Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 05, 23:45)
<p>Pati labai megstu pusis.. apskritai spygliuocius ir toki lengva miskeli 🙂 Kai sunku, o ir siaip kai yra proga ( kad ir kasdien ) iseinu ir is tikruju gaunu ten atgaivos.. bet esu pagalvojus, kad jei galeciau ar tureciau rinktis gyventi netoli juros ar miskelio- be dideliu abejoniu rinkciausi jura.. Esu supratusi, kad mano gyvenama vieta yra kranto linija..🙂</p>

Bet prie jūrų juk natūralu pušynai mirksiukas.gif taip kad viskas ok, ir tas, ir tas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 06, 01:31)
As jiems nicnieko nedariau  mirksiukas.gif  Patys prisidirbo  biggrin.gif prisizaide  ax.gif

Ania? Tai per tave koks tai Baudėjas veikia? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 06 gegužės 2017 - 09:11
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 02, 10:54)
Vilkas juk neatsiprašo kiškio, nes nori ėsti...Manau ir mes, kai norim valgyti, be jokios sąžinės graužaties galim tai daryti. Gi visi priklausom tai pačiai mitybos grandinei...Tačiau kaip vilkas nežudo kiškio būdamas sotus, taip ir mums nederėtų to daryti...

Kalbant apie turtus, galvoju apie tai, kad turėdamas pinigų gali daug gero kitiems padaryti. Gal jūs iš manęs pasijuoksit, bet pvz., svajoju, kad jeigu iš dangaus nukristų milijonų, pastatyčiau pavyzdinę gyvūnų prieglaudą kartu su veterinarijos klinika, kuri benamius gyvūnus gydytų nemokamai. Arba kokią Suzuki muzikos mokyklą. Deja, turtingieji dažniau galvoja apie lėktuvų ir jachtų pirkimą...



Labai pritariu tokiai idėjai. Pati apie tokią mąsčiau pabuvojus keliose prieglaudose. Ir galėtų dažniau su tais gyvūnėliais bendrauti lankytojai. O ne tik trys savanoriai, kurie kraiką valo ar greitai įbėganti ir išbėganti iš teritorijos šeima, įsigijus augintini. Apie ką mes čia? Ai, apie dievus nedievus:))..
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 01, 18:25)
Ubuntu, jei mes visi Vieno Tevo Dievo vakai , tai mes visi broliai ir seserys  mirksiukas.gif Logiska ?



Manyčiau, sakykim, mūsų informacinis kūnas yra belytis arba anaiptol - dualus. Tik gaunant naujus gyvenimus ir kūnus laikinai virstam konkrečia lytim. Taip, kad... nieko baisaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam tau laikas @ 2017 05 06, 14:47)
Manyčiau, sakykim,  mūsų informacinis kūnas yra belytis arba anaiptol - dualus. Tik gaunant naujus gyvenimus ir kūnus laikinai virstam konkrečia lytim. Taip, kad... nieko baisaus smile.gif


O as reinkarnacija netikiu ax.gif Bet tai tik mano patirtis mirksiukas.gif

Atejau i savo gyvenima geru laiku, kai vaikyste dar nebuvo kompiuterizuota, todel matau ne pagal programas , o taip kaip matau 4u.gif
Laksciau pievomis ir ne karto neisisiurbe jokia erke biggrin.gif Televizoriu ziuredavau gal tik pusvalandi kai rodydavo Labankt Vaikuciai. Visa vaikyste praleke realioje realybeje su paciais realiausiais draugais, kaime buvo realus gyvunai, realus sodai ir miskas, organiskos darzoves ir misko uogos wub.gif Uz simto metu tai skambes kaip , virusai visur aplinkui rolleyes.gif Sedekite namie ir kvepuokite tik isvalyta ora doh.gif
Ko ten reinkarnuotis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 06 gegužės 2017 - 14:22
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 04 30, 13:02)

arba žmogus gyvena daugybę gyvenimų, jis turi viską išbandyti, visokias žinias, požiūrio taškus. Taip siela ar mentalas tobulėja. Pradeda nuo stabmeldystės, baigia krikščionybėj.





Krikščionybė - ta pati stabmeldystė ( altoriai, kryžiai ir t.t), tik su patiuninguota infrastruktūra:)
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 15:33)
Na taip, juk kai sukuri robotą/kiborgą, jis ir neturi sielos, bet gali atrodyti kaip žmogus ar kitas asmuo (priklausomai nuo to, kas gyvena konkrečiame lygmenyje). Jie ir teturi tą vieną kūną, nes šiaip jau kiekvienas žmogus ar mąstantis kūrinys kituose lygmenyse turi daugybę pavidalų kituose lygmenyse- ir kūnus, ir bekūnius pavidalus. Mes esam labai sudėtingi tvariniai.




Tai galima būtų sakyti, kad ta siela ar informacinis laukas, tas pagrindinis ingridientas vienu metu dar skaidosi i skirtingus lygius ir skirtingus kūnus: Žemės lygmeny turi 4 kūnus, kituose - kitos rasės atstovų? Ar gali būti, kad, sakykim, karmos įstatymas veikia tam tikrus individus, o ne pačius lygmenis? O gal pats lygmuo gali turėti savo karmą, kuri priklauso nuo kūrėjo poelgių arba užprogramuota bendrai?

Jeigu visus kūnus jungianti dalis yra virš lygmenų, kuriuose gyvena kūnai su skirtingom programom ir ataskaitos formom ( kaip karma), įstatymais, tai įdomu kaip jie apsijungia galutiniam variante. Atrodo, kad tai niekad nenutrūkstantis procesas, kurio "gyvybe" kažkas labai gerai pasirūpino.


Ar galima tada būtų manyti, kad esam begalinėj procesų virtinėj, kurie tęsiasi kaip grandinė į šonus ir į viršų? Ai, tiesa, kažkur jau buvo sakyta apie hierarchiją. Sutikčiau. Man irgi taip atrodo. Tik kuo ta hierarchija baigiasi. Baisi mintis, kad pačiam gale tikrai yra kažkoks vienetas. Nors turbūt taip kalba mano ribotas protas. Kaip tos skuzdėlytės:) Aš juk iš principo neinkus tikėti vienu kūrėju! Ne jau teks...smile.gif

Ir dar, prie "paklodės":) : man labai seniai artima mintis, kad gyvenam organizme, o tas organizmas dar viename ir taip iki begalybės.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 06, 13:57)
O as reinkarnacija netikiu  ax.gif  Bet tai tik mano patirtis  mirksiukas.gif

Atejau i savo gyvenima geru laiku, kai vaikyste dar nebuvo kompiuterizuota, todel matau ne pagal programas , o taip kaip matau  4u.gif
Laksciau pievomis ir ne karto neisisiurbe jokia erke  biggrin.gif  Televizoriu ziuredavau gal tik  pusvalandi kai rodydavo Labankt Vaikuciai. Visa vaikyste praleke realioje realybeje su paciais realiausiais draugais, kaime buvo realus gyvunai, realus sodai ir miskas, organiskos darzoves ir misko uogos  wub.gif  Uz simto metu  tai skambes kaip , virusai visur aplinkui  rolleyes.gif  Sedekite namie ir kvepuokite tik isvalyta ora  doh.gif
Ko ten reinkarnuotis  biggrin.gif


Kaip šiltai skamba tavo vaikystės prisiminimai! Skaičiau ir šypsojausi:)

O aš ir nesakau, kad gyvenam iliuzijoje ( kad esam programa ir niekas kitas), mes taip turbūt atrodom tik tam ar tiems, kas mus sukūrė. O mūsų pasaulis mums yra tikras. Tik, kai kurie pramuša jo rėmus:) Kūrėjai irgi kažkieno kuriami. Ir jie turbūt nėra tikri jų autoriams.

O reinkarnacija palyginčiau su bumerangu, kurį galima pastebėti gyvenant ir šitą gyvenimėlįsmile.gif) Vien dėl to jos egzistavimo tikimybė turėtų padidėti:) Ir yra nemažai pavyzdžių, kada žmonės tai prisimena. Kam bandyti pirštais pvz. į Dalai Lama - aš kartais irgi prisimenu...biggrin.gif
Atsakyti
Jūs čia tiek visko prirašėte, kad, kad ir labai stengdamasi tiekos info neįveiksiu. Tai gal kartosiuos. Iš anksto dovanokit:)

Aš manau, kad to dievo ar ko paieškoms gali bent kiek padėti mums po nosim turimos priemonės. Pvz., kaip susijusi gamta, kaip ji sąveikauja tarpusavyje, tame tarpe ir su mumis. Kaip po viena ir ta pačia saule gyvena mikroskopinės bakterijos ir gigantiški kūnai ( kuriuose jos ir yra). Kaip veikia įvairios nematomos, bet esančios vibracijos, bangos, jėgos. Kiek daug visko į plotį ir į gylį, juolab žiūrint iš atomo taško. Žmogaus smegenukai sugeba sukurti įvairius virtualius pasaulius technikos pagalba. Tai taip išeina, kad jis savo video žaidimų dievas.

Tiek kiek žinom ir dar daugiau kiek ne, man atrodo tikėtina, kad ir mūsų pasaulis buvo panašiai sukurtas. Jei primityviai, tai gal visatoj skirtinguose lygiuose skirtingos būtybės ir mes kieno nors daržas, naminiai gyvūnėliai, kurie gyvena ribotoje teritorijoje, ar tiesiog nuobodi ir praktiška antivirusinė sistema ar koks pasenęs žaidimas.


O iš mažos patirties sakau, žinoma, mūsų lygmuo tarnauja energijų gamybai ir jų surinkimui. Užtai tiek daug tų emocijų mums duota. Kuo daugiau provokatorių, kuo daugiau dramų ir nelaimių- tuo geriau mūsų fabrikėlis veikia. Ypač kada akivaizdžiai tai kuriama prisidengus politika, moralės klausimais, o geriausiai - dievo baime. Ir baimės viskam.

Man, visgi, panašu, kad esam apleistas projektėlis. Todėl, kad labai daug norinčių iš kitų lygių čia šeimyninkauti. O gal esam tokie derlingi, kad autorius nuvertė ir tarpusavyje galinėjasi okupantai?


PAKLOOODĖĖ! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam tau laikas @ 2017 05 06, 17:37)
Man, visgi, panašu, kad esam apleistas projektėlis. Todėl, kad labai daug norinčių iš kitų lygių čia šeimyninkauti. O gal esam tokie derlingi, kad autorius nuvertė ir tarpusavyje galinėjasi okupantai?
PAKLOOODĖĖ! biggrin.gif

Yra teorija, kad esame ferma negatyviai energijai gaminti. Gal ir taip. Bet jei tai projektėlis, tai sakyčiau, labai vykęs. Pumpuojam mes tą negatyvą pilnu srautu, kuris dar vis didėja. Labai sekasi sumanytojams ir vykdytojams. Tik fonas neatitinka idėjos rolleyes.gif , mūsų Žemė tikrai yra labai labai graži bet kokiu metų laiku, įvairiausiose planetos vietose... Ir šitam nuostabiam fone gyvena stipriai kenčiančios būtybės...
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 06, 19:22)
Yra teorija, kad esame ferma negatyviai energijai gaminti. Gal ir taip. Bet jei tai projektėlis, tai sakyčiau, labai vykęs. Pumpuojam mes tą negatyvą pilnu srautu, kuris dar vis didėja. Labai sekasi sumanytojams ir vykdytojams. Tik fonas neatitinka idėjos  rolleyes.gif , mūsų Žemė tikrai yra labai labai graži bet kokiu metų laiku, įvairiausiose planetos vietose... Ir šitam nuostabiam fone gyvena stipriai kenčiančios būtybės...


O gal nusikaltėliai?
Atsakyti
QUOTE(Kam tau laikas @ 2017 05 06, 17:37)


Tiek kiek žinom ir dar daugiau kiek ne, man atrodo tikėtina, kad ir mūsų pasaulis buvo panašiai  sukurtas. Jei primityviai, tai gal visatoj skirtinguose lygiuose skirtingos būtybės ir mes kieno nors daržas, naminiai gyvūnėliai, kurie gyvena ribotoje teritorijoje, ar tiesiog nuobodi ir praktiška antivirusinė sistema ar koks pasenęs žaidimas. 
O iš mažos patirties sakau, žinoma, mūsų lygmuo tarnauja energijų gamybai ir jų surinkimui. Užtai tiek daug tų emocijų mums duota. Kuo daugiau provokatorių, kuo daugiau dramų ir nelaimių- tuo geriau mūsų fabrikėlis veikia. Ypač kada akivaizdžiai tai kuriama prisidengus politika, moralės klausimais, o geriausiai - dievo baime. Ir baimės viskam.




Man labai priimtina mintis, kad šis lygmuo yra pasenęs žaidimas...Ir kad tik kažkieno užtarimo dėka jis vis dar neišmestas į šiukšlyną...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 06, 21:47)
Man labai priimtina mintis, kad šis lygmuo yra pasenęs žaidimas...Ir kad tik kažkieno užtarimo dėka jis vis dar neišmestas į šiukšlyną...



Idealios zemes deka ( ne zmoniu) 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 06 gegužės 2017 - 22:57