Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 23:08)
Drįsiu paprieštarauti: nesimokom nei iš savų, nei iš svetimų klaidų. Daug plepam, mažai darom. Ir manom, kad blogi yra kiti.
Praeitį galima šiek tiek pakeisti, laiko mašinų tam nereikia...Yra juk laiko tuneliai, tenka jais keliauti... Turėjau sekmadienį tokį kolektyvinį darbuką, dabar susimąsčiau, ar tai, ką mes darėm, vyko dabartiniame laike... hmm.gif  Reikės kolegų pasiklausti.

As is savu pasimokau tuo paciu laiku, is kitu pasimokau, kad geriau taip ne nedaryti mirksiukas.gif Nes daryti neteko, bet maciau kitu pasekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 23:20)
As is savu pasimokau tuo paciu laiku, is kitu pasimokau, kad geriau taip ne nedaryti  mirksiukas.gif Nes daryti neteko, bet maciau kitu pasekmes  4u.gif


Pati ką tik pasakei, kad blogi yra kiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 23:21)
Pati ką tik pasakei, kad blogi yra kiti  mirksiukas.gif


Daug kartu pasakiau mirksiukas.gif As butent taip galiu pamatyti ju ateiti ax.gif As ju neteisiu, bet jie teisia kitus. As negaliu rasyti kad zmogus yra geras, nes nuzude, apvoge ar isprievartavo, as rasau- jis blogas, ir as zinau kas jo uz tai laukia 4u.gif

Ka as blogai padariau, pasimokiau, gavau pamoka ir niekada nepakartojau tos pacios klaidos 4u.gif

Ar jie pasimoke ? Palandzioje i savo prisiminimus , gyvenimus ? Tada pradeda landzioti kur dar ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 23:28)
Daug kartu pasakiau  mirksiukas.gif As butent taip galiu pamatyti ju ateiti ax.gif As ju neteisiu, bet jie teisia kitus. As negaliu rasyti kad zmogus yra geras, nes nuzude, apvoge ar isprievartavo, as rasau- jis blogas, ir as zinau kas jo uz tai laukia  4u.gif

Ka as blogai padariau, pasimokiau, gavau pamoka ir niekada nepakartojau tos pacios klaidos  4u.gif

Ar jie pasimoke ? Palandzioje i savo prisiminimus , gyvenimus ? Tada pradeda landzioti kur dar ?  mirksiukas.gif


Vienos ateities nėra. Kokia prasmė matyti eskizus? Eskizus matau ir aš: žinau, kiek turėsiu anūkų, kokias marčias ir žentą gausiu, kaip seksis mano vaikams. Tačiau tai tik miražas, kuris nebūtinai taps realybe. Ar verta sureikšminti miražą ir savo gebėjimą tą miražą matyti? O gal tiesiog norisi būti ne prastesne už tuos "landžiotojus"? mirksiukas.gif
Atsakyti

O jei praeitis tokia kokia ir dabartis, tai kam joje gaisti laika ? Jei tokie klausimai nekyla, kodel man taip mirksiukas.gifNes man nera blogai, kazkam kitam kuriam niekaip negaleciau padeti yra negera, jo praeitys yra negeros, jo ateitys yra negeros, juk negaliu kistis i svetima gyvenima, ir gyventi uz ji. Tai gali tik pats zmogus 4u.gif? Jei esate tolerantiskas nuo pat gimimo, ko gaisti laika mokinant kitus tapti tolerantiskais ......? juk jie egoistai- ir jiems tokie klausimai nekyla
Juk is klaidu mokomes jau gyvendami, savu ir svetimu klaidu, praeities pakeisti visiskai neimanoma jokiomis laiko masinomis..... As cia pateikiu ne tik savo mintis ir klausimus biggrin.gifkaip ir jus 4u.gif

Visa esme- kad padeda pazinti visu pirma save geriau. Prie ko cia kiti? Nebent prie to, kad pas kitus geriau matome klaidas, o i savo ziureti nelabai norime 🤔? 

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 23:42)
Vienos ateities nėra. Kokia prasmė matyti eskizus? Eskizus matau ir aš: žinau, kiek turėsiu anūkų, kokias marčias ir žentą gausiu, kaip seksis mano vaikams. Tačiau tai tik miražas, kuris nebūtinai taps realybe. Ar verta sureikšminti miražą ir savo gebėjimą tą miražą matyti? O gal tiesiog norisi būti ne prastesne už tuos "landžiotojus"?  mirksiukas.gif


Todel ir nesilamkau pas burejas temose 4u.gif As nenoriu buti kaip kiti, as noriu visada islikti savimi mirksiukas.gif

QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 21, 00:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rivieramaya" data-cid="71637570" data-time="1495310480"><div><p>O jei praeitis tokia kokia ir dabartis, tai kam joje gaisti laika ? Jei tokie klausimai nekyla, kodel man taip vartotojo įkelta nuotraukaNes man nera blogai, kazkam kitam kuriam niekaip negaleciau padeti yra negera, jo praeitys yra negeros, jo ateitys yra negeros, juk negaliu kistis i svetima gyvenima, ir gyventi uz ji. Tai gali tik pats zmogus vartotojo įkelta nuotrauka? Jei esate tolerantiskas nuo pat gimimo, ko gaisti laika mokinant kitus tapti tolerantiskais ......? juk jie egoistai- ir jiems tokie klausimai nekyla
Juk is klaidu mokomes jau gyvendami, savu ir svetimu klaidu, praeities pakeisti visiskai neimanoma jokiomis laiko masinomis..... As cia pateikiu ne tik savo mintis ir klausimus vartotojo įkelta nuotraukakaip ir jus vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Visa esme- kad padeda pazinti visu pirma save geriau. Prie ko cia kiti? Nebent prie to, kad pas kitus geriau matome klaidas, o i savo ziureti nelabai norime 🤔? </p>


As ir i kitu praeitis nelandzioju , tai ju gyvenimai, ne mano 4u.gif
apie savas klaidas jau rasiau, kad pasimokau ir pasitaisau realiame gyvenime ir dabar, kad nereiketu kazkam kitam kazka taisyti mirksiukas.gif Niekam nieko blogo nedariau, nedarau ir nedarysiu mirksiukas.gif Nepastebejote, arba rasete tuo pat metu, taigi pasikartojau mirksiukas.gif As klystu lygiai kaip ir visi, bet man delto nereikia save is naujo pazinti , as save pazistu jau 43 metus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 21, 00:59)
Todel ir nesilamkau pas burejas temose  4u.gif As nenoriu buti kaip kiti, as noriu visada islikti savimi  mirksiukas.gif



Kortos naudojamos ne tik ateities štrichams pamatyti, bet ir savęs pažinimui. mirksiukas.gif Žmonės papratę į viską žvelgti paviršutiniškai: jei jau kortos, tai pasakyk- myli nemyli, ves neves, gausiu darbą negausiu ir pan. Vartotojiškumas.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 18:29)
Vaizgante , as suprantu, kad jus dalinates sava patirtimi ir kitiems to taikyti nenorite  mirksiukas.gif

A ko tu kitiems taikai savo nesveikus žaidėjus ir sapnų košmarus? Pasilik juos sau, tau jie labai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 21:58)
Kadangi niekas nesistengia išaugti iš egoizmo, padėti negalima niekam...
O dievas privalo viską duoti dykai ir su norimu įpakavimu smile.gif


Kadangi visi egoistai, tai ir gyvename aklų ir kurčių žmonių pasaulyje. Egoistas turi būti pasirinkęs nematyti, negirdėti, nežinoti, kad galėtų komfortiškai gyventi. Taip žmogus apvagia ne tik kitą, bet ir susiaurina savo pasaulį iki vieno taško.
Tikrai patogu turėti dievą, kurį būtų galima garbinti, vadinasi, ir turėti jam pretenzijų...
Atsakyti
QUOTE(Tanilo @ 2017 05 21, 12:35)

Tikrai patogu turėti dievą, kurį būtų galima garbinti, vadinasi, ir turėti jam pretenzijų...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 21, 09:19)
Kortos naudojamos ne tik ateities štrichams pamatyti, bet ir savęs pažinimui.  mirksiukas.gif  Žmonės papratę į viską žvelgti paviršutiniškai: jei jau kortos, tai pasakyk- myli nemyli, ves neves, gausiu darbą negausiu ir pan. Vartotojiškumas.


Pazinau vadinasi save deliodama kortas kai buvau paaugle ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 21, 18:00)
Pazinau vadinasi save deliodama kortas kai buvau paaugle  ax.gif


Priemonių yra daug, svarbu, kaip jas naudoji ir kam.
Atsakyti