Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 08, 20:57)
O kaip patampa daug iš vieno, tai tas vienas kur dingsta?

Lieka visi, kol kas visi sutelpam, nors galėtų būti tik 500 000 000
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 22:13)
Negi manai, kad žmogus buvo sukurtas kaip pirmas sutvėrimas? Tikrai yra tobulesnių sutvėrimų.
Tikrai tobuliau, kai nėra lyties.

Aš tiek giliai nekapstau, man kol kas labiausiai rūpi tai, kas žemėje ir kaip čia maksimaliai gerai gyventi. Bet ateivių, žinoma, neneigiu. Susipažinčiau mielai topsecret.gif
Dar man įdomu dėl Egipto piramidžių kaip ten kas jas iš tikro statė.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 08, 22:26)


Aš tiek giliai nekapstau, man kol kas labiausiai rūpi tai, kas žemėje ir kaip čia maksimaliai gerai gyventi. Bet ateivių, žinoma, neneigiu. Susipažinčiau mielai topsecret.gif
Dar man įdomu dėl Egipto piramidžių kaip ten kas jas iš tikro statė.


Susipažink su mano dukra, ji nuo mažos sako, kad yra ne žmogus, o ateivė biggrin.gif

O kaip maksimaliai gerai gyventi žemėje? Man tai svarbu, kad eičiau savo keliu ir daryčiau tai, dėl ko čia gimiau. Viskas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 22:29)
Susipažink su mano dukra, ji nuo mažos sako, kad yra ne žmogus, o ateivė  biggrin.gif

O kaip maksimaliai gerai gyventi žemėje? Man tai svarbu, kad eičiau savo keliu ir daryčiau tai, dėl ko čia gimiau. Viskas.

fainas vaikas biggrin.gif
mano tai šuo ne šuo, įžeidimas jam, jei kas šuniu laiko, turbūt irgi ateivis smile.gif

tai būtent, kiekvienam savas kelias ir jie gali būti skirtingas, vienam gėris tas, kitam kitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 08, 22:38)
fainas vaikas biggrin.gif
mano tai šuo ne šuo, įžeidimas jam, jei kas šuniu laiko, turbūt irgi ateivis smile.gif

tai būtent, kiekvienam savas kelias ir jie gali būti skirtingas, vienam gėris tas, kitam kitas smile.gif


Tam tikra prasme mano dukra yra teisi. Ir blogai ji čia jaučiasi, padedu prisitaikyti. Ir jau nebe labai vaikas- trečiadienį sueis 14-a. Mano ūgio, mano svorio.

Neatsakei į mano klausimą (gal neryškiai paklausiau)- kas yra maximaliai gerai gyventi žemėje?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 08, 22:26)
Dar man įdomu dėl Egipto piramidžių kaip ten kas jas iš tikro statė.


Dalykas tas, kad ne pats piramidžių pastatymas yra įdomiausia, o tai kas ten vyko. Šiandien įdėjau nuorodą į vieną straipsnį, gal ir utopiškai skamba ir ne kartą jau paminėta, bet tai buvo tiesiog energijų auginimo ir rinkimo ferma.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 08, 23:02)
Dalykas tas, kad ne pats piramidžių pastatymas yra įdomiausia, o tai kas ten vyko. Šiandien įdėjau nuorodą į vieną straipsnį, gal ir utopiškai skamba ir ne kartą jau paminėta, bet tai buvo tiesiog energijų auginimo ir rinkimo ferma.


Piramidžių buvimo faktas rodo, kad žaidimui vadovavo ne šio lygmens atstovai...Tai jei jie vadovavo, jie ir pasirūpino jų atsiradimu, nes piramidės buvo reikalingos visam spektakliui...
Atsakyti
[quote=Ubuntu***,2017 05 08, 14:55]
O kaip skiriasi is esmes vios religijos? bigsmile.gif
Papildyta:

Kadangi nestudijavau religijotyros, tai esminių skirtumu negaliu įvardinti. Bet iš esmės man rodos jos mažai kuo skiriasi.
Bibliją pats kartais paskaitau, man patinka alegorija išreikštos mintys. Aš ja nesiremiu kasdiename gyvenime. Kartais, atėjus suvokimui, kuris tik man pačiam yra reikalingas, prisimenu vieną ar kitą perskaityta eilutę ir galvoju, kad visgi parašyta tiesą. Kai žmogus gauna suvokimą, tada jį gali išreikšti bet kokia forma, bet už kitą to suvokti negali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 08 gegužės 2017 - 23:11
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 08, 15:56)
Galima patikėti kiekvieno žmogaus gyvenimo istorija. Nes kiekvienas savo gyvenimą kuria savaip ir jo tikrovė yra tik jo ir nieko kito. Ir to žmogaus įgytos žinios yra svarbios būtent jam. Nei vieno gyvenimas nėra ypatingesnis ar prastesnis už kitų. Todėl ir galima tikėti žmonėmis, pasakojančiais apie save. smile.gif

Beje, aš taip pat pažįstu - turiu žmonių, kurie neserga  drinks_cheers.gif


Kol žmogus dar yra mažas savo patirymuose, tai kartais tam tirki dalykai yra sunkiai suvokiami. Bet viskas prasideda nuo mažiausių žingsnių.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 08 gegužės 2017 - 23:42
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 22:13)
Lygmenyse, kur nėra laiko, buvau ne kartą. Buvau ir tokiuose, kur nieko nesupratau. O iš kai kurių nesinorėjo grįžti... Neskaičiavau, keliose dešimtyse lygmenų buvau. Kol kas tai nėra daug, bet niekur nesilankau dėl tuščio smalsumo, visur, kur einu, turiu vienokių ar kitokių reikalų. Kai kuriuose tenka lankytis nuolat.
Papildyta:
Negi manai, kad algą gaunu?  biggrin.gif Atvirkščiai- retai kur einu tuščiomis rankomis, ypač, jei einu pirmą kartą ar prašyti pagalbos.
Papildyta:
Negi manai, kad žmogus buvo sukurtas kaip pirmas sutvėrimas? Tikrai yra tobulesnių sutvėrimų.
Tikrai tobuliau, kai nėra lyties.


Kaip pas gydytojus mirksiukas.gif biggrin.gif

O man tai vandenynu gelmes labai idomu, astunkojai, meduzos,.... jie neisnyko kaip dinozaurai per milijonus metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 22:29)
O kaip maksimaliai gerai gyventi žemėje? Man tai svarbu, kad eičiau savo keliu ir daryčiau tai, dėl ko čia gimiau. Viskas.

Maksimaliai gerai gyveni wub.gif
Didžiajai daliai žmonių dėl netikėjimo savimi, dėl nemeilės sau tai neįkandama užduotis.
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 08, 14:37)
Butent, kad dalis taip vadinkim apšvitusiųjų yra vadinami budintojais ir tai yra vos ne sizifiškas darbas.

Ar manai, kad prasmingas? Ar manai esant tokiai išplėtotai Sistemos veiklai jie dar gali ką nors ištaisyti?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 22:59)
Neatsakei į mano klausimą (gal neryškiai paklausiau)- kas yra maximaliai gerai gyventi žemėje?

Turbūt daugelis sutiks, kad gyventi ramiai, bet kartu linksmai ir pasiturinčiai.
Ar kuris nors čia kitko norite?
Atsakyti

Turbūt daugelis sutiks, kad gyventi ramiai, bet kartu linksmai ir pasiturinčiai.
Ar kuris nors čia kitko norite?

Tai nera tai, del ko mes cia.. Taip gyvenant reikia buti issioperavus atsakomybe, sazine, vidini kompasa ar pan. Ivairiai galima pavadinti.. 

Isivaizduokit kalejima, kur pilna kaliniu ivairiausiu. Jie pastoviai piktinasi bloga vadovybe, blogom salygom, pykstasi pesasi tarpusavyje. Jie zinoma irgi nori gyventi geriau 🙂 Ivairiais mainais ir budais gauna daiktu, paslaugu ir pan. Kad ir uzsimirsta esantys kalejime 😑 

Tad koks realiai skirtumas, kokia tiki religija, kiek ten tu vadu kalejime? Sedi visi vienodai.

Atsakyti