Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Zirafa09 @ 2014 08 26, 10:22)
O kiek kainuoja bėginis metras pas jūsų išgirtą meistrą? Maždaug, norėčiau palyginti su kitais?

Nėra pas jį tokio kainos nustatymo mirksiukas.gif . Tas bėginis metras gali būti visoks - plokštė/mdf/masyvas, stalčius/spintelė ir t.t. ip pan.
Atsakyti
Pupuk, jei ką, mano spinta turėjo būt padaryta gegužę - vėliausiai birželį biggrin.gif na bet toks jo stilus, sako "vistiek man skambinsi po pusmečio" lotuliukas.gif ir jis teisus....
Atsakyti
QUOTE(Zirafa09 @ 2014 08 26, 10:22)
O kiek kainuoja bėginis metras pas jūsų išgirtą meistrą? Maždaug, norėčiau palyginti su kitais?

pas ji tokio matavimo nera 4u.gif

QUOTE(femme @ 2014 08 26, 10:49)
Pupuk, jei ką, mano spinta turėjo būt padaryta gegužę - vėliausiai birželį biggrin.gif na bet toks jo stilus, sako "vistiek man skambinsi po pusmečio"  lotuliukas.gif ir jis teisus....

mnjooooo biggrin.gif gerai jam ta korta tureti biggrin.gif nu ka cia bepridursi, visvien verta laukti,kai gauni tai ko nori 4u.gif labai lauksiu jusu spintos vaizdelio, maciau brezini, tikras vaizdas jauciu bus dar grazesnis wub.gif
Atsakyti
Miegamamuju sviestuvai ne versalio rumams - kokie turi buti??? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 26, 12:18)
Miegamamuju sviestuvai ne versalio rumams - kokie turi buti??? help.gif


Skleidziantys jaukia "minksta" sviesa smile.gif
Tai (man asmeniskai) tiek pat svarbu kiek ir isvaizda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 26 rugpjūčio 2014 - 12:07
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 26, 12:18)
Miegamamuju sviestuvai ne versalio rumams - kokie turi buti??? help.gif

o kaip savo stilių apibūdintum? wink.gif internete neišsemiami aruodai vaizdinės medžiagos. Įvesk Pinterest'e "classic bedroom lighting" ir žvalgykis, rasi kažkaip siauriau įvardintą tau artimą stilių - siaurink paiešką.
Maišytuose stiliuose su klasikos elementais apšvietimas laaaaabai įvairus. Aisku, visur daugmaž išlieka paties principo - bra, pastatomi toršeriukai ir centrinis šviestuvas - variacijos. O kristolai tinkami tikrai ne vien versaliui wink.gif pvz. koks chaby chic'as derina skirtingos "prabos" dalykus ir kuria prabangos ir paprastumo kontrastą wink.gif
Atsakyti
Trumpai:
grindys balintas uosis
lova ir spinteles toks stilius tik be gobeleno, balta, virsuj uosis balintas
user posted image
tapetai pasteliniai su kvietkais
spinta klasikiniu duru balta

ziurineju tokius:
user posted image
bet bra durniskai skyle
user posted image

aukselis lotuliukas.gif

user posted image

i tokis

user posted image

nebijau lotuliukas.gif rezkit, nes garantija, kitoki visai isigysiu, nei, kad cia grybauju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 26, 13:03)

ziurineju tokius:


aukselis lotuliukas.gif

nebijau  lotuliukas.gif rezkit, nes garantija, kitoki visai isigysiu, nei, kad cia grybauju lotuliukas.gif

pirmi du - nuteista. 3-4 išteisinta, o man asmeniškai tas juokingasis aukselis dailiausiai žiūrisi hihihi.gif
ketvirtoji kažkokius dviprasmiškus jausmus sukelia, forma man nelimpa, kažkaip perdaug išlaužta, ta puodynė apačioj... Nors ilgiau pažiūrėjusi gal ir prisijaukinčiau.
kas man "neochen", tai bra ir sietynas iš vienos kolekcijos.. Nuoboooooooodu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 26 rugpjūčio 2014 - 12:45
Sveikos biggrin.gif http://cotedetexas.b.....OTE DE TEXAS) 4u.gif
Atsakyti
Femme, viena, kai yra dideles patalpos, kita - kai narvelis blush2.gif
Cia as del tu stiliu. Jau valgomajam ir taip skirtinga sofkike ir kresliukas. Ten dejau vienodus. Torseriuka desiu modernu. Tai triju skirtinginu jau nereik.
O vat miegamajam... Gal ir bra paieskosiu kito, nes to aukselio bra yra is dvieju daliu, per dideli. Pasiknisiu to gamintojo daugiau variantu. Uzmesiu aki, kaip gyvai atrodo, nes nesu macius, gal briedas visiskas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 08 26, 14:05)
Femme, viena, kai yra dideles patalpos, kita - kai narvelis blush2.gif
Cia as del tu stiliu. Jau valgomajam ir taip skirtinga sofkike ir kresliukas. Ten dejau vienodus. Torseriuka desiu modernu. Tai triju skirtinginu jau nereik.


aš konkrečiai apie vieną kolekciją kalbėjau, ne apie stilių. Pvz. lubinis gali būti krištolo rutulys, o bra su gaubteliais ir pan. Vat man tam seriale Baltųjų rūmų koridoriuose labai dera stiklo žibintai ir bra su gaubteliais ant sienų...

kažkada temoje nuotrauka su labai vykusiu šviestuvų derinimu buvo įmesta, kai vienoje erdvėje net 3 skirtingi lubiniai šviestuvai, bet jie labai tarpusavy derėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 26 rugpjūčio 2014 - 13:15
Femme, taip ir nesupratau: tai skirtingu kolekciju turetu buti pagal jus?
Nes lb fainai, kai viena kolekcija, bet skirtingi 'principai', ty vienodos detales. Bet as taip ieskociau 10 metu.. unsure.gif
Man atrodo, jus ta ir turejot omeny.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 rugpjūčio 2014 - 13:26