Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

Xor labai teisingai parašė, kad vyrai yra mandagūs, todėl su moterimis kalba taip, kaip joms norisi girdėti... Kam tie konfliktai? Pasakei, kad tau pirmoje vietoje šeima ir eini į garažą... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 01, 19:02)

Vaizgante, pati sakai uzsiimi beveik nuolat samoningu karmos balansavimu, tai jei tuo neuzsiimtum, manytum, kad pilnavertiskai gyveni?
Kiek tau seima, vaikai vyras yra pirmoje vietoje, kiek ta veikla? Kiek laiko skiri bendravimui su vyru , vaikais, kiek visoms savo kelionem, balansavimui ? (nezinau ,ka ten tiksliai darai)
Sakysi tikriausiai, kad viska darai paraleliai, taip ir kitos moterys sugeba paraleliai ir kitom veiklom uzsiimti smile.gif


Sakyčiau, tavo klausimai iš keistos operos.
Nesuku galvos, ar mano gyvenimas pilnavertis, tiesiog einu savo keliu ir darau tai, ką turiu daryti. Kartais būna baisu, kad gyvenimas toks trumpas, o žmogaus organizmas toks silpnas, kad negali dirbti ištisomis paromis.
Mano visos veiklos vyksta vienu metu: plaunu lėktes, šveičiu vonią ir tuo pat metu dirbu kitame lygmenyje. Vaikams bendravimo niekada netrūko, vyrui taip pat. Nėra taip, kad sėdžiu namie ir nedirbu. Mano darbai yra specifiniai, nes dirbu greitąja pagalba- ten, kur reikia ir su tuo, kam manęs reikia... Neretai tie, su kuriais dirbu, apie tai neturi supratimo...Tiesiog man mokama ir tiek...
Atsakyti

"Jei moteris uzsiima tik namais ir vaikais, tai tik gyvunu lygmuo, moteris turi tureti ir savos veiklos, interesu lauka, aisku tai nebutinai turi buti ejimas is namu, bet ji turi tureti kazka kas jai idomu." Apie tai cia visi jau pasisake, kad moters veikla yra gana plati ir kurybinga. Berods nebuvo mineta, kad moteris turi tik gimdyti ir sedeti namie. Keistokai primetamas gyvunu lygmuo. Nors tam tikru kampu taip ir yra 🙂 Pvz lyginant su ziurkenais is ankstesniu postu. 

Del mandagumo tiesa , juk daznai vyras pasakys ka moteris nori girdeti. Bet ji greit pajus, kad kazkas netaip. Jei nores pajusti 🙂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnyte Jank: 01 birželio 2017 - 20:43
QUOTE(xor @ 2017 06 01, 19:14)
Vyras ir moteris šeimą supranta skirtingai, vyras  galvoja, o moteris jaučia. Kai vyras kalba apie šeima, tai manau daugiau yra galvojama kokie vaikai užaugs. Vyrui bus didelė garbė gimus berniukui, tad šeima yra labiau palikuonių klausimas, o ne tik gražiai praleistas sekmadienis parke. Vyras gali ir be šeimos visą gyvenimą pragyventi ir net nepajausti dėl to emocinio alkio.
Šiais laikais jau nėra taip aktualu perduoti savo karūną, tad neatmetu ir  tokio varianto, kad vyras šiais laikais su moterimi apie šeimą gali kalbėti taip kaip norėtų girdėti pati moteris.

Tu realiai taip mastai apie savo seima?? bigsmile.gif
Man kaip tik viskas atvirksciai atrodo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Net mano sunus nesenai pasake, moterys daugiau galvoja, o vyrai veikia, butent taip ir yra, kadangi moteris silpnesne, jai reikia daugiau mastyti, kad kazka nuveikti, vadovautis protu, kai vyrui uztenka daznai raumenu biggrin.gif Kaip tik mano vyras daugiau iniciatorius graziu savaitgaliu parkuose, aisku ir vaikai svarbus, bet ne kaip kazkokie palikuonys.
Oi dar ir kaip negali tie vyrai vieni, kiek zinot laimingu vienisu vyru, kurie vieni visa gyvenima??? Moterys kaip tik viena susiranda ka veikti, turi draugiu turi kokiu rankdarbiu ir gyvena sau laimiga, o vyrai be moteru nyksta, net mokslininkai paskaiciavo, kad vede vyrai net ilgiau gyvena biggrin.gif
Mano vyras is vis mazai sneka, as ji suprantu is veiksmu, ne is zodziu daugiau smile.gif
Nu vienu zodziu musu seima i tuos standartus neitelpa matyt, bet mums gerai smile.gif Ir tvarkomes abu, ir maista abu gaminam, aisku vyras maziau, nes daugiau dirba , bet jam patinka gaminti, kiekviena diena gaminu bent 2-3 k, kartais ir po kelis skirtingus patiekalus, nes megstu skaniai pavalgyti smile.gif , ir man patinka gaminti, mums patinka leisti laika kartu...
Taip pastebejau, kad vytui labai sunku, jei jis neturi darbo, bet del to pirmiausia, kad pinigu neatnesa i namus, man tai vienodai , man patiko neiti i darba, bet tam tikra laiko tarpa, o jau kai vaikai auga pvz jei kokie paaugliai tai is vis tu tevu jiems tikrai nereikia 24 val per para kaip kokiam kudikiui, tai ir moteriai atlieka daugiau laiko kazka kitka nuveikti, kas jai idomu, kur ji randa savo sfera ir savirelizacija, tvarkymai indai, dulkes jos niekad neisbaigs bigsmile.gif , o va atsisesti nupiesti koki piesini gali suteikti zmogui dziaugsma ar nueit padainuot , pasokt, arba dirbt kokia architekte ir kurt namus arba dizainiere arba atsidaryt grozio salona, nu begale sferu ir ne tik vyrai ir moterys nori kazka veikt daugiau nei dulkiu sluostymas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 20:38)
Sakyčiau, tavo klausimai iš keistos operos.
Nesuku galvos, ar mano gyvenimas pilnavertis, tiesiog einu savo keliu ir darau tai, ką turiu daryti. Kartais būna baisu, kad gyvenimas toks trumpas, o žmogaus organizmas toks silpnas, kad negali dirbti ištisomis paromis.
Mano visos veiklos vyksta vienu metu: plaunu lėktes, šveičiu vonią ir tuo pat metu dirbu kitame lygmenyje. Vaikams bendravimo niekada netrūko, vyrui taip pat. Nėra taip, kad sėdžiu namie ir nedirbu. Mano darbai yra specifiniai, nes dirbu greitąja pagalba- ten, kur reikia ir su tuo, kam manęs reikia... Neretai tie, su kuriais dirbu, apie tai neturi supratimo...Tiesiog man mokama ir tiek...

Ka ir sakau, nesakiau, kad reikia galva sukti , sakau, ta ir sakau, kad visi turi daryti, tai ,ka turi, ne palei kazkieno kito susigalvotus standartus... 4u.gif Tai ir kitos moterys lygiai taip ppat sugeba suderinti ir savo pareigas ir veikla seimai ir uz siemos ribu, ne visos , bet tikrai yra, kas sugeba.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 20:08)
Xor labai teisingai parašė, kad vyrai yra mandagūs, todėl su moterimis kalba taip, kaip joms norisi girdėti... Kam tie konfliktai? Pasakei, kad tau pirmoje vietoje šeima ir eini į garažą... biggrin.gif

Mano vyras ir nera sakes, as neesu klaususi, man ir taip aisku is veiksmu is to ka iki siol patyreme, isgyvenome. Jis niekada neina i garaza, kai nebutina ir kai gali buti su seima biggrin.gif
Aplamai mano vyras ne is tu graziai snekanciu vyru, kaip yra taip ir sako ir as panasiai, kam tos kaukes namie?
As labai nemegstu daug ir graziai snekanciu vyru, jie man labai itartini atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 01 birželio 2017 - 21:49
Ubuntu, tu teisi- gi ne šiaip sau siūloma įteisinti gėjų santykius: jūsų šeimoje puikiai sugyvena du vyrai smile.gif Gi gali būti ir taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 17:26)
Arba aš nesugebu aiškinti, arba skaitančiųjų smegeninėse plytų krūva. Atsiprašau, bet galiu jau tik taip reaguoti. Ne darbai svarbu, o kaip moteris sukuria atmosferą namuose.
Bus vaikai namuose, ar nebus jų, gi vis vien gaminsiu, nes vyras niekur išeiti nežada. O jei jis pirmas iš šio pasaulio iškeliaus, gi ir toliau gaminsiu, nes pati valgysiu. Kodėl ieškot sliekų ten, kur jų nėra?
Kodėl dukra padeda? Nes jai laikas po truputį mokytis iš manęs maistą gaminti. Mergaitėms įprasta mokytis pamėgdžiojant, berniuko taip nepamokysi- jam bus nuobodu. Be to, dukra iš mamos turi perimti jos patirtį virtuvėje, taip aš perėmiau iš savo mamos. Ir jei aš nepaminėjau sūnų, dar nereiškia, kad jie nepadeda. Tik kad man tos jų pagalbos mažai reikia, nes man maisto gaminimas nėra kančia. Kančia būna tik sugalvoti, ką pagaminti.
Tokie klausimai gali kilti moteriai, kuriai tai, ką paprastai daro moteris namuose, yra lažas. Bet gal tada verta pagalvoti, kodėl lažas? Tai neatsiejama gyvenimo dalis.  Kai moteris atlieka savus darbus, vyrai atlieka savus,  šeimoje vyrauja santarvė, ir nereikia moteriai plėšytis per kelis darbus, nes finansais pasirūpina vyras. Ir moteris gali skirti laiko savirealizacijai. Kokia šeima, jei joje nuolat pervargus moteris?
Nekalbu apie tai, kad moteris turi užsidaryti namuose ir tik kampus kuopti ir pyragus kepti. Jokiu būdu. Bet ji neturi būti darbiniu arkliu. Gi ir aš ne tik pietus kasdien darau, nes namie sėdžiu. Mano darbai trunka praktiškai visą parą, tačiau toks mano gyvenimo būdas. Ir visuomet taip viską susidėlioju, kad šeima, vaikai būtų pirmoje vietoje, o visa kita jau po to.



Supratau ką nori pasakyti. smile.gif Esmė ta, kad mūsų supratimas apie šeimą skiriasi. Tavo vienoks, mano kitoks. Aš manau, kad šeimoje atmosferą turi kurti du žmonės. Nenorėčiau kurti viena prisidengusi kažkokiais buities darbais. Ir aš puikiai suprantu situacijas, kai mama augina mažus vaikus namuose, o vyras dirba, nes taip šeimai patogiau, taupiau, geriau. Tačiau kai vaikai užauga, o mama/žmona ir toliau lieka užstrigusi ,,vaikų’’ auginime, namų tvarkyme prisidengdama visokiais karmos balansavimais, matymais, žinojimais, tai tiesiog juokinga. smile.gif Aš manau, kad sveika, darbinga moteris turi dirbti ir save išlaikyti, nes man būtų gėda sėdėti ir toliau kažkam ant sprando. Pagaliau ir savo žmogaus būtų gaila, norėtųsi, kad ir jis jau atsipūstų, pailsėtų, pasidalinti atsakomybe, nes man nereikia tik darbinio arklio.
Aišku, gal tu irgi uždirbi iš savo ,,veiklos’’,bet tada viskas būtų aišku, kodėl tu nori arba tau naudinga, kad visi tikėtų, jog tu ,,matai’’, ,,žinai’’, esi kažkokia kitokia. Verslas, taip sakant. biggrin.gif



QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 17:42)
Iš to, koks kilo širšalas, akivaizdu, kad paliečiau skaudžią temą...
O širšalo esmė tokia: na negaliu priimti to, ką sako vaižgantė, nes tada reikės kažką keisti savo gyvenime, o pokyčiai yra skaudūs... Geriau, kad viskas liktų taip, kaip yra dabar: dirbu nuo ryto iki vakaro, grįždama nuperku paką koldūnų, ir grįžus lakuojuosi nagus... O savaitgalį atariu sode, nes reikia daržovių prisiauginti... Tipiškas tarybinės moters portretas...
Ir būtinai turiu neigti tai, ką rašo vaižgantė, nes kitu atveju teks pripažinti sau, kad mano gyvenime ne viskas gerai...

O jau susireikšminimas. biggrin.gif
Sveikas žmogus ir turi dirbti, išlaikyti save, vaikus ir dar bent vieną silpnąjį visuomenės narį (ligonį, pensininką, neįgalųjį mokėdamas mokesčius), kuris negali pasirūpinti savimi. O ne po seminarus apie moteriškumą vaikščioti. smile.gif O kodėl tu manai, kad kažkas kažką turėtų keisti savo gyvenime paskaičius ką tu čia rašai? Tipo tik tu teisi ir tik tavo supratimas apie gyvenimą geras? Man pavydžiu kaip tik atrodo, kad tai tavo gyvenime ne viskas gerai ir jį reikėtų keisti. Kuo greičiau. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 13:14)
Kaip žiauriai beskambėtų, bet teisūs tie, kurie draudė moterims mokytis...

Ar gali sveiko proto žmogus taip galvoti? Abejoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 02 birželio 2017 - 07:20
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 08:07)
Supratau ką nori pasakyti. smile.gif  Esmė ta, kad mūsų supratimas apie šeimą
skiriasi. Tavo vienoks, mano kitoks. Aš manau, kad šeimoje atmosferą turi kurti du žmonės.


Mūsų supratimas apie šeimą todėl skiriasi, kad tavasis vis dar toks, kaip tarybiniais laikais. Na kam į kažkokius seminarus vaikščioti? Vaikščioja tik nenormalios moterys. Normalios turi du veidus: vieną sau, kitą parodymui. Ir ji būtinai sakys: su manim viskas gerai, mano šeimoje viskas gerai. Manęs tai nestebina- žmonės iš esmės yra tinginiai, melagiai ir savanaudžiai.
Neteigiu, kad su manim viskas gerai, kad mano šeimoje viskas gerai. Nesu melagė. Nemeluoju nei sau, nei kitiems. Bet kai nemeluoji, ieškai info ir darai sprendimus.
Ir neneigiu, kad esu susireikšminus. Taip, o ką? Esu tvirta, daug žinių turinti moteris. Vieno ko nebijau- nuolatinių pokyčių.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 08:07)
O jau susireikšminimas.  biggrin.gif
Sveikas žmogus ir turi dirbti, išlaikyti save, vaikus ir dar bent vieną silpnąjį visuomenės narį (ligonį, pensininką, neįgalųjį mokėdamas mokesčius), kuris negali pasirūpinti savimi. O ne po seminarus apie moteriškumą vaikščioti. smile.gif O kodėl tu manai, kad kažkas kažką turėtų keisti savo gyvenime paskaičius ką tu čia rašai? Tipo tik tu teisi ir tik tavo supratimas apie gyvenimą geras? Man pavydžiu kaip tik atrodo, kad tai tavo gyvenime  ne viskas gerai ir jį reikėtų keisti. Kuo greičiau.  biggrin.gif

Ar gali sveiko proto žmogus taip galvoti? Abejoju.

Nebūk ribota, nes liks tik su RivjeraMaya kalbėtis. Gi neprasidėjo gyvenimas žemėj nuo 21 amžiaus. Tų laikų buvo visokių, nuostatų visokių, požiūrių visokių ir tada niekas negalvojo, kad jie neteisūs. Dabartinė santvarka yra ne tik suformuota, bet ir primesta. Tau tiesiog įdiegta, kad ji dabar teisinga ir gera. Bet įsivaizduok, jei gimtumei nematydama jokios santvarkos ir iš karto būtum suaugusio žmogaus proto, peržvelgtum žmones: vyrus, moteris, senius, vaikus, ligonius ir nebūtinai tu pati suformuotumei santvarką tokią (jei tau būtų leista), kokia jinai yra dabar. Tai čia dėl žmonių. O jei kalbėtume apie gamtos situaciją, apgyvendinimą, pramonę ir t.t. Tai oi... Kažin ar bent vienas sveiko proto žmogus, jei galėtų rinktis, rinktųsi dabartinę situaciją: užterštus dirvožemius, vandenynus, masiškai iškirstus miškus ir t.t.
Todėl nemanyk, kad kažkas kvailas, jei žvelgia į situaciją giliau, mąsto kas būtų, jei būtų ir t.t. Geriau pati pamąstyk iš visų kampų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 02, 11:23)
Mūsų supratimas apie šeimą todėl skiriasi, kad tavasis vis dar toks, kaip tarybiniais laikais. Na kam į kažkokius seminarus vaikščioti? Vaikščioja tik nenormalios moterys. Normalios turi du veidus: vieną sau, kitą parodymui. [/B]Ir ji būtinai sakys: su manim viskas gerai, mano šeimoje viskas gerai. Manęs tai nestebina- žmonės iš esmės yra tinginiai, melagiai ir savanaudžiai.
Neteigiu, kad su manim viskas gerai, kad mano šeimoje viskas gerai. Nesu melagė. Nemeluoju nei sau, nei kitiems. Bet kai nemeluoji, ieškai info ir darai sprendimus.

mastau.gif Tai taip išeitų, kad visas pasaulis gyvena tarybiniais laikais, nes ne tik aš, bet milijonai moterų dirba, o ne sėdi namuose ir karmas balansuoja. biggrin.gif Tiesiog tu neturi kitų argumentų, tai naudoji kažkokias nesąmones. Esmė ta, kad nei tavo šeimos gyvenimas, nei mano nėra kažkoks rodiklis. Jis skirtingas. Bet nei blogesnis, nei geresnis. Bet tu nori pateikti, kad va tavo tai jau ,,teisingas'', o kitų ,,tarybinis''. biggrin.gif Vaikštau aš į seminarus, bet jie tikrai ne apie moteriškumą, neįdomūs man tokie. Kaip tu namuose būdama jautiesi laiminga, taip kita moteris eidama į darbą išgyvena tą patį, nes jai namuose neįdomu., bet pagal tave tai blogai, tai jau ne moteris, o vyras ir visokie kitokie bla bla bla. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 11:02)
mastau.gif Tai taip išeitų, kad visas pasaulis gyvena tarybiniais laikais, nes ne tik aš, bet milijonai moterų dirba, o ne sėdi namuose ir karmas balansuoja.  biggrin.gif Tiesiog tu neturi kitų argumentų, tai naudoji kažkokias nesąmones. Esmė ta, kad nei tavo šeimos gyvenimas, nei mano nėra kažkoks rodiklis. Jis skirtingas. Bet nei blogesnis, nei geresnis. Bet tu nori pateikti, kad va tavo tai jau ,,teisingas'', o kitų ,,tarybinis''.  biggrin.gif Vaikštau aš  į seminarus, bet jie tikrai ne apie moteriškumą, neįdomūs man tokie. Kaip tu namuose būdama jautiesi laiminga, taip kita moteris eidama į darbą išgyvena tą patį, nes jai namuose neįdomu., bet pagal tave tai blogai, tai jau ne moteris, o vyras ir visokie kitokie bla bla bla.  biggrin.gif


Turi rimtų problemų su teksto suvokimu. Na kur aš parašiau, kad reikia sėdėti namie ir balansuoti karmą? Ar rašiau bent kartą, kad moteriai negalima dirbti???Kur aš rašiau, kad mano požiūris teisingiausias?
Būtent tarybiniam požiūriui būdinga "gyventi taip, kaip visi", o ne mąstyti sava galva...O jei kuris mėgina mąstyti kitaip, išsakyti savo požiūrį, yra būtina jį suniekinti, sumenkinti ir pasakyti: nesąmonės. Pati tu nesąmonė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 02, 11:34)
Nebūk ribota, nes liks tik su RivjeraMaya kalbėtis. Gi neprasidėjo gyvenimas žemėj nuo 21 amžiaus. Tų laikų buvo visokių, nuostatų visokių, požiūrių visokių ir tada niekas negalvojo, kad jie neteisūs. Dabartinė santvarka yra ne tik suformuota, bet ir primesta. Tau tiesiog įdiegta, kad ji dabar teisinga ir gera. Bet įsivaizduok, jei gimtumei nematydama jokios santvarkos ir iš karto būtum suaugusio žmogaus proto, peržvelgtum žmones: vyrus, moteris, senius, vaikus, ligonius ir nebūtinai tu pati suformuotumei santvarką tokią (jei tau būtų leista), kokia jinai yra dabar. Tai čia dėl žmonių. O jei kalbėtume apie gamtos situaciją, apgyvendinimą, pramonę ir t.t. Tai oi... Kažin ar bent vienas sveiko proto žmogus, jei galėtų rinktis, rinktųsi dabartinę situaciją: užterštus dirvožemius, vandenynus, masiškai iškirstus miškus ir t.t.
Todėl nemanyk, kad kažkas kvailas, jei žvelgia į situaciją giliau, mąsto kas būtų, jei būtų ir t.t. Geriau pati pamąstyk iš visų kampų ax.gif


Oi, tai įsivaizduoti mes galim daug ką, nuo ryto iki vakaro sėdėti ir svajoti, kaip būtų jei būtų. biggrin.gif Bet aš gyvenu čia ir dabar. Tu irgi. biggrin.gif Koks skirtumas suformuota ar primesta, bet tai dabartinis gyvenimas. Mes gyvenam kiekvienas taip, kaip mums geriau, šeimai, artimui ir tai nėra, nei geriau, nei blogiau. Juk nesiūlai mesti darbą, namus, šeimą, laisvalaikį, pramogas ir užsidaryti kokioje žeminėje, kad pabėgčiau nuo ,,primestos santvarkos'', karmos pabalansuoti?
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 02, 11:22)
Oi, tai įsivaizduoti mes galim daug ką, nuo ryto iki vakaro sėdėti ir svajoti, kaip būtų jei būtų.  biggrin.gif Bet aš gyvenu čia ir dabar. Tu irgi.  biggrin.gif Koks  skirtumas suformuota ar primesta, bet tai dabartinis gyvenimas. Mes gyvenam kiekvienas taip, kaip mums geriau, šeimai, artimui ir tai nėra, nei geriau, nei blogiau. Juk nesiūlai mesti darbą, namus, šeimą, laisvalaikį, pramogas  ir užsidaryti kokioje žeminėje, kad pabėgčiau nuo ,,primestos santvarkos'', karmos pabalansuoti?


Dar kartą pasitvirtina problemos su teksto suvokimu... Gal grįžk į mokyklą, ką? mirksiukas.gif
Atsakyti