Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 19:21)
tai kaip čia taip? kur logika? net medžio lapelis - dieviškumas, o jau būtybė iš dvasinio, kuri dar ir stebuklus rodo jau ne dieviška?
tiek čia diskutavot, tiek įrodinėjot, kol galiausiai susimaišėte pati.

Teks turbūt geriau jums rakto paieškoti mirksiukas.gif

Taivisgi taip ir nesupratai skirtumo tarp dalies ir visumos? jau per tiek zinuciu? bigsmile.gif Butybe gali buti dievo dalis kaip ir mes su tavim, bet tai ne Dievas smile.gif Nu tikrai ar tai toks sunkus teiginys, kad suprasti?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 11, 22:02)
Taivisgi taip ir nesupratai skirtumo tarp dalies ir visumos? jau per tiek zinuciu?  bigsmile.gif Butybe gali buti dievo dalis kaip ir mes su tavim, bet tai ne Dievas smile.gif Nu tikrai ar tai toks sunkus teiginys, kad suprasti?

Taigi Dievas visur, visame kame, taip sakėt.
Newbeįdomu žinokit, kai visko ėmėt dabar išsižadėti. Ir negražu taip ax.gif
Atsakyti
Vieną kartą į buto duris pasibeldė keli jehovos liudytojai.. tuo metu net nesupratau, kad tai butent jie. Po trumpo pokalbio gavau kelias skrajutes, iš jų ir supratau suo kuo kalbėjau.
Vienoje iš jų buvo trumpai aprašytas kailinis žvėrelis, pavadinimo neatsimenu, ypatingas buvo tuo, kad žiemojant sustodavo jo kraujokata. Ir toliau sekė klausimas: "Kaip manot čia evoliucija ar dievo kurinys" ? Tuo metu dar neturėjau galimybių geriau apie tai pasigilinti, bet pačiam tuo metu kilo klausimas, kad gal pati evoliucija yra dievo kurinys ( prieš kelius metus man dievo sąvoka buvo mistika apvilkta į stebuklo kiautą).
Tokie klausimai visgi yra skirti naivuolių paieškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 12 gegužės 2017 - 08:28
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 08:55)
Taigi Dievas visur, visame kame, taip sakėt.
Newbeįdomu žinokit, kai visko ėmėt dabar išsižadėti. Ir negražu taip ax.gif

Taip visame kame, bet tos atskiros dalys nera visas Dievas. Jau pradedu abejot jusu loginiais sugebejimais bigsmile.gif
Zmogus yra visas organizmas, ne jo sirdis ar ne? ka jus bandot pritemti? Jus bandot man pasakyt, kad jei as sakau, kad Zmogus yra visas organizmas, nuo plauku iki koju pirstu su visais organais , tai jo viena lastele yra irgi zmogus? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Sakiau ir sakau, man Visata visa su viskuo joje yra Dievo kunas, Dvasia yra begaline be pradzios ir pabaigos, mes esame Dieve, jis mumyse, taip pat ir visur kitur ir medziuose ir ju lapuose, bet medzio lapas ne Dievas. Dar vis neaiski mano mintis?
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 12, 09:26)
Vieną kartą į buto duris pasibeldė keli jehovos liudytojai.. tuo metu net nesupratau, kad tai butent jie. Po trumpo pokalbio gavau kelias skrajutes, iš jų ir supratau suo kuo kalbėjau.
Vienoje iš jų buvo trumpai aprašytas kailinis žvėrelis, pavadinimo neatsimenu, ypatingas buvo tuo, kad žiemojant sustodavo jo kraujokata. Ir toliau sekė klausimas: "Kaip manot čia evoliucija ar dievo kurinys" ?  Tuo metu dar neturėjau galimybių geriau apie tai pasigilinti, bet pačiam tuo metu kilo klausimas, kad gal pati evoliucija yra dievo kurinys ( prieš kelius metus man dievo sąvoka buvo mistika apvilkta į stebuklo kiautą).
Tokie klausimai visgi yra skirti naivuolių paieškai.

Kad man ta Darvino teroija kazkaip neatrodo labai itikinama smile.gif Bet kaip bebutu jei ir buvo evoliucija tai zinoma viskas buvo pagal tuos pacius desnius, negalejo ji buti kakzaip atskirai nuo Dievo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 12 gegužės 2017 - 10:26
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 11:24)
Taip visame kame, bet tos atskiros dalys nera visas Dievas. Jau pradedu abejot jusu loginiais sugebejimais  bigsmile.gif
Zmogus yra visas organizmas, ne jo sirdis ar ne? ka jus bandot pritemti? Jus bandot man pasakyt, kad jei as sakau, kad Zmogus yra visas organizmas, nuo plauku iki koju pirstu su visais organais , tai jo viena lastele yra irgi zmogus? bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Sakiau ir sakau, man Visata visa su viskuo joje yra Dievo kunas, Dvasia yra begaline be pradzios ir pabaigos, mes esame Dieve, jis mumyse, taip pat ir visur kitur ir medziuose ir ju lapuose, bet medzio lapas ne Dievas. Dar vis neaiski mano mintis?

Tai ko tuomet visokias būtybes papildomai išsigalvojate? Juk jūs, ne aš.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 12:02)
Tai ko tuomet visokias būtybes papildomai išsigalvojate? Juk jūs, ne aš.

Kokias butybes issigalvojau? tai mes juk irgi esam butybes, ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 12 gegužės 2017 - 12:23
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 11:24)

Sakiau ir sakau, man Visata visa su viskuo joje yra Dievo kunas, Dvasia yra begaline be pradzios ir pabaigos, mes esame Dieve, jis mumyse, taip pat ir visur kitur ir medziuose ir ju lapuose, bet medzio lapas ne Dievas. Dar vis neaiski mano mintis?



Kas yra Visata?
Klausiu, nes man neaišku, kaip tai paaiškinti, žinant, kad yra tūkstančiai lygmenų.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 13:23)
Kokias butybes issigalvojau? tai mes juk irgi esam butybes, ar ne? bigsmile.gif

Kaip ir taip, ir galime viena kitą užvaldyti, priversti paklūsti, nepaisant anot jūsų vieno didžiulio dievo dieviškumo ar ne? ax.gif Tai kodėl taip yra? Kuo tada viena būtybė dieviškesnė, kad nugali antrąją?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 12, 14:03)
Kaip ir taip, ir galime viena kitą užvaldyti, priversti paklūsti, nepaisant anot jūsų vieno didžiulio dievo dieviškumo ar ne? ax.gif Tai kodėl taip yra? Kuo tada viena būtybė dieviškesnė, kad nugali antrąją?

Stipresne gal kazkuria prasme, bet dieviskesne ne smile.gif
Manau zmogus pats pasirenka paklusti, nes jis turi laisva valia rinktis. Kodel taip yra, gal del energiju savyje balansavimo? Pvz sukyla daug puikybes, gobsumo, pavydo ir pradedi parazituoti, tada ateina kita dar gobsesne butybe ir kazka nuo taves nori pagrobti, tada skauda ir gauni toki kaip salta dusa, jei pradedi mastyti suvoki, ka neteisingai darai, gali pakeisti elgesi, jei nekeiti susikuri dar skaudesniu situaciju... cia siaip vienas pvzdys.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 12, 13:28)
Kas yra Visata?
Klausiu, nes man neaišku, kaip tai paaiškinti, žinant, kad yra tūkstančiai lygmenų.

Tai tikriausiai ir neis paaiskint. Viskas ir yra Visata - Visa Ta, ka matom ir ko nematom, ka galim paciupineti ir ko ne, ka zinom ir ko dar nezinom smile.gif

Cia apibrezimas, gana tikslus manau: " Visata – tai materialusis pasaulis, erdvės atžvilgiu beribis, o laiko – kintantis."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 12 gegužės 2017 - 13:11
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 12, 14:11)


Tai tikriausiai ir neis paaiskint. Viskas ir yra Visata -  Visa Ta, ka matom ir ko nematom, ka galim paciupineti ir ko ne, ka zinom ir ko dar nezinom  smile.gif

Cia apibrezimas, gana tikslus manau: " Visata – tai materialusis pasaulis, erdvės atžvilgiu beribis, o laiko – kintantis."


O gal Visatų yra tūkstančiai, milijonai, pačių įvairiausių?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 08, 13:55)
Kodel jei Dievas yra vienas, turi buti pradzia ir pabaiga?
Gal yra taip kaip sakai, gal ne.  mirksiukas.gif
O ar pati neisikimbi i savo gyvenimo vizija, supratima? kas gali pasakyti tu teisi ar ne?
ar teisus tie ,kurie tiki viena dieva? Juk pati sakei toliau neziurejai ir nezinai, pamatei kazkokiu vaizdeliu, nematai nieko auksciau ir dristi teigti, kad nera vieno visko apimancio auksciausio proto? 
Ar teisus tie, kas mato visokius dvaisnius regejimus, ir kazkodel visu jie skiriasi?  bigsmile.gif ar teisus, kurie eina kitu keliu, nebutinai paciupinesiu-paragausiu- tikesiu? taigi, kas teisus? o gal visi teisus is savu varpiniu? kaip tie akli zmones ciupinedami dramblio skirtinags dalis? o gal as atsisaku ciupineti, gal as bandau naudotis kitomis juslemis, ne tik ciupinejimo? biggrin.gif
Papildyta:



Niekaip nepagrįsta, bet tiesiog mintis- o gal skirtingi regintieji mato ir gauno info iš " savos komandos", savų dievų?... Nes kiekvienas su tais šaltiniais bendrauja skirtingomis priemonėmis. Ir gal todėl taip sunku vieni kitus suprasti ir priimti? Gal esam skirtingų atstovų tvariniai su savais sergėtojais ir klaidinančiais? Ir dauguma gali būti teisūs. Sunkesnis atvejis - pamatyti ir gauti info aukščiau atskirų linijų. Bet, manau galimas. Kaip dalinasi Vaižgantė ir Xor.
Atsakyti
QUOTE(Kam tau laikas @ 2017 05 12, 14:23)
Niekaip nepagrįsta, bet tiesiog mintis- o gal skirtingi regintieji mato ir gauno info iš " savos komandos", savų dievų?... Nes kiekvienas su tais šaltiniais bendrauja skirtingomis priemonėmis.  Ir gal todėl taip sunku vieni kitus suprasti ir priimti? Gal esam skirtingų atstovų tvariniai su savais sergėtojais ir klaidinančiais?  Ir dauguma gali būti teisūs. Sunkesnis atvejis - pamatyti ir gauti info aukščiau atskirų linijų.  Bet, manau galimas. Kaip dalinasi Vaižgantė ir Xor.

Va čia jau panašiau į tiesą ir man good.gif
Atsakyti