Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 11:09)
Gamtos surėdyta? Oho, koks pasiteisinimas...Ir kai mirsi nuo gimdos vėžio, tada jau dievas bus kaltas? Kad tik nereikėtų nieko daryti, neko keisti, kad tik galėtum tinginiauti...Tipiškas tinginio mąstymas...Jei jau mane ant krosnies pagimdė, tegul ta krosnis mane ir vežioja po pasaulį, kaip Ivanušką iš pasakos "LYdekai paliepus, man panorėjus"?

Tai siūlote nusipjaustyti pečius ir papus, prisipūsti klubus ar ką?
Kaip siūlote keisti genetiką, prigimimą? Ir kam tą keisti? Toli gražu ne kiekviena taip atrodanti moteris griebiasi vyriškų darbų ar tikslų. Išvaizda yra tiesiog išvaizda.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 01, 11:19)
Tai siūlote nusipjaustyti pečius ir papus, prisipūsti klubus ar ką?
Kaip siūlote keisti genetiką, prigimimą? Ir kam tą keisti? Toli gražu ne kiekviena taip atrodanti moteris griebiasi vyriškų darbų ar tikslų. Išvaizda yra tiesiog išvaizda.


Reikia persiinstaliuoti smegeninę... mirksiukas.gif

Aš rašiau ne apie išorinę išvaizdą, o apie vidinę...Mintis kilo galvojant apie išorę, nes mūsų rajone gyvena transvestitas- vyras, pasidaręs lytis keitimo operaciją. Aukštas vyras, platūs pečiai, siauri klubai, stambios rankos, vyriški pirštai ir... C dydžio krūtinė. Bėda ta, kad dauguma moterų taip atrodo viduje, nes atsisako būti moterim, gėdijasi savo moteriškumo, gėdijasi savo fiziologijos, kalba apie tai, kad nenori būti gimdymo mašina ir t.t. (apie tai labai gražiai vakar vakare parašė Tanilo.
Kaip žiauriai beskambėtų, bet teisūs tie, kurie draudė moterims mokytis...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 12:14)
Reikia persiinstaliuoti smegeninę... mirksiukas.gif

Aš rašiau ne apie išorinę išvaizdą, o apie vidinę...Mintis kilo galvojant apie išorę, nes mūsų rajone gyvena transvestitas- vyras, pasidaręs lytis keitimo operaciją. Aukštas vyras, platūs pečiai, siauri klubai, stambios rankos, vyriški pirštai ir... C dydžio krūtinė. Bėda ta, kad dauguma moterų taip atrodo viduje, nes atsisako būti moterim, gėdijasi savo moteriškumo, gėdijasi savo fiziologijos, kalba apie tai, kad nenori būti gimdymo mašina ir t.t. (apie tai labai gražiai vakar vakare parašė Tanilo.
Kaip žiauriai beskambėtų, bet teisūs tie, kurie draudė moterims mokytis...

Kaip tik akimis permečiau straipsnį apie Daikerius (į temą). Kokia buvo jų pradžia. Ogi pradžia buvo sunki. Daikerienė galėjo viena likti su vaikais, nes vyras buvo gerokai sužalotas, stebuklas, kad išgyveno. Ir kaip ji galėjo trapią moterį vaidinti? Sėdėti ištiesus ranką ir verkti? Atiduoti savo vaikus turtingesnei šeimai? Pulti po kojomis kitam pirmam sutiktam diedui, kad tik duotų valgyti jai, vaikams ir apsirengti? Parbėgti pas senus tėvus ir užsikrauti jiems ant sprando? Ar visgi patapti stipri pati, ns to iš jos pareikalavo pats gyvenimas?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 31, 22:49)
Mes išties nesusikalbam...Ubuntu, Rivieramaya ir Monteverte, jūs visai nepagaunat, apie ką aš... Nebežinau, nei kaip aiškinti...
Bet koks tikslas yra prieraiša. Ar gali būti tikslas turėti tris vaikus? O jei tau nė vieno neskirta? Ką tada daryti? Argi vaikų skaičius priklauso nuo mūsų norų?
Tik vyrui yra normalu stebėtis, kad nėra konkretaus tikslo, nes vyrui tikslas yra kaip kryptis. Moteriai to nereikia...
Liūdna, kad moterų mąstymas yra taip iškreiptas, kad jos nesupranta, kas tokios yra...Dabartinės moterys man primena transvestitus: platūs pečiai, siauri klubai ir didelė krūtinė... Deja...

Tai pamegink atsakyti i klausimus, kodel darai valgyti vaikams, kodel tvarkai namus, kodel balansuoji karma?
gal paprasciausiai naudoji netinkamus teminus?
Tikslas – siekiamas rezultatas.
Tai kiekvienas mzogus i rnet gyvunas turi tikslus, samoningus ar ne.
gal tu nori pasakyti, adk moteru ir vyru tikslai yr askirtingi is skirtingu sferu, bet nu visiskai nelogiska sakyti,akd moetrys turi netureti tikslu, pati net tam priestarauji , sakai moetris tur auti per siema, turi rupintis siema, tai ir yra moters tikslai. Imkim viena turi vaiku ir reikai juso maitinti, tavo tikslas yr agaminti maista, vel gali buti tikslas tik pamaitinti, tada tinka bet kas, gali buti tikslas sveikai pamaitinti, tada mastai, kiaip egriausiai tai padaryti.
Nu moteris negali netureti tikslu, tu pati ju labai daug turi, ensvarbu, akd neskubi, nesvarbu, akd esi namuose butent tokei tavo ri yra tisklai, taip gyventi, tokia veikla uzsiimti, nezinau kodel tai neig? Jei pasakysi kad vsika darai be tikslu esme pasikeis?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 06 01, 12:42)
Kaip tik akimis permečiau straipsnį apie Daikerius (į temą). Kokia buvo jų pradžia. Ogi pradžia buvo sunki. Daikerienė galėjo viena likti su vaikais, nes vyras buvo gerokai sužalotas, stebuklas, kad išgyveno. Ir kaip ji galėjo trapią moterį vaidinti? Sėdėti ištiesus ranką ir verkti? Atiduoti savo vaikus turtingesnei šeimai? Pulti po kojomis kitam pirmam sutiktam diedui, kad tik duotų valgyti jai, vaikams ir apsirengti? Parbėgti pas senus tėvus ir užsikrauti jiems ant sprando? Ar visgi patapti stipri pati, ns to iš jos pareikalavo pats gyvenimas?


Klausimas: kas jai sukūrė tokią situaciją?

Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 06 01, 13:06)
Tai pamegink atsakyti i klausimus, kodel darai valgyti vaikams, kodel tvarkai namus, kodel balansuoji karma?
gal paprasciausiai naudoji netinkamus teminus?
Tikslas – siekiamas rezultatas.
Tai kiekvienas mzogus i rnet gyvunas turi tikslus, samoningus ar ne.
gal tu nori pasakyti, adk moteru ir vyru tikslai yr askirtingi is skirtingu sferu, bet nu visiskai nelogiska sakyti,akd moetrys turi netureti tikslu, pati net tam priestarauji , sakai moetris tur auti per siema, turi rupintis siema, tai ir yra moters tikslai. Imkim viena turi vaiku ir reikai juso maitinti, tavo tikslas yr agaminti maista, vel gali buti tikslas tik pamaitinti, tada tinka bet kas, gali buti tikslas sveikai pamaitinti, tada mastai, kiaip egriausiai tai padaryti.
Nu moteris negali netureti tikslu, tu pati ju labai daug turi, ensvarbu, akd neskubi, nesvarbu, akd esi namuose butent tokei tavo ri yra tisklai, taip gyventi, tokia veikla uzsiimti, nezinau kodel tai neig? Jei pasakysi kad vsika darai be tikslu esme pasikeis?


Valgyti darau vaikams, nes tai moteriškumo pasireiškimas.
Namus tvarkau, nes tai moterika kūryba.
Balansuoju karmą, nes tai viena priežasčių, kodėl gimiau šiame kūne.

Ubuntu, tavo net klausimai kaip vyro... Tai apie ką mes čia šnekam? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 01 birželio 2017 - 12:19
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 13:22)
Valgyti darau vaikams, nes tai moteriškumo pasireiškimas.
Namus tvarkau, nes tai moterika kūryba.
Balansuoju karmą, nes tai viena priežasčių, kodėl gimiau šiame kūne.
Ubuntu, tavo net klausimai kaip vyro... Tai apie ką mes čia šnekam?  ax.gif

cia tik zodziu zaismas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 01 birželio 2017 - 12:32
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 13:22)
Klausimas: kas jai sukūrė tokią situaciją?

O koks jau skirtumas? Iki 100 metų veiksnus ir šeimą pilnai išlaikantis vyras nei vienai nėra pažadėtas.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 13:22)
Namus tvarkau, nes tai moterika kūryba.

Man namų tvarkymas yra katorga nuo mažumės. Galėjo tėvai priekaištauti kiek nori, grasintis kuo nori, man tvarkymas dar blogiau ax.gif Nors esu sportininkė ir su kūnu darau įvairius miražus, kai paimu šluotą į rankas, man suskausta visa nugara biggrin.gif Man iš prigimties neduota tvarkytis biggrin.gif Matyt kraujas per karališkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 14:22)

Valgyti darau vaikams, nes tai moteriškumo pasireiškimas.
Namus tvarkau, nes tai moterika kūryba.
Balansuoju karmą, nes tai viena priežasčių, kodėl gimiau šiame kūne.




blink.gif blink.gif
Tikiuosi linksnį suklydai, nes iš trijų tai tavo 2 ,,vaikai'' jau suaugę, pilnamečiai jaunuoliai. Iki pensijos jiems darysi? biggrin.gif Ar užstrigai ,,aptarnaujančio personalo '' vaidmenyje?

O jei rimtai, tai visai nesistebiu, kaip tu ten įsitikinusi, kokia tu kitokia, matai, girdi, žinai, nes na realiai taip kalbanti suaugusi moteris, ryškia kažkur klaidžioja rūke savo proto. Liūdna.


Monteverte pritariu tau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 06 01, 13:52)
blink.gif  blink.gif
Tikiuosi linksnį suklydai, nes iš trijų tai  tavo 2 ,,vaikai'' jau suaugę, pilnamečiai jaunuoliai. Iki pensijos jiems darysi?  biggrin.gif Ar užstrigai ,,aptarnaujančio personalo '' vaidmenyje?

O jei rimtai, tai visai nesistebiu, kaip tu ten įsitikinusi, kokia tu kitokia, matai, girdi, žinai, nes na realiai taip kalbanti suaugusi moteris, ryškia kažkur klaidžioja  rūke savo proto. Liūdna.
Monteverte pritariu tau.  smile.gif


Maistą vaikams gaminsiu tol, kol jie gyvens mano namuose. Ar tai blogai? Taip darė ir mano mama- kasdien mums gamino maistą ir nesiskundė. Juk tai yra viena šeimos bendravimo formų. Taigi gaminsiu dar keletą metų. Dukra po truputį man padeda. Kai teko dirbti po 11 val. per dieną, maistą gaminosi mano vaikai. Būtų keista, kad jei turiu galimybę gaminti pati, liepčiau gaminti jiems. Išeis, savo pilvais rūpinsis patys. Nebus jie mano namuose iki pensijos, nes yra dar du butai, kuriuose jie galės gyventi. O gal nenorės, gal išvažiuos kur.

O dėl rūko- siūlau žvilgtelėti į veidrodį. Kažkodėl savas mažiau matosi mirksiukas.gif Problema ta, kad moterys atsisako būti moterimis ir nesupranta, kur dingo tikri vyrai. O kas jiems liko daryti, kai nebeliko ką daryti, nes viską daro moterys? Pačios. Liko išnykti kaip dinozaurams...

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 14:03)
Maistą vaikams gaminsiu tol, kol jie gyvens mano namuose. Ar tai blogai? Taip darė ir mano mama- kasdien mums gamino maistą ir nesiskundė. Juk tai yra viena šeimos bendravimo formų. Taigi gaminsiu dar keletą metų. Dukra po truputį man padeda. Kai teko dirbti po 11 val. per dieną, maistą gaminosi mano vaikai. Būtų keista, kad jei turiu galimybę gaminti pati, liepčiau gaminti jiems. Išeis, savo pilvais rūpinsis patys. Nebus jie mano namuose iki pensijos, nes yra dar du butai, kuriuose jie galės gyventi. O gal nenorės, gal išvažiuos kur.

O dėl rūko- siūlau žvilgtelėti į veidrodį. Kažkodėl savas mažiau matosi  mirksiukas.gif  Problema ta, kad moterys atsisako būti moterimis ir nesupranta, kur dingo tikri vyrai. O kas jiems liko daryti, kai nebeliko ką daryti, nes viską daro moterys? Pačios. Liko išnykti kaip dinozaurams...

tai kad šioje temoje niekas ir nesiskundžia vyrais bei jų trūkumu. O kad vyrai bobėja, tai tikrai ne moterų elgesys kaltas, o tiesiog visa pasaulio santvarka. Vyrui nebereikia mamuto atnešt, jis valgo maistą su "vitaminais E", geria saujom ne kokio kaimyno, o medikų rekomenduotus vaistus, mato išvien alkoholio reklamas ir kaip "tikras vyras' tik geria, o dar ir rūko ir t.t. ir pan.
Čia kaltas žmonių noras tapti dievais, gelbėti ir tempti kiekvieną už ausų, pasmerktą mirčiai ir prisidaryti invalidų pasaulį.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 06 01, 15:03)
Maistą vaikams gaminsiu tol, kol jie gyvens mano namuose. Ar tai blogai? Taip darė ir mano mama- kasdien mums gamino maistą ir nesiskundė. Juk tai yra viena šeimos bendravimo formų. Taigi gaminsiu dar keletą metų. Dukra po truputį man padeda. Kai teko dirbti po 11 val. per dieną, maistą gaminosi mano vaikai. Būtų keista, kad jei turiu galimybę gaminti pati, liepčiau gaminti jiems. Išeis, savo pilvais rūpinsis patys. Nebus jie mano namuose iki pensijos, nes yra dar du butai, kuriuose jie galės gyventi. O gal nenorės, gal išvažiuos kur.

O dėl rūko- siūlau žvilgtelėti į veidrodį. Kažkodėl savas mažiau matosi  mirksiukas.gif  Problema ta, kad moterys atsisako būti moterimis ir nesupranta, kur dingo tikri vyrai. O kas jiems liko daryti, kai nebeliko ką daryti, nes viską daro moterys? Pačios. Liko išnykti kaip dinozaurams...

Nei blogai, nei gerai. Niekaip. Tiesiog tu maisto gaminimą priskyrei moteriškumo pasireiškimui, tai kai jau vaikai išeis ir negaminsi, tai nebūsi moteriška? Kai netvarkysi namų pav. tai jau neturėsi moteriškos kūrybos. Ta prasme, kai neturi ką veikti, tai visokius tokius buitinius dalykus, eilinius, sureikšmini, padarai kažkuo išskirtiniu, tik moteriai tipo skirtus, per juos balansuoja karma ir t.t.
O kodėl sūnūs negali padėti, tik dukra? Todėl, kad ji moteris, o ten vyrai? biggrin.gif
Atsakyti
Pagalvojau apie musulmoniska pasaulį, kodėl jis toks radikalus moterų atžvilgiu? Gal tai atsvara mūsų (vakarietiškam) gyvenimo būdui? Nėra to tikrojo moteriškumo/vyriškumo, todėl balansuojama tarp tokių kraštutinumų.
Atsakyti