ir siukstu bedirbti. Tiesiog svarbu nepamirsti, kas svarbiausia, ir tai tikrai nera darbas ar geras laiko praleidimas.. Moteriskumas visu pirma reikalingas, kad moteris priimtu save, suvoktu kas jai skirta. Tai nera tik mezgimas ant sofos ir laukimas laimikio is vyro 😁 Bet esme, kad darbas ir pasinerimas i ji per daug atima - didziaja dali to laiko, kuris svarbus jai paciai ir seimos gyvenimui. Kaip jau buvo mineta, kad po to dazniausiai nelieka jegu ir noro kokybiskam laikui, gaminimui, bendravimui ir pan. .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnyte Jank: 02 birželio 2017 - 12:41
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 02, 10:34)
Nebūk ribota, nes liks tik su RivjeraMaya kalbėtis. Gi neprasidėjo gyvenimas žemėj nuo 21 amžiaus. Tų laikų buvo visokių, nuostatų visokių, požiūrių visokių ir tada niekas negalvojo, kad jie neteisūs. Dabartinė santvarka yra ne tik suformuota, bet ir primesta. Tau tiesiog įdiegta, kad ji dabar teisinga ir gera. Bet įsivaizduok, jei gimtumei nematydama jokios santvarkos ir iš karto būtum suaugusio žmogaus proto, peržvelgtum žmones: vyrus, moteris, senius, vaikus, ligonius ir nebūtinai tu pati suformuotumei santvarką tokią (jei tau būtų leista), kokia jinai yra dabar. Tai čia dėl žmonių. O jei kalbėtume apie gamtos situaciją, apgyvendinimą, pramonę ir t.t. Tai oi... Kažin ar bent vienas sveiko proto žmogus, jei galėtų rinktis, rinktųsi dabartinę situaciją: užterštus dirvožemius, vandenynus, masiškai iškirstus miškus ir t.t.
Todėl nemanyk, kad kažkas kvailas, jei žvelgia į situaciją giliau, mąsto kas būtų, jei būtų ir t.t. Geriau pati pamąstyk iš visų kampų ax.gif


O kas juos uzterse ? Tinginiai kurie nemegsta tvarkytis nuo pat gimimo ax.gif Jei tingi savo namus apsikuopti, vaidini kad i gilesne prasme isigilini ?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 02, 14:25)
O kas juos uzterse ? Tinginiai kurie nemegsta tvarkytis nuo pat gimimo  ax.gif Jei tingi savo namus apsikuopti, vaidini kad i gilesne prasme isigilini ?

Ačiū ačiū už sudievinimą bigsmile.gif Taip, taip, aš gi ta visa pramonė ir technika biggrin.gif Saugokis bicycle.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 02, 00:27)
Ubuntu, tu teisi- gi ne šiaip sau siūloma įteisinti gėjų santykius: jūsų šeimoje puikiai sugyvena du vyrai smile.gif Gi gali būti ir taip smile.gif

Nu ka galiu tau pasakyti, kaip ir nieko parasei nuosprendi ir viskas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Is tikro juokinga siek tiek, nes sielos zmoniu neturi lyties, turi kunas.
Kazkaip jau labai i pievas nusigrybavai, kad tik irodytum savo teisuma....
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 02, 13:02)
Pastaruosius keletą metų teko dirbti šeimose ir matyti, kaip maistu rūpinasi mamos. Deja, tentencijos nėra džiuginančios: grįžusios po sunkios darbo dienos moterys jėgų ir norų neturi niekam...Visai teigiamai žiūriu į namų tvarkytojų pasisamdymą- lieka daugiau laiko šeimai.

Kodel butinai po sunkios darbo dienos??? mano darbas man labai mielas ir idomus, ne visos gi fabrikuose prie konvejerio dirba smile.gif Ir su vaikais prasilenkiu vos 2 val. Ir gaminu ir kasdiena, ir pusrycius, ir pietus( ir pietus valgo kartu danziausiai), ir vakariene ir sveikai stengiusoi pagal galimybes maitinti seima ...., bet tai juk nesvarbu, nes uzdejai jau stampa ant visu ir net jei kalbi nelogiskai ir nuolat sau priestarauji, bet tai tikriausiai moteriskumo bruozas ar ne, kurio pas mane nera bigsmile.gif , tai moteris turi but namie ir rupintis seima, tai neturi, bet jei jau dirba, tai nei pamaitinti seimos nesugeba.... vis tiek liksi sau teisi, nes as juk nemoteriska, o tu moteriska moteris ir niekas nieko nemasto ir nera saziningi sau tik tu bigsmile.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 02 birželio 2017 - 14:07
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 02, 13:07)
Nuvertinti sveiką maistą yra labai neprotinga. Tai gyvybės palaikymas, genų negadinimas ir t.t. Laiminga aš, kai darbo vietoje galiu pasigaminti, nes turiu tam sąlygas, o ne tik virti pirktinius koldūnus...

Pirktinių koldūnų šiemet dar nevalgėm, o aš dirbanti. Neskanūs man jie. biggrin.gif O jei tu (ir vaižgantė) galvoji, kad namuose šeimininkaujanti moteris šeimai būtinai gamina tik sveiką maistą, tai neturiu ką pasakyti. Kaip tik tokios šeimos valgiaraštis dažniausiai būna riebus, gausus, peršerti vaikai ir vyras, ir pati šeimininkė ne iš kūdųjų ir sveikųjų. Kai nėra daug laiko, supjaustei pomidorą, išvirei košę kokią, ar salotų su mėsa ir užtenka. Aš kaip visą laiką gaminanti, tai galiu pasakyti, kuo mažiau gaminu, tuo sveikiau ir mažiau valgom. biggrin.gif Šiandien pas mus vakare bus grikių košė, nes ,,grįžusi po sunkios darbo dienos neturėsiu jėgų ir noro'' ką nors gaminti. nail.gif Tingėsiu. biggrin.gif Esu labai bloga mama ir žmona. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 02, 14:44)
Ačiū ačiū už sudievinimą bigsmile.gif Taip, taip, aš gi ta visa pramonė ir technika  biggrin.gif Saugokis bicycle.gif

Susidievinai pati, as ne karto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 14:53)


4u.gif butent, kuo ilgiau gimini pvz cepelinus kokius, tuo maistas nesveikiasnis. Sveika maista pagaminti pilnai uztenka 30 min, gal siek tiek ilgiau ,kol isverda. Nors siaip megstu kuo daugiau neapdoroto termiskai maisto. Jei kas netikit pasidomekit kokiu Jamie Oliver
Patiekalai per 30 min:

http://www.jamieoliv...30 minute meals

oi jis vyras tai jauciu netinka, o gal jis tada jau moteris ne vyras, nes gamina. Ir jo seima jauciu labai nelaiminga... blink.gif

Man tas tokiu steriotipu kabinimas jau taip naiviai ir juokingai atrodo...esu ir pati per tai perejusi kazkada rimtai tuo buvau susidomejusi, bet supratau, kas tai dar viena saves apgaule, ne darbuose esme, o sirdyje ...bet kiekveinam juk savi keliai ir savos patirtys....
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 02, 14:25)
O kas juos uzterse ? Tinginiai kurie nemegsta tvarkytis nuo pat gimimo   ax.gif Jei tingi savo namus apsikuopti, vaidini kad i gilesne prasme isigilini ?

Gal atvirksciai tinginiai negali nieko uztersti, nes jie tingetu ka nors veikti. biggrin.gif Butent namu tvarkymas "tradicinem" dabar naudojamom priemonem ir tersia...
Tie visi "aktyvus durniai" uzterse, kurie vis dirba ir dirba, negalvodami apie ateiti ir aisku mes visi prisidedam, taigi nereikia cia nuo saves purtyti purvu ant kitu. Apsizvalgykit namie, neturit plastikiniu ar kitu is naftos susintetintu produktu, nenaudojat jokiu chemiju prasutis, valyti namus, neturit aukso dirbiniu, gyvenat bent jau mediniame name be jokiu sintetiniu apsilidinimu ir visi dazai ir apdailos priemones irgi labai ekologiskos ir naturalios??? Jau nesneku apie mityba....
Papildyta:
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 06 02, 13:40)
<p>Is ties, apie tai ir kalbam, kad skirti daugiau laiko seimai. Seima visgi prioritetas.. o kam namie buti nepatinka, vertetu pasirupinti ju jaukumu gal pradziai 🙂🤔 Niekas cia nekalbejo kad jau va uzsidaryti namie iki pencijos ir siukstu bedirbti. Tiesiog svarbu nepamirsti, kas svarbiausia, ir tai tikrai nera darbas ar geras laiko praleidimas.. Moteriskumas visu pirma reikalingas, kad moteris priimtu save, suvoktu kas jai skirta. Tai nera tik mezgimas ant sofos ir laukimas laimikio is vyro 😁 Bet esme, kad darbas ir pasinerimas i ji per daug atima - didziaja dali to laiko, kuris svarbus jai paciai ir seimos gyvenimui. Kaip jau buvo mineta, kad po to dazniausiai nelieka jegu ir noro kokybiskam laikui, gaminimui, bendravimui ir pan. .</p>

Tai gal snekekit nuo saves, o ne apie kitas? Jei jus nespejat, jei pervargstat taip ir sakykit biggrin.gif
Man lieka laiko ir pabendravimui, ir gaminimui, ir namu tvarkymui. Tik man nera svarbiausia gyvenime prisikims pilva cepelinais, ar iki blizgesio kas dien valyt palanges. Man darbas ir yra is dalies savea pazinimas, savu galimybiu pletimas, tobulinimas tam tikru mano sugebejimu.
Kaip ir sakiau tiek man tiek vyrui seima yra prioritetas, bet darbas butent ir yra man svarbus aisku ne svarbesnis uz siema, galim asakyti kaip hobis, vaikai auga kuriasi savo gyvenimus visada, tai dalis gamtos , gyvenimo, bet esu ir as , mano kaip sake kuryba, mano tobulejimas, augimas kuri vissikai garziai galima suderinti. Dar geriau viska darau, kai isejau i darba, po vaiku auginimo, geriau paskirstau laika, geriau viska speju ir svarbiausia jauciuosi pati gerai siuo metu. Viskam yra savas laiaks, kai vaikai mazi jiems reikia labai daug demesio ir rupescio jais, bet kai jie auga to vis reikia maziau ir maziau, tada lieka laiko sau , saviem interesam ir nesvarbu ar moteris namie siuvines, ar kazka ten balansuos ar iseis i darba ir uzsiims megstama gal kitokia veikla, tai nedaro jos vyru, ar nevykdancia savu pareigu kaip cia bandoma pritemti smile.gif
O vaikai mano nuo maziuku man padeda, moka pasigaminti maista, moka tvarkytis. Nesuprantama man buna, kai suauge zmones nesugeba savim pasirupinti, valgio pasigaminti ar tvarkytis nemoka, manau tai buna perdem "rupestingu" mamu nuopelnas, vaikam reikia mokytis savarankiskumo ir ne is kart po 18 m, o pamazu nuo gimimo. Jei tik vaikais rupinsimes ir namais, tai elgsimes tik kaip kaciukai ar suniukai ar visi kiti gyvunai....
ka jus tuite omenyje nelieka laiko, ka jus su tuo laiku darote, kuris jums lieka? pati?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 02 birželio 2017 - 14:07
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 14:53)
Pirktinių koldūnų šiemet dar nevalgėm, o aš dirbanti. Neskanūs man jie. biggrin.gif  O jei tu (ir vaižgantė) galvoji, kad namuose šeimininkaujanti  moteris šeimai būtinai  gamina tik sveiką maistą, tai neturiu ką pasakyti. Kaip tik tokios šeimos valgiaraštis dažniausiai būna riebus, gausus, peršerti vaikai ir vyras, ir pati šeimininkė ne iš kūdųjų ir sveikųjų. Kai nėra daug laiko, supjaustei pomidorą, išvirei košę kokią, ar salotų su mėsa ir užtenka. Aš kaip visą laiką gaminanti, tai galiu pasakyti, kuo mažiau gaminu, tuo sveikiau ir mažiau  valgom.  biggrin.gif Šiandien pas mus vakare  bus grikių košė, nes ,,grįžusi po sunkios darbo dienos neturėsiu jėgų ir noro'' ką nors gaminti.  nail.gif Tingėsiu.  biggrin.gif Esu labai bloga mama ir žmona.  ax.gif

Tai tu dar ne visi. Kiek yra tokių, kurios nei savęs neprisižiūri, nei šeimos.
Daržovių nepamiršk prie grikių ir sūrio gero dar gali papjaustyt mirksiukas.gif
Atsakyti