Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 12, 15:53)
Neskirstau žmonių į rūšis, Ubuntu. Žmonės renkasi, kuo būti, kuo domėtis...Dauguma renkasi eiti kitų pramintais takais, atsisako mąstyti sava galva, nes taip patogiau.

Man dažnai sako: kam domėtis praėjusiais gyvenimais, jei šiame nesusitvarkai? Bet ir morkos, ir burokėliai, ir medžiai turi šaknis, kurių dėka užauga. Žmogus, neigdamas savo šaknis, negali augti taip pat...

Taigi, jei neskirstai, vadins pritari, kad visiems zmonems yra visos tos pacios galimybes, ta prasme negimsta kazkas sliauzioti , o kazkas skraidyti ar ne? mirksiukas.gif
As siaip nesakiau nesidometi praeitais gyveimasi, as tik pasvarsciau, kam kazkur keliauti vietoj to, kad gyventi cia ir dabar? Jei jau lyginam su augalu ir jo saknimis, tai jei augalas serga gydom mes ji cia ir dabar, palaistom jei vysta, patresiam, jei truksta maisto ir pan, jei imsim ta augala persodineti daug kartu iskasti saknis ,jas apziurineti, kazin ar jam tai realiai pades, nors kartais gal ir pades... nezinau ar tinkamas cia plyginimas biggrin.gif
O gal yra daug budu sau padeti? Pvz tarkim zmogus kazka blogo padare praeitam gyvenime ir nespejo uzsimoketi, ateina jam kazkokia situaucija del to, jis pragyvena ja cia ir dabar be pykcio, smerkimo, paprasciausiai praeina tai arba gal gali gristi i ta praeita gyvenima ten atknisti ta situacija ir tarkim kazkaip itakoti? Mano mintis buvo ta, kad mes tiketinai turim ir kitus budus ispresti savo karmos reikalus, ne vien keliaudami po tuos ivairius savo isikunijimus... mirksiukas.gif
Paprastai - ta mintis butu tokia, jei susitvarkai su savo esamu gyvenimu, kad ir sodindama burokelius, gal tuo paciu ir sprendi uzsilikusius dalykus karmoje, ir sprendi didesniu pagreiciu nei narpliodama kiekviena situacija atskirai ir kazkur vis keliaudama?..

Ar tu is esmes neigi sitokia galimybe ir manai, kad tik taip kaip tu darai imanoma susitvarkyti savo karminius reikalus?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 12, 16:00)
Dvasinės praktikos ir yra dvasinės praktikos- jos kaip ramentai, nors žmogus turi kojas, bet vis vien remiasi ramentais ir aiškina, kad jie jam padeda augti.
Yra dalykų, kurie yra gyvenimo dalis, o ne kažkokios dvasinės praktikos. Tiesiog vienu metu gali būti ir čia, ir ten, tai neatsiejama kasdienybės dalis. Gali ravėti morkas ir kalbėtis su elfais ar vienaragiais. Juk visa tai ne kažkur, o čia pat, tik reikia savyje duris atidaryti... Rašau čia, tuo pat metu kalbuosi su 3 m. mėlynakiu berniuku, žaidžiančiu ant mano lovos, ir tuo pat metu mano materializuoti tankai kitame lygmenyje traiško antenas, stebiu juos.

As tai ka tu darai irgi ivardijau kaip dvasines praktikas. Dvasines praktikos ir yra pas visus gyvenio dalis, ir taip zmones mano priartejantys labiau prie Dievo, kiti iesko naudos sau, treti dar kazko. O koks tavo esminis tikslas?
Sugebejimas taip yra pas daug ka tuo pat metu ir poterius kalbeti ir stebeti, kas darosi baznycioje, ar visi viska teisingai daro, tik mano klausimas buvo toks kokia nauda is to? Klausimas ko tu ieskai, ko sieki savo praktikom, nesvarbu kaip jas ivardysim.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 16:15)
Taigi, jei neskirstai, vadins pritari, kad visiems zmonems yra visos tos pacios galimybes, ta prasme negimsta kazkas sliauzioti , o kazkas skraidyti ar ne? mirksiukas.gif




Kažkuriame poste seniau rašiau apie tuos, kurie įdedami į jau gimusių žmonių kūnus, jie turi didesnes galimybes nei gimusieji visiems įprastu būdu.
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 16:15)



As tai ka tu darai irgi ivardijau kaip dvasines praktikas. Dvasines praktikos ir yra pas visus gyvenio dalis, ir taip zmones mano priartejantys labiau prie Dievo, kiti iesko naudos sau, treti dar kazko. O koks tavo esminis tikslas?
Sugebejimas taip yra pas daug ka tuo pat metu ir poterius kalbeti ir stebeti, kas darosi baznycioje, ar visi viska teisingai daro, tik mano klausimas buvo toks kokia nauda is to? Klausimas ko tu ieskai, ko sieki savo praktikom, nesvarbu kaip jas ivardysim.


Tai ne praktikos, tai mano kasdienybė, niekuo nesiskirianti nuo morkų ravėjimo. Koks skirtumas, kur tas morkas ravėti- čia ar kitur? Svarbu, kad būtų išravėtos.
Apie tikslus rašiau jau- padaryti tai, dėl ko čia gimiau.
Papildyta:
[quote=Ubuntu***,2017 05 12, 16:15]


Ar tu is esmes neigi sitokia galimybe ir manai, kad tik taip kaip tu darai imanoma susitvarkyti savo karminius reikalus?


Yra kur kas paprastesnis būdas: per skausmą, kančias, netektis, ligas. Pvz., nėra geresnio būdo karmai balansuoti kaip apsilankyti koncentracijos stovykloje, būti nukankintam ir išlėkti per krematoriumo kaminą po apsilankymo dujų kameroje.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 16:15)
Jei jau lyginam su augalu ir jo saknimis, tai jei augalas serga gydom mes ji cia ir dabar, palaistom jei vysta, patresiam, jei truksta maisto ir pan, jei imsim ta augala persodineti daug kartu iskasti saknis ,jas apziurineti, kazin ar jam tai realiai pades, nors kartais  gal ir pades... nezinau ar tinkamas cia plyginimas  biggrin.gif


O kaip jus įsivaizduojat medį kuris PATS savo šaknis gydo ? smile.gif


QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 16:15)
O gal yra daug budu sau padeti? Pvz tarkim zmogus kazka blogo padare praeitam gyvenime ir nespejo uzsimoketi, ateina jam kazkokia situaucija del to, jis pragyvena ja cia ir dabar be pykcio, smerkimo, paprasciausiai praeina tai arba gal gali gristi i ta praeita gyvenima ten atknisti ta situacija ir tarkim kazkaip itakoti? Mano mintis buvo ta, kad mes tiketinai turim ir kitus budus ispresti savo karmos reikalus, ne vien keliaudami po tuos ivairius savo isikunijimus...



Įsivaizduokit, kad viename iš savo gyvenimų įsibraunate į kitą lygmenį ir pavergiat visus jo gyventojus, pakeičiate prigimtines jų gyvenimo sąlygas. Ir kaip tokią karminę skolą(skriaudą) atiduosite(atlyginsite) ?
Kai kurie lygmenys turi savo laiko sistemą arba yra be jo. Dažnai yra taip, kad niekas nėra dingę, tai kas buvo padaryta ankščiau. Jei yra galimybės, tai darai ką gali. Manau yra teisinga, pavergus tūkstanti butybių, tiek pat kartų sulaukti tokio paties likimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 12 gegužės 2017 - 15:54
Tai, ką vadinu ėjimu kitų pramintu taku, tai karmos balansavimas per kasdienines situacijas, santykius, per ligas, nesėkmes, skausmą ir t.t. Dauguma taip ir daro. Tokiems žmonėms skirtos ligoninės, kalėjimai, senelių namai ir netgi mokyklos bei darželiai, nes ir darželio grupėje vaikai būna surinkti pagal tam tikrą modelį. Bet tokiu būdu ne tiek subalansuoji karmos, kiek jos naujos prisigamini. Yra žmonių, kurie gimė čia pasirinkę subalansuoti daug ir greitesniu būdu, todėl vienu metu sąmoningai balansuoji karmą ir šiame lygmenyje, ir kituose, pvz., dalyvauji įvairiose taikdariškose misijose kituose lygmenyse. Tarkim, neseniai teko suburti komandą čia, kuri dalyvavo misijoje sugaunant ir atgal į jų lygmenį suvarant kosminius parazitus- milžiniškus vabzdžius. Misijoje dalyvavo šimtai kelių lygmenų erdvėlaivių, visa operacija buvo sustyguota iki smulkmenų. Dalyvavimas tokio lygio operacijoje nėra tas pats, kas elgetai bandelę nupirkti ar kokiai kaimynei, su kuria pykstiesi, pagaliau nusišypsoti ir gerą žodį pasakyti.
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 12, 16:52)

Kai kurie lygmenys turi savo laiko sistemą arba yra be jo. Dažnai yra taip, kad niekas nėra dingę, tai kas buvo padaryta ankščiau. Jei yra galimybės, tai darai ką gali. Manau yra teisinga, pavergus tūkstanti butybių, tiek pat kartų sulaukti tokio paties likimo.


Būtent, jeigu turėdamas žmogaus kūną gali kitame lygmenyje sutvarkyti savo padarytą didelio masto kiaulidę, argi tai negerai? Jei žinai, kad turi tokią galimybę, negi gali energiją skirti namo statymui ir vaiko iki pensijos išlaikymui?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 12, 15:53)
Mano tėvas tvarkingai augino kiaulaites, jų protingumu neabejoju, kalba mano buvo apie tai, kad kiaulės taip kaklas sutvertas, kad ji negali pažiūrėti į viršų. Tačiau daugybė žmonių turi kitaip kaklus įstatytus, bet kalba taip, lyg būtų kiaulaitės...

Mano mama irgi, namuose wub.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 15:55)
Tave ir šventasis primuštų biggrin.gif

Bet uztai Dievas labai myli wub.gif ir Angelai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 12, 19:54)
Mano mama irgi, namuose  wub.gif
Bet uztai Dievas labai myli  wub.gif ir Angelai  wub.gif


Bet tema gi ne apie kiaulių auginimą, ar šitas skyrius jau pavadinimą pakeitė? Tiktų nebent ši patarlė: duok kiaulei valią, tai ir ant altoriaus užlips.

Nežinau, kaip su ta dievų meile, bet angelai užsiėmę tam tikromis funkcijomis, į kurias meilė tikriausiai neįeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 12, 17:11)
1.Tai, ką vadinu ėjimu kitų pramintu taku, tai karmos balansavimas per kasdienines situacijas, santykius, per ligas, nesėkmes, skausmą ir t.t.
2.Būtent, jeigu turėdamas žmogaus kūną gali kitame lygmenyje sutvarkyti savo padarytą didelio masto kiaulidę, argi tai negerai? Jei žinai, kad turi tokią galimybę, negi gali energiją skirti namo statymui ir vaiko iki pensijos išlaikymui?

viskas gerai ir saunu. Minti turejau siek tiek kita dalyka.
Gal sukonkretinsiu labiau klausima ar pamastyma. Cia aparsiai 2 budus kaip tvarkytis su savo karma, mastau gal yra tu budu daug daugiau?
Pva jei jau kompiuteris panasus i zmogu , turetu pas zmogu irgi panasios funkcijos veikti smile.gif galima pvz trinti failus po viena, o galima viska istrinti is kart, galime perinstaliuoti windowsus, galima parsisiusti kita programa. Isivaizduok jei atrastum buda, kaip visa karma perisinstaliuot nuo svaraus lapo arba bent dideli gabala paimi ir sutvarkai vienu ypu pridaryta zala bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 12, 16:52)
O kaip jus įsivaizduojat medį kuris PATS savo šaknis gydo ? smile.gif
Įsivaizduokit, kad viename iš savo gyvenimų įsibraunate į kitą lygmenį ir pavergiat visus jo gyventojus, pakeičiate prigimtines jų gyvenimo sąlygas. Ir kaip tokią karminę skolą(skriaudą)  atiduosite(atlyginsite) ?
Kai kurie lygmenys turi savo laiko sistemą arba yra be jo. Dažnai yra taip, kad niekas nėra dingę, tai kas buvo padaryta ankščiau. Jei yra galimybės, tai darai ką gali. Manau yra teisinga, pavergus tūkstanti butybių, tiek pat kartų sulaukti tokio paties likimo.

Sakiau nevykes pvzdzys smile.gif zmogus ne medis smile.gif
Manau teisinga ir logiska butu jei butu ir kiti sutvarkymo metodai, kaip parasiau auksciau biggrin.gif Isivaizduok, zomgus pasieke toki samones lygi, kad jis pilnai suvokia savo padaryta zala, tai kuriu galu jam dar 1000k mirti, tai laiko svaistymas. manyciau labai sviesios, greitos ir aiskios mintys tai turetu sutvarkyti kitaip.
Jus matot einat analizes keliu as speju, kad yra ir sintezes kelias, kitoks visai. Kaip pvz kompiuterinej programoj , galima imti debuginti viska ieksoti klaidos po klaidos ir taisyti i taisti be galo ir krasto ir betaisant vel nauju klaidu pridaryti, o galima is naujo perasyti programa i tobulesne ar atkasti senesne versija, kai dar nebuvo klaidu(jei naudoji git technolgijas supranti ka turiu omeny)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 12 gegužės 2017 - 19:54
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 20:50)
viskas gerai ir saunu. Minti turejau siek tiek kita dalyka.
Gal sukonkretinsiu labiau klausima ar pamastyma. Cia aparsiai 2 budus kaip tvarkytis su savo karma, mastau gal yra tu budu daug daugiau?
Pva jei jau kompiuteris panasus i zmogu , turetu pas zmogu irgi panasios funkcijos veikti smile.gif galima pvz trinti failus po viena, o galima viska istrinti is kart, galime perinstaliuoti windowsus, galima parsisiusti kita programa. Isivaizduok jei atrastum buda, kaip vsia karma perisinstaliuot nuo svaraus lapo arba bent dideli gabala paimi ir sutvarkai vienu ypu pridaryta zala  bigsmile.gif



O kurį būdą naudoji tu?

P.S. Yra dar trečias būdas- karmą balansuoji gyvūno kailyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 12 gegužės 2017 - 19:55
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 12, 19:54)
Bet uztai Dievas labai myli  wub.gif ir Angelai  wub.gif

O svajokle, mano miela svajokle, tai ne tavo, tai ne tavo, tai ne tavo žvaigždė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 12, 20:54)
O kurį būdą naudoji tu?

P.S. Yra dar trečias būdas- karmą balansuoji gyvūno kailyje.


Aš tai linkęs priskirti pirmam būdui, dėl to, kad jei ir gynūno kailyje, tai yra vis tiek standartinis balansavimo būdas. Standartinis dėl to, kad tai yra parinktas gyvenimas su daug mažiau galimybių. Esybė gyvūno pavidale priverčiama prisitaikyti, gal dar tuo pačiu dar daugiau kentėti, taip pat kaip kentėtų žmogus praradęs galimybę kalbėti, matyti ar girdėti.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 20:50)
viskas gerai ir saunu. Minti turejau siek tiek kita dalyka.
Gal sukonkretinsiu labiau klausima ar pamastyma. Cia aparsiai 2 budus kaip tvarkytis su savo karma, mastau gal yra tu budu daug daugiau?
Pva jei jau kompiuteris panasus i zmogu , turetu pas zmogu irgi panasios funkcijos veikti smile.gif galima pvz trinti failus po viena, o galima viska istrinti is kart, galime perinstaliuoti windowsus, galima parsisiusti kita programa. Isivaizduok jei atrastum buda, kaip visa karma perisinstaliuot nuo svaraus lapo arba bent dideli gabala paimi ir sutvarkai vienu ypu pridaryta zala  bigsmile.gif
Papildyta:



Abejoju ar yra įmanoma ištrinti karmos informaciją, nebent tik "apeiti" jos vygdymą. Bet ar pati norėtum, kad tavo visi skriaudikai taip pasielgtų ? Ar manai, kad tai būtų teisinga ?
O kam ištrinti? Dėl to, kad žmogaus pavidale jos neišvegsi ?



QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 20:50)
Isivaizduok, zomgus pasieke toki samones lygi, kad jis pilnai suvokia savo padaryta zala, tai kuriu galu jam dar 1000k mirti, tai laiko svaistymas. manyciau labai sviesios, greitos ir aiskios mintys tai turetu sutvarkyti kitaip.

O ar yra prasminga 1000 butybių mirtis ? Kadangi ta pati esybė/siela gali buti įsikunijusi į kelias butybes, tai tas 1000 kartų yra tiesiog skaičius.



QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 20:50)
Jus matot einat analizes keliu as speju, kad yra ir sintezes kelias, kitoks visai. Kaip pvz kompiuterinej programoj , galima imti debuginti viska ieksoti klaidos po klaidos ir taisyti i taisti be galo ir krasto ir betaisant vel nauju klaidu pridaryti, o galima is naujo perasyti programa i tobulesne ar atkasti senesne versija, kai dar nebuvo klaidu(jei naudoji git technolgijas supranti ka turiu omeny)...


Kompiuterinė programa šiuo atveju galima prilyginti dėsniui arba elgesio modeliui. Žmogaus elgesio modelis priklauso nuo pirkaupto negatyvo (ydų), įtampų ar emocinių blokų ir per savo gyvenimą gali prisidirbti aibe karminių skolų. Žmogus lyg amžinai veikianti kompiuterinė programa, kurios elgsio modelį galima koreguoti, bet ankstesnės veikimo pasekmės niekur nedingsta ir ne visas galima ištaisyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 12 gegužės 2017 - 22:20
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 12, 20:11)

Nežinau, kaip su ta dievų meile, bet angelai užsiėmę tam tikromis funkcijomis, į kurias meilė tikriausiai neįeina  ax.gif


Nezinau kokius jus Angelus turite omenyje, panasu kad ne su tais paciais turime reikalu mirksiukas.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 21:54)
O svajokle, mano miela svajokle, tai ne tavo, tai ne tavo, tai ne tavo žvaigždė smile.gif


Grazi daina, idomu butu tave dainuojancia ne tik rasancia isgirsti 4u.gif ( ne tik ziurincia i kompiuterio ekrana pamatyti)
O as tikrai neturiu zvaigzdes, nes jos yra ne mano, kaip ir ne tavo.. Nebent kada nors, kas nors sugalvos pavadinti tokiu vardu, bet vistiek tai butu ne mano wub.gif Svajojame visi, liudna butu gyventi tik ta diena ir nesvajoti apie kokia kelione, anuku pulka, grazia senatve, gal net ir proanukiu pulkeli . Man seima yra pati brangiausia Dievo dovana, dovana kad esu mama, kad pati turiu geriausia mama pasaulyje, tikiuosi kad busiu gera uosviene, kad busiu supermociute ne neabejoju biggrin.gif Va ir pasidalinau svajonemis ir ne tik... 4u.gif
Atsakyti