Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 07, 17:26)
O kuo čia aš dėta?
Man visiškai netrukdo jūsų kovos su Monteverte.


As taves kvaile ne karto nevadinau ir ne vieno cia rasancio mirksiukas.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 07, 17:29)
Už savo nestabilius atsakymus dar ir baną gavai, jau pamiršai? Reikia skirti sveikas diskusijas nuo ne visai sveikų, o jei nepavyksta, reikia neiti į forumus ir kitų nekaltinti dėl savų nelaimių.
O jei tau viskas taip gerai ir kalbi vien logiškai, tai tu nesiuntinėk ten kažkur, į nebūtas nuorodas, o paimk ir įkelk tuos savo žaidėjų paveiksliukus iš sapnininkų pagaliau. Manau ši tema itin tiks, panagrinėsi čia su visom, galėsi kitas pamokyti. matai, su manimi tau labai nepasisekė, bet gal kitom akis atversi? bigsmile.gif
O jei dingsi dabar, pakeisi kalbą, tai žinok, esi pralaimėtoja tada
Teisus žmogus įrodo savo tiesą vienaip ar kitaip, pagrindžia, o neteisus, fanatas vis loja ir loja, o nieko negali pateikti ir tada tik pyksta išsijuyosęs ir prakeiksmais svaidosi, kurie sugrįžta atgal. O tada siunta dar daugiau, papuolęs į užburtą ratą. Tą tu ir darai visą šį laiką smile.gif

Negavau ne karto ne vieno bano, pakeiciau emeila o administratoriai taip ir nesugebejo padaryti savo darbo biggrin.gif Matyt labai uzsieme 4u.gif

Vadinasi tau taip stipriai sugrįžta ax.gif Pati prisisvaidei 4u.gif Zinok visai neuzjauciu, gauni ko nusipelnei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 07, 17:50)
As taves kvaile ne karto nevadinau ir ne vieno cia rasancio  mirksiukas.gif



Pavadinti tiesiai nebūtina, kartais tarp eilučių mintys slepiasi.
Bet visgi norėtųsi kokių nors į temą ar maždaug į temą... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 07, 13:13)
</p></div></blockquote><p>As nesu nei fantastikos nei kompiuteriu zinove. Bet nemanau, kad tai ko nesimato, ar tai ko nesuprantu ir neegzistuoja.. stengiuosi buti atvira ivairiapusiskai informacijai. Ka suprantu, kad ne visada viska butina suvokti ar priimti tiesiogiai ( smegeneles ne visad pajegia) . Taciau butina palikti vietos kitokios info apmastymams, nes tai zmogu plecia..🙂</p>


As skaitau sioje temoje zmoniu komentarus irgi beveik visus. Fantastinius filmus kuria irgi zmones. As ir juos mielai pasiziuriu, lygiai taip pat paskaitau ir cia 4u.gif
AS tikiu Dievu, jie tiki tuo kuo jie tiki 4u.gif As is ju tikejimo ju tiesomis ir neatimu, lygiai kaip Vaizgante negali ir nenori atimti mano tikejimo Dievu 4u.gif As jai nepersu savo tikejimo, ji man nepersa savo, ji paraso, as parasau, jus paskaitote 4u.gif Bet mokate nekibti ir apmastote graziai biggrin.gif
As irgi uz tai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 07, 17:57)
Pavadinti tiesiai nebūtina, kartais tarp eilučių mintys slepiasi.
Bet visgi norėtųsi kokių nors į temą ar maždaug į temą... mirksiukas.gif

pritariu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 07, 17:50)
As taves kvaile ne karto nevadinau ir ne vieno cia rasancio  mirksiukas.gif
Negavau ne karto ne vieno bano, pakeiciau emeila o administratoriai taip ir nesugebejo padaryti savo darbo  biggrin.gif  Matyt labai uzsieme  4u.gif

Vadinasi tau taip stipriai  sugrįžta  ax.gif  Pati prisisvaidei  4u.gif  Zinok visai neuzjauciu, gauni ko nusipelnei  mirksiukas.gif

Dar ir melagė. Gavai, tik jau senokai tas buvo ir buvo kitas nikas. Aš dar turiu tą tavo žinutę, kuri buvo visiškai iš lempos ir nestabili. Geriau ramiau elkis, o tai persiųsiu ją čia esantiems pašnekovams, kad geriau tave pažintų ir susidarytų apie tave teisingą nuomonę. Nes dabar kai mes čia ginčyjamės, tai niekas ir nežino katra teisi. Gali man visokias nesąmones pripaišinėti ir kitus žmones nuteikinėti. Tu įrodymų nepateiki, nenorėk, kad pateikčiau aš, nes tada pačiai bus liūdna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 07, 18:05)
Dar ir melagė. Gavai, tik jau senokai tas buvo ir buvo kitas nikas. Aš dar turiu tą tavo žinutę, kuri buvo visiškai iš lempos ir nestabili. Geriau ramiau elkis, o tai persiųsiu ją čia esantiems pašnekovams, kad geriau tave pažintų ir susidarytų apie tave teisingą nuomonę. Nes dabar kai mes čia ginčyjamės, tai niekas ir nežino katra teisi. Gali man visokias nesąmones pripaišinėti ir kitus žmones nuteikinėti. Tu įrodymų nepateiki, nenorėk, kad pateikčiau aš, nes tada pačiai bus liūdna ax.gif


Siūlau apsiraminti 4u.gif
Mane asmeniškai domina tik dievai, o diskutuojančių asmenybės nedomina visiškai. Kiekviena renkamės, kokio bjaurumo būti ar nebūti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 07, 18:05)
Dar ir melagė. Gavai, tik jau senokai tas buvo ir buvo kitas nikas. Aš dar turiu tą tavo žinutę, kuri buvo visiškai iš lempos ir nestabili. Geriau ramiau elkis, o tai persiųsiu ją čia esantiems pašnekovams, kad geriau tave pažintų ir susidarytų apie tave teisingą nuomonę. Nes dabar kai mes čia ginčyjamės, tai niekas ir nežino katra teisi. Gali man visokias nesąmones pripaišinėti ir kitus žmones nuteikinėti. Tu įrodymų nepateiki, nenorėk, kad pateikčiau aš, nes tada pačiai bus liūdna ax.gif

Nicas kitas buvo 2005, kai atejau i SM foruma, niekas irgi neidejo jokio bano, pati paprasiau administratoriu istrinti 4u.gif
As tebeturiu tavo taipogi mirksiukas.gif

Irodinek ka tik nori ir kam tik nori, tai tavo teise 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 07, 13:19)
<p>Tiesa sakant, dabar, vieno dievo koncepcija irgi skamba kaip is fantastikos srities 🤔 Jo irgi niekada niekas nemate, taip, kad galetu irodyti tarkim..</p>


Mąstant logiškai, su kokiomis emocijomis renkami valstybių prezidentai, o į Dievo postą turėtų būti oho kaip sunku patekti. Kadangi kaip danguje, taip ir ant žemės, vadinasi, kaip ant žemės, taip ir danguje. Ten vyksta tokios pačios kovos kaip ir čia- dėl valdžios, įtakos, teritorijos...Nelabai tikisi, kad būtų ir kažkokia programa, kuriai paklūsta visi dievai...
Atsakyti

Kai žmogus gyvena atsipūtęs (yra tokių), jis gali valgyti ką nori, virškinimas veiks puikiai, ir žmogus bus sveikas...

Kaip galima gyventi atsiputus? 🙂 Neveikia karma, uztenka pinigu, nervai neistampyti, visi myli ir pan ?😊

Atsakyti

"
Karmos įstatymas lygmeniui, nebent, jei lygmuo veikia kaip asmenybė."

Xor, galima placiau?🙂

Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 06, 01:34)
O gal tas mažas taškelis buvo specialiai sukurtas lyg virtualus objektas kitos realybes atžvilgiu ? O sprogimas yra tiesiog didele ir koncentruota energija to taškelio išpletimui smile.gif

Gal , tik mano mintis, kad viskas ka mes matom buvo mazame taskelyje, musu kunai irgi, taigi esame sujungti, apjungti ir esame kazkoks vienis, bendruma. manome, kad galime tobuleti pavieniui, keistis valytis karma, bet visgi priklausom ir vieni nuo kitu nemazai...Todel gal tie apsvite zmones, nori vis kazko ismokyti kitus, istraukti is tos tamos...
As is vis manau, kad yra tikrai ne vienas kelias - karmos balansavimo, jis manau yra begalinis, balansuok ten nebalansaves su tokiu samoningumu vel prisidarysi nauju skolu ir t.t. manau, yra kitas kelias, greitesnis ir tikresnis - apsivitmas, kai pasikeicia samone..aisku tik speju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 20:27)
lotuliukas.gif Pralinksminai. Kažkaip juokinga pasidarė. Kartais tikrai su tais posakiais galima susivartyti  biggrin.gif
Kadangi esu vilties šalininkė, tai pateiksiu man superinę  mintį, visada gerai nuteikiančią : net ir tada, kai nėra jokios vilties, visada yra viltis, kad ji atsiras. victory.gif  biggrin.gif

As irgi manau, kad tas posakis, kad viskas bus gerai, nera tam, kad zmogus nieko nedarytu, bet daugiau nusiraminimui tikrai sunkiose situacijose, kai nelabai ka gali daugiau padaryti paparsciausiai , kad nusiraminti siek tiek, ir nusistatyti pozityvesnes mintis, kad kazka sugalvoti, ka dar galima padaryti jei is vis galima...
Atsakyti

Na, pridiskutavom isties nemazai apie dievus..🙂 Tai galvoju.. jie kariauja, konkuruoja, pykstas, mylisi ir pan. kaip ir mes zmones.. Taip iseitu atveze cia, patobulino, panaudojo kiek reikejo ir paliko 🤔 Berods jiems visiskai dzin, kas toj zemej vyksta.. veikia programa, kuri mazdaug islygina- karma. Kazkurie is dievu senai butu mus nuslave,kiti matyt uztaria.. kad vis dar tebesam , nors ir pasenusi versija. Kas toliau, kaip manot? 

Ka mes cia is tikruju galim veikt, Jei tobulejimas kaip ir neegzistuoja?

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 08, 14:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vaižgantė" data-cid="71613687" data-time="1494163980"><div><p>Kai žmogus gyvena atsipūtęs (yra tokių), jis gali valgyti ką nori, virškinimas veiks puikiai, ir žmogus bus sveikas...</p></div></blockquote><p>Kaip galima gyventi atsiputus? 🙂 Neveikia karma, uztenka pinigu, nervai neistampyti, visi myli ir pan ?😊</p>


Manau, visi pažįstame žmonių, kurie neserga. Jų neveikia jokie gripai ir kt panašaus pobūdžio akcijos, kiti nežino nei slogos, nei galvos skausmo. Kiek esu pastebėjus, tokie žmonės paprastai būna labai patenkinti savimi, į pasaulį žiūri optimistiškai, gyvena aktyvų gyvenimą, mėgsta pramogas, galvoja apie save, savo poreikius, savo gerą nuotaiką ir savijautą, o ne rūpinasi kitais. (Gal schematiškai apibūdinau, galėtumėt papildyti.) Paprastai jų sveiki ir gražūs dantys.
Atsakyti