Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 19:47)

Oho, bent žaidėjus sau pasilikai, man nepripaišei bigsmile.gif Bandai sveikt? Bet žinok dar labai sunkiai, stenkis labiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 19:48)
Oho, bent žaidėjus sau pasilikai, man nepripaišei bigsmile.gif Bandai sveikt? Bet žinok dar labai sunkiai, stenkis labiau 4u.gif

Tu juos pati prisikvietei, as nieko deta biggrin.gif
Su manimi jie prisizaide i ju paciu nenauda ir taip labai stipriai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 13:27)
Galvoju, kad šitas posakis skatina žmogaus pasyvumą- na kam stengtis, mėginti kažką keisti, jei vis vien viskas bus gerai? Dar pasiguodžiama: nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

lotuliukas.gif Pralinksminai. Kažkaip juokinga pasidarė. Kartais tikrai su tais posakiais galima susivartyti biggrin.gif
Kadangi esu vilties šalininkė, tai pateiksiu man superinę mintį, visada gerai nuteikiančią : net ir tada, kai nėra jokios vilties, visada yra viltis, kad ji atsiras. victory.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 20:27)
lotuliukas.gif Pralinksminai. Kažkaip juokinga pasidarė. Kartais tikrai su tais posakiais galima susivartyti  biggrin.gif
Kadangi esu vilties šalininkė, tai pateiksiu man superinę  mintį, visada gerai nuteikiančią : net ir tada, kai nėra jokios vilties, visada yra viltis, kad ji atsiras. victory.gif  biggrin.gif


Ačiū, bet aš posakių nemėgstu, nebent 'šlovė TSKP'. Jei yra problema, ją sprendžiu, o ne laukiu, kad savaime susitvarkys...

Mane prajuokino, gal ir jums patiks:

Atėjo žydas pas savo rabiną ir guodžiasi:
- Rabi, mane ištiko tokia nelaimė, tokia nelaimė...
- Na ir kas tokio atsitiko? - klausia rabinas.
- Nagi mano sūnus persikrikštijo, tapo krikščioniu. Patark, ką man dabar daryti.
- Matai, aš iš kar tau negaliu nieko pasakyti - turiu pirma su Dievu pasitarti. Ateik rytoj...
Kitą dieną žydas ir klausia rabino, ką atsakė Dievas.
Rabinas ir sako:
- Dievas atsakė, kad ir jam buvo tokia problema, ir jo sūnus pasikrikštijo ir tapo krikščioniu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 19:51)
Ačiū, bet aš posakių nemėgstu, nebent 'šlovė TSKP'. Jei yra problema, ją sprendžiu, o ne laukiu, kad savaime susitvarkys...


Laukti - irgi sprendimas, tik nežinia, ar visuomet teisingas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 21:20)
Laukti - irgi sprendimas, tik nežinia, ar visuomet teisingas  mirksiukas.gif


Nemėgstu laukti...Esu nekantri...Kartais per nekantrumą klaidingą sprendimą padarau...
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 19:58)
Tu juos pati prisikvietei, as nieko deta  biggrin.gif
Su manimi jie prisizaide i  ju paciu nenauda  ir taip labai stipriai  biggrin.gif

Eik tu sau, ką tu sakai. Tai tokia tu ragana būūū? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 21:26)
Nemėgstu laukti...Esu nekantri...Kartais per nekantrumą klaidingą sprendimą padarau...

O, prisiminiau senovinį: Kantrybė - gėlė biggrin.gif
Atsakyti

Tokia mintele del kaukiu kilo 🙂 Ar nera taip, kad kaukes yra is tiesu kasdieniai musu vaidmenys?🤔 Esu gera mama, gera zmona, gera drauge ir pan. O jei netycia tokia nepabunu, tuoj reikia stengtis, kazkam kazka rodyti, " taisytis" ir tobuleti.. Daznai gal ir kisa koja buvimui savimi- per didelis noras siekti tobulumo, buti " balta ir pukuota " ( sito posakio bemegstu, bet Kaip ir tinka cia 🙂) 

Atsakyti

Pati labai megstu pusis.. apskritai spygliuocius ir toki lengva miskeli 🙂 Kai sunku, o ir siaip kai yra proga ( kad ir kasdien ) iseinu ir is tikruju gaunu ten atgaivos.. bet esu pagalvojus, kad jei galeciau ar tureciau rinktis gyventi netoli juros ar miskelio- be dideliu abejoniu rinkciausi jura.. Esu supratusi, kad mano gyvenama vieta yra kranto linija..🙂

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 21:38)
Eik tu sau, ką tu sakai. Tai tokia tu ragana būūū? biggrin.gif

As jiems nicnieko nedariau mirksiukas.gif Patys prisidirbo biggrin.gif prisizaide ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 05, 18:15)
Pagal mosklininkus musu Visata buvo mazytis rutuliukas, ivyko didysis sprogimas ir viskas pradejo plestis iki dabartiniu neapciuopiamu platumu ir vis dar pleciasi. Taigi gal tame momente ir buo tas pasidalinimas? kazkada visa musu matoma materija tilpo i maza taskeli..


O gal tas mažas taškelis buvo specialiai sukurtas lyg virtualus objektas kitos realybes atžvilgiu ? O sprogimas yra tiesiog didele ir koncentruota energija to taškelio išpletimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 06, 01:34)
O gal tas mažas taškelis buvo specialiai sukurtas lyg virtualus objektas kitos realybes atžvilgiu ? O sprogimas yra tiesiog didele ir koncentruota energija to taškelio išpletimui smile.gif


Aš tai iškart pagalvojau apie lygmens kūrimą, naudojant lingamą (ne akmenį). Jo plėtimą iki reikiamų matmenų galima vadinti sprogimu. Vėliau įjungiamos programos, ir lygmenyje atsiranda gamta. Dalis gyvybės naudojant programas kuriama vietoje, dalis perkeliama iš kitų lygmenų (banginiai, delfinai, reptilijos; japonai).
Atsakyti