Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 14:55)
Brolis juk stengesi... Kiti iki siol stengiasi ir padeda. Bet pats turi noreti ir sau labiausiai padeti. Teisybe  4u.gif



Brolis už mane vyresnis 6 m. Jis pirmas suprato, kad žmonių gydyti negalima. Dabar kartais mamai padeda, ir tai aš pykstu...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 14:47)
Betgi nesakytum žmogui, kuris tuoj mirs "viskas bus gerai"? arba- "nėra to blogo, kas neišeitų į gera"? smile.gif

Kad šių aš ir negirdėjau iš senolių hmm.gif Netgi tuo su išėjimu į gerą.
Nesakyčiau, iš viso nieko nesakyčiau. Sakyti ir daryti galima dar tada, kai dar jauti tik pirmus mirties ženklus, tada galima pratęsti gyvenimą, pakeičiant planus, atitinkamai ėmus gydytis ar pan. O kai jau galutinis įspėjimas, tai ką jau ten besakyt.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 15:00)
Brolis už mane vyresnis 6 m. Jis pirmas suprato, kad žmonių gydyti negalima. Dabar kartais mamai padeda, ir tai aš pykstu...



Pritariu, kad blogiui geriau nepadeti.... Bet geriems, turint medicinines zinias ir tikrai gera energija, tikrai nenuodeme mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 05 gegužės 2017 - 14:08
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 15:00)
Brolis už mane vyresnis 6 m. Jis pirmas suprato, kad žmonių gydyti negalima. Dabar kartais mamai padeda, ir tai aš pykstu...

Jei tas žmogus pats nori, prašo, tai kodėl ne? Ne visi juk patys moka.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 15:08)
Pritariu, kad blogiui geriau nepadeti.... Bet geriems,  turint medicinines zinias ir tikrai gera energija, tikrai nenuodeme  mirksiukas.gif

Vis tu tą blogį akcentuoji, kas dieną, kiekvienoje temoje. Tai pasipasakok pagaliau aiškiai ir nuosekliai koks blogis ten tave taip skriaudžia ar anksčiau nuskriaudė? Lengviau visiems eis tave suprasti, nereikės po to apmaudo nešiot, kad kas tyčiojasi ar dar ko nors. Visi čia savi, suprasime.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 14:55)

Yra toks posakis, labai geras: kvailį iš juoko pažinsi.
Taigi nebandyk čia kažkaip keršyti ir priešų ieškoti, nes nusvilsi pati, o geriau pasipasakok, ent naudą sau atneši
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 15:08)
Pritariu, kad blogiui geriau nepadeti.... Bet geriems,  turint medicinines zinias ir tikrai gera energija, tikrai nenuodeme  mirksiukas.gif


Gerų čia nėra, vien karmos balansuotojai. Padėti galima nebent tuo atveju, jei tam žmogui esi skolinga būtent tokią pagalbą. Pvz, buvo toks atvejis, kad pas mane atėjusiai moteriai skaudėjo kelį, aš pasižiūrėjau, kad viename iš gyvenimų dėl mano kaltės ji susilaužė koją, todėl išvaliau kelį bioenergetiškai ir jai palengvėjo.
Dabar mano dukra serga, kadangi jai 14 m., ji jau savo ligomis serga, man nė mintis neateina jai padėti bioenergetiškai ar dar kokią nors metodiką panaudoti. Kadangi dukra pati puikiai valdo vizualizaciją, mudvi pasitariam ir ji vis ką nors daro savigydai. Vaistų nesiūlau,išsivalys ir pasveiks.
Matymas kartais gyvenime praverčia. Tarkim, brolis sausio mėn apžiūrėjo, kad mamai plaučių uždegimas, nuvežė į ligoninę ir ją paguldė. Jo diagnozė pasitvirtino. Dabar plaučių uždegimai atipiniai, jie gali būti net be temperatūros. Mama pasveiko, pagyvens dar.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 15:12)

Yra toks posakis, labai geras: kvailį iš juoko pažinsi.
Taigi nebandyk čia kažkaip keršyti ir priešų ieškoti, nes nusvilsi pati, o geriau pasipasakok, ent naudą sau atneši

hihihi.gif


Tai ka tu rasei ka dabar gauni, as praejau budama 3-7 metuku mirksiukas.gif


QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 15:25)
Gerų čia nėra, vien karmos balansuotojai. Padėti galima nebent tuo atveju, jei tam žmogui esi skolinga būtent tokią pagalbą. Pvz, buvo toks atvejis, kad pas mane atėjusiai moteriai skaudėjo kelį, aš pasižiūrėjau, kad viename iš gyvenimų dėl mano kaltės ji susilaužė koją, todėl išvaliau kelį bioenergetiškai ir jai palengvėjo.
Dabar mano dukra serga, kadangi jai 14 m., ji jau savo ligomis serga, man nė mintis neateina jai padėti bioenergetiškai ar dar kokią nors metodiką panaudoti. Kadangi dukra pati puikiai valdo vizualizaciją, mudvi pasitariam ir ji vis ką nors daro savigydai. Vaistų nesiūlau,išsivalys ir pasveiks.
Matymas kartais gyvenime praverčia. Tarkim, brolis sausio mėn apžiūrėjo, kad mamai plaučių uždegimas, nuvežė į ligoninę ir ją paguldė. Jo diagnozė pasitvirtino. Dabar plaučių uždegimai atipiniai, jie gali būti net be temperatūros. Mama pasveiko, pagyvens dar.

As galvoju, kad vis tik kiekvienam savo, is savo galimybiu . Kiekvienas turime praeiti savo kelia, o ne kazkieno kito , bet jei savame kelyje galime padeti , kodel gi ne 4u.gif Stai ir mamai geriau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 15:41)
hihihi.gif
Tai ka tu rasei ka dabar gauni, as praejau budama 3-7 metuku  mirksiukas.gif
As galvoju, kad vis tik kiekvienam savo, is savo galimybiu . Kiekvienas turime praeiti savo kelia, o ne kazkieno kito , bet jei savame kelyje galime padeti , kodel gi ne  4u.gif  Stai ir mamai geriau  wub.gif


Mamą gydė tradicinė medicina.
Su tuo padėjimu visaip būna...Jei kaimynei rankas skauda, galima pasisiūlyti grindis išplauti, jei sunkiai vaikšto, gali į parduotuvę nueiti, o gydyti- ne. Neretai žmonės net nenori pasveikti, tik patys to nesupranta.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 15:41)
hihihi.gif
Tai ka tu rasei ka dabar gauni, as praejau budama 3-7 metuku  mirksiukas.gif

Tik kad žinok tu niekur nenuėjai, greičiau jau net atgal. Susimąstyk
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 11:52)
Ber ar tu esi ta pati kas ir tavo močiutė ar mama?
Papildyta:

Aš irgi labai nekęsdavau žemės darbų. Man katorga atrodė daržas, sodas, bet dabar imu žiūrėti kitaip. Ypač kai taip viskas industrializuojasi, tiek statybų, tiek naikinimo, tai man dabar nuosavo vaisiukai, daržovės, t.y. daržas ar sodas ima darytis didžiulė vertybė. Jau vien iš vieno moliūgo kiek daug aš šeimą pamaitinu visapusiškai: kelis kartu sriuba, apkepas.
Man irgi labai širdis plušta, kai iš buvusių parkiukų viską suknisa ir stato namus, nepalieka miestuose visai žalių plotų. Prakeikiu tokią veiklą.
Pušis labai geras medis, mano vyras dėl jų svaigsta. Ji susijusi su gyduoliškomis savybėmis smile.gif

Aisku ne tas pats, bet mes vieno didesnio darinio dalis. Kaip ir sakiau, dvi bakterijos mano kune ir tebera 2 bakterijos ne ta pati bakterija, bet jos mano kuno, mano ekosistemos dalis, be bakteriju musu kunas neveiktu smile.gif nejau taip sunku visa tai suprasti? bigsmile.gif
Pagal mosklininkus musu Visata buvo mazytis rutuliukas, ivyko didysis sprogimas ir viskas pradejo plestis iki dabartiniu neapciuopiamu platumu ir vis dar pleciasi. Taigi gal tame momente ir buo tas pasidalinimas? kazkada visa musu matoma materija tilpo i maza taskeli..
Kaip ir musu kunai jie tarsi ir atskiri, bet jie Zemes dalis, mes is Zemes turtu gimstam, augam ir mirus tas kunas vel tranformuojasi i ta pacia ekosistema, taigi jis kaip ir atskiras, bet nera kazkur vakume, mes visi vienas nuo kito priklausom...


Nu gal nereikia prakeikinet nieko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 15:57)
Tik kad žinok tu, Monteverte,  niekur nenuėjai, greičiau jau net atgal. Susimąstyk

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 05, 19:43)

Paūmėjimas nepraėjo? Vargšelė tu, ką tie žaidėjai su žmogumi padarė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 15:50)
Mamą gydė tradicinė medicina.
Su tuo padėjimu visaip būna...Jei kaimynei rankas skauda, galima pasisiūlyti grindis išplauti, jei sunkiai vaikšto, gali į parduotuvę nueiti, o gydyti- ne. Neretai žmonės net nenori pasveikti, tik patys to nesupranta.


Ta as ir turiu omenyje , daznai zmones patys save susirgdina prisiskaite rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 19:45)
Vargšelė tu,Monteverte 4u.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti