Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

vartotojo įkelta nuotrauka
Mano mintis siai dienai ax.gif
kaip Vaizgante aiskino, kad zmogus yra keliuose kunuose iskart, tai man gime toks vaizdinys ,kaip nuotraukoje. Zmogus pasidalines i kelis kunus, tai tie jusu vadinami dievai, mano vadinami pusdieviais tai taip pat pasidaline i daug zmoniu, tie pusdiviai vel sudaro aukstesnius dievus ir galu gale viska apima vienas Dievas. Taip ir gaunasi, kad Dievas pasidalino ir viskas atsirado, mes neisnykstam pasidaline i kelis kunus, tap ir Dievas neisnyko apsidalines i visus mus 4u.gif

cia dar toks idomus filmukas, kartais tikria kasdienybeje pamirstam Visatos didinguma..
https://www.youtube....h?v=pIJHJzDQcRM
Atsakyti
Ubuntu, man panašiau, kad tai, ką tu vadini tuo vienu ir aukščiausiu dievu, yra programų ir energijų sankaupa, o ne konkretus asmuo... O kad žmonės savyje turi įvarių dievų dalių, tiesa...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 22, 14:02)
Ubuntu, man panašiau, kad tai, ką tu vadini tuo vienu ir aukščiausiu dievu, yra programų ir energijų sankaupa, o ne konkretus asmuo... O kad žmonės savyje turi įvarių dievų dalių, tiesa...

Gal but, as nebutinai sakau, kad tai asmuo mums iprasta froma, tik viska apimanti energija, ar energiju grupe kuri ir pasidalino i pusdievius, zmones ir t.t. tai gali buti ir programa ir porgramuotojas kartu....

Netgi tokia mintis kilo, kad kokio pusdievo dalys esam tokiu ir savybu turim daugiau, nes ilgai mastau ties tuom, kad visgi zmones labai skirtingi, daznai bandau kitus suprasti pagal save, bet niekaip neina kartais...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 22, 14:17)

Netgi tokia mintis kilo, kad kokio pusdievo dalys esam tokiu ir savybu turim daugiau, nes ilgai mastau ties tuom, kad visgi zmones labai skirtingi, daznai bandau kitus suprasti pagal save, bet niekaip neina kartais...


Jeigu matytum, kokius pavidalus žmonės turi dvasiniuose kūnuose (nežinau, kaip tai pavadinti, nėra tokio termino, nebent sukurtume), suprastum, kokie jie skirtingi. Nežinia, kokį pavidalą pati turi...Gal., pvz., reptilijos...
Atsakyti

I sia tema, gal ir Prometeja tinka prismint?.. Jis , be kitu dievu leidimo, kazka zmonems atidave. Kaip ir tiktu gal, kad atidave dievu kazkokia dali. Pas zmones savaime neatsirado ir neissivyste, o buvo suteikta..🤔 Kaip ta ivardint, kas buvo suteikta?

Atsakyti

As klystu lygiai kaip ir visi, bet man delto nereikia save is naujo pazinti , as save pazistu jau 43 metus biggrin.gif

Nesakyciau, kad tai pazinimas is naujo..🙂 

Kaip manot, ar per tuos 43 metus tikrai gerai susipazinot su savimi, Jei tai pvz tera 43 metai is 1000 😊😁

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 22, 14:41)
<p>I sia tema, gal ir Prometeja tinka prismint?.. Jis , be kitu dievu leidimo, kazka zmonems atidave. Kaip ir tiktu gal, kad atidave dievu kazkokia dali. Pas zmones savaime neatsirado ir neissivyste, o buvo suteikta..🤔 Kaip ta ivardint, kas buvo suteikta?</p>


Taip, mintis puiki...
Žmonės gavo tai, ko nebuvo nusipelnę...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 22, 14:17)
Netgi tokia mintis kilo, kad kokio pusdievo dalys esam tokiu ir savybu turim daugiau, nes ilgai mastau ties tuom, kad visgi zmones labai skirtingi, daznai bandau kitus suprasti pagal save, bet niekaip neina kartais...

Čia jau panašiau į mano mintis. Kiekvienam savo energija, energetika ir tikėjimas.
Kai kurie puikiai nugyvena niekuo netikėdami. Pvz. žinau tokią jau tuoj 80-ies sulauksiančią moterį. Ji visą gyvenimą trali vali ir jai sekėsi kaip ji norėjo. Pinigų daugiausiai iš visų kaimynų turėjo, visų mėgstama, siela, nors ir nepersidirbdavo. Iš kitos šalies ėjo pinigai, dukra suveikė. Kai draugai išmirė anksčiau už ją, prisiminė savo dukrą, kurios neaugino. Ir jei ji kiek gudriau elgtųsi su savo dukra, ta dukra dabar paskutinį kąsnį jai atiduotų, geriausius patalus ir t.t. Bet ji kvaiša tame, kad dar skaudina dukrą, kurios neaugino, dar erzina ją, nors ji ir taip jautri.
Kitiems gi reikia tų Dievų, taip geriau jaučiasi. Man prireikė, kad išmokčiau suvaldyti energiją ax.gif Krikščionys vat nori gailėtis, į krūtinę daužytis sau, spaviedotis bigsmile.gif Binladenai tie visi nori Alacho vardu žudyti. Kiekvienam savo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 22, 14:41)
<p>I sia tema, gal ir Prometeja tinka prismint?.. Jis , be kitu dievu leidimo, kazka zmonems atidave. Kaip ir tiktu gal, kad atidave dievu kazkokia dali. Pas zmones savaime neatsirado ir neissivyste, o buvo suteikta..🤔 Kaip ta ivardint, kas buvo suteikta?</p>

Maniškis Aukščiausias tai savo noru žmones apdovanojo, bet ne visus. Reikia patikti tam Divui, kad gauti ir rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 22, 14:59)


Maniškis Aukščiausias tai savo noru žmones apdovanojo, bet ne visus. Reikia patikti tam Divui, kad gauti ir rasti ax.gif


Kvepia švogerizmu...Nebijo taviškis, kad kas karmos institucijai praneš? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 22, 14:59)
Čia jau panašiau į mano mintis. Kiekvienam savo energija, energetika ir tikėjimas.
Kai kurie puikiai nugyvena niekuo netikėdami. Pvz. žinau tokią jau tuoj 80-ies sulauksiančią moterį. Ji visą gyvenimą trali vali ir jai sekėsi kaip ji norėjo. Pinigų daugiausiai iš visų kaimynų turėjo, visų mėgstama, siela, nors ir nepersidirbdavo. Iš kitos šalies ėjo pinigai, dukra suveikė. Kai draugai išmirė anksčiau už ją, prisiminė savo dukrą, kurios neaugino. Ir jei ji kiek gudriau elgtųsi su savo dukra, ta dukra dabar paskutinį kąsnį jai atiduotų, geriausius patalus ir t.t. Bet ji kvaiša tame, kad dar skaudina dukrą, kurios neaugino, dar erzina ją, nors ji ir taip jautri.
Kitiems gi reikia tų Dievų, taip geriau jaučiasi. Man prireikė, kad išmokčiau suvaldyti energiją ax.gif Krikščionys vat nori gailėtis, į krūtinę daužytis sau, spaviedotis bigsmile.gif Binladenai tie visi nori Alacho vardu žudyti. Kiekvienam savo smile.gif


gal taip per zmones (ir kitas butybes) Visata Dievas ar kas nori pazysta ir ismegina visiskai visas buties, gyvenimo ir visokias kitokias apie ka dar ne nesuvokiam galimybes? isivaizduok, jei galetum samonigai pasidalinti i milijojna zmoniu ir jausti visu patirtis ir gauti isminti is visu ar pan...
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 22, 14:41)
Kaip ta ivardint, kas buvo suteikta?</p>


Pamąsčiau. Manau, Prometėjas davė žmonėms tai, kas buvo skirta dievams- kuriamąją vizualizaciją ir materializaciją. Tuo pasinaudojo gabesnieji ir atsirado visokie mokytojai/dvasininkai/žyniai.
Jei ne ši nepelnyta dovana, ir dabar žmonės kur kas ramiau gyventų...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 22, 15:06)
Kvepia švogerizmu...Nebijo taviškis, kad kas karmos institucijai praneš?  mirksiukas.gif

Ne, maniškis labai stiprus, kraują labai mėgsta, nebijo nieko bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 22, 15:07)
gal taip per zmones (ir kitas butybes) Visata Dievas ar kas nori pazysta ir ismegina visiskai visas buties, gyvenimo ir visokias kitokias apie ka dar ne nesuvokiam galimybes? isivaizduok, jei galetum samonigai pasidalinti i milijojna zmoniu ir jausti visu patirtis ir gauti isminti is visu ar pan...

Maniškiai ir taip žemėje gyveno ir žino visas tas žemiškas patirtis, tai nė nežinau. Tuometiniai žmonės juos ir taip garbino, o dabar po daugelio metų, manau tik jiems įdomius žmones suburia, o dėl ko, nežinau. Galbūt banaliai - dėl energijos mainų, pasipildymo, ritualų per šventes arba tiesiog nori vis dar turėti įtaką žemėje, kad koks krikščionių ar musulmonų egregoras visko nesusiimtų.
Atsakyti