Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 11, 20:21)

Išorė namo graži wub.gif
Bet viduje toks per daug erdvus ir šaltokas atrodo.
Baldai vieni prie kitų ne visur dera, kai kur pamėtytos provanso detalės, toks vaizdas, kad negalėjo apsispręsti, kokio vis dėlto stiliaus nori - išorė skandinaviška, viduje ir provansas, ir klasika, ir modernas.
Tie į lubas montuojami šviestuvai visai man nesižiūri ir nedera prie kitų šviestuvų, miegamajame tikrai bra palubėj pakabintas unsure.gif
Valgomojo stalas pats savaime gražus, bet tarsi iš kitų namų atneštas ir padėtas su prie jo nederančiomis kėdėmis.
Vonių kambariai man patiko, tikrai gražu ir suderinta, baldai kokie wub.gif
Dar pirmasis miegamasis su bra palubėje irgi nieko, toks vientiso stiliaus, visai įdomi ta siena lovos galvūgalyje.
Antrojoj miegamojo neuspratau, kas ten per stilinės durys lens.gif
Atsakyti
Turiu beda, issirinkau IKEA kraukle DOMSJO ir laukiau iki paskutines minutes, gi nedeficitas. O dabar man sako, kad bus tik spalio pabaigoj. verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Gal kas kitur matete tokio tipo kraiukles:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 12, 11:54)

Gal kas kitur matete tokio tipo kraiukles:


aha, matem biggrin.gif pas Juodai virtuvej biggrin.gif Siuntesi is uzsienio. Viska zinau lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 12, 11:54)
Gal kas kitur matete tokio tipo kraiukles:

Aš tokią per tarpininkus siunčiausi iš čia .
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 12, 11:58)
aha, matem biggrin.gif pas Juodai virtuvej biggrin.gif Siuntesi is uzsienio. Viska zinau lotuliukas.gif  blush2.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
esu giliose valgomojo stalo paieškose doh.gif gal kartais teko kam nors susidurti... Norėčiau natūralaus medžio, tokio ala raw stalo,panašaus kaip pvz. Gal kas nors kur nors esat tokių matę pirkti?? ar tiesiog prašyt kokio baldininko g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš irgi panašaus stalo ieškojau ieškojau o nusipirkau visai kitokį biggrin.gif
Bet pasidalinsiu beieškant rasta parduotuve Baldų rojuje
Tikri baldai
Turi jie tokių panašių masyvių medinių stalų.
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2014 09 12, 13:09)
Sveiki  4u.gif
esu giliose valgomojo stalo paieškose  doh.gif gal kartais teko kam nors susidurti... Norėčiau natūralaus medžio, tokio ala raw stalo,panašaus kaip pvz. Gal kas nors kur nors esat tokių matę pirkti?? ar tiesiog prašyt kokio baldininko  g.gif


man tėtis padarė į pavėsinę panašaus stiliaus baldus iš ąžuolo, žiūrėjau į stalą ir galvojau, kad visai įdomiai žiurėtųsi ir kokiam namų interjere biggrin.gif manau tikrai nesurasit gatavo nieko panašaus pirkti lt, visur tik saldybės užapvalintų rąstų. O užsieny tokie dalykai labai brangūs. Bet jei gaminantiems lauko baldus parodysit nuotraukų, tikrai pagamins wink.gif

o carpe diem buvo radus biggrin.gif Matyt kadangi ieskojau lauko baldu, tai visai kitose vietose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 12 rugsėjo 2014 - 12:20
QUOTE(Iriska @ 2014 09 12, 12:54)
Turiu beda, issirinkau IKEA kraukle DOMSJO ir laukiau iki paskutines minutes, gi nedeficitas. O dabar man sako, kad bus tik spalio pabaigoj.  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Gal kas kitur matete tokio tipo kraiukles:

user posted image


Pazystama situacija ,nesenei pati ja pergyvenau biggrin.gif bet tik as buvau dviguba tokia issirinkus biggrin.gif ,tai per tarpininkus is lenkijos labai operatyviai pristate
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 12, 13:18)
o carpe diem buvo radus biggrin.gif Matyt kadangi ieskojau lauko baldu, tai visai kitose vietose biggrin.gif

Bet nepirkom, nors nežinau, ar gerai padarėm smile.gif man kaip ir nepatiko, kad jie tokie labai nuglūdinti, bet dėl to labai malonūs liesti. Norėjosi tokio grubesnio. Na, ir kaina sužaidė, nes antikvairate buvome už pigiau radę, bet visai kitokį, tai ėmėm pigesnį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 12, 12:17)
Aš irgi panašaus stalo ieškojau ieškojau o nusipirkau visai kitokį biggrin.gif
Bet pasidalinsiu beieškant rasta parduotuve Baldų rojuje
Tikri baldai
Turi jie tokių panašių masyvių medinių stalų.

ačiū, pasidairysiu wink.gif blogiausiu atveju imsiu kokį tokį medinį ir galdažysiu kojas baltai g.gif

QUOTE(femme @ 2014 09 12, 12:18)
man tėtis padarė į pavėsinę panašaus stiliaus baldus iš ąžuolo, žiūrėjau į stalą ir galvojau, kad visai įdomiai žiurėtųsi ir kokiam namų interjere biggrin.gif manau tikrai nesurasit gatavo nieko panašaus pirkti lt, visur tik saldybės užapvalintų rąstų. O užsieny tokie dalykai labai brangūs. Bet jei gaminantiems lauko baldus parodysit nuotraukų, tikrai pagamins wink.gif

o carpe diem buvo radus biggrin.gif Matyt kadangi ieskojau lauko baldu, tai visai kitose vietose biggrin.gif

kokia gera mintis! lauko baldai būna tokie grubesni... einu ieškot "medinių lauko baldų" biggrin.gif ačiū
Atsakyti
Iškilo klausimas dėl tokios smulkmenos doh.gif
Nusipirkau tokią levandų puokštelę
user posted image
Nu ir nerandu kaip ją ale pamerkti, į vazelę negražu kažkaip, norisi, kad raištukas matytųsi, į siauresnę vazelę netelpa, kibiriuke irgi negražu kažkaip, pasvyra...
Gal kokių idėjų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 12 rugsėjo 2014 - 12:48
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 12, 13:47)
Iškilo klausimas dėl tokios smulkmenos  doh.gif
Nusipirkau tokią levandų puokštelę
user posted image
Nu ir nerandu kaip ją ale pamerkti, į vazelę negražu kažkaip, norisi, kad raištukas matytųsi, į siauresnę vazelę netelpa, kibiriuke irgi negražu kažkaip, pasvyra...
Gal kokių idėjų?

As nematau fotkes unsure.gif
Atsakyti