Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 09, 12:52)
Manot visi turi sazine? 🙂</p>

Visi žmonės turi sąžinę. Tik ne visi leidžia sau "tokią lyriką". Kitiems paprasčiausiai jos nereikia, nes trukdo eiti per gyvenimą su militaristiniu nusiteikimu, spręsti problemas su kareiviškais batais ir kelti sau tikslus, atitinkančius jėgerių būrio politiką. Kai kam nepatinka savyje jausti nepasitenkinimą dėl to, ką padarė ar pasakė..., tai geriau iš viso nesiklausyti ax.gif O kam? Tada tokie kitus ragina nenusišnekėti su "savo sąžinėm" tongue.gif Paprastai tokie žmonės būna girdimi labiau, nes elgiasi-gyvena garsiau, kad nesigirdėtų pašalinių įtartinų garsų.
Po krūvos metų prasideda rypavimas, kas pasidarė su gyvenimu, kodėl taip čia nelaimingas...? O gi elementaru : veiksmas - atoveiksmis. Nenorėta atsakomybės už savo ir kitų gyvenimą.
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 09, 12:55)
Kazin ar ne visos religijos ir kilo is vieno to pacio saltinio.. kazkam svarbu buvo atskirti, supriesinti, itikinti </p>

taip manau, kazkaip taip ir buvo...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 09, 13:12)
Man tai nėra Dievas ką aš matau aplink. Tai tik Dievų kūriniai, nes kūriniai nėra pats Dievas. Aš sportuoju, kuriu pratimus, bet sportas ir pratimai tai nėra aš. Nes antraip jei pamatyčiau jus, tai reikštų, kad Dievą pamačiau? biggrin.gif
Ne būtybes aš mačiau, o būtent energiją, jos pliūpsnius ir aš nemačiau, o jaučiau, nes energija juntama, o ne matoma. Ir ne šiaip sau iš lempos aš ją gavau, o per raktus. Perkūnija yra Dievo kova, sutiksite, kad tuo metu geriau nesimaišyti kelyje, o saugiai būti?
Mane sukūrė mano mama ir tėtis. Dievai sukūrė protėvius.
Tai kodėl nebendrauja dauguma? Bando, bando, bet niekas jiems neatsiliepia, tai dėl to dabar šitiek racionalių bedievių. Ir aš juos suprantu. Nu koks durnius dabar tikės kažkuo, ko nejaučia, nemato? Aš irgi tokia buvau, kol negavau raktų. Jei jūs tikite kažkuo be raktų ir matote Dievą be jokių jo įrodymų ir vistiek įsitikinus, kad jis viską sukūrė ir viskas jo dlays, tai puiku. O man reikia įrodymų visur ir visada.

O kas yra materijos viduje? Taip, viskas yra Dievo kuriniai, bet jisai tebera ju viduje ir jie tebera jame, Jusu sportas neegzistuotu be jusu ar ne, jus sportuojat.t.y judat, taip lavinat kuna, jus tobulinat kuna, nieko naujo kaip ir nesukuriat. Mes viena energija galim paversti kita is vienos materijos formos, kitokia, naujo kazin ar ka sukuriam? ka galima sukurti naujo nenaudojant esamos materijos ar energiju?
Ar tu supranti skirtuma tarp dalies ir visumos? juk jei pamatai dramblio straubli , nereiskia, kad drambli pamatei ar ne? taip ir cia pamatai daug zmoniu kasdien, taip jei dievo dalys, bet ne dievas=vienas zmogus smile.gif Dievas nera medis, nera planeta, nera zvaigzde, nera kazkokia viena butybe ar vienas zmogus, o visa tai kartu.... smile.gif

Kodel kova, perkunij kova?tai naturali gamtos dalis biggrin.gif "Perkūniją sukelia teigiamai ir neigiamai įsielektrinusios debesų dalelės ir jonai, kurių daug susikaupia storuose kamuoliniuose (Cb) debesyse"
Tai as ir neturejau omeny materialias butybes, jei jau jas ivardinot kaip asmenis tai supratau, kad tai nebuvo vien energija kazkokia ar ne? Tai buvo butybe is dvasinio plano, kuri air pajautet kaip to plano butybe ne kaip kuna turincia.
Tikrai jusu dvasia ir siela sukure jusu tevai? bigsmile.gif
Monteverte ,tau reikia paciupineti ir pamatyti, man to nereikia smile.gif man visa visata ir yra diziausias irodymas as pati sau irodymas smile.gif , ko dar reikia nesuprantu, kazkokiu stebuklu?

Idomus klausimas, kodel zmones nebendrauja su Dievu? Klausimas, butu kiek is ju is tikro nori bendrauti su Dievu ir kiek nori paparsciausiai patogiai gyventi? Kiek nori tik prasyti, melsti ir kiek nori isgirsti atsakymus? Kiek nori gyveni saziningai, pagal savo vidini sazines balsa , kiek nori gyventi sveikai, kad sveikas kunas galetu nudirbti daugiau geru darbu?
Paprasciausiai kodel tiek zmoniu svaiginasi, visaip ? net mes cia vietoj to kad ramiai kur mastytumem, cia bandom kurti iliuzija, kad ieskom atsakymu apie Dieva ir toliau patogiai gyvename savo pasauleiuose ...
Jei mes nesugebam net kuno sveikatos palaikyti, kaip mums isgirsti Dieva? kai patogumai ir saves zalojimas mums svarbiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 09 gegužės 2017 - 13:10
Ubuntu*** bis.gif puikiai parašei.
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 09, 14:19)
Ubuntu***  bis.gif puikiai parašei.

4u.gif dekui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 09, 14:06)
Kodel kova, perkunij kova?tai naturali gamtos dalis  biggrin.gif  "Perkūniją sukelia teigiamai ir neigiamai įsielektrinusios debesų dalelės ir jonai, kurių daug susikaupia storuose kamuoliniuose (Cb) debesyse"
Tai as ir neturejau omeny materialias butybes, jei jau jas ivardinot kaip asmenis tai supratau, kad tai nebuvo vien energija kazkokia ar ne? Tai buvo butybe is dvasinio plano, kuri air pajautet kaip to plano butybe ne kaip kuna turincia.
Tikrai jusu dvasia ir siela sukure jusu tevai?  bigsmile.gif
Monteverte ,tau reikia paciupineti ir pamatyti, man to nereikia smile.gif man visa visata ir yra diziausias irodymas as pati sau irodymas smile.gif , ko dar reikia nesuprantu, kazkokiu stebuklu?

Idomus klausimas, kodel zmones nebendrauja su Dievu? Klausimas, butu kiek is ju is tikro nori bendrauti su Dievu ir kiek nori paparsciausiai patogiai gyventi? Kiek nori tik prasyti, melsti ir kiek nori isgirsti atsakymus? Kiek nori gyveni saziningai, pagal savo vidini sazines balsa , kiek nori gyventi sveikai, kad sveikas kunas galetu nudirbti daugiau geru darbu?
Paprasciausiai kodel tiek zmoniu svaiginasi, visaip ? net mes cia vietoj to kad ramiai kur mastytumem, cia bandom kurti iliuzija, kad ieskom atsakymu apie Dieva ir toliau patogiai gyvename savo pasauleiuose ...
Jei mes nesugebam net kuno sveikatos palaikyti, kaip mums isgirsti Dieva? kai patogumai ir saves zalojimas mums svarbiau?

Jei perkūnijai pateikiate mokslišką apibrėžimą, kodėl nepateikiate moksliško visame kame? Tuomet turėtų nebelikti vietos tikėjimui, tik mokslo atrastų įrodymų pateikinėjimui ax.gif

Tai kai kreipiesi į Dievus konkrečiai (nes tokios žinios ir raktai perduoti), kaip į asmenis (sakykim), tai ir atsiliepia energine forma, nepasibeldžia gi į duris kaip koks seneliukas ar graži moteris, Deivė smile.gif
Taip, stebuklai pageidautini. Be jų viskas per nuobodu, perdaug žemiška ir neįdomu. Tai jau ne dieviška tada smile.gif

Aš kol kas dar nieko tikro apie dvasią ir sielą nežinau. Kad protėviai susisiekia su manimi, taip, bet kokiu būdu aš nežinau, nesakė bent kol kas. Kai pati jaučiu telepatiją, nežinau ar dėl sielos ar dėl kitko. Taip pat ir ateitį kai pamatau, nežinau per kur tai tiksliai ateina. Man kol kas tik energija žinoma ir aš visai nebijau to pripažinti ir nevaidinu čia visažinės.

Nesutiksiu ir vėl. Manau, kad tikrai buvo nuoširdžiai prašančių ir nebūtinai sulaukę tik blogos minutės. Bet kažkodėl viskas kaip ir visame kame - tik išrinktiesiems. Reikia gimti su tais marškinėliais ir gana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 09, 14:06)


Idomus klausimas, kodel zmones nebendrauja su Dievu? Klausimas, butu kiek is ju is tikro nori bendrauti su Dievu ir kiek nori paparsciausiai patogiai gyventi? Kiek nori tik prasyti, melsti ir kiek nori isgirsti atsakymus? Kiek nori gyveni saziningai, pagal savo vidini sazines balsa , kiek nori gyventi sveikai, kad sveikas kunas galetu nudirbti daugiau geru darbu?
Paprasciausiai kodel tiek zmoniu svaiginasi, visaip ? net mes cia vietoj to kad ramiai kur mastytumem, cia bandom kurti iliuzija, kad ieskom atsakymu apie Dieva ir toliau patogiai gyvename savo pasauleiuose ...
Jei mes nesugebam net kuno sveikatos palaikyti, kaip mums isgirsti Dieva? kai patogumai ir saves zalojimas mums svarbiau?


Nezinau kodel kai kurie zmones nebendrauja su Dievu, kodel netiki.....As tai darau nuo pat vaikystes wub.gif

Kas del asmeniniu zmogaus noru, sveikatos, svaiginimosi, valgymo ar sportavimo.....Cia juk pats zmogus... Dievas su tuo neturi nieko bendro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 09, 15:13)
Nezinau kodel kai kurie zmones nebendrauja su Dievu, kodel netiki.....As tai darau nuo pat vaikystes  wub.gif
Kas del asmeniniu zmogaus noru, sveikatos, svaiginimosi, valgymo ar sportavimo.....Cia juk pats zmogus... Dievas su tuo neturi nieko bendro  4u.gif

taip smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 09 gegužės 2017 - 17:25
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 09, 18:24)



Turiu drauge nuo pat vaikystes kuri gime su negalia. Zinau kad Dievas jos uz nieka nebaude wub.gif
Ja apdovanojo tokiu geriu ir stiprybe wub.gif As tokia laiminga turedama tokia drauge, nes turejau galimybe buti salia , pazinti, padeti, pasimelsti ir padekoti biggrin.gif Ji stipresne uz betkuri sportuojanti ir ant papildu dietos gyvenanti biggrin.gif
Ji padeda daugybei zmoniu su negalia wub.gif ir net sveikuteliams biggrin.gif As dekinga Dievui uz tai, kad ji yra mano gyvenime ( beje parasiau tik vienos draugytes pavyzdi wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 09, 08:47)
Turbūt daugelis sutiks, kad gyventi ramiai, bet kartu linksmai ir pasiturinčiai.
Ar kuris nors čia kitko norite?


Man nereikia nei vieno, nei kito... Taip ir praeitų gyvenimas pro šalį...
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 09, 20:13)
Turiu drauge nuo pat vaikystes kuri gime su negalia. Zinau kad Dievas jos uz nieka nebaude  wub.gif
Ja apdovanojo tokiu geriu ir stiprybe  wub.gif  As tokia laiminga turedama tokia drauge, nes turejau galimybe buti salia , pazinti, padeti, pasimelsti ir padekoti  biggrin.gif  Ji stipresne uz betkuri sportuojanti ir ant papildu dietos gyvenanti  biggrin.gif
Ji padeda daugybei zmoniu su negalia  wub.gif  ir net sveikuteliams  biggrin.gif As dekinga Dievui uz tai, kad ji yra mano gyvenime  ( beje parasiau tik vienos draugytes pavyzdi  wub.gif )


Jei jau pradėjom girtis, tai girkimės. Mano buvęs auklėtinis Justas Džiugelis dabar sėdi Seime. Ir niekas jo iš kėdės neišvers, nes sėdi neįgaliųjų vežimėlyje. Ir besėdėdamas taip klibina kai kurias sritis, kad daug kam labai nepatinka...
Kartais tenka gauti tokį gyvenimą, kurio metu tenka įveikti save, o tada daryti matomus dalykus. Čia kažkas pasakė, kad vienas žmogus nieko negali padaryti. Gali. Kartais dabartiniams sizifams tenka ir prie kompo pasėdėti- laikai pasikeitė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 09, 12:23)
Sąžinės nereikia ugdyti. Ji yra duotybė. Ji padeda rasti kryptį, jei kartais ta kryptis pametama (kai savininkas jos klauso  smile.gif ), padeda suvokti savo atsakomybės ribas, savo santykį su pasauliu.


Manai, toks Putinas turi sąžinę? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 09, 22:05)
Man nereikia nei vieno, nei kito... Taip ir praeitų gyvenimas pro šalį...

Iš kitos pusės, jei būtų ant sprando užsėdęs krikščionių kančios egregoras, kažin ar ką galėtumei gyvenime nuveikti kaip tik kankintis, spaviedotis ir melstis, kad tik pagerėtų. Būtent, kad gali tik tada gyventi savo ieškojimuose ir atradimuose, kai turi tam galimybes.
Atsakyti