Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

Patarkit, nuo ko pradet ieskant karnizu? unsure.gif
Visada norejau, kad ju visai nebutu, po gipsu sleptusi, bet nenuleidom lubu.
O dabar reikes...
Atsakyti
Žalia Rūta, mačiau šiandien Ermitaže visai įdomų variantą, tik gaila neturėjau priemonių jam nufotografuot, tai nėra kaip parodyt apie ką šneku. Jis toks apvalus, metalinis, bet visas ažūrinis. Tai kai neįjungtas - per daug į akis nekrenta, o kai įjungtas - duoda daug šviesos.

Pupuk, o aš dar grįžtu prie jūsų langų apvadų imitacijų. Gal atsimenat kokio pločio yra tie balti apvadai? Arba išduokit kaip apskaičiavot jų proporcijas g.gif Nes pas jus jie kažkaip labai proporcingai ir dailiai žiūrisi. O tai man baisu, kad neužsiprašyčiau per plačių, nes kaip tik neseniai kaimynystėj mačiau tokį nepavykusį bandymą, kai tie balti rėmai smarkiai per platūs, tai vaizdelis tragikomiškas unsure.gif .
Atsakyti
lotuliukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif http://www.interjera...yvenamasis-1330
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 08 27, 20:58)



lokys blink.gif
bet paimčiau rašomo stalo kėdę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 08 27, 20:12)
Žalia Rūta, mačiau šiandien Ermitaže visai įdomų variantą, tik gaila neturėjau priemonių jam nufotografuot, tai nėra kaip parodyt apie ką šneku. Jis toks apvalus, metalinis, bet visas ažūrinis. Tai kai neįjungtas - per daug į akis nekrenta, o kai įjungtas - duoda daug šviesos.


Prie sviestuvu? Ale nezinau, kaip reiketu atpazinti is tokio aprasymo blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
Patarkit del karnizuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nes net neisivaizduoju ka ir kur ziet verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 27, 20:05)
lokys blink.gif
bet paimčiau rašomo stalo kėdę rolleyes.gif

Aš, jei galėčiau, atimčiau Rūpintojėlį iš jų.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 27, 20:14)
Patarkit del karnizuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nes net neisivaizduoju ka ir kur ziet verysad.gif

Senukai, Ermitažas...užuolaidų salonai 4u.gif
Atsakyti
wub.gif http://dustjacket-at...-inspired.html/
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 08 27, 20:58)


Čia V. Matjošaičio namai smile.gif
Atsakyti
rimtai? dizainere ruse, tai ir matosi interjere biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 08 27, 20:47)

siandien jau pasikroviau thumbup.gif
Atsakyti
femme, nerealus sviestuvas, jauciu noreciau jo bigsmile.gif tik biski baisu, jei is alytaus parsigabensiu ir jis man netiks namie doh.gif as linkus visus matuoti, kad nebutu tik is bedos blink.gif arba buna kad labai grazus daiktas o parsinesi namo ir netinka...
as bijau kad nusitamsinom sienas pirmame aukste, siaip man jos labai grazios, bet dabar kai ieskau uzuolaidu, sviestuvo, man kazkaip atrodo kad ne toks vaizdas bus kokio as noriu :S
ka jus merginos patartumete? va tokia spalva visur

user posted image


QUOTE(dives @ 2014 08 27, 18:48)
bet aš negaliu senų, kažkieno naudotų daiktų turėti namuose

as dar nebandziau, bet noreciau, nors per visus tuos ekstrasensu shou sake visada kad negerai naudotas daiktas unsure.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 27, 19:17)
Patarkit, nuo ko pradet ieskant karnizu?

as tai patarciau nuo kokio houz biggrin.gif kaip tik pati dabar tuo uzsiiminejau ir zinau jau kokiu noriu, senukuose maciau, beliks tik sekancios akcijos sulaukti biggrin.gif

QUOTE(Latifa @ 2014 08 27, 20:12)
Pupuk, o aš dar grįžtu prie jūsų langų apvadų imitacijų. Gal atsimenat kokio pločio yra tie balti apvadai? Arba išduokit kaip apskaičiavot jų proporcijas  g.gif Nes pas jus jie kažkaip labai proporcingai ir dailiai žiūrisi. O tai man baisu, kad neužsiprašyčiau per plačių, nes kaip tik neseniai kaimynystėj mačiau tokį nepavykusį bandymą, kai tie balti rėmai smarkiai per platūs, tai vaizdelis tragikomiškas  unsure.gif .

zinok mes nieko jiems apie proporcijas nesakem, tik papasakojom, kad labai noretume apvadu, bet jie ne musu kisenei, tai jis pats sako, tai mes su baltu tinku padarysim, as paprasysiu vyro, kad vakare pamatuotu kiek pas mumis jie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 28, 09:46)
as dar nebandziau, bet noreciau, nors per visus tuos ekstrasensu shou sake visada kad negerai naudotas daiktas unsure.gif


aš turiu prietarą dėl senų veidrodžių, dar minkšti baldai, lovos man kažkaip nejauku būtų. Bet šviestuvai tai jokių problemų man nesukelia, kaip tik man tie tokie tikri, prabangūs atrodo, palyginus su šiandieniniais metaliukais ir skardelėm...
be to, turiu teoriją, kad metalai energijos nesugeria biggrin.gif nekalbu apie papuošalus, kurie arti kūno ar kokius amuletus užkerėtus biggrin.gif

dėl to šviestuvo - drąsiau drambly thumbup.gif išsimatuok kokio tau reiktų ir žiūrėk. Galiu atsiųst realesnę foto e.paštu wink.gif Jis idealiai tiktų kabinti kampe, nuleidus žemiau virš kokios komodos wub.gif pati taip mąstau ir net laidas yra lubose reikiamoj vietoj, ale vyras stabdo biggrin.gif gal įkalbėsiu unsure.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2014 08 27, 21:47)

buvau išsisaugojus drabužinės pufą-spintelę, kai minkštasuolį paišiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 28 rugpjūčio 2014 - 09:06