Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 18, 10:01)
Forumas yra forumas, čia kiekvienas realiame gyvenime užguitas ima ir išsilieja, karalių vaidina biggrin.gif O realybė yra realybė. Juk tu labai už realybę, sakai, kad blogas pavyzdys forumai ir sėdėjimas juose, tai vat ir parašiau tau realybę. Dabar vėl gali mirt iš pavydo, nes tokie kaip tu net per forumą matotės mirksiukas.gif
Pastebėk, niekas kitas ir nesekioja, nekomentuoja pastoviai ir nenagrinėja nematomo forumiečio asmens, tik TU VIENA. Forumietiškas kaimyniškas pastgebėjimas, nebesidraskyk jau bigsmile.gif

Kuri laika galvojau, kad tik prie manes kabinaisi net koju nagais irnesakyk.gif
Kol neuzsukau i kitus forumo skyrelius, o ten taves ir tavo ligu prirasinejimu kitiems visas forumas pilnas . Toks jausmas , kad tu viena visur kabinejiesi vis (prie manes tik sapnu ir Dievo temose, nes daugiau niekur nerasau ) mirksiukas.gif Skanuotoja tu biggrin.gif

As tikrai tiek laiko neturiu forumui, Aciu DIEVUI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 18, 14:51)
Kuri laika galvojau, kad tik prie manes kabinaisi  net koju nagais  irnesakyk.gif
Kol neuzsukau i kitus forumo skyrelius, o ten taves ir tavo ligu prirasinejimu kitiems visas forumas pilnas . Toks jausmas , kad tu viena visur kabinejiesi vis  (prie manes tik sapnu ir Dievo temose, nes daugiau niekur nerasau )  mirksiukas.gif  Skanuotoja tu  biggrin.gif

As tikrai tiek laiko neturiu forumui, Aciu DIEVUI  wub.gif

Aš tik bandžiau išsiaiškinti tavo tikslias bėdas, kad suprasčiau dėl ko rašai tai, ką rašai. Išsiaiškinau, nes tu pati atsivėrei ir paleidai man savo visą isteriką su visais grožiais, kurios dabar jau gėdijiesi ir gyniesi. Galėjai jau tada susitupėti ir apsiraminti, galėjai pasiprašyti pati, kad neleistų tavęs į tau toksiškas temas, kurios sukelia stresą ir neadekvatumą, bet to nepadarei. Ir ėmei nesaugiai jausdamasi kabinėtis pati, neva taip laimėsi prieš mane smile.gif Graudu smile.gif
"Aš čia esu dėl vaikųųųųų, būūūūū" mirksiukas.gif
Kokių vaikų, vaikai dar nemoka skaityti, jie knygeles spalvina smile.gif
Geriau jau nurimk, kol dar laikas, kad daugiau netektų paviešinti ax.gif Ne mano problemos, kad tu nesuvoki, jog žmonės tiesiog diskutuoja ir nuomonės išsiskiria ir tai normalu bei pralaimi tas, kuris savo nuomonės neapgina, neįrodo. Diagnozių nerašinėju, nebent pats žmogus man jas parašo mirksiukas.gif Supranti gi apie ką aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 18, 15:39)
Aš tik bandžiau išsiaiškinti tavo tikslias bėdas, kad suprasčiau dėl ko rašai tai, ką rašai. Išsiaiškinau,

Ilgai skanavai hmm.gif Kol pati neparasiau mirksiukas.gif
Skanuotoja tu hihihi.gif
Atsakyti
Kaip būtų smagu: palikai šeimą, po medžiu atsisėdai, meditavai meditavai, kol nušvitai, ir nereikia tau gimti dešimtyse kūnų ir karmą balansuoti...Jaučiu, medžių neužtektų...
Atsakyti
Tas begalinis noras išvengti atsakomybės...
Vieni džiaugiasi, kad juos nuplovė Jėzaus kraujas, kiti, kad gali atlikti išpažintį, treti bėga medituoti, kvėpuoti, gonguotis, tetuoti, reikiuoti, užsiima pačiais įvairiausiais žaidimais, kad tik neatšiltų šaldymo kameroje įkišta sąžinė... Nes jei atšils, gi reikės kažką su tuo daryti?
Atsakyti
Absoliutinti neverta. Tas noras ...uoti, t.y. kažką daryti ir rodo, kad kai kurie būtent imasi kalbėtis su savo sąžine, būtent imasi atsakomybės. Kai kurie.
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 19, 13:00)
Absoliutinti neverta. Tas noras ...uoti, t.y. kažką daryti ir rodo, kad kai kurie būtent imasi kalbėtis su savo sąžine, būtent imasi atsakomybės. Kai kurie.


Iš dalies tau pritariu, tačiau atsakomybė yra veiksmas, kaip ir meilė pirmiausia yra veiksmai...
Atsakyti
Taip, atsakomybė yra veiksmas, kurį paskatino jausmas. Tai gali būti nepasitenkinimo visomis jo apraiškomis (gėda, skausmas, ilgesys ir t.t.) jausmas, kai pabunda supratimas, suvokimas, peraugantis į norą keisti, kas savo ruožtu skatina veikti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 19, 13:07)
Iš dalies tau pritariu, tačiau atsakomybė yra veiksmas, kaip ir meilė pirmiausia yra veiksmai...

Mastymas - minciu kurimas, yra pats tikriausiasi veiksmas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 19, 12:11)
Tas begalinis noras išvengti atsakomybės...
Vieni džiaugiasi, kad juos nuplovė Jėzaus kraujas, kiti, kad gali atlikti išpažintį, treti bėga medituoti, kvėpuoti, gonguotis, tetuoti, reikiuoti, užsiima pačiais įvairiausiais žaidimais, kad tik neatšiltų šaldymo kameroje įkišta sąžinė... Nes jei atšils, gi reikės kažką su tuo daryti?

Tikiuosi ne apie mano posta komentuoji, nes as tai rasiau visai kas kita.
Atvirksciai ne lakstyma kakzur turejau omeny. Kaip beja tavo lakstymai po lygius lygiai taip pat gali telpti i ta pati sarasa cia ka surasei, o butent atsakomybes prisiemima ir butent samoningumo kelima, per mastyma, suvokima. Visus veiksmus galima daryti begant nuo saves ir taip pat gristant i save ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 19, 13:30)
Mastymas - minciu kurimas, yra pats tikriausiasi veiksmas  4u.gif
Papildyta:

Tikiuosi ne apie mano posta komentuoji, nes as tai rasiau visai kas kita.
Atvirksciai ne lakstyma kakzur turejau omeny. Kaip beja tavo lakstymai po lygius lygiai taip pat gali  telpti i ta pati sarasa cia ka surasei, o butent atsakomybes prisiemima ir butent samoningumo kelima, per mastyma, suvokima. Visus veiksmus galima daryti begant nuo saves ir taip pat gristant i save ... mirksiukas.gif


Minčių kūrimas yra veiksmas? Nesutinku. Galiu gulėti ant sofos ir mąstyti, kaip būtų puiku žiemą nueiti į kiemą paukštelius palesinti. Ar šiuo atveju mąstymas yra veiksmas? Ne, nes veiksmas bus tada, kai atsikelsiu nuo sofos ir išeisiu į kiemą paukštelių palesinti...

Nelakstau po lygmenis, nes man to nereikia. Tiesiog vienu metu būnu dviejose vietose ir tam nereikia jokių pastangų. Tarkim, šiuo metu stebiu, kaip viename lygmenyje dirba mano pasiųstas kiborgas. Esu įpratus gyventi šia diena ir būti čia ir dabar. Lakstymas ne man, ne tokio būdo esu...
Sakyčiau, žodis "lakstymas" neturi nieko bendro su sąmoningumu...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 19, 13:49)
Minčių kūrimas yra veiksmas? Nesutinku. Galiu gulėti ant sofos ir mąstyti, kaip būtų puiku žiemą nueiti į kiemą paukštelius palesinti. Ar šiuo atveju mąstymas yra veiksmas? Ne, nes veiksmas bus tada, kai atsikelsiu nuo sofos ir išeisiu į kiemą paukštelių palesinti...

Nelakstau po lygmenis, nes man to nereikia. Tiesiog vienu metu būnu dviejose vietose ir tam  nereikia jokių pastangų. Tarkim, šiuo metu stebiu, kaip viename lygmenyje dirba mano pasiųstas kiborgas. Esu įpratus gyventi šia diena ir būti čia ir dabar. Lakstymas ne man, ne tokio būdo esu...
Sakyčiau, žodis "lakstymas" neturi nieko bendro su sąmoningumu...

Kaip bebutu sukuri mintis, jos "materialios", jei matai dvasinius lygmenis turetum tai zinoti, kiek jos bus ryskios isreisktos tiek ir materializuosis, gal ne tave pati, o kita isridens is sofos ir pauksciukai bus palesinti, mintim galima kita suzeisti ir net uzmusti, galima ir pagydyti ar padeti. Taip mastymas nera fizinis veiksmas, bet tai yra veikimas, beja kunas irgi tame dalyvauja...

Tai ir kiti zmones sugeba buti keliuose vietose, zmogus darantis Reiki tuo paciu yra ir cia, ir dabar, jis gal padeda pvz zmogui patyrusiam trauma. Medituoti taip pat galima dirbant savus kasdieninius darbus, taigi tavo veikla is esmes visiskai nesiskiria. Kiekviena veikla galima veikti ivariai...Taigi ,ka darai gal daugiau yra tavo gyvenimo budas, tavo kelias, bet ne vienintelis kelias ir ne vienas is 2 kaip minejai anksciau.
Nu musu fizinis kunas kartais laksto, lakstymas siaip naudinga sveikatai ir tai padeda samoningumui biggrin.gif Zinoma, jei vis ieskoma atsakymu kazkur ir del to lakstoma, tai daznai taip ir nerandama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 19 gegužės 2017 - 13:22
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 19, 14:20)
Kaip bebutu sukuri mintis, jos "materialios", jei matai dvasinius lygmenis turetum tai zinoti, kiek jos bus ryskios isreisktos tiek ir materializuosis, gal ne tave pati, o kita isridens is sofos ir pauksciukai bus palesinti, mintim galima kita suzeisti ir net uzmusti, galima ir pagydyti ar padeti. Taip mastymas nera fizinis veiksmas, bet tai yra veikimas, nors ir kunas tame dalyvauja...

Tai ir kiti zmones sugeba buti keliuose vietose, zmogus darantis Reiki tuo paciu yra ir cia, ir dabar, jis gal padeda pvz zmogui patyrusiam trauma. Medituoti taip pat galima dirbant savus kasdieninius darbus, taigi tavo veikla is esmes visiskai nesiskiria. Kiekviena veikla galima veikti ivariai...Taigi ,ka darai gal daugiau yra tavo gyvenimo budas, tavo kelias, bet ne vienintelis kelias ir ne vienas is 2 kaip minejai anksciau.
Nu musu fizinis kunas kartais laksto, lakstymas siaip naudinga sveikatai ir tai padeda samoningumui  biggrin.gif Zinoma, jei vis ieskoma atsakymu kazkur ir del to lakstoma, tai daznai taip ir nerandama...


Taip, mano mintys materializuojasi, ir tas kiborgas, apie kurį rašiau, yra ką tik mano materializuotas . Tačiau paprasti žmonės to negali, nes reikia turėti savyje kūrimo mechanizmą ir tam tikras programas. (Išprovokavai tai parašyti, nors šiaip tokių dalykų nepasakoju.)

Kadangi esu viena iš tų, kurie atnešė projektą pavadinimu "Reiki" į šį lygmenį, puikiai žinau, kaip kas veikia. Tai tik problemų perkėlimas, o ne jų sprendimas.

Niekur ir neteigiu, kad mano kelias yra vienintelis, daug kam jis tiesiog neprieinamas. Bet visiems prieinamas kelias per skausmą ir kančias.

Meditacija reikalinga protinį darbą dirbantiems žmonėms, bet ji per daug sureikšminta. Kaip sureikšminti ir kiti žaislai, vadinami dvasinėkis praktikomis...
Atsakyti