Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 26, 19:18)
Jo MB irgi ta klase graziai prisimena, jam gyvenime labai praverte  biggrin.gif Man ir vietines miestelio saudyklos uzteko patirciai  biggrin.gif


MB tanke dvejus metus prasėdėjo, nežinau, ar pravertė...Maniškiai išsisuks...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 26, 19:29)
MB tanke dvejus metus prasėdėjo, nežinau, ar pravertė...Maniškiai išsisuks...

Mano tetis irgi tanke , pasakojo, kad patiko mirksiukas.gif Miniskis irgi .... Mokslai.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 26, 19:43)
Mano tetis irgi tanke , pasakojo, kad patiko  mirksiukas.gif  Miniskis irgi  .... Mokslai.


Gal pašnekėkim apie kurį tanke sėdėjusį dievą? Bus bent jau į temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 26, 19:52)
Gal pašnekėkim apie kurį tanke sėdėjusį dievą? Bus bent jau į temą  biggrin.gif

Putiną?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 26, 21:12)


Balsu nusikvatojau 4u.gif

Ne, Putinas ne dievas, jis tik bejausmis robotas...Kaip manot, ar robotas gali jaustis laimingas?
Atsakyti

Idomiai jus cia 🙂 Kad del mokslu.. daugybe kartu pagalvojau, kad jei tokio samoningumo kaip esu dabar, buciau buvus kai studijavau.. visai kitaip buciau ziurejau i zinias. Is ties prisireikia ir daug ko. Bet. Tada buvo tada. Atrode kad tik kuo maziau prie knygu- juk laiko gaisimas.. vis kaip nors praslysti norejosi. Studijavau pedagogika. Ne tai, ka norejau, bet tai kur papuoliau.. pirmi ir antri metai tai vos vos istempiau penketais... kol uzkabino😁 Ir nuo antro kursu antros puses pradejau is tiesu suprasti kazka. Jau kursiniu nebepirkau, ir pati viska rasiau 😁 

Kai pagalvoju apie vidurine tai nesuprantu Kaip as istorijos ir matematikos atsisakyt galejau.. 😑 Dabar uztat Kaip idomu 😀

Atsakyti

Balsu nusikvatojau 4u.gif

Ne, Putinas ne dievas, jis tik bejausmis robotas...Kaip manot, ar robotas gali jaustis laimingas?

Gal tam tikra prasme.. pagal sekmiga uzduociu ivykdyma ar pan 

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 26, 21:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vaižgantė" data-cid="71647355" data-time="1495822590"><div><p>Balsu nusikvatojau vartotojo įkelta nuotrauka

Ne, Putinas ne dievas, jis tik bejausmis robotas...Kaip manot, ar robotas gali jaustis laimingas?</p></div></blockquote><p>Gal tam tikra prasme.. pagal sekmiga uzduociu ivykdyma ar pan </p>



Gal būti robotu nebūtinai reiškia aklą vykdymą. Gal tai vykdymas to, ką reikia padaryti. Teisingiausio sprendimo be emocijų priėmimas? Mes tam tikra prasme irgi panašūs į robotus. Tik kitokio pobūdžio: atsiduriam tam tikrose situacijose ir į jas, pagal teisingiausią sprendimą "energijų surinkimo projekte" reaguojam. Vykdom- pykstam, mylim, nekenčiam.

Dar įdomus momentas: ar robotas " laimingesnis" už žmogų, jei jis neturi emocijų ir jausmų?

Gal kituose lygmenyse jausmai įprogramuojami kaip kokia bausmė? Mes ir dabar siekiame sumažinti jų intensyvumą. Stengiamės ramiau į viską reaguoti. Bet tai retam ateina savaime. Man tai darbas.
Atsakyti
QUOTE(Kam tau laikas @ 2017 05 27, 00:54)
Gal būti robotu nebūtinai reiškia aklą vykdymą. Gal tai vykdymas to, ką reikia padaryti. Teisingiausio sprendimo be emocijų priėmimas? Mes tam tikra prasme irgi panašūs į robotus. Tik kitokio pobūdžio: atsiduriam tam tikrose situacijose ir į jas, pagal teisingiausią sprendimą "energijų surinkimo projekte" reaguojam. Vykdom- pykstam, mylim, nekenčiam. 

Dar įdomus momentas: ar robotas " laimingesnis" už žmogų, jei jis neturi emocijų ir jausmų?

Gal kituose lygmenyse jausmai įprogramuojami kaip  kokia bausmė? Mes ir dabar siekiame sumažinti jų intensyvumą. Stengiamės ramiau į viską reaguoti. Bet tai retam ateina savaime. Man tai darbas.


Tarkim, Bermuduose žmonėms išimti jausmai ir emocijos, įšaldytas sexualumas, todėl žmonės daro tai, ką turi daryti. Ir nemanau, kad jie jaučiasi nelaimingi. Be to, ten nėra pinigų, parduotuvių, nėra konkurencijos, pavydo. Turi konkrečią užduotį ir ją darai. Kai niekas netrukdo, atsiranda ir valia, ir koncentracija, ir kruopštumas...Niekas neblaško, niekas netrukdo. O čia mes visi lyg blynai ant keptuvės...
Atsakyti
QUOTE(Kam tau laikas @ 2017 05 26, 13:35)
Taip gaunasi, kad jeigu pries mirti kankiniesi, tai karma duoda daug sansu taisytis. Vis skaudziau spiria. Kad dar suspetum kazka siame gyvenime suprasti ir isspresti. O jei bergzdzias reikalas, tai isjungia gyvybe ir viskas.
Papildyta:
good.gif  pritariu

Gal nereiktu taip suabsoliutinti? manau zmogus i rnugyvenes sveika, prasminga gyvenima, gali ramiai iseiti pvz miegodamas, bet jau sulaukes garbaus amziaus...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 27, 12:09)
Gal nereiktu taip suabsoliutinti? manau zmogus i rnugyvenes sveika, prasminga gyvenima, gali ramiai iseiti pvz miegodamas, bet jau sulaukes garbaus amziaus...


Koks gyvenimas yra sveikas ir prasmingas?

Pergalvojau visas greitas mirtis, kiek pavyksta prisiminti, ir tik vienas, mano supratimu, nugyveno tikrai prasmingą gyvenimą. Bet jis išėjo anksti- 50-ies...Dar neteko pažinoti tokio tyro ir tokio kuklaus žmogaus, kuris per neilgą gyvenimą tiek nuveikė, kiek dešimt turbūt nenuveiktų...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 27, 13:07)
Koks gyvenimas yra sveikas ir prasmingas?

Pergalvojau visas greitas mirtis, kiek pavyksta prisiminti, ir tik vienas, mano supratimu, nugyveno tikrai prasmingą gyvenimą. Bet jis išėjo anksti- 50-ies...Dar neteko pažinoti tokio tyro ir tokio kuklaus žmogaus, kuris per neilgą gyvenimą tiek nuveikė, kiek dešimt turbūt nenuveiktų...

tai gal ivairiu tu prasmiu visiems buna? Manau, jei sugeba gyventi saziningai, atlieka savo zemiskas pareigas, eina savo keliu , nekaltindamas kitu, sveikas, t.y. sveikas zmogus, kokia kita prasme gali buti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 27 gegužės 2017 - 22:10