Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(neinzy @ 2014 08 26, 21:58)

Va sitas nieko, nes su metaline galva man nepatiktu ne tiek kiek del dizaino (bet ir del jo), kiek del sviesos skaldymo.
O yr musuose uz zmoniska kaina?
Bet ir vel klausimas - o koks ant lubu? doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
O kaip toks? g.gif http://www.ekoliumen...erman-1666.html
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 26, 19:09)
Lubinė liustra man kaip koljė damai ant kaklo biggrin.gif lyg ir užtektų auskarų ir žiedo, ale iškirptė nuoga lieka biggrin.gif
Papildyta:

pas mus ties spinta buvo numatyti taškiniai įmontuojami šviestuvėliai, ale liepiau užtinkuot  lotuliukas.gif
bet dabar galvoju gal atkrapštyt ? Įdėčiau kokias tulpytes iš murinos, nereiktų liustros unsure.gif




nu kad nebutu iskirpte nuoga kabinkit grandinele su pakabuku biggrin.gif to est lubini sviestuva biggrin.gif

na jei gerai prisimenu jusus miegamaji (lyg zalsvas), tai siulyciau stiklini-kristolini plafona 4u.gif toki turiu hole (irgi reikejo beveik bendroje erdveje su svetaine ir valgomuoju sukabinti tris sviestuvus doh.gif )- esu be galo patenkinta, jis toks prie visko ir prie nieko, ir kaip yra, ir nera...net priesgaisrine signalke prie jo pas mane dera lotuliukas.gif galvoju mazesnio diametro ir i darbo kambari kabinti..
http://www.amazon.co...G...ed&sr=1-196
gyvai, zinoma,graziau atrodo smile.gif ir topolinoj kaina su 40% nuolaida ji dar patrauklesni padaro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 26 rugpjūčio 2014 - 21:23
QUOTE(neinzy @ 2014 08 26, 22:19)


na jei gerai prisimenu jusus miegamaji (lyg zalsvas), tai siulyciau stiklini-kristolini plafona  4u.gif toki turiu hole (irgi reikejo beveik bendroje erdveje su svetaine ir valgomuoju sukabinti tris sviestuvus  doh.gif )- esu be galo patenkinta, jis toks prie visko ir prie nieko, ir kaip yra, ir nera...net priesgaisrine signalke prie jo pas mane dera  lotuliukas.gif  galvoju mazesnio diametro ir i darbo kambari kabinti..
http://www.amazon.co...G...ed&sr=1-196
gyvai, zinoma,graziau atrodo smile.gif ir topolinoj kaina su 40% nuolaida ji dar patrauklesni padaro  smile.gif


drinks_cheers.gif tokie kaip gerai atrodo, ne tas žodis kaip džiaugiuos, pas mane toks, aisku ne kristolinis ar murano stiklo, bet atrodo irgi wub.gif

http://www.sviestuva...-lux-08622.html

Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 08 26, 22:40)
drinks_cheers.gif  tokie kaip gerai atrodo, ne tas žodis kaip džiaugiuos, pas mane toks, aisku ne kristolinis ar murano stiklo, bet atrodo irgi wub.gif

http://www.sviestuva...-lux-08622.html

o kur toki dejot?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 26, 23:17)
o kur toki dejot?


Dejau kelis, viena didesni, kita mazesni..virtuvej ar svetainej kaip cia pavadint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 26, 21:15)

jei jau swing arm per grubus, tai cia is viso lauko sviestuvas ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 08 27, 09:09)
jei jau swing arm per grubus, tai cia is viso lauko sviestuvas  ax.gif ...

ikejoj tokie kabantys apie 80 lt, galvoju į bernų kambarį. Reikia trijų...
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 08 27, 09:09)
jei jau swing arm per grubus, tai cia is viso lauko sviestuvas  ax.gif ...

Man jie zgrebnesni ir sviesos toks nodelis 'neuzstoja' rolleyes.gif

Bet gerai femme sako, cia i beniuku kambary thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 08 26, 18:09)
labai aktualus man šiuo metu klausimas... Žiūriu žiūriu aš į tas lubas su vieniša gaisro signalizacija ir lyg norisi kažko.... Neatrodo super mažas tas miegamasis, bet objektyviai žiūrint tik po metrą is lovos šonų lieka, prie spintos ir durų kiek daugiau erdvės. 

Taigi, galvoju - nu, kam i tas lubas ziureti miegamajame kambaryje? g.gif Miegoti ten reikia! lotuliukas.gif

QUOTE(femme @ 2014 08 26, 18:09)

Lubinė liustra man kaip koljė damai ant kaklo biggrin.gif lyg ir užtektų auskarų ir žiedo, ale iškirptė nuoga lieka biggrin.gif

Nepykit, bet man lubine liustra virs lovos prilygsta tokiam vaizdeliui... laugh.gif

user posted image

QUOTE(femme @ 2014 08 26, 18:09)
pas mus ties spinta buvo numatyti taškiniai įmontuojami šviestuvėliai, ale liepiau užtinkuot  lotuliukas.gif
bet dabar galvoju gal atkrapštyt ? Įdėčiau kokias tulpytes iš murinos, nereiktų liustros unsure.gif

Kodel gi ne? Galima buti graziai ir be kolje... mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tutele @ 2014 08 27, 12:02)
Nepykit, bet man lubine liustra virs lovos prilygsta tokiam vaizdeliui... laugh.gif

O spinta su prozektorium pasisviesti? tongue.gif
Suprantu, jei tai kruc namas, kur miegamajam nera jokiu nesamoningu spintu, tik lova ir dar keli miegamojo priciundalai. Tai cia jau kic reikalas. Bet jei tai ekonominis variantas, tai reikia ir apsvietimo funkcionalaus, nes nera galimybes spintoj irengti apsvietimo.
Kartais tenka ziet ir i praktiska puse.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 27, 12:14)
O spinta su prozektorium pasisviesti? tongue.gif

Na, visada galima tokius pašvietimus susiorganizuot...

user posted image
user posted image


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 27 rugpjūčio 2014 - 11:54
QUOTE(Juodai @ 2014 08 27, 12:52)
Na, visada galima tokius pašvietimus susiorganizuot...


Kaip ant damos klipsai lotuliukas.gif
Atsakyti