Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 14:59)
Patikėk, nesu įsikibus, nes mano gyvenime nieko nėra pastoviau už nuolatinius pokyčius.

Nėra taip, kad matau tik vizijas. Nuolat vienu metu esu ir čia, ir ne čia. Man tai įprasta. Tačiau domiuosi tik tais dalykais, kuriais dėl darbinių reikalų turiu domėtis dabar. Jei būčiau smalsi ir blaškyčiausi, nieko nenuveikčiau. Jei papasakočiau, ką matau, kur būnu, kuo kasdien užsiimu, paprasčiausiai nepatikėtum. Todėl ir nepasakosiu. Mano kasdienybė skiriasi nuo kitų žmonių kasdienybės. Todėl turiu labai daug žinių, kurių nerasi jokiose knygose ir paskaitose... Tos žinios atsiranda dirbant konkrečius darbus.

Galima patikėti kiekvieno žmogaus gyvenimo istorija. Nes kiekvienas savo gyvenimą kuria savaip ir jo tikrovė yra tik jo ir nieko kito. Ir to žmogaus įgytos žinios yra svarbios būtent jam. Nei vieno gyvenimas nėra ypatingesnis ar prastesnis už kitų. Todėl ir galima tikėti žmonėmis, pasakojančiais apie save. smile.gif

Beje, aš taip pat pažįstu - turiu žmonių, kurie neserga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spalvota diena: 08 gegužės 2017 - 14:58

Nupieštas vaizdelis labai jau žemiškas ir neįdomus. Galima pabandyti stipriai praplėsti vizijas, duoti valią fantazijai. Nes manyti, kad visoje begalinėje visatoje, su begaliniu skaičiumi gyvybių formų įvairių įvairiausiose plotmėse veiksmas vyksta pagal tuos pačius elgesio standartus ax.gif? ... Baikim juokus. Tada jau su vaizduote pas mus visai prastai. Su logika taip pat.

Vaizdelis konkretus, trumpai tariant, sutraukus kas buvo parasyta 🙂 Prasom, juk gali praplesti ir paivairinti vaizduote ar dar kuom 😉

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 08, 15:57)
Vaizdelis konkretus, trumpai tariant, sutraukus kas buvo parasyta 🙂 Prasom, juk gali praplesti ir paivairinti vaizduote ar dar kuom 😉</p>

A, tada, jei tai santrauka pokalbių, taip. Sutinku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 08, 15:07)

ir jus tikit tuom, kas ten surasyta?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 14:59)
Patikėk, nesu įsikibus, nes mano gyvenime nieko nėra pastoviau už nuolatinius pokyčius.
... Tos žinios atsiranda dirbant konkrečius darbus.

As tik sakau, kad tie tavo darbai gali buti tiek pat iliuziniai kaip ir zmoniu dalyvavaimas Misiose ir Jezaus kaip Dievo matyme ir slovinime t.t. nesakau, kad taip yra, sakau, kad gali buti irgi iliuzijoje, majoje, labai tikroviskoje iliuzijoje, kaip ir visi kiti zmones. Isivaizudok kas butu, kaip jaustumeis, jei pasirodytu, kad visos tavo zinios, patyrimai ir t.t. buvo klaidingi ir dabar pagalvok, ar neesi i juos isikibusi? Juk neigi bet kokia kitokia cia minti, negu tai ka pati "zinai" bigsmile.gif Neigi vieno Dievo buvima, nors tuo paciu nezinai ar taip nera smile.gif
Papildyta:
Man tai is tikro keista, kaip zmones mato daug dievu, bet nemato, kad juos visgi jungia vienas pradas ir vienas dievas bigsmile.gif Cia kaip matyti zmogaus lasteles, bet nematyti zmogaus...ir sakyti ne, jokie organizmai neegiztuoja, egzistuoja tik lasteles...Tiek i mazuma tiek i diduma mes esame be galo ir be krasto susidelioje vieni i kitus ir apsijunge....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 08 gegužės 2017 - 15:14
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 08, 16:17)
Man tai is tikro keista, kaip zmones mato daug dievu, bet nemato, kad juos visgi jungia vienas pradas ir vienas dievas  bigsmile.gif Cia kaip matyti zmogaus lasteles, bet nematyti zmogaus...ir sakyti ne, jokie organizmai neegiztuoja, egzistuoja tik lasteles...Tiek i mazuma tiek i  diduma mes esame be galo ir be krasto susidelioje vieni  i kitus ir apsijunge....

Tai visko pradas dažniausia būna vienas arba du, bet toliau seka tąsa arba tie pradai nutrūksta, nunyksta.
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 08, 15:47)
Nupieštas vaizdelis labai jau žemiškas ir neįdomus. Galima pabandyti stipriai praplėsti vizijas, duoti valią fantazijai. Nes manyti, kad visoje begalinėje visatoje, su begaliniu skaičiumi gyvybių formų įvairių įvairiausiose plotmėse veiksmas vyksta pagal tuos pačius elgesio standartus  ax.gif? ... Baikim juokus. Tada jau su vaizduote pas mus visai prastai. Su logika taip pat.


Kiek lankiausi lygmenyse, visur tas pats... Nesu buvus tik tokiuose, kur laikas eina į priešingą pusę. Tik nemanau, kad nuo laiko kas priklauso. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 08, 16:19)
Tai visko pradas dažniausia būna vienas arba du, bet toliau seka tąsa arba tie pradai nutrūksta, nunyksta.

Buvai ir matei aisku? smile.gif kur jie nunyksta? kaip energija gali nunykti? Kad viskas kazkaip egzistuoja ir bendri desniai ir energijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 14:59)
Patikėk, nesu įsikibus, nes mano gyvenime nieko nėra pastoviau už nuolatinius pokyčius.

Nėra taip, kad matau tik vizijas. Nuolat vienu metu esu ir čia, ir ne čia. Man tai įprasta. Tačiau domiuosi tik tais dalykais, kuriais dėl darbinių reikalų turiu domėtis dabar. Jei būčiau smalsi ir blaškyčiausi, nieko nenuveikčiau. Jei papasakočiau, ką matau, kur būnu, kuo kasdien užsiimu, paprasčiausiai nepatikėtum. Todėl ir nepasakosiu. Mano kasdienybė skiriasi nuo kitų žmonių kasdienybės. Todėl turiu labai daug žinių, kurių nerasi jokiose knygose ir paskaitose... Tos žinios atsiranda dirbant konkrečius darbus.


Gal ir patiketu mirksiukas.gif
Darbai labdariniai ?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 16:25)
Kiek lankiausi lygmenyse, visur tas pats... Nesu buvus tik tokiuose, kur laikas eina į priešingą pusę. Tik nemanau, kad nuo laiko kas priklauso.  ax.gif

Sutinku, kad daug kur buvai, bet tikrai yra be galo daugiau vietų-erdvių-lygių ir t.t., kur nebuvai smile.gif Ir gali būti, kad vieną dieną atrasi tai, ko nesitikėjai ir kas nustebins. (Pvz. pabūsi ten, kur laiko iš viso nėra mirksiukas.gif arba ten, kur išmatavimą sudaro ne 4 ašys, o 16, ...ar dar bala žino kur biggrin.gif ), o dar kitą dieną ir vėl kas nors naujo..., kur vakarykštė teorija subankrutuoja unsure.gif biggrin.gif
Kartais tykiai, tykiai ateina tokia info blink.gif ...kaip sniegas vasarą, tiesiog griaunanti iš koto ir tada supranti, kiek mažai supranti ir iš viso, kiek mažai žinai
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 08, 15:07)

Optimizmo tikrai neprideda doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 08, 18:48)
Buvai ir matei aisku? smile.gif kur jie nunyksta? kaip energija gali nunykti? Kad viskas kazkaip egzistuoja ir bendri desniai ir energijos  bigsmile.gif

Aš šiaip, apskritai rašiau, nebūtinai apie energijos pradus. Nes nu viskas turi kažkokį vieną pradą, bet po to gali patapti daug iš vieno. Nu tas pats žmogus kažkada buvo vienas, du. O dabar kaip jaustumėtės, jei jus ne žmogumi laikyčiau, o niekuo ir aukštinčiau tik tą pirmąjį žmogų?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 08, 20:53)
Nes nu viskas turi kažkokį vieną pradą, bet po to gali patapti daug iš vieno.

O kaip patampa daug iš vieno, tai tas vienas kur dingsta?
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 08, 20:19)
Sutinku, kad daug kur buvai, bet tikrai yra be galo daugiau vietų-erdvių-lygių ir t.t., kur nebuvai smile.gif Ir gali būti, kad vieną dieną atrasi tai, ko nesitikėjai ir kas nustebins. (Pvz. pabūsi ten, kur laiko iš viso nėra mirksiukas.gif arba ten, kur išmatavimą sudaro ne 4 ašys, o 16, ...ar dar bala žino kur biggrin.gif  ), o dar kitą dieną ir vėl kas nors naujo..., kur vakarykštė teorija subankrutuoja unsure.gif  biggrin.gif
Kartais tykiai, tykiai ateina tokia info  blink.gif ...kaip sniegas vasarą, tiesiog griaunanti iš koto ir tada supranti, kiek mažai supranti ir iš viso, kiek mažai žinai



Lygmenyse, kur nėra laiko, buvau ne kartą. Buvau ir tokiuose, kur nieko nesupratau. O iš kai kurių nesinorėjo grįžti... Neskaičiavau, keliose dešimtyse lygmenų buvau. Kol kas tai nėra daug, bet niekur nesilankau dėl tuščio smalsumo, visur, kur einu, turiu vienokių ar kitokių reikalų. Kai kuriuose tenka lankytis nuolat.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 08, 19:45)
Gal ir patiketu  mirksiukas.gif
Darbai labdariniai ?


Negi manai, kad algą gaunu? biggrin.gif Atvirkščiai- retai kur einu tuščiomis rankomis, ypač, jei einu pirmą kartą ar prašyti pagalbos.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 08, 20:53)
Aš šiaip, apskritai rašiau, nebūtinai apie energijos pradus. Nes nu viskas turi kažkokį vieną pradą, bet po to gali patapti daug iš vieno. Nu tas pats žmogus kažkada buvo vienas, du. O dabar kaip jaustumėtės, jei jus ne žmogumi laikyčiau, o niekuo ir aukštinčiau tik tą pirmąjį žmogų?


Negi manai, kad žmogus buvo sukurtas kaip pirmas sutvėrimas? Tikrai yra tobulesnių sutvėrimų.
Tikrai tobuliau, kai nėra lyties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 08 gegužės 2017 - 21:17