Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 21:34)
Pazinojau pora zmoniu, kurie pasakojo taip kaip jus pasakojate, ju nebera, pasitrauke is gyvenimo patys, tapo priklausomais, nebegalejo sustoti, nes praeitys buvo per sunkios, nebegalejo dabartimi besidziaugti. Tikiuosi kad jus pasisaugosite ir dziaugsites tuo ka turite dabar  4u.gif

Kam tau laikas, turi irgi patirties kuria saugo  4u.gif


Jiems, matyt, tinka žodis "lakstė". Aš ramiai, neskubėdama (kai galiu) krapštausi su savais reikalais...Be to, gyvenu ir šitą gyvenimą, nuolat lankausi spektakliuose, koncertuose, laiką leidžiu gamtoje, žiūriu filmus, skaitau knygas...Be to, trys vaikai, kasdien gaminu katilus maisto...Viską galima gražiai suderinti...Apskritai esu racionali ir netgi pragmatiška...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 21:43)
Jiems, matyt, tinka žodis "lakstė". Aš ramiai, neskubėdama (kai galiu) krapštausi su savais reikalais...Be to, gyvenu ir šitą gyvenimą, nuolat lankausi spektakliuose, koncertuose, laiką leidžiu gamtoje, žiūriu filmus, skaitau knygas...Be to, trys vaikai, kasdien gaminu katilus maisto...Viską galima gražiai suderinti.[B]..Apskritai esu racionali ir netgi pragmatiška...

4u.gif

As irgi Dievo ir Angelu nefantazuoju ir nesapnuoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 20 gegužės 2017 - 21:00
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 21:55)
4u.gif

As irgi Dievo ir Angelu nefantazuoju ir nesapnuoju  4u.gif


Nebūtinai sapnuoju tai, ką kasdien veikiu...
Bet nesigailiu, kad mano kasdienybė yra neretai labai įdomi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 22:04)
Nebūtinai sapnuoju tai, ką kasdien veikiu...
Bet nesigailiu, kad mano kasdienybė yra neretai labai įdomi...


Noreciau nieko nesapnuoti biggrin.gif netgi vien tik savo pacios sapnu biggrin.gif

Mano kasdienybe labai normali, neieskau nieko ekstremalaus, dziaugiuosi tuo ka turiu, iki vieno noro igyvendinimo truksta tik labai mazai, kad galeciau ilgai ir ramiai gyventi biggrin.gif Toliau nuo kaimynu ir ju sapnu, ir kasdienybiu biggrin.gif
Labai nedidele svajone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 22:13)
Noreciau nieko nesapnuoti  biggrin.gif netgi vien tik savo pacios sapnu  biggrin.gif

Mano kasdienybe labai normali, neieskau nieko ekstremalaus, dziaugiuosi  tuo ka turiu, iki vieno noro igyvendinimo truksta tik labai mazai, kad galeciau ilgai ir ramiai gyventi  biggrin.gif Toliau nuo kaimynu ir ju sapnu, ir kasdienybiu  biggrin.gif
Labai nedidele svajone  biggrin.gif


Sapnuose būna svarbių ženklų, jie reikalingi ir savęs pažinimui...
Kasdienybėje ir man ekstremalumo nereikia, kitur jo sočiai turiu...Ir visuomet džiaugiuosi, jei dar mane kas nors nustebina- vadinasi, dar gyva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 22:16)
Sapnuose būna svarbių ženklų, jie reikalingi ir savęs pažinimui...
Kasdienybėje ir man ekstremalumo nereikia, kitur jo sočiai turiu...Ir visuomet džiaugiuosi, jei dar mane kas nors nustebina- vadinasi, dar gyva smile.gif

Zenklais niekada nesapnuoju, bet realybeje zenklu nemazai matau 4u.gif
Mane nustebina kas nors gero, tada tikrai nustebina mirksiukas.gif ir labai pradziugina biggrin.gif
Atsakyti

Buvusius gyvenimus ir kas ten vyko ?
Kokia to prasme ?

Pritarciau tam, kad prasme is buvusiu gyvenimu apziurejimo visgi yra. Pradzioj, save ivairiais kampais gali apziureti. Is ko supranti, kad nesi toks sventas ir geras, Kaip galimai isivaizdavai. Mintis tokia, kad islieka gan pastovus bruozai per daugybe gyvenimu. Tai leidzia suprasti labiau, kas esi. Kodel yra butent vienokie ar kitokie rysiai.. tuomet maziau kyla noras klausti: " uz ka cia man" ar " kodel cia su manim taip". Nesu perziurejus daug gyvenimu. Bet kiek teko, tai galiu pasakyt, jog tai nera laiko gaisimas toli grazu. Kaip tik padeda suvokti labiau ta cia ir dabar momenta. Suteikia daugiau protinio lankstumo, tilerancijos kitiems, ir sau.. tarsi atgyja patirtis, vienokia ar kitokia. Ir gal net atsiranda sansu nekartoti kai kuriu klaidu.. 

Atsakyti
Sveiki,
Labai įdomi tema... galbūt pavyks prisijungti prie jūsų smile.gif
Mintys gal dabar bus ne visai į temą, bet tokios kilo perskaičius paskutinius postus, ypač Vaižgantės apie tai, kad ateina riba, kai norisi padėti kitam. Manyčiau yra taip, kad jeigu žmogus nuolat sulaukia pagalbos, bet pats neįdeda pastangų, jis net dėkingumo tikro negali jausti. Dėkingumas man panašu į mainus - davimo ir gavimo. Matyt, pirmiausiai iš egoizmo reikia išaugti...
O jeigu šias mintis susiejus su dievų tema, tai turėdami tokį dievą, koks mums yra siūlomas (teisingas, gailestingas, maloningas), tai ir esame įpratę jausti tą vergišką dėkingumą (išprašysiu, išmaldausiu).
Atsakyti
QUOTE(Tanilo @ 2017 05 20, 22:49)
Sveiki,
Labai įdomi tema... galbūt pavyks prisijungti prie jūsų  smile.gif
Mintys gal dabar bus ne visai į temą, bet tokios kilo perskaičius paskutinius postus, ypač Vaižgantės apie tai, kad ateina riba, kai norisi padėti kitam. Manyčiau yra taip, kad jeigu žmogus nuolat sulaukia pagalbos, bet pats neįdeda pastangų, jis net dėkingumo tikro negali jausti. Dėkingumas man panašu į mainus - davimo ir gavimo. Matyt, pirmiausiai iš egoizmo reikia išaugti... 
O jeigu šias mintis susiejus su dievų tema, tai turėdami tokį dievą, koks mums yra siūlomas (teisingas, gailestingas, maloningas), tai ir esame įpratę jausti tą vergišką dėkingumą (išprašysiu, išmaldausiu).


Kadangi niekas nesistengia išaugti iš egoizmo, padėti negalima niekam...
O dievas privalo viską duoti dykai ir su norimu įpakavimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 20, 22:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rivieramaya" data-cid="71637237" data-time="1495289507"><div><p>Buvusius gyvenimus ir kas ten vyko ?
Kokia to prasme ?</p></div></blockquote><p>Pritarciau tam, kad prasme is buvusiu gyvenimu apziurejimo visgi yra. Pradzioj, save ivairiais kampais gali apziureti. Is ko supranti, kad nesi toks sventas ir geras, Kaip galimai isivaizdavai. Mintis tokia, kad islieka gan pastovus bruozai per daugybe gyvenimu. Tai leidzia suprasti labiau, kas esi. Kodel yra butent vienokie ar kitokie rysiai.. tuomet maziau kyla noras klausti: " uz ka cia man" ar " kodel cia su manim taip". Nesu perziurejus daug gyvenimu. Bet kiek teko, tai galiu pasakyt, jog tai nera laiko gaisimas toli grazu. Kaip tik padeda suvokti labiau ta cia ir dabar momenta. Suteikia daugiau protinio lankstumo, tilerancijos kitiems, ir sau.. tarsi atgyja patirtis, vienokia ar kitokia. Ir gal net atsiranda sansu nekartoti kai kuriu klaidu.. </p>


O jei praeitis tokia kokia ir dabartis, tai kam joje gaisti laika ? Jei tokie klausimai nekyla, kodel man taip mirksiukas.gif Nes man nera blogai, kazkam kitam kuriam niekaip negaleciau padeti yra negera, jo praeitys yra negeros, jo ateitys yra negeros, juk negaliu kistis i svetima gyvenima, ir gyventi uz ji. Tai gali tik pats zmogus 4u.gif ? Jei esate tolerantiskas nuo pat gimimo, ko gaisti laika mokinant kitus tapti tolerantiskais ......? juk jie egoistai- ir jiems tokie klausimai nekyla
Juk is klaidu mokomes jau gyvendami, savu ir svetimu klaidu, praeities pakeisti visiskai neimanoma jokiomis laiko masinomis..... As cia pateikiu ne tik savo mintis ir klausimus biggrin.gif kaip ir jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 20, 21:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rivieramaya" data-cid="71637237" data-time="1495289507"><div><p>Buvusius gyvenimus ir kas ten vyko ?
Kokia to prasme ?</p></div></blockquote><p>Pritarciau tam, kad prasme is buvusiu gyvenimu apziurejimo visgi yra. Pradzioj, save ivairiais kampais gali apziureti. Is ko supranti, kad nesi toks sventas ir geras, Kaip galimai isivaizdavai. Mintis tokia, kad islieka gan pastovus bruozai per daugybe gyvenimu. Tai leidzia suprasti labiau, kas esi. Kodel yra butent vienokie ar kitokie rysiai.. tuomet maziau kyla noras klausti: " uz ka cia man" ar " kodel cia su manim taip". Nesu perziurejus daug gyvenimu. Bet kiek teko, tai galiu pasakyt, jog tai nera laiko gaisimas toli grazu. Kaip tik padeda suvokti labiau ta cia ir dabar momenta. Suteikia daugiau protinio lankstumo, tilerancijos kitiems, ir sau.. tarsi atgyja patirtis, vienokia ar kitokia. Ir gal net atsiranda sansu nekartoti kai kuriu klaidu.. </p>


Labai pritariu:)
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 23:01)

Juk is klaidu mokomes jau gyvendami, savu ir svetimu klaidu, praeities pakeisti visiskai neimanoma jokiomis laiko masinomis..... As cia pateikiu ne tik savo mintis  ir klausimus biggrin.gif  kaip ir jus  4u.gif


Drįsiu paprieštarauti: nesimokom nei iš savų, nei iš svetimų klaidų. Daug plepam, mažai darom. Ir manom, kad blogi yra kiti.
Praeitį galima šiek tiek pakeisti, laiko mašinų tam nereikia...Yra juk laiko tuneliai, tenka jais keliauti... Turėjau sekmadienį tokį kolektyvinį darbuką, dabar susimąsčiau, ar tai, ką mes darėm, vyko dabartiniame laike... hmm.gif Reikės kolegų pasiklausti.
Atsakyti