Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 17, 07:59)
Pirma nebijojau, kad bus teplu, bet, pasirodo, pavalyti riekia, oi reikia, negali palikti mėnesį nevalytų, apsineša dulkėm, o ten, kur koridorius, dar ir apsispardo kažkaip, atsiranda tokių tamsesnių ruožų, tai juos dar pašveisti reikia  doh.gif

As siurbdama grindis, nusiurbiu ir grindjuostes - net neisivaizduoju kitaip (jei dulkes seda ant grindu, tai lygiai taip pat ir ant grindjuosciu) wink.gif .
Po to, kai per simta metru savo grindjuosciu su trintuku nutryniau per ziopluma nuo plastmasinio dulkiu siurblio antgalio paliktus juodus dryzius, daugiau valyti grindjuosciu neteko. O siurblio antgalio briaunos buvo apklijuotos veltinio juostelemis thumbup.gif .

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 17, 09:59)
Pagaliau parase teisybe 4u.gif

O buvo, kas melavo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 09 17, 16:08)
O siurblio antgalio briaunos buvo apklijuotos veltinio juostelemis  thumbup.gif .
O buvo, kas melavo  g.gif ?

kaip ačiū už idėją 4u.gif
Atsakyti
Kad jau apie valymus.

Siandien gavau dregno valymo prietaisa (philipso), bet man tie dregni susikaupe nesvarumai... negaliu, as ziaugcioju nuo tokiu, mane sutampo (nuo vaiksytes kazkaip netoleruoju). O dar beveik nieko jis nesiurbia, tai gal sueis kaip jau issirbtu grindu valymo priemone, arba iskeliaus pas tevus. Gaila, negaliu grazinti.
Ir vis tiek reikia mazo rankinio siurbliuko, bet galingesnio, laidinio. Gal ka patartumet??? DEKUI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 rugsėjo 2014 - 16:27
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 17, 11:56)
medziomasyvas.EU


drinks_cheers.gif Laiptu pakopas dare. SUPER bendrauja thumbup.gif



Del siurblio, jau 2 zmones labai giria tokio tipo siurblius:

user posted image

Tik reikia ziureti ikrovimo/darbo laika. Bet sako nerealiai patogu ir 2-in-1 g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 17, 19:51)
drinks_cheers.gif  Laiptu pakopas dare. SUPER bendrauja  thumbup.gif
Del siurblio, jau 2 zmones labai giria tokio tipo siurblius:

user posted image

Tik reikia ziureti ikrovimo/darbo laika. Bet sako nerealiai patogu ir 2-in-1 g.gif  ax.gif

Aciu.
Dar lb butu liuks su seriukais sonuose ax.gif

Tai as siandien gavau 2 in 1. Tai tikrai siurbti su juo vargas, nors 1500 w, bet tik ne siurbimo galiai, pries tai su normaliu reikia issiurbti. Su garais, gal ir valo neblogai, bet tai tas pacio siurblio valymas toks nelabai malonus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 rugsėjo 2014 - 19:07
Aš turiu tokį siurblį kaip foto-negaliu atsidžiaugt, ypač kai du trupininiai vaikai namie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 17, 22:02)
Aš turiu tokį siurblį kaip foto-negaliu atsidžiaugt, ypač kai du trupininiai vaikai namie thumbup.gif

Gal galima pavadinimą ir modelį į eterį 4u.gif Kaip tik ieškau kažko lengvo (turiu su vandeniu tai nervuoja jo tampymas greitam pasiurbimui) blush2.gif Sorry off topic šioje temoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 17, 21:02)
Aš turiu tokį siurblį kaip foto-negaliu atsidžiaugt, ypač kai du trupininiai vaikai namie thumbup.gif

As irgi tokio noriu wub.gif
nusipirkau robotą, tai nė velnio jis nesusiurbia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 17, 21:02)
Aš turiu tokį siurblį kaip foto-negaliu atsidžiaugt, ypač kai du trupininiai vaikai namie thumbup.gif


as irgi turiu - na jis tinka nebent plaukams nuo vonios grindu surinkt.

O va toks - lengvas ir puikiai susitvarko su kilimais

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azu: 18 rugsėjo 2014 - 07:29
QUOTE(AJIRA @ 2014 09 18, 08:21)
nusipirkau robotą, tai nė velnio jis nesusiurbia

mano robotas taip išlaižo grindis, kad per padidinamąjį stiklą nieko nerastum smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 09 18, 08:28)
O va toks - lengvas ir puikiai susitvarko su kilimais

dideli ir as turiu, nors jau ne pirmos jaunystes, bet labai gerulis, visos drauges pavydi tokio gero antagalio su sereliais aplink biggrin.gif

bet vat reikia ir lazdos tipo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kustucius @ 2014 09 18, 08:37)
mano robotas taip išlaižo grindis, kad per padidinamąjį stiklą nieko nerastum  smile.gif

jeigu nebutu kilimu g.gif ir jei dar tuščia patalpa tada taip, labai sunkiai jam sekasi kilimus siurbt, užlipdamas ir nulipdamas nuo kilimo palieka veltinius... gal as per daug tikėjausi iš jo smile.gif
Atsakyti