Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

Ačiū merginoms, pasisakiusioms dėl kiliminės dangos 4u.gif

Koks namas, seilę pavarvinau, man labai gražu -gal kuri turit atliekamus porą milijonų? biggrin.gif

namas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 11 rugsėjo 2014 - 19:23
O man kazkaip ne, apart vietos nuostabios..as ieskau originaliu, fainu paprastu rankeneliu simtui stalciu ir duru, nustebino zara, gal ir jum kas tiks
knopkes
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 11, 20:21)

Koks namas, seilę pavarvinau, man labai gražu -gal kuri turit atliekamus porą milijonų? biggrin.gif


Man tai cia nesusipratimas, o ne namas biggrin.gif Palubej bra? Vonioj plintusai puse mediniu, puse keramika..
Spintos prabagios stumdom durim, kur cia visos del ju alpsta lotuliukas.gif Zodziu, man tai irengimas tragedija, net tingisi vardinti lepsusus tongue.gif
Atsakyti
Va tokių rankenėlių yra Thomas Philipse. Už 4 vnt-18 lt. Turi dar kitokių spalvų- juodų, turkio...dar yra kažkokių, bet gerai nebepamenu, tai ir nerašau. Kokybė tai tokia pati kaip ir Dubingiuose, tik ten už vieną tiek prašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 11, 20:21)
Ačiū merginoms, pasisakiusioms dėl kiliminės dangos 4u.gif

Koks namas, seilę pavarvinau, man labai gražu -gal kuri turit atliekamus porą milijonų? biggrin.gif

namas

patiko vonia ax.gif
Atsakyti
Na aš taip giliai kaip plytelių siūlės nekapsčiau ir foto nenagrinėjau smile.gif

Man visuma graži-virtuvė,aplinka, svetainė su vaizdais,vonia wub.gif
O va vaikų kambariai tai man asmeniškai baisoki,miegamasis irgi ne mano spalvų.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 11, 20:21)
Ačiū merginoms, pasisakiusioms dėl kiliminės dangos 4u.gif

Koks namas, seilę pavarvinau, man labai gražu -gal kuri turit atliekamus porą milijonų? biggrin.gif

namas

nu namo vieta thumbup.gif ir virtuve ir vonia, bet siaip erdves dideles ir salti namai g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 11, 17:21)
Klaipeda minkstus mano baldus pagamino greiciau, nei per menesi thumbup.gif

Ar tik ne šita:

user posted image

g.gif
Atsakyti
Ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 12, 09:33)

O kokia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 11, 23:05)
Na aš taip giliai kaip plytelių siūlės nekapsčiau ir foto nenagrinėjau smile.gif

Man visuma graži-virtuvė,aplinka, svetainė su vaizdais,vonia wub.gif
O va vaikų kambariai tai man asmeniškai baisoki,miegamasis irgi ne mano spalvų.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man stalas labiausiai patiko biggrin.gif

o siaip tai jo, vieta nuostabi, tik labai salti namai, butu ka veikt norit pasiltinti biggrin.gif

musu virtuve pagaliau turi plyteles bigsmile.gif kaip tycia vakar pamirsau pasiimti telefa, tai neturiu foto, bet vaizdas nenuvyle bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 12, 09:33)

labai daug kovojau su savimi, kad nepakomentuociau tos lovos, bet galvoju izeisiu zmogu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 09 11, 20:46)
O man kazkaip ne, apart vietos nuostabios..as ieskau originaliu, fainu paprastu rankeneliu simtui stalciu ir duru, nustebino zara, gal ir jum kas tiks
knopkes

O kur jų nusipirkti? tik internetu?
Atsakyti