Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

Patarimo.
Trumpai. Vaiku kambario baldams tokia plokste taip, ar ne?

user posted image
Atsakyti
as ir esu grindjuosciu ir lubu apvadu paieskose. Siandien buvau Soliddekors, tai nusiziuretos grindjuostes 9cm kaina 19lt/m, o lubu apvadas is poriuletano 11cm 43lt/m
Kolkas nezinau ar cia pigu ar brangu 4u.gif tesiu paieskas toliau smile.gif
Gal kas pasidalins, kur Kaune isigyti grindjuosciu ir lubu apvau geriausiomis kainomis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2014 09 16, 16:04)
as ir esu grindjuosciu ir lubu apvadu paieskose. Siandien buvau Soliddekors, tai nusiziuretos grindjuostes 9cm kaina 19lt/m, o lubu apvadas is poriuletano 11cm 43lt/m
Kolkas nezinau ar cia pigu ar brangu  4u.gif  tesiu paieskas toliau  smile.gif
Gal kas pasidalins, kur Kaune isigyti grindjuosciu ir lubu apvau geriausiomis kainomis?  mirksiukas.gif

Kaune nežinau, bet Vilniuje Luxusdecor salone pirkau, kainos man labiau patiko smile.gif
Atsakyti
Diskutavot kazkada jau apie grindjuosciu privalumus jei is medzio, ir jei is mdf, bet dabar neberandu. O faneruota grindjuoste tai prastai? Kaip laminatas cia gaunasi ar kaip suprast? Nezinau ko geriau ieskot, medzio, mdf ar faneruotos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 09 16, 16:22)
Diskutavot kazkada jau apie grindjuosciu privalumus jei is medzio, ir jei is mdf, bet dabar neberandu. O faneruota grindjuoste tai prastai? Kaip laminatas cia gaunasi ar kaip suprast? Nezinau ko geriau ieskot, medzio, mdf ar faneruotos  g.gif

Mano manymu geriausia medis, nes mdf trapi medziaga, as tai baaam su siurbliu ir po mfdo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 16, 14:54)
Mano manymu geriausia medis, nes mdf trapi medziaga, as tai baaam su siurbliu ir po mfdo unsure.gif


O kur radot visus tuos filingu profilius? Kas pagal juos ispjauna?
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 09 16, 17:00)
O kur radot visus tuos filingu profilius? Kas pagal juos ispjauna?

Ten, kur uzsakinejau duris, nes norejau, kad butu vienoda spalva (balinta), jei dazant baltai, tai dzin, galima ir skirtingus gamintojus.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 16, 15:02)
Ten, kur uzsakinejau duris, nes norejau, kad butu vienoda spalva (balinta), jei dazant baltai, tai dzin, galima ir skirtingus gamintojus.


O kur uzsakinejot duris? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 09 16, 17:00)
O kur radot visus tuos filingu profilius? Kas pagal juos ispjauna?

tie visi išpjovimai daromi su skirtingom frezom. Jūs išsirenkat grindjuostę pagal pavyzdžius, kurie pagaminti su meistro turimom frezom biggrin.gif frezą užsakyti pagal konkretų kliento norą gana brangu, aišku, nebent klientas apmoka. Mums grindjuostes irgi gamino durų meistras.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 09 16, 16:22)
Diskutavot kazkada jau apie grindjuosciu privalumus jei is medzio, ir jei is mdf, bet dabar neberandu. O faneruota grindjuoste tai prastai? Kaip laminatas cia gaunasi ar kaip suprast? Nezinau ko geriau ieskot, medzio, mdf ar faneruotos  g.gif

mes kaip tik MDF ziurejom, nes zinojom, kad jos nejudes, kaip medis, plius MDF jei ziurint is pinigines puses, tai pigiau bent jau mums apsiejo...
mes uz metra mokejom 7,5 plius nudazymas, bet kai patys dazem, tai tik laiko uzeme
Atsakyti
Gal kas tokias dejotes is \vilniaus parketo?
http://www.parquet.l...w-page-323.html
idomu butu nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 16, 19:04)
mes kaip tik MDF ziurejom, nes zinojom, kad jos nejudes, kaip medis, plius MDF jei ziurint is pinigines puses, tai pigiau bent jau mums apsiejo...
mes uz metra mokejom 7,5 plius nudazymas, bet kai patys dazem, tai tik laiko uzeme

Kaip visada erzinat su tokiom kainom cool.gif
Atsakyti