Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 08, 14:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vaižgantė" data-cid="71613687" data-time="1494163980"><div><p>Kai žmogus gyvena atsipūtęs (yra tokių), jis gali valgyti ką nori, virškinimas veiks puikiai, ir žmogus bus sveikas...</p></div></blockquote><p>Kaip galima gyventi atsiputus? 🙂 Neveikia karma, uztenka pinigu, nervai neistampyti, visi myli ir pan ?😊</p>



Na panasu kad nesinervuoti ir nestresuoti butu nebloga pradzia tiems kuriems labiausiai nesiseka , tada ziureti i padeti ramiai ir logiskai, analizuoti galimas pasekmes ramiau ....Tai nera kazkas neimanomo, visi tai galime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 08, 14:24)
<p></p><p>"
Karmos įstatymas lygmeniui, nebent, jei lygmuo veikia kaip asmenybė."</p><p>Xor, galima placiau?🙂</p>


Ir man neaišku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 08, 14:26)
Todel gal tie apsvite zmones, nori vis kazko ismokyti kitus, istraukti is tos tamos...


Butent, kad dalis taip vadinkim apšvitusiųjų yra vadinami budintojais ir tai yra vos ne sizifiškas darbas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 07, 12:41)
Žmogui nuo gimimo akimirkos būtina jaustis saugiau. Saugumas kaip instinktas. Todėl iš pradžių jis būna įsikibęs į motiną, paskui įsikimba į savo riboto mąstymo vaizdinius: dievas yra vienas, yra pradžia ir pabaiga. O jeigu nėra nei vieno dievo, neegzistuoja pradžia ir pabaiga, gyvenam tik kreivų veidrodžių karalystėje, matom tik atspindžius? O tai kaip gyventi, kai nėra į ką įsitverti?

Kodel jei Dievas yra vienas, turi buti pradzia ir pabaiga?
Gal yra taip kaip sakai, gal ne. mirksiukas.gif
O ar pati neisikimbi i savo gyvenimo vizija, supratima? kas gali pasakyti tu teisi ar ne?
ar teisus tie ,kurie tiki viena dieva? Juk pati sakei toliau neziurejai ir nezinai, pamatei kazkokiu vaizdeliu, nematai nieko auksciau ir dristi teigti, kad nera vieno visko apimancio auksciausio proto?
Ar teisus tie, kas mato visokius dvaisnius regejimus, ir kazkodel visu jie skiriasi? bigsmile.gif ar teisus, kurie eina kitu keliu, nebutinai paciupinesiu-paragausiu- tikesiu? taigi, kas teisus? o gal visi teisus is savu varpiniu? kaip tie akli zmones ciupinedami dramblio skirtinags dalis? o gal as atsisaku ciupineti, gal as bandau naudotis kitomis juslemis, ne tik ciupinejimo? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 07, 10:23)
Visgi ką ir kaip Rivieramaya sakytų, jei didžioji mūsų krašto gyventoju dalis išpažintų kitą religiją nei krikščionybę ar islamą. Daugiau ar mažiau dievo sąvoką yra įdiegta per kelius amžius ir didžioji dalis žmonių kalbės tik tą patį. Tai yra įdiegta. Kogero dažnai kiekvienas klausiantysis apie dievą net nenori girdėti daugiau nieko kito, tik kokias rožės ar bulves darže ant debesies augina krikščioniškasis dievas.

O kaip skiriasi is esmes vios religijos? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 07, 13:22)
<p>Klausimas apie zmogaus sistema. Kiek valdome savo kuno procesus? Kiek suprantam apskritai apie savo kuna, jo veikima, funkcijas?.. kiek viso to galime kontroliuoti? Beveik viskas veikia automatiskai..</p>

bet yra zmoniu, kurie sugeba kontorliuoti smile.gif
Tai kaip manot kas kontroliuoja viska? gamt,a visus procesus iskaitant ir zmogaus kuna, kai jis jo nekontroliuoja?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 08, 14:31)
Manau, visi pažįstame žmonių, kurie neserga. Jų neveikia jokie gripai ir kt panašaus pobūdžio akcijos, kiti nežino nei slogos, nei galvos skausmo. Kiek esu pastebėjus, tokie žmonės paprastai būna labai patenkinti savimi, į pasaulį žiūri optimistiškai, gyvena aktyvų gyvenimą, mėgsta pramogas, galvoja apie save, savo poreikius, savo gerą nuotaiką ir savijautą, o ne rūpinasi kitais. (Gal schematiškai apibūdinau, galėtumėt papildyti.) Paprastai jų sveiki ir gražūs dantys.

nepazystu nei vieno kuris niekada nesirgtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 08, 14:50)
Kodel jei Dievas yra vienas, turi buti pradzia ir pabaiga?
Gal yra taip kaip sakai, gal ne.  mirksiukas.gif
O ar pati neisikimbi i savo gyvenimo vizija, supratima? kas gali pasakyti tu teisi ar ne?
ar teisus tie ,kurie tiki viena dieva? Juk pati sakei toliau neziurejai ir nezinai, pamatei kazkokiu vaizdeliu, nematai nieko auksciau ir dristi teigti, kad nera vieno visko apimancio auksciausio proto? 
Ar teisus tie, kas mato visokius dvaisnius regejimus, ir kazkodel visu jie skiriasi?  bigsmile.gif ar teisus, kurie eina kitu keliu, nebutinai paciupinesiu-paragausiu- tikesiu? taigi, kas teisus? o gal visi teisus is savu varpiniu? kaip tie akli zmones ciupinedami dramblio skirtinags dalis? o gal as atsisaku ciupineti, gal as bandau naudotis kitomis juslemis, ne tik ciupinejimo? biggrin.gif



Patikėk, nesu įsikibus, nes mano gyvenime nieko nėra pastoviau už nuolatinius pokyčius.

Nėra taip, kad matau tik vizijas. Nuolat vienu metu esu ir čia, ir ne čia. Man tai įprasta. Tačiau domiuosi tik tais dalykais, kuriais dėl darbinių reikalų turiu domėtis dabar. Jei būčiau smalsi ir blaškyčiausi, nieko nenuveikčiau. Jei papasakočiau, ką matau, kur būnu, kuo kasdien užsiimu, paprasčiausiai nepatikėtum. Todėl ir nepasakosiu. Mano kasdienybė skiriasi nuo kitų žmonių kasdienybės. Todėl turiu labai daug žinių, kurių nerasi jokiose knygose ir paskaitose... Tos žinios atsiranda dirbant konkrečius darbus.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 08, 14:30)
Gal , tik mano mintis, kad viskas ka mes matom buvo mazame taskelyje, musu kunai irgi, taigi esame sujungti, apjungti ir esame kazkoks vienis, bendruma. manome, kad galime tobuleti pavieniui, keistis valytis karma, bet visgi priklausom ir vieni nuo kitu nemazai...Todel gal tie apsvite zmones, nori vis kazko ismokyti kitus, istraukti is tos tamos...
As is vis manau, kad yra tikrai ne vienas kelias - karmos balansavimo, jis manau yra begalinis, balansuok ten nebalansaves su tokiu samoningumu vel prisidarysi nauju skolu ir t.t. manau, yra kitas kelias, greitesnis ir tikresnis - apsivitmas, kai pasikeicia samone..aisku tik speju smile.gif
Papildyta:

As irgi manau, kad tas posakis, kad viskas bus gerai, nera tam, kad zmogus nieko nedarytu, bet daugiau nusiraminimui tikrai sunkiose situacijose, kai nelabai ka gali daugiau padaryti paparsciausiai , kad nusiraminti siek tiek, ir nusistatyti pozityvesnes mintis, kad kazka sugalvoti, ka dar galima padaryti jei is vis galima...



Puikus straipsnis pasiskaitymui http://www.kvantinem...iu-pradzia.html
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 08, 14:55)


nepazystu nei vieno kuris niekada nesirgtu  unsure.gif


O aš nemažai pažįstu. Mano mama iki 70 m. žinojo vienintelę ligą- slogą. Iš pusiausvyros ją išvedė medikai, vienas po kito tvirtinę, kad augliai kiaušidėse būna tik piktybiniai. Po operacijos paaiškėjo, kad tai net ne auglys, o kažkoks hormoninis darinys... Tačiau tie visi nervai, kuriuos ji patyrė įtikinta, kad jai vėžys, padarė savo, krito imunitetas (aišku, prisidėjo tai, kad išėmė gimdą- daktarai gi nesismulkina,jei jau prapjovė, tai išimam viską). Mano broliui 52 m. Du kartus mačiau suslogavusį ir kartą užkimusį (ir tai atsitiko, matyt, dėl klimato pokyčių grįžus iš Tibeto bei kondicionierių). Turiu draugę, kurią pažįstu gal 20 m., gal daugiau, bendraujam labai aktyviai, per tą laiką jai vieną kartą yra buvus pakilus temperatūra. Ji nežino, kas yra sloga ar galvos skausmas. Jos sūnus užaugo praktiškai nesirgdamas (dabar jam 19 m.), tiesa, ji jo neskiepijo. Pažįstu žmogų, kuriam 50 m. ir jis nežino, kas yra danties skausmas, neturi plombuotų dantų. Savo kaimynų nesu mačius net sloguojančių (su jais aktyviai bendraujam daugiau nei 20 m.) Pagalvojus daugiau rasčiau...
Atsakyti

Na panasu kad nesinervuoti ir nestresuoti butu nebloga pradzia tiems kuriems labiausiai nesiseka , tada ziureti i padeti ramiai ir logiskai, analizuoti galimas pasekmes ramiau ....Tai nera kazkas neimanomo, visi tai galime 4u.gif

Tikrai nera neimanoma.. bet yra didysis BET 🙂 Kazkodel taip paprastai nepavyksta, nors ir formule zinai 😄

Atsakyti

Manau, visi pažįstame žmonių, kurie neserga. Jų neveikia jokie gripai ir kt panašaus pobūdžio akcijos, kiti nežino nei slogos, nei galvos skausmo. Kiek esu pastebėjus, tokie žmonės paprastai būna labai patenkinti savimi, į pasaulį žiūri optimistiškai, gyvena aktyvų gyvenimą, mėgsta pramogas, galvoja apie save, savo poreikius, savo gerą nuotaiką ir savijautą, o ne rūpinasi kitais. (Gal schematiškai apibūdinau, galėtumėt papildyti.) Paprastai jų sveiki ir gražūs dantys.

Gaila, nepazistu nei vieno.. matyt atitinkamai pagal save 😑

Kiek supratau is aprasymo, turi buti tam tikros rusies savanaudis 🙂

Atsakyti

O aš nemažai pažįstu. Mano mama iki 70 m. žinojo vienintelę ligą- slogą. Iš pusiausvyros ją išvedė medikai, vienas po kito tvirtinę, kad augliai kiaušidėse būna tik piktybiniai. Po operacijos paaiškėjo, kad tai net ne auglys, o kažkoks hormoninis darinys... Tačiau tie visi nervai, kuriuos ji patyrė įtikinta, kad jai vėžys, padarė savo, krito imunitetas (aišku, prisidėjo tai, kad išėmė gimdą- daktarai gi nesismulkina,jei jau prapjovė, tai išimam viską). Mano broliui 52 m. Du kartus mačiau suslogavusį ir kartą užkimusį (ir tai atsitiko, matyt, dėl klimato pokyčių grįžus iš Tibeto bei kondicionierių). Turiu draugę, kurią pažįstu gal 20 m., gal daugiau, bendraujam labai aktyviai, per tą laiką jai vieną kartą yra buvus pakilus temperatūra. Ji nežino, kas yra sloga ar galvos skausmas. Jos sūnus užaugo praktiškai nesirgdamas (dabar jam 19 m.), tiesa, ji jo neskiepijo. Pažįstu žmogų, kuriam 50 m. ir jis nežino, kas yra danties skausmas, neturi plombuotų dantų. Savo kaimynų nesu mačius net sloguojančių (su jais aktyviai bendraujam daugiau nei 20 m.) Pagalvojus daugiau rasčiau...

Net pavydu 🙂...

savo vaiku neskiepijau taip pat. Bet tai nera pakankamai, kad nesirgtu.. zinoma, ligos turi savo priezastis, dazniausiai per mama. Cia jau kita tema ..

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 08, 14:31)
Tai galvoju.. jie kariauja, konkuruoja, pykstas, mylisi ir pan. kaip ir mes zmones.. Taip iseitu atveze cia, patobulino, panaudojo kiek reikejo ir paliko 🤔 Berods jiems visiskai dzin, kas toj zemej vyksta.. veikia programa, kuri mazdaug islygina- karma. Kazkurie is dievu senai butu mus nuslave,kiti matyt uztaria.. kad vis dar tebesam , nors ir pasenusi versija.

Nupieštas vaizdelis labai jau žemiškas ir neįdomus. Galima pabandyti stipriai praplėsti vizijas, duoti valią fantazijai. Nes manyti, kad visoje begalinėje visatoje, su begaliniu skaičiumi gyvybių formų įvairių įvairiausiose plotmėse veiksmas vyksta pagal tuos pačius elgesio standartus ax.gif? ... Baikim juokus. Tada jau su vaizduote pas mus visai prastai. Su logika taip pat.
Atsakyti

Butent, kad dalis taip vadinkim apšvitusiųjų yra vadinami budintojais ir tai yra vos ne sizifiškas darbas.

Is kur tie budintojai? Ar tai dievai-pusdieviai?

Atsakyti