Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 05 05, 12:27)
Na matai, galimai cia tavo Dievu nedomina. Itariu kaip nemonina tavo pacios noras steigti gyvunu prieglauda, bet juk tau nemaiso pasidalinti savo mintimis sioje temoje.




Gyvūnų prieglaudose savanoriai tik balansuoja karmą. Jiems to labiau reikia nei gyvūnams. Bėda ta, kad jie pasijunta dievais ir pradeda gelbėti tuos, kurių gelbėti nereikia...Dalis gyvūnų gatvėje karmą balansuoja, ir įsikišimas į jų likimą trenkia pačiam savanoriui. Tai žinodama prieglaudoje nebesavanoriauju, nors ten jaučiuosi labai gerai. Tarp gyvūnų būti gera. Ir mano vaikai ten gavo sau svarbių potyrių. Sakyčiau, kuo daugiau prieglaudų, tuo geriau veterinarams... Jie dažniausiai žiūri savo pelno...Pvz., lesėje yra katinas, kurio gydymas kainavo didžiulius pinigus, ir dabar jis gyvena su kateteriu...Pamenu, lesės vadovė sakė, kad jei būtų žinojus, kad katino laukia gyvenimas su kateteriu (kas jį tokį į namus priims?), ji tuos pinigus geriau kitiems gyvūnams būtų skyrus...
Grįžtant prie žemės ūkio, jis labai domina mano vyrą ir tą domėjimąsi palaikau. Netoli mūsų, kaime, gyvena vyro giminaitis, vyeas jam nuolat talkina, todėl bulvių mes niekada neperkam, o kitų daržovių taip pat gaunam. Kai laikė karvę, gaudavom ir pieno. Tik dabar rasti kaime karvę nėra paprasta smile.gif Nebeaugina.
Papildyta:
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 12:32)
ax.gif Atrodo, lyg būtų kalba apie kompiuterinį žaidimą...


O man visa tai priimtina. Mes išties gyvenam lyg kompiuteriniame žaidime... Raktų ir aš sočiai gavus, kad ir patekimui į elfų pasaulį ar vienaragių valdymui...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 12:51)
Ar geriau daugiau žinoti kas bus ar vaidinti, kad "nuo manęs viskas priklauso"? Man tai nėra baisiau už nežinojimą. Pvz. reikia skristi lėktuvu ir jei aš nežinau, kad saugiai nusileisiu? Tai tikrai baisu, nes tu priklausai nuo kažkokio ten piloto ar kamikadzės salone. Jei tu turi žinojimą, kad lėktuvas saugus, tai super, o jei tik tiki, kad Dievas Meilė ir nieko neatsitiks, bet realiai nežinai, tai kame čia kaifas?
Gyvenime ir taip labai daug streso, nesvarbu žinai ar ne. Visokie darbai, kaimynai, kolegos, įstatymai, vaikai ir t.t. Kodėl žmonės tokie pikti, sergantys? Nes būtent, jie nieko nežino. Jie išeina iš namų ryte ir nežino ar pargrįš.
Nenorėčiau būti tokių žmonių vietoje, nepavydžiu jiems ax.gif


O kodel vaidinti. As daug galiu pasiekti savo jegomis,kaip sakiau uzdirbti ta kaikuriu issvajota milijona. Ir tame yra kaifas, tu taigali padaryti, kai kiti tik laukia Dievo malones.

Tuomet as esu fataliste, atiduodu savo likima i Dievo rankas, jei man lemta mirti, is esmes as pasiruosusi. Kai as ziurejau mirciai i akis, man si patirtis tikrai nebuvo baisi.

Mane nezinomybe nebaugina, nes smalsu ka man suteiks nauja diena., ar as sugebesiu be kitu pagalbos ispresti gyvenimiska uzduoti.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 05, 13:09)
O kodel vaidinti. As daug galiu pasiekti savo jegomis,kaip sakiau uzdirbti ta kaikuriu issvajota milijona. Ir tame yra kaifas, tu taigali padaryti, kai kiti tik laukia Dievo malones.

Tuomet as esu fataliste, atiduodu savo likima i Dievo rankas, jei man lemta mirti, is esmes as pasiruosusi. Kai as ziurejau mirciai i akis, man si patirtis tikrai nebuvo baisi.

Mane nezinomybe nebaugina, nes smalsu ka man suteiks nauja diena., ar as sugebesiu be kitu pagalbos ispresti gyvenimiska uzduoti.

O gal tik taip atrodo, kad tai jūsų jėgos? Pvz. jūs pagimdote sveiką vaiką, nes jus mama sveiką pagimdė, pasisekė tiesiog abiems. O jei jus gimdydama mama patirtų traumų, po to gaivintų jus ten visaip visokiausiais metodais ir vaistais ir galiausiai pvz. liktumėt nevaisinga. Tai kokios jūsų ten tos pastangos būtų pagimdyti? Nors ant galvos stokitės, nebepavyks.
Arba tarkime gimėte su matematiniu protu, o užnorėtumėt kokią apysaką parašyti, nes kažkoks ten kaimynas gražią parašė. Stengtumėtės, kėdėje suktumėtės, bet nu niekaip, nesąmonė kažkokia gautųsi, pati nusišlykštėtumėt.

Tai visi kažkada mirsime, visi mes aukštesnių jėgų rankose, tik vieni labiau tikri, kad šiandien dar nemirs, nes žino, o kiti gi nežino, kad išeis iš darbo namo ir plyta bumt ant galvos.

Visiems smalsu dėl rytdienos, nes nemanau, kad yra bent vienas, kuris iki smulkmenų žinotų kas bus rytoj. Žinoti galima tik lemtingus dalykus, o tarp mažesnių sukiesi pats ir jokių Dievų negaišini.
Atsakyti
Įdomūs žmonės, kurie tiki savomis jėgomis, įdomūs...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 11:51)
Ar geriau daugiau žinoti kas bus ar vaidinti, kad "nuo manęs viskas priklauso"? Man tai nėra baisiau už nežinojimą. Pvz. reikia skristi lėktuvu ir jei aš nežinau, kad saugiai nusileisiu? Tai tikrai baisu, nes tu priklausai nuo kažkokio ten piloto ar kamikadzės salone. Jei tu turi žinojimą, kad lėktuvas saugus, tai super, o jei tik tiki, kad Dievas Meilė ir nieko neatsitiks, bet realiai nežinai, tai kame čia kaifas?
Gyvenime ir taip labai daug streso, nesvarbu žinai ar ne. Visokie darbai, kaimynai, kolegos, įstatymai, vaikai ir t.t. Kodėl žmonės tokie pikti, sergantys? Nes būtent, jie nieko nežino. Jie išeina iš namų ryte ir nežino ar pargrįš.
Nenorėčiau būti tokių žmonių vietoje, nepavydžiu jiems ax.gif

Tai skonio reikalas. Vienam geriau žinoti savo rytdieną, kitam ramiau, kai rytdieną modeliuoja kaip tuščiam popieriaus lape. Rytdienos žinovui paprasčiau jaustis programos dalimi, o Nežiniukui smagus kūrėjo jausmas.
Manau, kad žmonių piktumas tikrai ne nuo nežinios smile.gif Tam yra labai daug priežasčių.
Beje, kai žmogus išeina iš namų, jis ne nežino, ar pargrįš, o visada tikisi sugrįšt.
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 14:02)

Beje, kai žmogus išeina iš namų, jis ne nežino, ar pargrįš, o visada tikisi sugrįšt.


Tavęs kartais nenervina paplitęs posakis "viskas bus gerai"?
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 14:02)
Tai skonio reikalas. Vienam geriau žinoti savo rytdieną, kitam ramiau, kai rytdieną modeliuoja kaip tuščiam popieriaus lape. Rytdienos žinovui paprasčiau jaustis programos dalimi, o Nežiniukui smagus kūrėjo jausmas.
Manau, kad žmonių piktumas tikrai ne nuo nežinios smile.gif Tam yra labai daug priežasčių.
Beje, kai žmogus išeina iš namų, jis ne nežino, ar pargrįš, o visada tikisi sugrįšt.

Iš senovės atėjęs kultinis posakis: viltis - kvailių motina smile.gif Posakiai neateina šiaip sau, jie patikrinti milijonais kartų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 13:04)
Tavęs kartais nenervina paplitęs posakis "viskas bus gerai"?

Jis mane yra užknisęs itin prastu gyvenimo momentu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 13:06)
Iš senovės atėjęs kultinis posakis: viltis - kvailių motina smile.gif Posakiai neateina šiaip sau, jie patikrinti milijonais kartų.

Iš senovės mes įtikinėjami daugeliu dalykų, kurie klaidina ir painioja atsirenkant, kas yra kas. Reikia tikrinti, kas veikia, o kas ne.
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 14:23)
Jis mane yra užknisęs itin prastu gyvenimo momentu  biggrin.gif



Galvoju, kad šitas posakis skatina žmogaus pasyvumą- na kam stengtis, mėginti kažką keisti, jei vis vien viskas bus gerai? Dar pasiguodžiama: nėra to blogo, kas neišeitų į gera.
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 14:23)
Iš senovės mes įtikinėjami daugeliu dalykų, kurie klaidina ir painioja atsirenkant, kas yra kas. Reikia tikrinti, kas veikia, o kas ne.

O kuris neveikia?
Man tai visi, kuriuos girdėjau veikia, nors visiškai iš pradžių jais netikėjau ir senų žmonių negerbiau ir išmintingais nelaikiau ir t.t. Bet kai praeina laikas ir pamatai, kad veikia, tai kvaila būtų tai beneigti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 14:33)
O kuris neveikia?
Man tai visi, kuriuos girdėjau veikia, nors visiškai iš pradžių jais netikėjau ir senų žmonių negerbiau ir išmintingais nelaikiau ir t.t. Bet kai praeina laikas ir pamatai, kad veikia, tai kvaila būtų tai beneigti.


Betgi nesakytum žmogui, kuris tuoj mirs "viskas bus gerai"? arba- "nėra to blogo, kas neišeitų į gera"? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 09:06)
Žmonių gydyti negalima.
Dabar visi tapo vartotojais, mano, susimokės, ir ligą bioenergetikas išims ir į stiklainį padės.
Susirgai, pats ir gydykis.

Brolis juk stengesi... Kiti iki siol stengiasi ir padeda. Bet pats turi noreti ir sau labiausiai padeti. Teisybe 4u.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 10:48)
Ihm, užsirūstins Dievai ant Montevertės ax.gif Vat tada ir pamatys kiek jų ir kokie bigsmile.gif

biggrin.gif
Atsakyti