Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 27, 23:10)
tai gal ivairiu tu prasmiu visiems buna? Manau, jei sugeba gyventi saziningai, atlieka savo zemiskas pareigas, eina savo keliu , nekaltindamas kitu, sveikas, t.y. sveikas zmogus, kokia kita prasme gali buti?


Sąžiningai? Utopija...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 28, 17:11)
Sąžiningai? Utopija...

O kaip jusu tas tyras ir kuklus pazystams? Kartais atrodo kad ieskai zmodziu prie kuriu butu galima prisikabint biggrin.gif Aisku visiskai tobulu nera, bet tirkai yra nemazai doru ir geru zmoniu, geru salyginai, aisku, bet toiu ,kurie garziai sau gyvena, kuri aseima, rupinasi vaikais, padeda ir aplinkiniams, nelipa kitiems per galva, tausoja gamta ir t.t. neesam visi idealus ar sventi, bet bent stengemes..
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 28, 23:50)
O kaip jusu tas tyras ir kuklus pazystams? Kartais atrodo kad ieskai zmodziu prie kuriu butu galima prisikabint  biggrin.gif Aisku visiskai tobulu nera, bet tirkai yra nemazai doru ir geru zmoniu, geru salyginai, aisku, bet toiu ,kurie garziai sau gyvena, kuri aseima, rupinasi vaikais, padeda ir aplinkiniams, nelipa kitiems per galva, tausoja gamta ir t.t. neesam visi idealus ar sventi, bet bent stengemes..


Artūras Gobys buvo unikumas...O unikumų būna vienetai. 99 proc šio lygmens gyventojų yra kaip žiurkėnai: ėsti ir daugintis.
Tu teisi, žiurkėnai gražiai gyvena: nusiperka diplomus, darbus gauna per pažintis, slepia mokesčius, rūpinasi vaikais iki pensijos, padeda apinkiniams, iš kurių naudos tikisi, tausoja gamtą aplink savo kiemą, kasdien kalba apie tai, kad valstybė nieko neduoda, kad visi vagys ir t.t. Kiek procentų žmonių rimtai mąsto apie tai, kodėl jie čia gimė, ką turėtų per gyvenimą nuveikti, kasdien sąmoningai balansuoja karmą?
Atsakyti
Karma, karma, karma... Paskutiniu metu tik ir girdime tai... Ot žinovų priviso staiga ax.gif
O kartais karma ne pati viską dėlioja? Kodėl vienas gimsta karaliumi, valdovu ar gražuoliu, kurį myli pusė pasaulio? O kitas vargšu, ubagu, našlaičiu? Tai gerai būtų, kad tik tiek. Sakytume atsižvelgus į skirtumus, galima būtų balansuoti kažką. Betgi niekam nepaslaptis, kad kai kurie iš viso miršta nė negimę, kai kurie ką tik gimę, kai kurie 5 metukų ir t.t. Tai kaip jiems balansuoti? Kokia jų misija buvo? Kodėl niekas neleido mirusiam mėnesio laiko kūdikiui karmos balansuot?
Atsakyti
Žmonės sako: kokius vaikus dievas man davė, tokius ir auginu; arba- jiems dievas vaikų nedavė. Kaip manot, ar išties kažkoks dievas atlieka gandro funkciją?
Atsakyti
Aš tai paskutiniu metu ne karmas kažkokias mistines iš kažkur matau, o protėvių įtaką. Kur dingsta išėję artimieji, mūsų linijos? Kaip je įtakoja likusiųjų gyvenimą? Ogi kaip tik nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 29, 11:46)
Aš tai paskutiniu metu ne karmas kažkokias mistines iš kažkur matau, o protėvių įtaką. Kur dingsta išėję artimieji, mūsų linijos? Kaip je įtakoja likusiųjų gyvenimą? Ogi kaip tik nori ax.gif


Su tėvais ir protėviais sukamės tame pačiame karmos rate, keičiamės vaidmenimis...Įdomu, pvz., sužinoti, kad ta, kurią vadini motina, visai neseniai tave maloningai pasiuntė į dujų kamerą Aušvice...Arba kad tėvas, kurį tu taip garbini, visai nesenam gyvenime tave prievartavo...Arba sūnus, kuriuo taip didžiuojiesi, ramiai sau šaudė žydus ir šaltakraujiškai tau paleido kulką kakton... Kai tai sužinai, nukrenta visi rožiniai šydai nuo akių...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 29, 11:55)
Su tėvais ir protėviais sukamės tame pačiame karmos rate, keičiamės vaidmenimis...Įdomu, pvz., sužinoti, kad ta, kurią vadini motina, visai neseniai tave maloningai pasiuntė į dujų kamerą Aušvice...Arba kad tėvas, kurį tu taip garbini, visai nesenam gyvenime tave prievartavo...Arba sūnus, kuriuo taip didžiuojiesi, ramiai sau šaudė žydus ir šaltakraujiškai tau paleido kulką kakton... Kai tai sužinai, nukrenta visi rožiniai šydai nuo akių...

Tai jei taip, ką čia pribalansuosi? Pačiam užmušt tą sūnų žydšaudį? Ar kaip Kristui nusikryžiuoti ir kentėti?
Tai ir sakau, kad daug nuo protėvių malonės priklauso, kokie jie ir ko linki ax.gif
Atsakyti

Žmonės sako: kokius vaikus dievas man davė, tokius ir auginu; arba- jiems dievas vaikų nedavė. Kaip manot, ar išties kažkoks dievas atlieka gandro funkciją?

Labai aktualu pamastyti.. is tikruju, esame linke galvoti, kad dievas dalina mums vaikus.. musu reikalas tik techniskai atlikti ( Na cia taip paprastai ir trumpai tariant) Ar tikrai taip yra? 

Kodel vaikai gimsta butent tokie kokie gimsta, butent tokiems tevams?🤔 Kas tai itakoja, Kaip manot? 

Kodel apskritai zmones nori tureti vaiku?

Atsakyti

Tai jei taip, ką čia pribalansuosi? Pačiam užmušt tą sūnų žydšaudį? Ar kaip Kristui nusikryžiuoti ir kentėti?
Tai ir sakau, kad daug nuo protėvių malonės priklauso, kokie jie ir ko linki ax.gif

Man atrodo, kad patys tais proteviais taip pat buvom ne karta.. dabar apie tai kalbam, nes gal per ilgai to nesuvokem iki siol.. 

Atsakyti

Aš tai paskutiniu metu ne karmas kažkokias mistines iš kažkur matau, o protėvių įtaką. Kur dingsta išėję artimieji, mūsų linijos? Kaip je įtakoja likusiųjų gyvenimą? Ogi kaip tik nori ax.gif

Man neatrodo, kad karma mistine 🙂.. Jei nepatinka tas zodis, galima tiesiog sakyti priezasties-pasekmes desnis 

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 29, 13:28)
Man atrodo, kad patys tais proteviais taip pat buvom ne karta.. dabar apie tai kalbam, nes gal per ilgai to nesuvokem iki siol..

Galbūt tais tolimaisiais. Bet kai būna gana šviežios mirtys giminėje, ypač savižudiškos ar kitaip smurtinės. Kur garantija, kad giminaitis negyvėlis iš kurių likusių nesiurbs syvų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 29 gegužės 2017 - 12:42