Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 13, 17:08)
Ne, ne dievai. Jie dvasiniuose robotai...O marionetės mes visi. Be išimties...


Na tada man ziniu netruksta, man uztenka to ka zinau , kad sociai gerio ir siame ir kituose lygiuose, kuriuos as matau wub.gif Negaliu skustis, dziaugiuosi kad nematau, to ko nematau biggrin.gif

Nelengva jums Vaizgante egypt.gif ( stengiausi kad tiktu jusu nicui, tinka ir Xor)
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 13, 17:18)
Na tada man ziniu netruksta, man uztenka to ka zinau , kad sociai gerio  ir siame ir kituose lygiuose, kuriuos as matau  wub.gif  Negaliu skustis, dziaugiuosi kad nematau, to ko nematau  biggrin.gif

Nelengva jums Vaizgante  egypt.gif ( stengiausi kad tiktu  jusu nicui, tinka ir Xor)


Kai nematai, prisikuri pasakų, kuriomis tiki, kad saugiau būtų...
Visada buvau gana racionali ir pragmatiška, dabar, kai žinau, ką žinau, tokia tapau vos ne 100 proc. Nėra taip gerai, bet...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 13, 17:26)
Kai nematai, prisikuri pasakų, kuriomis tiki, kad saugiau būtų...
Visada buvau gana racionali ir pragmatiška, dabar, kai žinau, ką žinau, tokia tapau vos ne 100 proc.  Nėra taip gerai, bet...

Labai mazai tu graziu lietuvisku pasaku teprikurta , visur raganos, blogos pamotes, visokie niekadejai visur biggrin.gif

Manau, kad mano "nekuryba" as ne Dievas ir nieko nesu sukurusi , nera blogai, nes as neturiu baimes blogiui. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 13, 17:30)
Labai mazai tu graziu lietuvisku pasaku teprikurta , visur raganos, blogos pamotes, visokie niekadejai visur  biggrin.gif

Manau, kad mano "nekuryba" as ne Dievas ir nieko nesu sukurusi , nera blogai, nes as neturiu baimes blogiui.  mirksiukas.gif


Visi turim kažkokių baimių...Aš pvz., bijau dėl savo vaikų. Protu viską suprantu, kas, kaip ir kodėl vyksta, bet vis vien dėl jų bijau...Na, matyt, tuo dar skiriuosi nuo bejausmio roboto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 13, 17:36)
Visi turim kažkokių baimių...Aš pvz., bijau dėl savo vaikų. Protu viską suprantu, kas, kaip ir kodėl vyksta, bet vis vien dėl jų bijau...Na, matyt, tuo dar skiriuosi nuo bejausmio roboto smile.gif



Meile ir rupestis yra apsauga, mes tevai tai galime wub.gif Uzauginome su vyru labai protinga, stipru ir gera vaiki wub.gif Dziaugiuosi, kad ir jis netapo " robotu" nes uzaugo tikrai ne robotu seimoje biggrin.gif
Zinoma turejo baimiu vaikysteje, bet is ju isaugo gana greitai, labai linksmas vaikis buvo, o dabar zodzio kiseneje tikrai netenka ieskoti biggrin.gif Mums tikrai neteko bijoti kad jis padarys kazka blogo, nes gerio jame oho kiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 13, 17:47)
Meile ir rupestis yra apsauga, mes tevai tai galime  wub.gif 


To neužtenka...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 13, 18:07)
To neužtenka...

Man to uzteko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 13, 18:19)
Man to uzteko  biggrin.gif


Na taip, kurčiam neregiui pasaulis būna mažas mažas, poreikiai mažesni...Gal ir gerai jiems...Be to, ir dauguma vaikų ateina tam, kad, kaip visi, statytų namą, sodintų medį, augintų vaiką, o ne su drakomais kalbėtųsi ar vienaragius augintų...Kiekvienam savo...Kuo paprastesni tikslai, tuo lengviau vaiką auginti...
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 13, 17:47)
Meile ir rupestis yra apsauga, mes tevai tai galime  wub.gif Uzauginome su vyru labai protinga, stipru ir gera vaiki  wub.gif Dziaugiuosi, kad ir jis netapo " robotu" nes uzaugo tikrai ne robotu seimoje  biggrin.gif
Zinoma turejo baimiu vaikysteje, bet is ju isaugo gana greitai, labai linksmas vaikis buvo, o dabar zodzio kiseneje tikrai netenka ieskoti  biggrin.gif Mums tikrai neteko bijoti kad jis padarys kazka blogo, nes gerio jame oho kiek  wub.gif

Ania? Tai kieno vaikus taip nuo blogiečių saugai, jei ne savo? Dirbi su neįgaliais vaikais?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 13, 18:07)
To neužtenka...

Ihm. Praktiškai apsauga ir yra viskas. Jei jos neturi, neturi tada nieko gero, vien bėdas ir galiausiai mirtį.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 13, 20:02)


Ihm. Praktiškai apsauga ir yra viskas. Jei jos neturi, neturi tada nieko gero, vien bėdas ir galiausiai mirtį.


Mirties nėra...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 13, 20:02)
Ania? Tai kieno vaikus taip nuo blogiečių saugai, jei ne savo? Dirbi su neįgaliais vaikais?



Savo saugojau, dabar jau ir patys gali kitus apsaugoti mirksiukas.gif
Nea nedirbu su jokiais vaikais, bet tie kurie jiems tikrai padeda wub.gif Ko gero didvyriai siais laikais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 14 gegužės 2017 - 15:07
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 14, 16:05)
Savo saugojau, dabar jau ir  patys gali kitus apsaugoti  mirksiukas.gif
Nea nedirbu su jokiais vaikais, bet tie kurie jiems tikrai  padeda  wub.gif Ko gero didvyriai siais laikais  4u.gif

Nu žiūrėk tu man, kad daugiau nerašinėtumei brieduko mirksiukas.gif
Atsakyti