Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 09:58)
Na, man su žemės darbais teko susidurti dar vaikystėje. Močiutė, mama visuomet puoselėjo gėlynus, rūpinosi visokiais baseinėliais ir skulptūrėlėmis. Man labiau patinka miške ar prie ežero pasėdėti. Nejaučiu traukos nei braškių ravėjimui, nei pomidorų laistymui.
Kiekvienam savo...
Mano kūrybinei prigimčiai artimiau dievus studijuoti.

Dieva, dievus, save manau, galima studijuoti visaip smile.gif Aisku kiekvienam savo. Man patinka stebeti gamta, ir darze pasiknisti, daug visokiu suvokimu ateina per buvima gamtoje..o raveti is vis nereikia, braskes apdeti siaudais ir tik derliumi dziaugtis, gamtos pazinimas tai dalis saves pazinimo.. smile.gif
Idomu pvz pasejau pomidorus atrodo ta pati sekla, tas pats indas, vieni isaugo labai greit dideli, kiti liko maziukai..
Ziuriu i zolytes lendancias per asfalta i medelius kur isdygstancius ant stogo ir mastau kokia gaji ta gyvybe...
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 05 05, 10:02)
Butent  4u.gif
Politieistinese religijose visada yra pirmasis Dievas kuris sukure.
Vel tas projektas. Tai tuomet visos politeistines religijos yra TIK PROJEKTAI.
O Dievas yra vienas.

ir musu baltu religija gi tokia pat kaip induizmas, irgi Pirmapradis Dievas ir paskui visos jo savybes, kaip atskiri dievai...
Taip neseku jokios religijos, bet jos visgi turi daug iesu paskelbti, kad zmones jomis sektu, melo negali buti daug, taigi ir religiju studijavimas, gali kazka duoti , jei prie nieko neprisirisi ir ziuri samoningai, lygini, gretini faktus ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 10:08)
O žmogus ką vienas? Giu irgi buvo pirmasis kažkada tas tikrasis, o mes jau tada ne žmonės? biggrin.gif

Taigi pati sakei, kad buvo vienas visa apimantis dievas, kuris pasidalino, tai tas vienas dievas nedingo mes visi ir tavo dievai jame ir tebesame smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 10:13)
Sakyčiau, kategoriškas ir nepagrįstas manymas.
Moontė taip pat norėtų būti viena, bet vaižgantė neleidžia- vis mėgina išstumti iš smelio dėžės. Taip ir su dievais: kaip danguje, taip ir ant žemės...

Gal jus su Moonte kokios seses praeitam gyvenime buvot? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 05 gegužės 2017 - 10:19
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 05, 11:11)
Dieva, dievus, save manau, galima studijuoti visaip smile.gif Aisku kiekvienam savo. Man patinka stebeti gamta, ir darze pasiknisti, daug visokiu suvokimu ateina per buvima gamtoje..o raveti is vis nereikia, braskes apdeti siaudais ir tik derliumi dziaugtis, gamtos pazinimas tai dalis saves pazinimo.. smile.gif
Idomu pvz pasejau pomidorus atrodo ta pati sekla, tas pats indas, vieni isaugo labai greit dideli, kiti liko maziukai..
Ziuriu i zolytes lendancias per asfalta i medelius kur isdygstancius ant stogo ir mastau kokia gaji ta gyvybe...


Nieko ir nesakau- gerai, kad žmonės turi kažkokių pomėgių, kad ir darže kapstytis. Visi esame skirtingi. Kažkodėl taip yra, kad nuo mažens nemėgstu žemės darbų. Nebent būdavo smagu su tėčiu palenktyniauti daržą sukasant. Bet čia dukros- tėčio bendravimas esmė, o ne daržo kasimas... (Kažkuri klausėt, ar nemėginau pakalbėti su tėčiu apie tai, kad jis ėda save. Buvau jauna, kvaila, galvojau apie save ir savo mažus vaikus... Be to, tėtis buvo mažakalbis. Mes vos ne akimis kalbėdavomės. Į jį atsigimė mano vyriausias sūnus- toks pat lėtas, mažakalbis ir gerietis...)

Mano gamtos pažinimas yra kitoks. Nuo vaikystės labai myliu pušis. Man norisi jas glostyti, kalbėtis su jomis. Labai skaudžiai išgyvenu, kai pamatau nukirstą ar sužalotą medį... O dabar netoli mano namų vyksta grynas vandalizmas- iškertami pušynėliai ir statomi namai...Nebegaliu ten vaikščioti- širdis plyšta, matant į krūvas suverstas nukirstas pušeles...
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 05, 11:16)


Gal jus su Moonte kokios seses praeitam gyvenime buvot? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Prašyčiau patikslinti, kuriame praeitame ax.gif
Atsakyti
Su tuo vienu ar daug dievu, manau yra kazkas panasaus, kap musu organizmas.
Jei ziuretume i lasteliu , bakteriju , virusu lygmeni, sakytume vaje cia visas pasaulis, jie ten kovoja tarpusavyje, visokie cheminiai elementai ir bakterijos, viena kita zudo, valgo ir t.t. Bet jei ziurim auksciau matom - tai zmogaus kunas.

Taip manau ir su jusu dievais, jus matot ta lygmeni, kur jie kovoja, gal ir zudo vienas kita, gal stengiasi gauti energijos, bet jei paziuretume auksciau manau isvystumete dideli vsia apimanti "organizma", kuri as ir vaidnu tuo Pirmapradziu Dievu. Ta visa zmoniu, gamtos, dievu saveika sudaro viena dideli visa apimanti Dieva, kuriuo nupasakoti ar suvokti zmogiska kalba matomai neimanoma...

Jei pazinotum tik lastele, jei butum tik bakterija isivaizduotum, kad ir yra tik toks pasaulis ir kartais ta diskusija, kad nieko auskciau nera apart ta kruva dievuku ir agregoru, man siek tiek juokinga buna, kaip tos bakterijos pilve, kurios diskutuoja, kad be ju pasaulio ir pazinimo nieko negali egzistuoti.. smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 11:23)
Mano gamtos pažinimas yra kitoks. Nuo vaikystės labai myliu pušis. Man norisi jas glostyti, kalbėtis su jomis. Labai skaudžiai išgyvenu, kai pamatau nukirstą ar sužalotą medį... O dabar netoli mano namų vyksta grynas vandalizmas- iškertami pušynėliai ir statomi namai...Nebegaliu ten vaikščioti- širdis plyšta, matant į krūvas suverstas nukirstas pušeles...
Papildyta:
Prašyčiau patikslinti, kuriame praeitame  ax.gif

As kazkada galvojau ar lietuviai neprarado kazka labai svarbaus, kai pradejo savo sventas girias kirsti, juk ne be reikalo musu proteviai jas saugojo......

Nu jau cia jums pacioms gal geriau zinoti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Siaip tik pastebejimas, kad bendraujat, kaip labai senos pazystamos, skolu viena kitai neatidavusios ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 05 gegužės 2017 - 10:32
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 05, 11:31)


Taip manau ir su jusu dievais, jus matot ta lygmeni, kur jie kovoja, gal ir zudo vienas kita, gal stengiasi gauti energijos,


Nėra "mūsų", "jūsų", "tavo", "mano" dievų.
Kol kas matau tik atskiras dėlionės dalis, gal kai praeis kažkiek metų, pamatysiu bendrą vaizdą, dar nesu tam pribrendus.

Dėl skolų- mes visos, rašančios šioje temoje, esam senos pažįstamos. Man visiškai nekliūtų tai, ką rašo Moonte, jei ji elgtųsi padoriai. Nagi galim abi ramiai išsitekti šioje temoje.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 05, 11:16)
Taigi pati sakei, kad buvo vienas visa apimantis dievas, kuris pasidalino, tai tas vienas  dievas nedingo mes visi  ir tavo dievai jame ir tebesame smile.gif

Ber ar tu esi ta pati kas ir tavo močiutė ar mama?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 11:23)
Mano gamtos pažinimas yra kitoks. Nuo vaikystės labai myliu pušis. Man norisi jas glostyti, kalbėtis su jomis. Labai skaudžiai išgyvenu, kai pamatau nukirstą ar sužalotą medį... O dabar netoli mano namų vyksta grynas vandalizmas- iškertami pušynėliai ir statomi namai...Nebegaliu ten vaikščioti- širdis plyšta, matant į krūvas suverstas nukirstas pušeles...
Papildyta:
Prašyčiau patikslinti, kuriame praeitame  ax.gif

Aš irgi labai nekęsdavau žemės darbų. Man katorga atrodė daržas, sodas, bet dabar imu žiūrėti kitaip. Ypač kai taip viskas industrializuojasi, tiek statybų, tiek naikinimo, tai man dabar nuosavo vaisiukai, daržovės, t.y. daržas ar sodas ima darytis didžiulė vertybė. Jau vien iš vieno moliūgo kiek daug aš šeimą pamaitinu visapusiškai: kelis kartu sriuba, apkepas.
Man irgi labai širdis plušta, kai iš buvusių parkiukų viską suknisa ir stato namus, nepalieka miestuose visai žalių plotų. Prakeikiu tokią veiklą.
Pušis labai geras medis, mano vyras dėl jų svaigsta. Ji susijusi su gyduoliškomis savybėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 10:55)
Dievų braškių ravėtojos nedomina. Domina tie, kurie kišasi į jų reikalus.
Buvo toks laikas, kai susigalvojau, kad žmogus gali būti laisvas nuo visų pančių. Kai pradėjau studijuoti kiekvieną ryšį su dievais ir agregorais atskirai, supratau, kad tai neįmanoma...Vieną kitą menką sutartėlę galima nutraukti, bet iš esmės mes esam vergai...Ir dar turim būti atsargūs ir nuolankūs vergai, nes perprogramuos, perkraus, ir nė nesuprasi, kas įvyko...


Na matai, galimai cia tavo Dievu nedomina. Itariu kaip nemonina tavo pacios noras steigti gyvunu prieglauda, bet juk tau nemaiso pasidalinti savo mintimis sioje temoje.

O jau cia tavo poziuris, neketinu su juo gindytis, as nesijauciu esantis vergu ir niekam nevergauju. Mayt todel kad man is Dievo nieko nereikia, as patenkinta tuo ka jis man suteike gimstant. Skirti poziurio kampai, skirtingos patirtys.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 10:13)
Sakyčiau, kategoriškas ir nepagrįstas manymas.
Moontė taip pat norėtų būti viena, bet vaižgantė neleidžia- vis mėgina išstumti iš smelio dėžės. Taip ir su dievais: kaip danguje, taip ir ant žemės...


Mano tikejimui pagrindimui nereikia, nes jis remiasi ant tikejimo, ne ant zinojimo.

Vaizgante, nesusireiksminkite, jus man visiskai nemaisote, galimai as jums maisau, nes pastoviai tai prikisat.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 10:11)
Na aš nesu tas paprastas tiesiog tikintis žmogelis. Aš gaunu realias, išsipildančias ateities vizijas, sapnus, mane saugo ir pasirinko protėvis, gavau tam tikrų raktų, tai natūralu, kad aš noriu visko daugiau, noriu ir atrakinti iki galo, bet tam reikia pasiekti tam tikrą lygį. Pati jau galvojau, kad pasiekiau, bet man pasakė, kad dar ne. Dirbam toliau, kaip sakoma ax.gif

ax.gif Atrodo, lyg būtų kalba apie kompiuterinį žaidimą...
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 12:32)
ax.gif Atrodo, lyg būtų kalba apie kompiuterinį žaidimą...

O kad ir taip, tai ką daryti? Pūsti prieš vėją? Į Marsą nesinori, nieko gero ten turbūt irgi nėra smile.gif
Atsakyti
As niekada nedirbau zemes darbu, esu asfalto vaikas, neturejau kaime giminiu. Butent dabar yra tas atradimu laikotarpis, kaifas kai daigyne matai islendanti cukinijos daigeli. Stebuklas per viena para jis isaugo kokius 5 centimetrus.

Ar sis atradimas uzims didense laiko dali mano gyvenime, dar nezinau. Bet kaip pareigingas zmogus zinau kad rupinsiuosi tais kuriuos posodinau, kaip ir tais kuriuos prijaukinau. TAi jau nepriklauso nuo noriu nenoriu, tai jau tampa pareiga, maloni, nemaloni, cia jau zmogaus motyvacija.

Bet va ziurint i visa ta stebukla, kaip viskas su tarpusavyje susije, kitaip pavadinti negaliu, pamastau apie Dievo didybe.

Beje, del braskiu man labai pasitvirtino juoda geotekstile. Mano darzas pasodintas aukstose lysvese. Vyras visom isgalem gundo mane zemes darbais, kuria estetiska aplinka. Plevele akumulioja zemeje didesne siluma, ravejimo jokio, braskes svarios, o ir salygos susidaryti ligoms apmazeja. Vienintelis minusas, taik kad laistyti reikia daugiau, bet kai tai automatizuota, nekelia problemu.
Papildyta:
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 12:32)
ax.gif Atrodo, lyg būtų kalba apie kompiuterinį žaidimą...


Man irgi, ir tai mane glumina.
Atsakyti
Ubuntu***, labai gražiai apibūdini savo pasaulio suvokimą bis.gif drinks_cheers.gif
Tik kūnas turi ribas, už kurių irgi yra pasaulis. O visata - dar įdomesnis dalykas, tai jai rasti atitinkamą pavyzdį tikrai sunkoka.
Jau vien stebint mūsų, čia rašančių įvairovę, supranti, kaip viskas tobulai marga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 12:37)
O kad ir taip, tai ką daryti? Pūsti prieš vėją? Į Marsą nesinori, nieko gero ten turbūt irgi nėra smile.gif


Na bet juk bet kokia veikla reikalauja apstangu, negali gi visada plaukti pasroviui...
TArkim man net neidomu butu. Man rodos as jums rasiau pvz. Kai sprendi sunku uzdavini, ir ji ismastai, be pagalbos is sono, nezinau kaip kitiems, as del to jauciu dideli kaifa. Todel man kaip ir neidomu islosti milijona, idomiau paciai ji usdirbti. Gaunasi toks dvigubas bonusas turi pinigus, ir ta jausma jog gali, jog tai tavo paties nuopelnas.
Papildyta:
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 12:43)
Ubuntu***, labai gražiai apibūdini savo pasaulio suvokimą bis.gif drinks_cheers.gif
Tik kūnas turi ribas, už kurių irgi yra pasaulis. O visata - dar įdomesnis dalykas, tai jai rasti atitinkamą pavyzdį tikrai sunkoka.
Jau vien stebint mūsų, čia rašančių įvairovę, supranti, kaip viskas tobulai marga  smile.gif


Na manau, kad siuo pvz. kunas buvo tik alegorija, kuri gali lygiai taip pat atitikti ir visata.
Beje tas pats kunas spinduliuoja ir energija, yra sielos indas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 05 gegužės 2017 - 11:46
QUOTE(Moonte @ 2017 05 05, 12:44)
Na bet juk bet kokia veikla reikalauja apstangu, negali gi visada plaukti pasroviui...
TArkim man net neidomu butu. Man rodos as jums rasiau pvz. Kai sprendi sunku uzdavini, ir ji ismastai, be pagalbos is sono, nezinau kaip kitiems, as del to jauciu dideli kaifa. Todel man kaip ir neidomu islosti milijona, idomiau paciai ji usdirbti. Gaunasi toks dvigubas bonusas turi pinigus, ir ta jausma jog gali, jog tai tavo paties nuopelnas.

Ar geriau daugiau žinoti kas bus ar vaidinti, kad "nuo manęs viskas priklauso"? Man tai nėra baisiau už nežinojimą. Pvz. reikia skristi lėktuvu ir jei aš nežinau, kad saugiai nusileisiu? Tai tikrai baisu, nes tu priklausai nuo kažkokio ten piloto ar kamikadzės salone. Jei tu turi žinojimą, kad lėktuvas saugus, tai super, o jei tik tiki, kad Dievas Meilė ir nieko neatsitiks, bet realiai nežinai, tai kame čia kaifas?
Gyvenime ir taip labai daug streso, nesvarbu žinai ar ne. Visokie darbai, kaimynai, kolegos, įstatymai, vaikai ir t.t. Kodėl žmonės tokie pikti, sergantys? Nes būtent, jie nieko nežino. Jie išeina iš namų ryte ir nežino ar pargrįš.
Nenorėčiau būti tokių žmonių vietoje, nepavydžiu jiems ax.gif
Atsakyti