Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 13:22)

Valgyti darau vaikams, nes tai moteriškumo pasireiškimas.
Namus tvarkau, nes tai moterika kūryba.


Ubuntu, tavo net klausimai kaip vyro... Tai apie ką mes čia šnekam?  ax.gif


Manyciau kad valgio darymas tai paprasciausiai noras skaniai pavalgyti ir kad vaikams patiktu ir kad jie butu sotus mirksiukas.gif Vyrai oho kokie gali buti kulinarai ir tai tikrai ne moteriskumas , ko gero geriausiai apmokami maisto gamintojai ( shefai) brangiuose restoranuose butent vyrai 4u.gif

Kas del kambariu tvarkymo, kad tai savotiska kuryba, pritariu 4u.gif Palaikyti namus jaukiais ir tvarkingais, reikalinga kuryba , ne tik sluota biggrin.gif


Ubuntu klausimai tikrai skamba vyriskai ax.gif ne tik klausimai.....
Atsakyti
Dar ką neseniai supratau tai, kad moteriai yra be galo svarbu gerai jaustis, daug svarbiau, nei siekti kažkokių tikslų. Manau, tikslo siekimas iščiulpia visą moteriškumą, nes tikslui pasiekti reikalingos grynai vyriškos energijos.
Atsakyti
Tikrai yra moterų darboholikiu, kurioms atvirai labiausiai rūpi jų karjera ir pan, na, tai jų reikalas. Bet yra tokių, kurios kankinasi bandydamos pritapti prie visur peršamo vyriško modelio, kad save realizuoti reikia per tikslų siekimą, karjerą, veiklą. Jos taip ir daro, bet save tik išsekina. Manau, visi tokie moters pasiekimai yra jos moteriškumo ir sveikatos kaina.
Atsakyti
QUOTE(Tanilo @ 2017 06 01, 16:07)
Dar ką neseniai supratau tai, kad moteriai yra be galo svarbu gerai jaustis, daug svarbiau, nei siekti kažkokių tikslų. Manau, tikslo siekimas iščiulpia visą moteriškumą, nes tikslui pasiekti reikalingos grynai vyriškos energijos.

O tai taip išeina, kad moteris turėdama/siekdama tikslų negali jaustis gerai? unsure.gif Tik betikslė laiminga? Tikslo siekimas suteikia sparnus, įkvepia kurti, padaro gyvenimą įvairesnį, įdomesnį, tai varomoji jėga ir t.t. Neįsivaizduoju kaip galima jaustis gerai kasdien tvarkant namus ar darant valgyt. Be jokios abejonės mes visi tai darom, bet man tai eiliniai, kasdieniai, privalomi darbai, kuriuos reikia padaryti (arba ne kai tingisi biggrin.gif ,)kurie nekelia jokio virpulio, neteikia išskirtinio džiaugsmo ir jau tikrai nesuteikia moteriškumo. Aišku, gal čia tik man, nes aš mėgstu įvairų gyvenimą, galiu drąsiai auginti pomidorą, bet noriu ir dirbti švarų darbą su lakuotais nagais. Tai mano tikslas. Tik pomidoro man neužtenka. Nesijausčiau laiminga. nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 01, 13:39)
O koks jau skirtumas? Iki 100 metų veiksnus ir šeimą pilnai išlaikantis vyras nei vienai nėra pažadėtas.
Papildyta:

Man namų tvarkymas yra katorga nuo mažumės. Galėjo tėvai priekaištauti kiek nori, grasintis kuo nori, man tvarkymas dar blogiau ax.gif Nors esu sportininkė ir su kūnu darau įvairius miražus, kai paimu šluotą į rankas, man suskausta visa nugara biggrin.gif Man iš prigimties neduota tvarkytis biggrin.gif Matyt kraujas per karališkas biggrin.gif



QUOTE(Monteverte @ 2017 06 01, 14:17)
tai kad šioje temoje niekas ir nesiskundžia vyrais bei jų trūkumu. O kad vyrai bobėja, tai tikrai ne moterų elgesys kaltas, o tiesiog visa pasaulio santvarka. Vyrui nebereikia mamuto atnešt, jis valgo maistą su "vitaminais E", geria saujom ne kokio kaimyno, o medikų rekomenduotus vaistus, mato išvien alkoholio reklamas ir kaip "tikras vyras' tik geria, o dar ir rūko ir t.t. ir pan.
Čia kaltas žmonių noras tapti dievais, gelbėti ir tempti kiekvieną už ausų, pasmerktą mirčiai ir prisidaryti invalidų pasaulį.


Vaizgante 4u.gif Klausimas jusu karmiskoms zinioms patikrinti ax.gif

Praeitis ir galima ateitis ?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 01, 15:07)

Ubuntu klausimai tikrai skamba vyriskai  ax.gif  ne tik klausimai.....

Prajuokinai, kaip galiklausimai skambeti vyriskai ar moteriskia, pateikit prasau pavzydzius. ax.gif
Kad pas mane veikia gerai logika tai jau klausimai vyriski? turiu apsimesti blondine ir sneketi bele ka bele kaip tada atrodysiu moteriskai?? bigsmile.gif
Turiu igimtus gerus matematinius, logikos , orientacijos gabumus smile.gif tureciau ju atsisakyti ir vaidinti kokia neesu?
Siaip as irgi buvau namie auginau vaikus, tvarkiau viriau ir t.t bet tuo periodu buvo prasciausiai santkiai su vyru. Nemanau kad galim ataip labai suskirstyti tas pareigas ir paskayti ci amoetriskumo isikunyjimas ir pasuakimas ir teisngas vienintelis kelias, o cia vyriskas. Pasaulsi keiciasi, musu darbai , pinigu gavimo budai keiciasi. Viena jei gyveni kaime, tai automatsikai sunkesni darbai kliuna vyrui, bet jei gyveni mieste ir abu dirba ofise ar vyras ofise, zmona uzdaryta bute, tai nukvakti galima biggrin.gif
Manau svarbiausia savoj seimoj surasti balansa ir kas veikia kas sukuria darna, ramybe, o ne bandyti itilpti i kazkieno remus , lauzant save... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 01, 15:25)
O tai taip išeina, kad moteris turėdama/siekdama tikslų negali jaustis gerai?  unsure.gif Tik betikslė laiminga?  Tikslo siekimas suteikia sparnus, įkvepia kurti, padaro gyvenimą įvairesnį, įdomesnį, tai varomoji jėga ir t.t. Neįsivaizduoju kaip galima jaustis gerai kasdien tvarkant namus ar darant valgyt. Be jokios abejonės mes visi tai darom, bet man tai eiliniai, kasdieniai, privalomi darbai, kuriuos reikia padaryti (arba ne kai tingisi  biggrin.gif ,)kurie nekelia jokio virpulio, neteikia išskirtinio džiaugsmo ir jau tikrai nesuteikia moteriškumo. Aišku, gal čia tik man, nes aš mėgstu įvairų gyvenimą, galiu drąsiai auginti pomidorą, bet noriu ir dirbti švarų darbą su lakuotais nagais. Tai mano tikslas. Tik pomidoro man neužtenka. Nesijausčiau laiminga.  nail.gif

As tai neisvaizduoju, kaip tvarkant namus ir darant valgyti gali nebuti tikslu, tai tikslai ir yra sutvarkyti namus, sukurti jaukuma, isisvaduoti nuo bacilu, pamaitinti seima, sveikai auginti vaikus. nezinau kazkaip reikai proteli issioperuoti, kad negavloti, ka darai ir kodle darai... unsure.gif
Darzoviu auginiams pagal tas visas teorijas vyru reikalas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 01, 14:18)
Nei blogai, nei gerai. Niekaip. Tiesiog tu maisto gaminimą priskyrei moteriškumo pasireiškimui, tai kai jau vaikai išeis ir negaminsi, tai nebūsi moteriška? Kai netvarkysi namų pav. tai jau neturėsi moteriškos kūrybos. Ta prasme, kai neturi ką veikti, tai visokius tokius buitinius dalykus, eilinius, sureikšmini, padarai kažkuo išskirtiniu, tik moteriai tipo skirtus, per juos  balansuoja karma ir t.t.
O kodėl sūnūs negali padėti, tik dukra? Todėl, kad ji moteris, o ten vyrai?  biggrin.gif


Arba aš nesugebu aiškinti, arba skaitančiųjų smegeninėse plytų krūva. Atsiprašau, bet galiu jau tik taip reaguoti. Ne darbai svarbu, o kaip moteris sukuria atmosferą namuose.
Bus vaikai namuose, ar nebus jų, gi vis vien gaminsiu, nes vyras niekur išeiti nežada. O jei jis pirmas iš šio pasaulio iškeliaus, gi ir toliau gaminsiu, nes pati valgysiu. Kodėl ieškot sliekų ten, kur jų nėra?
Kodėl dukra padeda? Nes jai laikas po truputį mokytis iš manęs maistą gaminti. Mergaitėms įprasta mokytis pamėgdžiojant, berniuko taip nepamokysi- jam bus nuobodu. Be to, dukra iš mamos turi perimti jos patirtį virtuvėje, taip aš perėmiau iš savo mamos. Ir jei aš nepaminėjau sūnų, dar nereiškia, kad jie nepadeda. Tik kad man tos jų pagalbos mažai reikia, nes man maisto gaminimas nėra kančia. Kančia būna tik sugalvoti, ką pagaminti.
Tokie klausimai gali kilti moteriai, kuriai tai, ką paprastai daro moteris namuose, yra lažas. Bet gal tada verta pagalvoti, kodėl lažas? Tai neatsiejama gyvenimo dalis. Kai moteris atlieka savus darbus, vyrai atlieka savus, šeimoje vyrauja santarvė, ir nereikia moteriai plėšytis per kelis darbus, nes finansais pasirūpina vyras. Ir moteris gali skirti laiko savirealizacijai. Kokia šeima, jei joje nuolat pervargus moteris?
Nekalbu apie tai, kad moteris turi užsidaryti namuose ir tik kampus kuopti ir pyragus kepti. Jokiu būdu. Bet ji neturi būti darbiniu arkliu. Gi ir aš ne tik pietus kasdien darau, nes namie sėdžiu. Mano darbai trunka praktiškai visą parą, tačiau toks mano gyvenimo būdas. Ir visuomet taip viską susidėlioju, kad šeima, vaikai būtų pirmoje vietoje, o visa kita jau po to.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 01 birželio 2017 - 15:35
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 01, 15:35)
Vaizgante 4u.gif  Klausimas jusu karmiskoms zinioms patikrinti  ax.gif

Praeitis ir galima ateitis ?

Gražuola, tu savų karmų žiūrėk, ok, kad daugiau angelėlių neatsirastų fish2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 06 01, 15:35)
Vaizgante 4u.gif  Klausimas jusu karmiskoms zinioms patikrinti  ax.gif

Praeitis ir galima ateitis ?


Nesupratau klausimo.

Iš to, koks kilo širšalas, akivaizdu, kad paliečiau skaudžią temą...
O širšalo esmė tokia: na negaliu priimti to, ką sako vaižgantė, nes tada reikės kažką keisti savo gyvenime, o pokyčiai yra skaudūs... Geriau, kad viskas liktų taip, kaip yra dabar: dirbu nuo ryto iki vakaro, grįždama nuperku paką koldūnų, ir grįžus lakuojuosi nagus... O savaitgalį atariu sode, nes reikia daržovių prisiauginti... Tipiškas tarybinės moters portretas...
Ir būtinai turiu neigti tai, ką rašo vaižgantė, nes kitu atveju teks pripažinti sau, kad mano gyvenime ne viskas gerai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 16:26)
Arba aš nesugebu aiškinti, arba skaitančiųjų smegeninėse plytų krūva. Atsiprašau, bet galiu jau tik taip reaguoti. Ne darbai svarbu, o kaip moteris sukuria atmosferą namuose.
Bus vaikai namuose, ar nebus jų, gi vis vien gaminsiu, nes vyras niekur išeiti nežada. O jei jis pirmas iš šio pasaulio iškeliaus, gi ir toliau gaminsiu, nes pati valgysiu. Kodėl ieškot sliekų ten, kur jų nėra?

Dabar viskas aišku, tam ir aš pritariu.
Atsakyti
Man jau mokyklos laikais keistai atrodė, kai mergaitės šokiuose pirmos kviesdavo berniukus. Visiškai ne taip kaip man tėvas aiškino smile.gif Tai yra tam tikras iniciatyvos perimimas ir tai vyriško prado protui tai yra lyg konkurencija. Tam tikrose srityse atsiradęs vyrų ir moterų lygiateisiškumas po truputi pradėjo keisti, o gal daugiau tirpinti gilesnį supratimą kokie yra prigimtiniai skirtumai tarp vyro ir moters. Vyrus vadina stipriąją lytimi, bet tik fiziškai, o ne psichologiškai, dėl to galiu sutikti su kažkada girdėta mintimi, kad vyrui pirmoje vietoje yra darbas, o tik poto šeima. Šiuo atveju vyrui darbas/aktyvi veikla/tikslo siekimas yra gyvybiškai svarbus dalykas.
Atsakyti

Man jau mokyklos laikais keistai atrodė, kai mergaitės šokiuose pirmos kviesdavo berniukus. Visiškai ne taip kaip man tėvas aiškino smile.gifTai yra tam tikras iniciatyvos perimimas ir tai vyriško prado protui tai yra lyg konkurencija. Tam tikrose srityse atsiradęs vyrų ir moterų lygiateisiškumas po truputi pradėjo keisti, o gal daugiau tirpinti gilesnį supratimą kokie yra prigimtiniai skirtumai tarp vyro ir moters. Vyrus vadina stipriąją lytimi, bet tik fiziškai, o ne psichologiškai, dėl to galiu sutikti su kažkada girdėta mintimi, kad vyrui pirmoje vietoje yra darbas, o tik poto šeima. Šiuo atveju vyrui darbas/aktyvi veikla/tikslo siekimas yra gyvybiškai svarbus dalykas.

Visai logiskai atrodo tai, kad vyrui pirma darbas/veikla, po to seima. Tuo atveju moteriai, pirmoj seima- veliau darbas/ veikla. Tai ir gautusi, kad papildo vienas kita. Kaip dvi vienos deliones dalys, ar pan. Tai nereiskia, kad moteris nemokes isukti lemputes ar ikalti vini kai reikes nesant vyrui. Arba kad vyras negebes padaryti valgyt or ismaudyti vaiku kartais.. 

Atsakyti