Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 27, 13:17)
Kaip ant damos klipsai lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif sutaupytumėt dėl kolje biggrin.gif
Prie tokių klipsų visi kolje nublanksta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 27, 10:14)
O spinta su prozektorium pasisviesti? tongue.gif
Suprantu, jei tai kruc namas, kur miegamajam nera jokiu nesamoningu spintu, tik lova ir dar keli miegamojo priciundalai. Tai cia jau kic reikalas. Bet jei tai ekonominis variantas, tai reikia ir apsvietimo funkcionalaus, nes nera galimybes spintoj irengti apsvietimo.
Kartais tenka ziet ir i praktiska puse.

Gerai. Bet, norit pasakyti, kad prie, pvz., tokio apsvietimo neizvelgtumet savo spintos turinio? mirksiukas.gif

user posted image

Man rodos nereikia krypti i krastutinumus, kad jei jau nedaug vietos ir spinta miegamajame, tai apsvietimas turi buti dienos ryskumo. 4u.gif Nebutina aklai sekti madas ar kazkokius grozio supratimo kanonus, kad susikurti jaukia ir funkcionalia aplinka, bet, aisku, tai, kas patinka vienam, gali nepatikti kitam ir galutinis pasirinkimas priklausys tam, kas ten gyvena. cool.gif

***

p.s. mano namo pagrindinis plotas tik 50 kv. metru (neskaitant palepes, visu priestatu ir pan.), o spinta taipogi miegamajame - liustros nera, bet niekada neteko apsivilkti drabuziu nugara i priekiu ar issirinkti skirtingu spalvu puskojinaites... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tutele @ 2014 08 27, 14:04)
Gerai. Bet, norit pasakyti, kad prie, pvz., tokio apsvietimo neizvelgtumet savo spintos  turinio? mirksiukas.gif

user posted image


***


Nieko ner baisiau nei blyskus apsvietimas prie spintos , pas mane buvo taip seniau doh.gif
Atsakyti
Gyvenam tokiam saules pamirstam kraste, tai man siaip sviesa kaip oro gurksnis, o dar prietemoj rubus gaudyti.. nu nyyyy... schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus miegamajame yra liustra 5 saku, su gaubteliais ir visai ne virs lovos, o kokia 80 cm nuo kojugalio. O jei ir butu virs lovos, bet lubos ganetinai aukstos, butu gerai ir virs lovos.
Taigi, viskas priklauso nuo konkrecios erdves, isplanavimo, kitaip bet kokios nuomones/patarimai tik tuscias burbulas (su kolje, be kolje...).

Spintai, be abejones, gero apsvietimo reikia, kur ji bebutu. Isivaizduokit, jei tai butu drabuzine, o ne miegamojo kambarys, juk nestatytumete joje torsero ar stalines lempos.
Didziausia klaida, kad isirenginejant busta galvojama tik (dazniausiai) apie grozi, dar baisiau - madą, bet po keleriu metu, kai uzknisa nefunkcionalumas, nublanksta bet koks grozis, o mada jau buna atgyvena verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 08 27, 14:59)
Pas mus miegamajame yra liustra 5 saku, su gaubteliais ir visai ne virs lovos, o kokia 80 cm nuo kojugalio. O jei ir butu virs lovos, bet lubos ganetinai aukstos, butu gerai ir virs lovos.
Taigi, viskas priklauso nuo konkrecios erdves, isplanavimo, kitaip bet kokios nuomones/patarimai tik tuscias burbulas (su kolje, be kolje...).

Spintai, be abejones, gero apsvietimo reikia, kur ji bebutu. Isivaizduokit, jei tai butu drabuzine, o ne miegamojo kambarys, juk nestatytumete joje torsero ar stalines lempos.
Didziausia klaida, kad isirenginejant busta galvojama tik (dazniausiai) apie grozi, dar baisiau - madą, bet po keleriu metu, kai uzknisa nefunkcionalumas, nublanksta bet koks grozis, o mada jau buna atgyvena  verysad.gif .

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 27, 11:14)
O spinta su prozektorium pasisviesti? tongue.gif

Susidūrėm su panašia problema, kad trūko apšvietimo prie spintos. Išsprendėm labai paprastai- nupirkom dienos šviesos lempą ir pakabinom spintos viduj. Iš rimto tos šviesos spintoj reikia, ypač tas aktualu kuomet rytais būna tamsu biggrin.gif
Tai siūlau pasižiūrėti ar yra šalia spintos rozetė ir įgyvendinti tokį sprendimą 4u.gif
Atsakyti
Balta, balta...
Soriukas biggrin.gif nuorodos neina įkelti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 27 rugpjūčio 2014 - 15:11
QUOTE(vida777 @ 2014 08 27, 12:59)
Pas mus miegamajame yra liustra 5 saku, su gaubteliais ir visai ne virs lovos, o kokia 80 cm nuo kojugalio. O jei ir butu virs lovos, bet lubos ganetinai aukstos, butu gerai ir virs lovos.
Taigi, viskas priklauso nuo konkrecios erdves, isplanavimo, kitaip bet kokios nuomones/patarimai tik tuscias burbulas (su kolje, be kolje...).

O taip - liustra galima pakabinti, kad ir triju kvadratiniu metru tambure, jei lubu aukstis ir erdves pojutis suteikia tam galimybe. drinks_cheers.gif Bet klausimas buvo apie "mazas" (manau, visom prasmem - ilgis, plotis ir pan.) erdves, todel patarimai tikrai ne tuscias burbulas, nes tai gali buti miegamasis, salonas ar virtuve, tokio isplanavimo patalpose liustra visada bus nesusipratimas, tada jau geriau taskinis apsvietimas. cool.gif


QUOTE(vida777 @ 2014 08 27, 12:59)
Spintai, be abejones, gero apsvietimo reikia, kur ji bebutu. Isivaizduokit, jei tai butu drabuzine, o ne miegamojo kambarys, juk nestatytumete joje torsero ar stalines lempos.

Macius drabuziniu apsviestu ir torserais, ir lempom, ir led'ais, ir liustrom. O kas yra geras apsvietimas, pas kiekviena savi poreikiai, skiriasi tik ju igyvendinimas. mirksiukas.gif


QUOTE(TuDa @ 2014 08 27, 13:28)
Susidūrėm su panašia problema, kad trūko apšvietimo prie spintos. Išsprendėm labai paprastai- nupirkom dienos šviesos lempą ir pakabinom spintos viduj. Iš rimto tos šviesos spintoj reikia, ypač tas aktualu kuomet rytais būna tamsu biggrin.gif

Na va - dar vienas variantas! thumbup.gif

***

Beje, retorinis klausimas - argi Provance'o stilius yra funkcionalus? Mano akimis jame vyrauja detaliu isdestymas potepiais, nebutinai vienodo aukscio, spalvu, krypties ar ryskumo, o ne grieztu liniju braizymas ar visu tam stiliui priklausanciu objetu "sumetimas"... Ji galima "pritempti" prie klasikinio sustygavimo, mirk/griuk susikurti paveikslelyje atitinkanti isplanavimo ir visu detaliu pakartojimo vaizda, bet galvojant vien apie funkcionaluma, jis gali tapti tik karikaturine imitacija.
Atsakyti
QUOTE(tutele @ 2014 08 27, 13:04)

p.s. mano namo pagrindinis plotas tik 50 kv. metru (neskaitant palepes, visu priestatu ir pan.), o spinta taipogi miegamajame - liustros nera, bet niekada neteko apsivilkti drabuziu nugara i priekiu ar issirinkti skirtingu spalvu puskojinaites... lotuliukas.gif

Man tai butinas geras apsvietimas ir man butu labai nepatogu jeigu nepakankamai sviesu butu. Pas mus miegamajam 26 kvad,m. yra bendras apsvietimas - sviestuvas penkiu lempu ir vietiniai - torseras, stalinis sviestuvas ant komodos, ant palangiu ir du sviestuvai prie lovu. O rubinej du sieniniai sviestuvai, kurie labai gerai apsviecia rubine.
Atsakyti
Į šviestuvų temą - ką tik gyvai mačiau šitą gražuolį, vertas dėmesio, tiktų nedidelei bet aukštai patalpai, man per žemas sad.gif

http://m.skelbiu.lt/...s-19722579.html
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 27, 14:57)
Gyvenam tokiam saules pamirstam kraste, tai man siaip sviesa kaip oro gurksnis



QUOTE(vida777 @ 2014 08 27, 14:59)
Taigi, viskas priklauso nuo konkrecios erdves, isplanavimo, kitaip bet kokios nuomones/patarimai tik tuscias burbulas (su kolje, be kolje...).


oi koks nerealus postas thumbup.gif


femme, atrodo gražiai šviestuvas wub.gif

bet aš negaliu senų, kažkieno naudotų daiktų turėti namuose, kiti -taip gražiai įpaišo į interjerą, tiesiog-... turėjau keletą-bandžiau prisijaukint, ne-inau-pradeda erzint, yra taip kuriai-ar čia tik man vienai?
Atsakyti