Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(vaidastep @ 2014 09 12, 18:51)
Juodai jau paklause uz mane ,jus pateiket pvz su neuzsileidzianciu ant stalvirsio,as ka tik paziurejau ikea.lt man rodo kad yra ju vilniuje g.gif


Jo, pvz i krastus neatkreipiau demesio, tiesiog ieskojau LT strasipsiu ir parduotuviu.
Pas mane stalvirsis paprastas ir krastus reiketu laminuoti, nenosinori, nes visvien atsoks unsure.gif


Jie rupuzes rodo, kad yra. Tai sistemos klaida, siandien jiems rasiau, pasake, kad nebus iki spalio pabaigos. Pasiziurejau ir DE ir UK ir PL niekur nera.....

Ai jau susitaikiau, kad be kriaukles kol kas bus, visvien iki spalio pabaigos dar nesikelsim.


Gal kas turit kontaktus adekvacios imones kiru su akmeniu dirba. 4 parasiau uzklausa, reikia granito/marmuro apdailos nisai, ir jokios reakcijos.

Pinigu zmonem nereikia, ar ka???
Mane jau nuskalpuotu, jeigu taip i uzklausas reaguociau. doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 12, 19:53)
Jie rupuzes rodo, kad yra.

Jei sistema rodo, tai gal ir yra. Nes konsultantai ju nusisneka.
As kai ieskojau rankeneliu, tai sistema rode, o prie virtuves reikmenu nebebuvo. Tai nei esantys darbuotojai, ne telefonu, nei emailu nerado ju, zadejo, kad bus veliau. Kol is trecio karto nuvykus viena konsultante zinojo, kad dar kitoje vietoje jos padetos.
Tai ir jums patariu apklaust ten ne viena konsultanta, gal isknis, jei sistema rodo.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 09 12, 17:01)
kakava, mano brolis tokius stalus zmonems i pavesines daro 4u.gif  ax.gif Man jie nera super duper grazu interjere, nebent is kokio kinivarpu paesto seno azuolo wub.gif Vaikui lovyte is tokio darem 4u.gif

parašysiu Jums až bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 12, 19:53)

Gal kas turit kontaktus adekvacios imones kiru su akmeniu dirba. 4 parasiau uzklausa, reikia granito/marmuro apdailos nisai, ir jokios reakcijos.

Pinigu zmonem nereikia, ar ka???
Mane jau nuskalpuotu, jeigu taip i uzklausas reaguociau.  doh.gif  biggrin.gif


o jūs paprastai, žmoniškai - imkit ir paskambinkit biggrin.gif jei e. paštas nurodytas, tai dar nereiškia, kad jį kas tikrina biggrin.gif

mums gamino marmuristai iš Žaizdrių, netoli Trakų, tel. +37068608233. Kokybiškai ir greitai.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 13, 08:10)
o jūs paprastai, žmoniškai - imkit ir paskambinkit biggrin.gif jei e. paštas nurodytas, tai dar nereiškia, kad jį kas tikrina biggrin.gif

mums gamino marmuristai iš Žaizdrių, netoli Trakų, tel. +37068608233. Kokybiškai ir greitai.


Echh, speju ,taip ir reikes.

Aciu uz telefona.


Kas ieskojo tvirtu stalu thumbup.gif :

user posted image

www.skelbiu(taskas)lt/skelbimai/azuoliniai-uosiniai-pusiniai-stalai-15635422.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 13 rugsėjo 2014 - 08:12
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 12, 14:09)
Man vyras greit nukabinėtų nuo visų kampų  biggrin.gif pasibandymui paėmiau vieną puokštelę, ji labai kvepia, bet ir šiek tiek meta tuos žiedelius, bandysiu aš ją į kokią aukštenę stiklinę vazelę merkti, tik pirma tokią vazelę įsigyti reikia. 
Ačiū už patarimus  4u.gif

toki pundeli galima ir be vazos pastatyti arba tiesig paguldyti (pas mane kuokstelis suristu levandu wc ant lentyneles guli smile.gif ).

https://www.google.d...ved=0CAYQ_AUoAQ
Atsakyti
gal turite patarimu del klasikiniu langu su skirtukais?
situacija tokia: svetaineje turetu buti trys 210x210 langai is kuriu du langai vienoje sinoje ir vienas kitoje. Ka manote jei tie du ant vienos sienos bus nedarinejami o vienas kitoje sienoje darinejamas (trys varcios su skirtukais)?
bandau taupyt kastus nes tikie langai kokiu noriu kainuoja xx tukst lt, tai ziuriu kur pataupyt. Ka manot del tokio sprendimo? kadangi namas vieno auksto - del valymo nepatogumu nekiltu.
Atsakyti
O Jums tikrai reikia to vieno lango darinėjamo? Ar durų į terasą iš svetainės nebus? Jei bus, daryčiau visys langus nedarinėjamus. Ar rekuperacinės vėdinimo sistemos nedarysit?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 09 13, 22:18)
gal turite patarimu del klasikiniu langu su skirtukais?
situacija tokia: svetaineje turetu buti trys 210x210 langai is kuriu du langai vienoje sinoje ir vienas kitoje. Ka manote jei tie du ant vienos sienos bus nedarinejami o vienas kitoje sienoje darinejamas (trys varcios su skirtukais)?
bandau taupyt kastus nes tokie langai kokiu noriu kainuoja xx tukst lt, tai ziuriu kur pataupyt. Ka manot del tokio sprendimo? kadangi namas vieno auksto - del valymo nepatogumu nekiltu.

Svarbiausias dalykas, kad langai tarpusavyje deretu namo isoreje (esu tuo tikra 101%). Viduje su kiekvienu langu gali suzaisti individualiai ir ji paversti netgi atskira interjero dalimi.
Visgi idomu, kodel tik vienas is triju langu bus su varciomis - ten bus isejimas i lauka g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 12, 11:47)
Iškilo klausimas dėl tokios smulkmenos  doh.gif
Nusipirkau tokią levandų puokštelę

Nu ir nerandu kaip ją ale pamerkti, į vazelę negražu kažkaip, norisi, kad raištukas matytųsi, į siauresnę vazelę netelpa, kibiriuke irgi negražu kažkaip, pasvyra...
Gal kokių idėjų?

I permatoma stiklaini/buteli/buteliuka (nuo bile ko biggrin.gif ) -

user posted image

kuri dar galima padekoruoti, pvz., neriniu juostelem -

user posted image

pagrazinti dekupazais/aplikacijomis/virvelem -

nuoroda, nuoroda, nuoroda

arba piesineliais...

user posted image

***

Taipogi galima "paristi" puokstele buteliuko isoreje - mazdaug tokiu principu

arba pripilti i stikline/bokala/vazele smeliuko, zvyro, akmenuku, dekoratyviniu drusku -

nuoroda

***

Ideja vakariniam apsvietimui terasoje! thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 11, 18:21)
Koks namas

man grazu wink.gif yra detaliu, kurios keistai ne vietoj, vaiku kambariai is vis neuzbaigti, miegamajam irgi truksta gal kilimo, gal kokio kresliuko... bet is esmes grazu... jaukumas susikurs ten gyvenant, juk matosi, kad nebaigti namai. retai buna tokie namai, kad viskas nuo rankeneliu iki bra tinkamu auksciu sukabineta. na nebent femme namai biggrin.gif 4u.gif pas mane irgi pilna nesamoniu, va vyrai kabino veidrodi vonioj, kai manes nebuvo namie...tai dbr visad liudesys i ji paziurejus....ir t.t. ir siaip jaukumo truksta, nes truksta maziausiai 3ju paveikslu, kokiu 6baldu, dvieju kilimu, 4 sviestuvu - tada tikiuosi bus daugiau jaukumo wink.gif tai ir cia taip wink.gif

QUOTE(Iriska @ 2014 09 12, 09:54)

Gal kas kitur matete tokio tipo kraiukles:


tokia kriaukle maciau pries koki pusmeti Rosenthal parduotuvej DOMUS galerijoj IIa.
Atsakyti
Oho kiek idėjų bigsmile.gif Ačiū 4u.gif
Kol kas druskos indelyje apgyvendinau
user posted image
Atsakyti