Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 15:43)
Žiūrinėjau savo kai kuriuos buvusius gyvenimus ir teko matyti, kas ten vyksta.

Buvusius gyvenimus ir kas ten vyko ?
Kokia to prasme ?

Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 17:11)
Buvusius gyvenimus ir kas ten vyko ?
Kokia to prasme ?


Pvz., radau akyse lęšius, kurie buvo įdėti būtent Bermuduose, ir noriu juos išsiimti. Va tokia ir prasmė smile.gif

Prasmė yra toks keistas dalykas. Tarkim, aš niekaip negaliu suprasti, kodėl ,turėdami tokį trumpą gyvenimą, žmonės statosi namą, sėdi banko kišenėje, užuotu užsiėmę išties svarbiais dalykais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 20 gegužės 2017 - 16:19
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 17:15)
Pvz., radau akyse lęšius, kurie buvo įdėti būtent Bermuduose, ir noriu juos išsiimti. Va tokia ir prasmė smile.gif


Jei juos gavote buvusiame gyvenime ir dabar jau visai kitame kune....? Juk i siela niekas negali jokiu lesiu ideti mirksiukas.gif

O i zemiska pagalvojima ax.gif Kai kurie zmones nori palengvinti ir kazka palikti po saves vaikams ir anukams, kad jiems nereiketu paskolomis gyventi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 20 gegužės 2017 - 16:22
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 17:20)
Jei juos gavote buvusiame gyvenime ir dabar jau visai kitame kune....? Juk i siela niekas negali jokiu lesiu ideti  mirksiukas.gif

O i zemiska pagalvojima  ax.gif  Kai kurie zmones nori palengvinti ir kazka palikti po saves  vaikams ir anukams, kad jiems nereiketu paskolomis gyventi  4u.gif


Tiesiog tie lęšiai man šiame gyvenime trukdo, blogina regėjimą. Būna, kad jie ir netrukdo, pvz., pažįstu moterį, kuri puikiai mato naktį būtent dėl Bermuduose įdėtų lęšių. O man trukdė, todėl išsiėmiau. Taip beieškodama visokių dalykų, kurie man šiame gyvenime nereikalingi, ir radau Bermudų trikampio laboratorijas. Ten esu turėjus daugybę gyvenimų, dirbus pačiose įvairiausiose laboratorijose. Tarkim, kadangi dirbau laboratorijoje, tyrinėjančioje kvapus, turiu priedą nosyje ir galiu užuosti tai, ko paprastai žmonės neužuodžia. Iš dalies tai nėra gerai, nes nemėgstu kvepalų, smilkalų- mano nosiai tai per stipru.

Na aš savo vaikams ir anūkams ketinu ne turtus palikti, o mažiau bendrų karminių mazgų, mažiau visokių virkštelių, prisijungimų, sutarčių. Be to, padedu jiems dabar spręsti pačias įvairiausias problemas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 17:28)
Tiesiog tie lęšiai man šiame gyvenime trukdo, blogina regėjimą. Būna, kad jie ir netrukdo, pvz., pažįstu moterį, kuri puikiai mato naktį būtent dėl Bermuduose įdėtų lęšių. O man trukdė, todėl išsiėmiau. Taip beieškodama visokių dalykų, kurie man šiame gyvenime nereikalingi, ir radau Bermudų trikampio laboratorijas. Ten esu turėjus daugybę gyvenimų, dirbus pačiose įvairiausiose laboratorijose. Tarkim, kadangi dirbau laboratorijoje, tyrinėjančioje kvapus, turiu priedą nosyje ir galiu užuosti tai, ko paprastai žmonės neužuodžia. Iš dalies tai nėra gerai, nes nemėgstu kvepalų, smilkalų- mano nosiai tai per stipru.

Na aš savo vaikams ir anūkams ketinu ne turtus palikti, o mažiau bendrų karminių mazgų, mažiau visokių virkštelių, prisijungimų, sutarčių. Be to, padedu jiems dabar spręsti pačias įvairiausias problemas.


Suprantu kad turite jautria uosle 4u.gif Tai labai sustipreja vyresnio amziaus zmonems, bet jei zmogus labai jautrus jau vaikysteje, jis gali uzuosti ir atskirti labai daug kvapu. Nebutinai del praeitu gyvenimu darbu laboratorijose. Ar jums tai nuo pat vaikystes ?
As taip rasau tik todel, kad kiti skaitytojai nepriskirtu sau buvusiu gyvenimu darbo laboratorijose, jei jie dabar jautrus kvapams. Kad jusus praeitis nebutinai ir kitu zmoniu praeitis.

As turiu gera uosle ir tikrai nevisi kvapai patinka, bet tai juk irgi kvapai mirksiukas.gif Ka padarysi....

Suprantu jus del karminiu mazgu, bet dabar dar tiek daug negeru rezultatu ( del mokslininku klaidu) kad kartais zmones gimsta su bedomis ne del karminiu priezasciu....

Tik pridedu kad ir kitiems skaitytojams butu aiskiau, kad ne visos bedos karmiskos 4u.gif

Vaizgante , as suprantu, kad jus dalinates sava patirtimi ir kitiems to taikyti nenorite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 18:29)


Vaizgante , as suprantu, kad jus dalinates sava patirtimi ir kitiems to taikyti nenorite  mirksiukas.gif


Daug ko pasakyti tiesiog negaliu. O ir čia esu gana atvira, nes na kiek žmonių čia perskaitys? Nedaug...ir dauguma nesupras, ką skaito...
Šiaip Bermudų laboratorijose teko pabūvoti daugybei žmonių. Jos milžiniškos. Darbas ten vyksta kasdien, nėra tokio dalyko kaip savaitė ar poilsio diena. Grįžta pernakvoti bendrabutyje į savo kambarėlį ir rytoj vėl į darbą. Nėra jokių draugysčių ar kažko panašaus. Tik darbas.
Tose laboratorijose lankosi ne tik žmonės, bet ir kitaip atrodantys mąstantys asmenys. Todėl ir būna, kad lęšius įdeda į vienokio dydžio akis, o paskui gimsti su kitokiomis, ir tie lęšiai spaudžia, sausina akis, blogina regėjimą. Nosyje turiu gnybtą, kuris erzina, bet išsiimti kol kas niekaip negaliu. Būna, kai kurie žmonės turi tokius ratukus nosyje, todėl nuolat sega sloga ir sinusitais. Esu vienam vaikui atlaisvinus tą ratuką, bet ar šiame gyvenime pajus bent kokį palengvėjimą, nežinau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 18:37)
Daug ko pasakyti tiesiog negaliu. O ir čia esu gana atvira, nes na kiek žmonių čia perskaitys? Nedaug...ir dauguma nesupras, ką skaito...


Tikrai 4u.gif

Jus viso sito nesapnuojate, o matote ?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 18:52)
Tikrai  4u.gif

Jus viso sito nesapnuojate, o matote ?


Žinok, sufantazuoju biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Rivieramaya,2017 05 20, 16:11]
Buvusius gyvenimus ir kas ten vyko ?
Kokia to prasme ?


Is praejusiu gyvenimu galime suzinoti kodel del nepaaiskinamu priezasciu siame vienaip ar kitaip jauciames, kodel tokie musu santykiai su konkreciais zmonemis, kodel esame vienoje ar kitoje situacijoje. Tai zinodami galime save geriau pazinti ir isvengti panasios, negatyvios patirties. Galiausiai suvokus savo neteisingus pasirinkimus ir reakcijas galima stengtis bent kiek samoningiau, suprantamiau, gal kiek lengviau gyventi. Jeigu karma veikia kaip " bumerango" istatymas, tai kitame gyvenime yra tikimybe gimti su " svaresniu scenarijum". Tokia, netgi labai praktiska, praejusiu gyvenimu nagrinejimo prasme.


Kita prasme- prisiminti sukaupta patirti, zinias, rysius, gebejimus, planus ir pan. Ir tuo toliau naudotis arba ne. Prisiimt atsakomybe uz savo ankstesnes " iki zmogiskumo" veiklas ar jas ignoruoti. Nes gaunama informacija gali buti susijusi su daug platesniais vandenimis. Strukturomis ir lygiais. Kas turi tokius priejimus tampa pastebimu ir reikalingu ivairioms interesu grupems. Reikia buti pasiruosusiu uz save pastoveti.









Atsakyti
[quote=vaižgantė,2017 05 20, 18:53]
Žinok, sufantazuoju biggrin.gif
[/quote]
Nors neatsakete butent i mano klausima, bet daug kas butent taip ir galvoja, tik todel ir klausiau. Nes yra daug ir tokiu 4u.gif
Ne del to kad taip galvoju ax.gif

[quote=Kam tau laikas,2017 05 20, 18:56]
[quote=Rivieramaya,2017 05 20, 16:11]
Buvusius gyvenimus ir kas ten vyko ?
Kokia to prasme ?
Is praejusiu gyvenimu galime suzinoti kodel del nepaaiskinamu priezasciu siame vienaip ar kitaip jauciames, kodel tokie musu santykiai su konkreciais zmonemis, kodel esame vienoje ar kitoje situacijoje. Tai zinodami galime save geriau pazinti ir isvengti panasios, negatyvios patirties. Galiausiai suvokus savo neteisingus pasirinkimus ir reakcijas galima stengtis bent kiek samoningiau, suprantamiau, gal kiek lengviau gyventi. Jeigu karma veikia kaip " bumerango" istatymas, tai kitame gyvenime yra tikimybe gimti su " svaresniu scenarijum". Tokia, netgi labai praktiska, praejusiu gyvenimu nagrinejimo prasme.
Kita prasme- prisiminti sukaupta patirti, zinias, rysius, gebejimus, planus ir pan. Ir tuo toliau naudotis arba ne. Prisiimt atsakomybe uz savo ankstesnes " iki zmogiskumo" veiklas ar jas ignoruoti. Nes gaunama informacija gali buti susijusi su daug platesniais vandenimis. Strukturomis ir lygiais. Kas turi tokius priejimus tampa pastebimu ir reikalingu ivairioms interesu grupems. Reikia buti pasiruosusiu uz save pastoveti.
[/quote]

Na o zinant, kad praeities istaisyti praeityje neimanoma ir dabartyje reikia dar ir tai narplioti ir dar uz save pastoveti.... Ar buvo verta ?

Kiekvienas esame cia ir dabar . Ir tikrai turime laisves . As nesu nei marionete, nei triusis, bet nenoriu kad ir Vaizgante galvotu kad ji neturi jokios laisves.....

Papildyta:
Man jokiu irodymu tam nereikia mirksiukas.gif

Tik yra skirtingu matymo busenu .... Zmones svaiginasi kad kazka tokio pamatytu doh.gif Po to sustoti nebegali....
Papildyta:
Gal Vaizgantes variantas islaisvins kazka nuo kokios priklausomybes.... ax.gif Tik tokiu atveju reikalingi geresni, grazesni regejimai, kaip rezultatas mirksiukas.gif Kaip sakant su neapgaulinga viltimi, o nors lasas tikros dabarties ir realybes... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 20 gegužės 2017 - 18:30
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 20, 19:36)

Gal Vaizgantes variantas islaisvins kazka nuo kokios priklausomybes.... ax.gif  Tik tokiu atveju reikalingi geresni, grazesni regejimai, kaip rezultatas  mirksiukas.gif Kaip sakant su neapgaulinga viltimi, o nors lasas tikros dabarties ir realybes... 4u.gif


Vaižgantė nemažai žmonių išmokė matyti praėjusius gyvenimus, bet įsitikino, kad žmonės yra smalsūs, savanaudžiai ir tinginiai, todėl daugiau nieko to nemoko...
Teko atsipratinti rūpintis kitais labiau, nei jie patys savimi rūpinasi. Mielai užkraudavo man savas naštas ir laukdavo, kol už juos kažką padarysiu, o jie pasinaudos rezultatais...Dabar rūpinuosi tik savimi, savo šeima ir padedu vienam kitam draugui, ir tai mažiau nei norėčiau. Nematau prasmės švaistyti energijos veltui, o kiek daug jos iššvaisčiau, tikėdama, kad žmonės iš esmės geri, kad jie nori augti, keistis...Deja. Yra atvirkščiai.

Kam tau laikas yra teisi. Tokie kaip aš tampa taikiniais, todėl tenka nuolat saugotis...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 20, 20:01)
Vaižgantė nemažai žmonių išmokė matyti praėjusius gyvenimus, bet įsitikino, kad žmonės yra smalsūs, savanaudžiai ir tinginiai, todėl daugiau nieko to nemoko...
Teko atsipratinti rūpintis kitais labiau, nei jie patys savimi rūpinasi. Mielai užkraudavo man savas naštas ir laukdavo, kol už juos kažką padarysiu, o jie pasinaudos rezultatais...Dabar rūpinuosi tik savimi, savo šeima ir padedu vienam kitam draugui, ir tai mažiau nei norėčiau. Nematau prasmės švaistyti energijos veltui, o kiek daug jos iššvaisčiau, tikėdama, kad žmonės iš esmės geri, kad jie nori augti, keistis...Deja. Yra atvirkščiai.

Kam tau laikas yra teisi. Tokie kaip aš tampa taikiniais, todėl tenka nuolat saugotis...


Pazinojau pora zmoniu, kurie pasakojo taip kaip jus pasakojate, ju nebera, pasitrauke is gyvenimo patys, tapo priklausomais, nebegalejo sustoti, nes praeitys buvo per sunkios, nebegalejo dabartimi besidziaugti. Tikiuosi kad jus pasisaugosite ir dziaugsites tuo ka turite dabar 4u.gif

Kam tau laikas, turi irgi patirties kuria saugo 4u.gif
Atsakyti