Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 10, 18:56)
Labai menkos žinios apie gyvūnus tuomet, toli gražu jie nuo instinktų, jei su jais užsiimama. Vienas dalykas ko jie negali, šunys pvz. tai taip valdyti rankų ar kojų ir su tuo susijusių dalykų, pvz. kaip kūryba, fantazuoti apie ką reikia ir nereikia ir politikuoti. Daugumą kitų dalykų geba

Nu dar nemaciau karves, kuri sugalvotu, eiti pamedzioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 10, 21:10)
Nu dar nemaciau karves, kuri sugalvotu, eiti pamedzioti  biggrin.gif

O jūs nusiveskit ir pabandykit mirksiukas.gif Žinokit nemažai šansų, kad visai patiks. Jei jus kas laikytų tame pačiame tvarte ir tik toje pačioje ganykloje ant žolės, tai irgi prastai su jumis būtų. O jei imtų vežioti visur, viską rodyti, vaizdai keistųsi, nauji įspūdžiai, nauja veikla, tai o kokia pataptumėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 10, 15:27)
Justas yra mano drauguos FB, todėl matau, ką jis daro, nes vis deda nuotraukas ir rašo. Klibina neįgaliųjų reikalus per visus galus. O užaugo žinodamas, kad bet kuri diena jam gali būti paskutinė...Pamenu, kalbėjau su jo nuostabia mama, ji sakė: mes gyvenam šiandien, nes rytojaus gali nebūti.
Todėl pikta, kad sveikieji nemato toliau savo pilvo ir noro būti laimingu...



Tikiuosi kad pasieks ko siekia biggrin.gif

As negaliu skustis niekuo, dejuoti del kazko, bet labai stipriai nemegstu neteisybes biggrin.gif Nepatinka kai kazkas bando kazka apgauti, manipuliuoti ( skaldyti , valdyti ) , t.t. Gal todel nesidomiu niekuo kas su tuo susije ( politika, religijos) 4u.gif
Atsakyti
Gal ir ne Dievo ženklas, bet visgi labai įdomu http://www.alfa.lt/s...nos-tatuiruotes
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 12:52)
Gal ir ne Dievo ženklas, bet visgi labai įdomu http://www.alfa.lt/s...nos-tatuiruotes

Matot, kaip idomiai jusm Dievas reiskia kazka mistisko, antgamtinio, kazkokius stebuklus.
O man atvirksciai, man saule kas ryta sviecianti yra Dievo zenklas..
Pagalvojau kokie visgi mes bunam skirtingi...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 11, 14:29)
Matot, kaip idomiai jusm Dievas reiskia kazka mistisko, antgamtinio, kazkokius stebuklus.
O man atvirksciai, man saule kas ryta sviecianti yra Dievo zenklas..
Pagalvojau kokie visgi mes bunam skirtingi...

Tai, ką mes kiekvienas plika akimi matome manęs jau nebedomina. Aš tuo tiesiog naudojuosi ir džiaugiuosi, saule pvz. Ir aš jau ieškau giliau ir būtent tų visokių tikrų stebuklų, o ne visiewms matomų ir žinomų kaip gražus oras, vaiko šypsena ar t.t.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 14:43)
Tai, ką mes kiekvienas plika akimi matome manęs jau nebedomina. Aš tuo tiesiog naudojuosi ir džiaugiuosi, saule pvz. Ir aš jau ieškau giliau ir būtent tų visokių tikrų stebuklų, o ne visiewms matomų ir žinomų kaip gražus oras, vaiko šypsena ar t.t.


Nebežinau, kas yra stebuklai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 11, 15:48)
Nebežinau, kas yra stebuklai...

O aš dar tik to siekiu, kad irgi po to galėčiau pasakyt, kad jau nebežinau bigsmile.gif
Atsakyti
Stebuklas būtų tada, jei žmonės staiga taptų geri, paslaugūs vieni kitiems, šypsotųsi, vienas kitam nuoširdžiai linkėtų sėkmės, padėtų, užmirštų pavydą ir nesantaiką.
Stebuklas būtų, jei visi žmonės staiga prisimintų esantys gamtos dalis ir liautųsi ją teršę ir niokoję.
Stebuklas būtų, jei šiame forume neliktų įžeidinėjimų, žeminimo, niekinimo ir kitų piktžolyčių.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 11, 17:51)
Stebuklas būtų tada, jei žmonės staiga taptų geri, paslaugūs vieni kitiems, šypsotųsi, vienas kitam nuoširdžiai linkėtų sėkmės, padėtų, užmirštų pavydą ir nesantaiką.
Stebuklas būtų, jei visi žmonės staiga prisimintų esantys gamtos dalis ir liautųsi ją teršę ir niokoję.
Stebuklas būtų, jei šiame forume neliktų įžeidinėjimų, žeminimo, niekinimo ir kitų piktžolyčių.

aha 4u.gif vat tai ir man butu stebuklas, o visa kita mistika tai tik ziniu trukumas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 11, 14:43)
Tai, ką mes kiekvienas plika akimi matome manęs jau nebedomina. Aš tuo tiesiog naudojuosi ir džiaugiuosi, saule pvz. Ir aš jau ieškau giliau ir būtent tų visokių tikrų stebuklų, o ne visiewms matomų ir žinomų kaip gražus oras, vaiko šypsena ar t.t.

Tai taip zinoma, galima nagrineti saules(zemes, savo ir t.t. sudeti ir vat butent tada ir islenda tie "stebuklai" -desniai, kaip viskas tobulai suredyta. kaip pvz musu nuotaikos ir net savijauta priklauso nuo saules. ar toks geris kaip deguonis, kaip medziai ji gamina ir t.t tikri man stebuklai biggrin.gif
ka norejau pasakyti, kad Dievu laikau viska aplink save, o ne vien kazkokius mistifikuotus, ypatingus reiskinius ar atsitikimus, ne kiekviena butybe is dvasinio pasaulio sugebanti parodyti fokusa yra dievas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 11 gegužės 2017 - 17:55
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 11, 17:51)
Stebuklas būtų tada, jei žmonės staiga taptų geri, paslaugūs vieni kitiems, šypsotųsi, vienas kitam nuoširdžiai linkėtų sėkmės, padėtų, užmirštų pavydą ir nesantaiką.
Stebuklas būtų, jei visi žmonės staiga prisimintų esantys gamtos dalis ir liautųsi ją teršę ir niokoję.
Stebuklas būtų, jei šiame forume neliktų įžeidinėjimų, žeminimo, niekinimo ir kitų piktžolyčių.

wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 11, 18:52)
ka norejau pasakyti, kad Dievu laikau viska aplink save, o ne vien kazkokius mistifikuotus, ypatingus reiskinius ar atsitikimus, ne kiekviena butybe is dvasinio pasaulio sugebanti parodyti fokusa yra dievas  biggrin.gif

tai kaip čia taip? kur logika? net medžio lapelis - dieviškumas, o jau būtybė iš dvasinio, kuri dar ir stebuklus rodo jau ne dieviška?
tiek čia diskutavot, tiek įrodinėjot, kol galiausiai susimaišėte pati.

Teks turbūt geriau jums rakto paieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti