Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

Na, man su žemės darbais teko susidurti dar vaikystėje. Močiutė, mama visuomet puoselėjo gėlynus, rūpinosi visokiais baseinėliais ir skulptūrėlėmis. Man labiau patinka miške ar prie ežero pasėdėti. Nejaučiu traukos nei braškių ravėjimui, nei pomidorų laistymui.
Kiekvienam savo...
Mano kūrybinei prigimčiai artimiau dievus studijuoti.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 04, 22:08)
As juk ne tai turejau visiai omeny smile.gif cia tik buvo pavyzdys kaip gali buti, ne konkretus vardai siuo atveju svarbus smile.gif


Butent 4u.gif

Politieistinese religijose visada yra pirmasis Dievas kuris sukure.

Vel tas projektas. Tai tuomet visos politeistines religijos yra TIK PROJEKTAI.

O Dievas yra vienas.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 05, 10:02)
O Dievas yra vienas.

O žmogus ką vienas? Giu irgi buvo pirmasis kažkada tas tikrasis, o mes jau tada ne žmonės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 05, 10:02)


O Dievas yra vienas.


Sakyčiau, kategoriškas ir nepagrįstas manymas.
Moontė taip pat norėtų būti viena, bet vaižgantė neleidžia- vis mėgina išstumti iš smelio dėžės. Taip ir su dievais: kaip danguje, taip ir ant žemės...
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif

Monteverte čia kietą argumentą skėlė... huh.gif net pritupiau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2017 05 05, 10:39)
Sveiki visi  4u.gif

Monteverte čia kietą argumentą skėlė... huh.gif net pritupiau  mastau.gif

Ihm, užsirūstins Dievai ant Moontės ax.gif Vat tada ir pamatys kiek jų ir kokie bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 10:48)
Ihm, užsirūstins Dievai ant Moontės ax.gif Vat tada ir pamatys kiek jų ir kokie bigsmile.gif


Dievų braškių ravėtojos nedomina. Domina tie, kurie kišasi į jų reikalus.
Buvo toks laikas, kai susigalvojau, kad žmogus gali būti laisvas nuo visų pančių. Kai pradėjau studijuoti kiekvieną ryšį su dievais ir agregorais atskirai, supratau, kad tai neįmanoma...Vieną kitą menką sutartėlę galima nutraukti, bet iš esmės mes esam vergai...Ir dar turim būti atsargūs ir nuolankūs vergai, nes perprogramuos, perkraus, ir nė nesuprasi, kas įvyko...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 10:55)
Dievų braškių ravėtojos nedomina. Domina tie, kurie kišasi į jų reikalus.
Buvo toks laikas, kai susigalvojau, kad žmogus gali būti laisvas nuo visų pančių. Kai pradėjau studijuoti kiekvieną ryšį su dievais ir agregorais atskirai, supratau, kad tai neįmanoma...Vieną kitą menką sutartėlę galima nutraukti, bet iš esmės mes esam vergai...Ir dar turim būti atsargūs ir nuolankūs vergai, nes perprogramuos, perkraus, ir nė nesuprasi, kas įvyko...

Aš auginu ryšį su jais, bet vis dar į mane žiūri kaip į vaikiuką. Leidžia tik minimumą, tik zylioti ir džiaugtis. Rimtai dirbti su energijomis dar neleido, vakar klausiau verysad.gif Įdomu kada leis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 09:55)
Dievų braškių ravėtojos nedomina. Domina tie, kurie kišasi į jų reikalus.
Buvo toks laikas, kai susigalvojau, kad žmogus gali būti laisvas nuo visų pančių. Kai pradėjau studijuoti kiekvieną ryšį su dievais ir agregorais atskirai, supratau, kad tai neįmanoma...Vieną kitą menką sutartėlę galima nutraukti, bet iš esmės mes esam vergai...Ir dar turim būti atsargūs ir nuolankūs vergai, nes perprogramuos, perkraus, ir nė nesuprasi, kas įvyko...

Na, tu čia baik, visai minorinėm gaidom pašnekėjai angel_sadangel.gif biggrin.gif
Kas čia darosi, mergičkos? ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 05, 10:58)
Aš auginu ryšį su jais, bet vis dar į mane žiūri kaip į vaikiuką. Leidžia tik minimumą, tik zylioti ir džiaugtis. Rimtai dirbti su energijomis dar neleido, vakar klausiau verysad.gif Įdomu kada leis rolleyes.gif


O kam tau to reikia?
Manau, paprastam žmogui užtenka suvokti energijų esmę, pvz., kas slepiasi po pykčio energija.
Turint tinkamą partnerį galima pažaistu su kundalini.
O daugiau kam?
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2017 05 05, 02:52)
Moonte, gal jau laikas užsičiaupti? neįdomu visai skaityti tavo "sąskaitų suvedinėjimo" ar su Vaižgante ar su kitomis. Eik truputį ant sofos - pailsėti smile.gif
Tu sukuri temoje atmosferą, lyg vaikas norintis visus valdyti viso kiemo smėlio dėžėje. Nors ši dėžė yra visų vaikų, o ne jo vieno. (!)

Idomu, ka pati dabar darote ? bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 05, 11:04)
O kam tau to reikia?
Manau, paprastam žmogui užtenka suvokti energijų esmę, pvz., kas slepiasi po pykčio energija.
Turint tinkamą partnerį galima pažaistu su kundalini.
O daugiau kam?

Na aš nesu tas paprastas tiesiog tikintis žmogelis. Aš gaunu realias, išsipildančias ateities vizijas, sapnus, mane saugo ir pasirinko protėvis, gavau tam tikrų raktų, tai natūralu, kad aš noriu visko daugiau, noriu ir atrakinti iki galo, bet tam reikia pasiekti tam tikrą lygį. Pati jau galvojau, kad pasiekiau, bet man pasakė, kad dar ne. Dirbam toliau, kaip sakoma ax.gif
Atsakyti