Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 25, 14:49)
Pasveikusių neteko pažinoti, tik pastebėjau vieną dalyką, kad jei žmogus mano, kad pasveiko nuo vėžio, netikėtai miršta pvz nugriuvęs ant surūdijusios vinies...Tai specifinė liga, kurią užsidirbti tenka ne per vieną gyvenimą...


Kaip pastebejote ?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 25, 15:43)
Kaip pastebejote ?


Jau rašiau,kad vėžiu domiuosi ne tik šiame kūne. O kai du kūnai stebi, tuo labiau, kai vienas kūnas gydytojos onkologės (jai dabar apie 60 m.), matyt, ir pastebėjimų daugiau susidaro ax.gif

Ne šiaip sau šiai ligai skiriu dėmesį: ja sirgdamas žmogus per kančią karmą balansuoja, bet jos ir dar prisigamina, jei naudoja chemoterapiją ir spindulinį "gydymą".

O dėl lengvos mirties man susidarė įspūdis, kad ji neretai kliūva itin purviniems žmonėms...Tas, kuris gyvendamas šį tą mąsto, stengiasi gyventi dorai ir pan., gana dažnai pasikankina, kol miršta, o tas, kuris sako, kad po mirties nieko nėra, kad jis tik mėsos gabalas, senas būdamas griūva ir numiršta nė nesupratęs (per paskutinius keletą metų teko turėti tokių atvejų giminėje ir aplinkoje).
Atsakyti
Ar neteko pagalvoti ne karto apie Jezaus kancia, kur minima kad jis tarsi ispirko zmoniu nuodemes. Gal turima omenyje praejusiu gyvenimu nuodemes ?
Gal ta viltis zmonems suteikia vilties daugiau nei karma ir amzina reinkarnacija ?
As tikiu Dievu, bet matau kad kiekvienoje religijoje irgi galima rasti kas suteiktu vilties beviltiskoje situacijoje 4u.gif
As tik seip , gal nors pries mirti jie turejo tokia vilti.... ir..... ?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 25, 19:03)
Ar neteko pagalvoti ne karto apie Jezaus kancia, kur minima kad jis tarsi ispirko zmoniu nuodemes. Gal turima omenyje praejusiu gyvenimu nuodemes ?
Gal ta viltis zmonems suteikia vilties  daugiau nei karma ir amzina reinkarnacija ?
As tikiu Dievu, bet matau kad kiekvienoje religijoje irgi galima rasti kas suteiktu vilties beviltiskoje situacijoje  4u.gif
As tik seip , gal nors  pries mirti  jie turejo tokia vilti.... ir..... ?


Pasakomis apie Jėzų netikiu. Jokių nuodėmių jis neišpirko- tai neįmanoma. Kiekvienas atsako už save.

Rivieramaya, geriau pripažink, kad yra viltis, jog pačiai nieko nereikės daryti, nereikės vargintis, ir kepti karveliai patys į burną atskris- būsi sveika, laiminga, turtinga, mirsi būdama 100-o metų anūkų apsuptyje ir be kančių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 25 gegužės 2017 - 18:42
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 25, 19:03)
Ar neteko pagalvoti ne karto apie Jezaus kancia, kur minima kad jis tarsi ispirko zmoniu nuodemes. Gal turima omenyje praejusiu gyvenimu nuodemes ?
Gal ta viltis zmonems suteikia vilties  daugiau nei karma ir amzina reinkarnacija ?
As tikiu Dievu, bet matau kad kiekvienoje religijoje irgi galima rasti kas suteiktu vilties beviltiskoje situacijoje  4u.gif
As tik seip , gal nors  pries mirti  jie turejo tokia vilti.... ir..... ?



Gal kartais pasikliauti viltimi nėra taip jau kvaila. Jei pvz iš egzamino viliesi gauti 10 arba 9 ir gauni tik balu mažiau, tai galutinis rezultatas nenuvilia, bet jei net knygos neatsivertęs ateisi ir tikėsiesi išlaikyti, tai čia tik atsakomybės trukumo ir naivumo požymis.
Įleiskit žiūrkėną į begimo ratuką ir surį pakabinkit, taip kad niekad nepasiekti. Žiurkėnas mėgins pasiekti, o žmogus išlaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 25, 19:37)
Pasakomis apie Jėzų netikiu. Jokių nuodėmių jis neišpirko- tai neįmanoma. Kiekvienas atsako už save.

Rivieramaya, geriau pripažink, kad yra viltis, jog pačiai nieko nereikės daryti, nereikės vargintis, ir kepti karveliai patys į burną atskris- būsi sveika, laiminga, turtinga, mirsi būdama 100-o metų anūkų apsuptyje ir be kančių smile.gif


Nera tokios vilties biggrin.gif As neislepinta mirksiukas.gif

Parasysiu tik is savo patirties: po kiekvieno gero artimo mirties gyvenime netekti balansuodavo kazkas gero, tarytum dovana is ten, tarytum rupestis ir palengvinimas, tarytum atsidekoja tuo paciu tik desimteriopai. Po mociutes mirties visa gimine tai pajuto, ji buvo tikrai pati geriausia mociute pasaulyje, o gyvenime kentejo oho kiek, kara pergyveno....Taip kad tikiu, kad daug kas imanoma mirksiukas.gif


Xor, kas del pazymiu, gali buti ir laimes dalykas istraukti laiminga egzamino klausimeli 4u.gif Tarkime pirma, vieninteli geriausiai ismokta biggrin.gif Kaip ir loterijos bilieta, viena laiminga is milijono galimybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 26, 02:33)
Nera tokios vilties  biggrin.gif As neislepinta  mirksiukas.gif

Parasysiu tik is savo patirties: po kiekvieno gero artimo mirties gyvenime netekti balansuodavo kazkas gero, tarytum dovana is ten, tarytum rupestis ir palengvinimas, tarytum atsidekoja tuo paciu tik desimteriopai. Po mociutes mirties visa gimine tai pajuto, ji buvo tikrai pati geriausia mociute pasaulyje, o gyvenime kentejo oho kiek, kara pergyveno....Taip kad tikiu, kad daug kas imanoma  mirksiukas.gif



Mano patirtis tokia: kartais žmogui mirus lengviau kvėpuoti pasidaro... O kartais mažo žmogučio gimimas jokio džiaugsmo neatneša, nes monstriukų ir taip daug...
O vienos močiutės labai laukiu, tik dar ilgokai teks palaukti, nes ji tikriausiai bus paskutinė mano anūkė...
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 26, 02:33)

Xor, kas del pazymiu, gali buti ir laimes dalykas istraukti laiminga egzamino klausimeli  4u.gif Tarkime pirma, vieninteli geriausiai ismokta  biggrin.gif Kaip ir loterijos bilieta, viena laiminga is milijono galimybes  mirksiukas.gif


Seniau priklausiau prie murmančių, kad mokykloje/univere moko dalykų, kurių niekuomet gyvenime neprireiks. Prisireikia ir dar kaip... Ir tokių dalykų, kurių, maniau, tikrai man šiame gyvenime neprireiks...Todėl jei nesimokai, o paskui ištrauki laimingą bilietą, dar nereiškia, kad jei tąsyk praslydai, tai kai bus rimtesni reikalai, vėl praslysi, nes tau reikės būtent tų žinių, kurių į save nepasidėjai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 26 gegužės 2017 - 10:21
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 25, 15:11)
Jau rašiau,kad vėžiu domiuosi ne tik šiame kūne. O kai du kūnai stebi, tuo labiau, kai vienas kūnas gydytojos onkologės (jai dabar apie 60 m.), matyt, ir pastebėjimų daugiau susidaro  ax.gif

Ne šiaip sau šiai ligai skiriu dėmesį: ja sirgdamas žmogus per kančią karmą balansuoja, bet jos ir dar prisigamina, jei naudoja chemoterapiją ir spindulinį "gydymą".

O dėl lengvos mirties man susidarė įspūdis, kad ji neretai kliūva itin purviniems žmonėms...Tas, kuris gyvendamas šį tą mąsto, stengiasi gyventi dorai ir pan., gana dažnai pasikankina, kol miršta, o tas, kuris sako, kad po mirties nieko nėra, kad jis tik mėsos gabalas, senas būdamas griūva ir numiršta nė nesupratęs (per paskutinius keletą metų teko turėti tokių atvejų giminėje ir aplinkoje).


Taip gaunasi, kad jeigu pries mirti kankiniesi, tai karma duoda daug sansu taisytis. Vis skaudziau spiria. Kad dar suspetum kazka siame gyvenime suprasti ir isspresti. O jei bergzdzias reikalas, tai isjungia gyvybe ir viskas.
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 25, 19:31)
Gal kartais pasikliauti viltimi nėra taip jau kvaila. Jei pvz iš egzamino viliesi gauti 10 arba 9 ir gauni tik balu mažiau, tai galutinis rezultatas nenuvilia, bet jei net knygos neatsivertęs ateisi ir tikėsiesi išlaikyti, tai čia tik atsakomybės trukumo ir naivumo požymis.


good.gif pritariu
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 26, 11:21)
Seniau priklausiau prie murmančių, kad mokykloje/univere moko dalykų, kurių niekuomet gyvenime neprireiks. Prisireikia ir dar kaip... Ir tokių dalykų, kurių, maniau, tikrai man šiame gyvenime neprireiks...Todėl jei nesimokai, o paskui ištrauki laimingą bilietą, dar nereiškia, kad jei tąsyk praslydai, tai kai bus rimtesni reikalai, vėl praslysi, nes tau reikės būtent tų žinių, kurių į save nepasidėjai...


Na o man ko tikrai reikejo, tada mokykloje negalejau pasirinkti, perskyre klase pusiau: 1-15 anglu, 16-28 prancuzu . Taigi anglu gavau mokintis nuo 25-iu 4u.gif Jei ko gyvenime prireikia galima ismokti, todel ir mokinuosi iki siol mirksiukas.gif Siuo metu daugiau dirbu, mokslams laiko irgi dar kokias 2 valandas ( internetu) i savaite kaip nors sukrapstyciau, bet dar nieko neprireike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 26, 15:13)
Na o man ko tikrai reikejo, tada mokykloje negalejau pasirinkti, perskyre klase pusiau: 1-15 anglu, 16-28 prancuzu . Taigi anglu gavau mokintis  nuo 25-iu  4u.gif  Jei ko gyvenime prireikia galima ismokti, todel ir mokinuosi iki siol  mirksiukas.gif Siuo metu daugiau dirbu, mokslams laiko irgi dar kokias 2 valandas ( internetu) i savaite kaip nors sukrapstyciau, bet dar nieko neprireike  biggrin.gif


Žmogui, gyvenančiam namai- darbas- maxima- namai, tikrai nedaug žinių reikia...Sąmoningai gyvenančiam reikia be galo daug žinių. Tarkim, esu dėkinga likimui, kad teko laikyti karinio parengimo egzaminą, ardyti kalašnikovą. Oi kaip man tų žinių prireikia paskutiniu metu...Ir mielai kur nors gaučiau tą seną rusišką vadovėlį...(Padpalkovnikas jau seniai amžiną atilsį, o va dabar jį su dėkingumu prisimenu, kad toks griežtas buvo.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 26 gegužės 2017 - 16:28
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 26, 17:23)
Žmogui, gyvenančiam namai- darbas- maxima- namai, tikrai nedaug žinių reikia...Sąmoningai gyvenančiam reikia be galo daug žinių. Tarkim, esu dėkinga likimui, kad teko laikyti karinio parengimo egzaminą, ardyti kalašnikovą. Oi kaip man tų žinių prireikia paskutiniu metu...Ir mielai kur nors gaučiau tą seną rusišką vadovėlį...(Padpalkovnikas jau seniai amžiną atilsį, o va dabar jį su  dėkingumu prisimenu, kad toks griežtas buvo.)

Jo MB irgi ta klase graziai prisimena, jam gyvenime labai praverte biggrin.gif Man ir vietines miestelio saudyklos uzteko patirciai biggrin.gif
Atsakyti