Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 10, 10:33)
Iš kitos pusės, jei būtų ant sprando užsėdęs krikščionių kančios egregoras, kažin ar ką galėtumei gyvenime nuveikti kaip tik kankintis, spaviedotis ir melstis, kad tik pagerėtų. Būtent, kad gali tik tada gyventi savo ieškojimuose ir atradimuose, kai turi tam galimybes.


Turiu ir kančios agregorą ant sprando, bet jis netrukdo tiek, kad negalėčiau daryti tai, ką turėčiau...
Kai yra noras, valia, ryžtas, niekas negali sutrukdyti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 10, 07:58)
Manai, toks Putinas turi sąžinę? mirksiukas.gif

Rašiau apie žmones, apie kitus sutvėrimus neminėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 10, 12:43)
Rašiau apie žmones, apie kitus sutvėrimus neminėjau  mirksiukas.gif


Sunku pasakyti, ko šiame lygmenyje daugiau: žmonių ar visokių sutvėrimų?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 10, 13:17)
Sunku pasakyti, ko šiame lygmenyje daugiau: žmonių ar visokių sutvėrimų?

Mhm...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 10, 07:58)
Jei jau pradėjom girtis, tai girkimės. Mano buvęs auklėtinis Justas Džiugelis dabar sėdi Seime. Ir niekas jo iš kėdės neišvers, nes sėdi neįgaliųjų vežimėlyje. Ir besėdėdamas taip klibina kai kurias sritis, kad daug kam labai nepatinka...
Kartais tenka gauti tokį gyvenimą, kurio metu tenka įveikti save, o tada daryti matomus dalykus. Čia kažkas pasakė, kad vienas žmogus nieko negali padaryti. Gali. Kartais dabartiniams sizifams tenka ir prie kompo pasėdėti- laikai pasikeitė smile.gif


thumbup.gif

Nepavadinciau cia girimusi niekaip biggrin.gif Bet jie tikrai stiprus 4u.gif Kai su jais bendrauji, daug bendrauji ir matai kaip jiems kartais sunku ir jie nepaluzta mirksiukas.gif galeciau juos tuo pagirti, bet ne as girsiuosi, as dziaugiuosi kad turiu tokia drauge wub.gif As gal stiprybes ir is jos ismokau biggrin.gif ne tik is mamos wub.gif
Politika visai nesidomiu, kas vyksta seime nieko nezinau, bet tikiu kad jis daug kam pavyzdys ir ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 10, 14:54)
thumbup.gif

Nepavadinciau cia girimusi niekaip  biggrin.gif  Bet jie tikrai stiprus  4u.gif Kai su jais bendrauji, daug bendrauji ir matai kaip jiems kartais sunku ir jie nepaluzta  mirksiukas.gif  galeciau juos tuo pagirti, bet ne as girsiuosi, as dziaugiuosi kad turiu tokia drauge  wub.gif As gal stiprybes ir is jos ismokau  biggrin.gif  ne tik is mamos  wub.gif
Politika visai nesidomiu, kas vyksta seime nieko nezinau, bet tikiu kad jis daug kam pavyzdys ir ten  4u.gif


Justas yra mano drauguos FB, todėl matau, ką jis daro, nes vis deda nuotraukas ir rašo. Klibina neįgaliųjų reikalus per visus galus. O užaugo žinodamas, kad bet kuri diena jam gali būti paskutinė...Pamenu, kalbėjau su jo nuostabia mama, ji sakė: mes gyvenam šiandien, nes rytojaus gali nebūti.
Todėl pikta, kad sveikieji nemato toliau savo pilvo ir noro būti laimingu...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 10, 15:27)
Todėl pikta, kad sveikieji nemato toliau savo pilvo ir noro būti laimingu...

Tai kad mana iš dangaus nekrenta, tiems sveikiems dar tuos visus neįgalius išlaikyt reikia, valstybė mokesčiais nukrauna ax.gif Tai ką, dar už juos ir kovoti priedo? Gi patys liežuvius turi, išskyrus aišku, nebylius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 10, 17:15)
Tai kad mana iš dangaus nekrenta, tiems sveikiems dar tuos visus neįgalius išlaikyt reikia, valstybė mokesčiais nukrauna ax.gif Tai ką, dar už juos ir kovoti priedo? Gi patys liežuvius turi, išskyrus aišku, nebylius ax.gif


Kalba ne apie tai...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 09, 14:37)
Jei perkūnijai pateikiate mokslišką apibrėžimą, kodėl nepateikiate moksliško visame kame? Tuomet turėtų nebelikti vietos tikėjimui, tik mokslo atrastų įrodymų pateikinėjimui ax.gif

Tai kai kreipiesi į Dievus konkrečiai (nes tokios žinios ir raktai perduoti), kaip į asmenis (sakykim), tai ir atsiliepia energine forma, nepasibeldžia gi į duris kaip koks seneliukas ar graži moteris, Deivė smile.gif
Taip, stebuklai pageidautini. Be jų viskas per nuobodu, perdaug žemiška ir neįdomu. Tai jau ne dieviška tada smile.gif

Aš kol kas dar nieko tikro apie dvasią ir sielą nežinau. Kad protėviai susisiekia su manimi, taip, bet kokiu būdu aš nežinau, nesakė bent kol kas. Kai pati jaučiu telepatiją, nežinau ar dėl sielos ar dėl kitko. Taip pat ir ateitį kai pamatau, nežinau per kur tai tiksliai ateina. Man kol kas tik energija žinoma ir aš visai nebijau to pripažinti ir nevaidinu čia visažinės.


Tai as taip ir darau, kurie mano teiginiai priestarauja mokslui? bigsmile.gif o tikejimas yra visada, net tai ka mes vadinam zinojimu tera tikejimas, ir moklsininkai tik interpretuoj ainformacija ir kazkuom tiki smile.gif Bet man patink atikslieji mokslai, kaip fizika, chemija, ir visiskai nesipjauna su mano tikejimu. Dalis tu mokslininku irgi pritaria dvasios ezgistavimu, nes kitaip nesugeba visko paaiskinti

Nu sito nemeginau, negaliu komentuoti.

As zinau, kad ji materijos pagrindas, ten kur baigiasi materija prasideda dvasia, kaip matriosku pvz buvo kazkada mokinama apie zmogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 10 gegužės 2017 - 17:01
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 10, 17:50)
Tai as taip ir darau, kurie mano teiginiai priestarauja mokslui?  bigsmile.gif o tikejimas yra visada, net tai ka mes  vadinam zinojimu tera tikejimas, ir moklsininkai tik interpretuoj ainformacija ir kazkuom tiki smile.gif Bet man patink atikslieji mokslai, kaip fizika, chemija, ir visiskai nesipjauna su mano tikejimu. Dalis tu mokslininku irgi pritaria dvasios ezgistavimu, nes kitaip nesugeba visko paaiskinti

Nu sito nemeginau, negaliu komentuoti.

As zinau, kad ji materijos pagrindas, ten kur baigiasi materija prasideda dvasia, kaip matriosku pvz buvo kazkada mokinama apie zmogu.

Kur mokslininkai įrodė, kad mes visi Dievo vaikai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 10, 18:08)
Kur mokslininkai įrodė, kad mes visi Dievo vaikai? smile.gif

o kur neirode? biggrin.gif Taigi, viskas ka iki siol rasiau ir buvo apie tai, fizika, chemija pastudijuokit, atomus, molekules, saveikas, biologija. Mes nors ir gamtos dalis, musu kunai, bet tuo paciu mes visai kitokie nei gyvunai, laisvos valios prasme, mes renkames gyvenimo buda, nesivadovaujam vien instinktais. ir t. taigi loginiais , stebejimo , mastymo metodais galima ismastyt, kad mes visi apsijunge ir mes viena ir mes kitokie nei gyvunai, ir mes galime daryti labai didele itaka, sugebam kurti mintimis savo realybe, taigi esam dalis to/tos, kuri apjungia Visata....tingiu daugiau rasyt, darbo diena i pabaiga, saulyte sviecia uz lango biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 10 gegužės 2017 - 17:36
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 10, 18:35)
o kur neirode? biggrin.gif Taigi, viskas ka iki siol rasiau ir buvo apie tai, fizika, chemija pastudijuokit, atomus, molekules, saveikas, biologija. Mes nors ir gamtos dalis, musu kunai, bet tuo paciu mes visai kitokie nei gyvunai, laisvos valios prasme, mes renkames gyvenimo buda, nesivadovaujam vien instinktais. ir t. taigi loginiais , stebejimo , mastymo metodais galima ismastyt, kad mes visi apsijunge ir mes viena ir mes kitokie nei gyvunai, ir mes galime daryti labai didele itaka, sugebam kurti mintimis savo realybe, taigi esam dalis to/tos, kuri apjungia Visata....tingiu daugiau rasyt, darbo diena i pabaiga, saulyte sviecia uz lango  biggrin.gif

Labai menkos žinios apie gyvūnus tuomet, toli gražu jie nuo instinktų, jei su jais užsiimama. Vienas dalykas ko jie negali, šunys pvz. tai taip valdyti rankų ar kojų ir su tuo susijusių dalykų, pvz. kaip kūryba, fantazuoti apie ką reikia ir nereikia ir politikuoti. Daugumą kitų dalykų geba
Atsakyti