Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 10, 22:51)
.. koki padaryti zmoniska dizina? O jei i remus deti ta veidrodi? Aplink spinta kazkoki rema daryti? Bet tada ir apacioj tas remas turi buti? Ar tiesiog baltais krastukais tas veidrodis?
Gal kas turit kokia grazia minti? rolleyes.gif

o jei tokios konstrukcijos kaip Carpe diem? Jau kaip man tos slankiojančios atsibodę doh.gif
user posted image

arba daryt panasaus dizaino, kaip durys su stiklais, tik vietoj ju veidrodzius:
user posted image

jei visgi slankiojančias, tai čia kairėje įdomus dizainas:
user posted image

kažkas panašaus:
user posted image

jei kalbant apie durų dizainą, tai man vienas gražesnių dabar toks, vietoj stiklo gali būti veidrodis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 11 rugsėjo 2014 - 06:08
trečias pvz pilkšvos labai gražios, nerealios...
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 10, 16:32)
Pirma norėjau būtinai vilnonės, bet kaip pamačiau, kaip jos šeriasi ir tai nesibaigia niekada, nes tokiu būdu danga atsinaujina, apsigalvojau.
Pirkom Dubingiuose, vadinosi Sensations.

musu pazystami plese vilnone kilimine danga lauk, kai nebegalejo apsikesti nuo kandziu, kiek prisiveise joje verysad.gif .

QUOTE(TuDa @ 2014 09 10, 16:55)
O jei durų grotelės žiūrėtų į viršų, o ne žemyn, gal mažiau matytųsi nelygumų.

O pridulketu tada... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 11 rugsėjo 2014 - 08:06
Femme, aciu.
Bet as bijau, kad tikrai mazoka vietos atsidarineti.

As mastau apie kazka tokio.
Virsuj paprastai, o apacioj kazka tokio, tik grazesnio dizaino, tik vat, kur rast spargalke nuziureti dizina ir klausimas, ar padarytu tokia. Nelabai pasitikiu tuo meistru.

user posted image
Atsakyti
Ir dar vienas dalykas.
Kaip isspresti koridoriaus spalvas, nes jame bus tik mineta spinta ir 1.5 ilgio grazus (tikiuos biggrin.gif ) suoliukas (dar ateity kabliukai turetu atsirasti virs suoliuko). Aisku, but grazu balta spinta, o suoliukas balintu beicu. Bet nepraktiska.
Ka padaryti praktisko? Galima suola dazyti, bet gaila medi uzdengt g.gif Tamsu beica? O tada kokia spinta? O jei melynu tamsiu beicu? biggrin.gif
Kita savaite tures dazyti, ar ka, o as supratimo nebeturiu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 09, 20:06)
Vaiksciojau ir glosciau sienas. Man pasakiskai grazi spalva. Realiai siltesne :

idomu bus paziureti tesini sio projekto bigsmile.gif

femme, man tie sukryziuoti bruseliai irgi dabar labai patinka wub.gif

Zalia ruta, o ko pas Dariu nebeini? biggrin.gif
Atsakyti
Dar toks variantas stumdomas gali būti
user posted image

Nu baigiu nusigraužti ,kad pas save koridoriaus spintą padariau visai paprastą, stumdomą, iš trijų veidrodžių dalių biggrin.gif labai jau buvo atsibodę derinti ir ieškoti visokių variantų, o va dabar gaila kažkaip...
Nors pati pasiguosiu, kad vietos koridoriuje nedaug, veidrodžių būtinai reikėjo, kad erdvę praplėsti, tai nebent tik galėjau pasadaryti kažką tokio kaip šiam pavyzdy.

Papildyta:
Dar radau visai nieko variantą kaip mano miegamojo spintos
user posted image
Atsakyti
[quote=Carpe diem,2014 09 10, 16:56]
Pas mane visas antras aukštas kilimine danga išklotas ax.gif
Jame trys miegamieji ir laiptų aikštelė, na, dar vonia, bet ten jau plytelės biggrin.gif
Man labai jauku ir minkšta, vaikštau basa vasarą ir žiemą, aišku, dėl teplumo tikrai nėra pats praktiškiausias dalykas (mano šviesi). O jei dar vaikų kambariuose... Bet iš kitos pusės pakeisti nebūtų sudėtinga visam kambariui kiliminę dangą nauja, pvz., po 5 metų.
Jei rinktis ar danga, ar didelis kilimas, aš rinkčiausi dangą arba atnaujinti senas grindis.

Nenoreciau su Jumis sutikti, del kilimines dangos. Turime ja dvejuose kambariuose. su laiku ji devisi kaip ir viskas (sugula plaukas, prasimina takeliai, kur dazniausiai praeinama), bet ja pakeiti nera taip jau paprasta, kaip Jums atrodo, nes ji yra ir po imontuojamomis spintomis, knygu lentynomis ir pan. Turedama tokia patirti dabar tikrai deciau grindis ir kilima. Ji pakeiti zymiai paprasciau.
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 11, 09:43)
Zalia ruta, o ko pas Dariu nebeini? biggrin.gif

Net nejuokinga verysad.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 11, 09:49)
Nu baigiu nusigraužti ,kad pas save koridoriaus spintą padariau visai paprastą, stumdomą, iš trijų veidrodžių dalių biggrin.gif labai jau buvo atsibodę derinti ir ieškoti visokių variantų, o va dabar gaila kažkaip...

va va, net visai graziai atrodo, tik klausimas - o padaroma kazkas panasaus is paprastos plokstes? g.gif Nedarysiu koridoriaus nei is mdf, nei is masyvo.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 11, 09:42)
). Aisku, but grazu balta spinta, o suoliukas balintu beicu. Bet nepraktiska.
Ka padaryti praktisko? Galima suola dazyti, bet gaila medi uzdengt g.gif

lakuotas kelis kartus beicas dar patvariau už dažus, kurie gali išsidaužti, o dėl praktiškumo jau nebeturiu ir argumentų biggrin.gif nesuvokiu kaip susijusi spalva ir praktiškumas - negi tamsaus jau valyt nereikia? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 11 rugsėjo 2014 - 08:58
QUOTE(femme @ 2014 09 11, 09:57)
lakuotas kelis kartus beicas dar patvariau už dažus,

O koki beica patartumet? sviesu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 11, 09:52)
va va, net visai graziai atrodo, tik klausimas - o padaroma kazkas panasaus is paprastos plokstes? g.gif Nedarysiu koridoriaus nei is mdf, nei is masyvo.

Reiktų su meistru kalbėt, bet visai analogiškas variantas man atrodo iš plokštės neišeitų.
Atsakyti