Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 12, 13:53)

pakabink žemyn galva ant užuolaidos karnizo biggrin.gif

arba į permatomą aukštą stiklinę vazelę...
Atsakyti
Va manostalas biggrin.gif
Atsakyti
Temoj net pakvipo tom levandom wub.gif

aš surišus į pundelius ant gražios lėkštutės tieisog padėjus, kitą į vazelę 'įmerkus'.
Atsakyti
Matem matem, pas save namie tongue.gif gerai kad skalbiankei nusipirkau ir laikau, is anksciau. Panos jau parase kur ieskojo, nes kitur tai kosmosas kainos. Kadangi pas mane laminatas, tai nera daug tu kriaukliu "ant" dedamu.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 12, 13:53)

As priraisiojus pundeliu ir prikabinus visur vonioj ant veidrodzio kampu , miegamajam ir vazelese stiklinese
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 09 12, 14:48)
As priraisiojus pundeliu ir prikabinus visur vonioj ant veidrodzio kampu , miegamajam ir vazelese stiklinese

Man vyras greit nukabinėtų nuo visų kampų biggrin.gif pasibandymui paėmiau vieną puokštelę, ji labai kvepia, bet ir šiek tiek meta tuos žiedelius, bandysiu aš ją į kokią aukštenę stiklinę vazelę merkti, tik pirma tokią vazelę įsigyti reikia.
Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 12, 15:09)
Man vyras greit nukabinėtų nuo visų kampų  biggrin.gif pasibandymui paėmiau vieną puokštelę, ji labai kvepia, bet ir šiek tiek meta tuos žiedelius, bandysiu aš ją į kokią aukštenę stiklinę vazelę merkti, tik pirma tokią vazelę įsigyti reikia. 
Ačiū už patarimus  4u.gif

ne mano levandos kazkaip nemeta ziedieliu, nesimato, nebent kai papurtau... bet kvepia kaip...ir dekoratyviniu pagalveliu su ziedeliais ir maiseliu is Provanso prikabinus bet aisku voniose ir miegamuose, ne svaitainej...
Atsakyti
kakava, mano brolis tokius stalus zmonems i pavesines daro 4u.gif ax.gif Man jie nera super duper grazu interjere, nebent is kokio kinivarpu paesto seno azuolo wub.gif Vaikui lovyte is tokio darem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2014 09 12, 13:22)
Pazystama situacija ,nesenei pati ja pergyvenau biggrin.gif bet tik as buvau dviguba tokia issirinkus biggrin.gif  ,tai per tarpininkus is lenkijos labai operatyviai pristate


Niekur Ikea Europoje nera... verysad.gif

Paziurejau Uk, bet kazkaip noriu, kad kriaukle uzeitu ant stalvirsio, o ten pagrinde kitokios.

Lauksiu Ikea verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 12, 18:02)

Paziurejau Uk, bet kazkaip noriu, kad kriaukle uzeitu ant stalvirsio, o ten pagrinde kitokios.


Bet Jūs pavyzdyje tai pateikėt būtent po stalviršiu montuojamą plautuvę unsure.gif ...
Negi tam UK shope nėra virš ant stalviršio užeinančių pasirinkimo g.gif . Nebent kaina stipriai skiriasi nuo Ikea.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 12, 19:02)
Niekur Ikea Europoje nera...  verysad.gif

Paziurejau Uk, bet kazkaip noriu, kad kriaukle uzeitu ant stalvirsio, o ten pagrinde kitokios.

Lauksiu Ikea verysad.gif


Juodai jau paklause uz mane ,jus pateiket pvz su neuzsileidzianciu ant stalvirsio,as ka tik paziurejau ikea.lt man rodo kad yra ju vilniuje g.gif
Atsakyti