Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 10, 15:56)
Dėl spintos durų man labai patiko toks variantas, tokį ir pasidarėm

Sakykit, Jūsų durys apačioje irgi nesifiksuoja? Ta prasme, bėgėlis joms yra viršuje?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 10, 16:07)
Sakykit, Jūsų durys apačioje irgi nesifiksuoja? Ta prasme, bėgėlis joms yra viršuje?

Taip
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 10, 16:56)


Dėl spintos durų man labai patiko toks variantas, tokį ir pasidarėm, tik antrą kartą daryčiau duereles be tarpukų,

O kodėl kitam kartui dėtumėt duris be tarpukų? 4u.gif Kaip suprantu čia tokio tipo durys kokias galima rasti senukuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 10, 16:14)

Ar apačioj nekliba jos, ar neerzina jų laisvumas? Kur gaminotės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2014 09 10, 16:22)
O kodėl kitam kartui dėtumėt duris be tarpukų? 4u.gif  Kaip suprantu čia tokio tipo durys kokias galima rasti senukuose g.gif

Todėl, kad tie tarpukai nėra visai lygūs ir uždegus šviesą spintos viduje tai labai matosi (šiaip matosi ir neuždegus). Be tarpukų bent jau būtų ramu, kad bus lygu.
Pvz. iš interneto, nu aiškiai matosi
user posted image

Jų yra Senukuose ir Medžio centre, Medžio centre galima ir baltai dažytas įsigyti, bet didžiausių išmatavimų jos vis tiek su tais kreivais tarpukais yra.
Oi, kiek su meistreliu atsipykom dėl to doh.gif Jis mums sakė, kad tie nelygumai atsiranda dėl dažymo, nes medis sušlampa ir paskui džiūdamas išsikraipo. Bet šiaip tai buvo nesupratęs, kaip mes galim taip susigalvoti, kad uždegti spintoj šviesą ir žiūrėti į nelygumus, vos ne nenormaliais išvadino biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 09 10, 16:25)
Ar apačioj nekliba jos, ar neerzina jų laisvumas? Kur gaminotės? g.gif

Kliba kažkiek, nėra tokios labai stabilios, bet tai normalu, kai apačioje bėgelio nėra, bet užtat nereikia į spintą įlipt smile.gif
Gamino baldžius, ne tas, kuris čia populiarus, nors ir aš su juo buvau susitikus, bet pasirinkau ne jį ax.gif
Tas pats baldžius man virtuvę ir dar vieną spintą gamino.
Atsakyti
Carpe diem, šitos spintos man nerealiai gražios, tik klausimas ar itin patogios būtent vaikų kambariui g.gif

Man kažkaip atrodo tieisiog stumdomos būtų žymiau patogiau, ypač jei mes drabužinę planuojam tokio dydžio, kad į ją įeiti būtų galima g.gif

Kiliminės dangso ir aš labai noriu, rinkčiausi šiek tiek tamsesnį rudą atspalvį, gal paprasčiau prižiūrėt būtų. O kur jūs saviškę pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 10, 16:49)
Carpe diem, šitos spintos man nerealiai gražios, tik klausimas ar itin patogios būtent vaikų kambariui g.gif

Man kažkaip atrodo tieisiog stumdomos būtų žymiau patogiau, ypač jei mes drabužinę planuojam tokio dydžio, kad į ją įeiti būtų galima g.gif

Kiliminės dangso ir aš labai noriu, rinkčiausi šiek tiek tamsesnį rudą atspalvį, gal paprasčiau prižiūrėt būtų. O kur jūs saviškę pirkote?

Jei ieiti i vidu , tai kam tos stumdomos is vis reikalingos, galima atskirt su gipskartoniu ir paprastas duris idet. Stumdomos durys bent man pasiteisintu tik vienu atveju, jei nera vietos normaliu duru atidarymui.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 09 10, 16:49)
Carpe diem, šitos spintos man nerealiai gražios, tik klausimas ar itin patogios būtent vaikų kambariui g.gif

Man kažkaip atrodo tieisiog stumdomos būtų žymiau patogiau, ypač jei mes drabužinę planuojam tokio dydžio, kad į ją įeiti būtų galima g.gif

Kiliminės dangso ir aš labai noriu, rinkčiausi šiek tiek tamsesnį rudą atspalvį, gal paprasčiau prižiūrėt būtų. O kur jūs saviškę pirkote?

Tai mes į saviškę irgi įeinam, viso yra 4 durelės, spintos plotis apie 240 cm.
Nežinau, kaip su tais vaikais, šiaip mąstant koks skirtumas, kokias darinės, nebent gal tokios labiau sugadinamos gali būti, jei į jas stipriai remtis ar atsitrenkti (čia bandau įsivaizduoti, kad vaikai dūksta kambaryje), tai gali ir neatlaikyti biggrin.gif bet veidrodinės tokiu atveju irgi bijočiau, kad stiklo neiškultų.

Aš norėjau šviesiai pilkos ir neradau... nes arba kaina netiko, arba sudėtis arba dar kas nors, nu žodžiu, kai nereikia, atrodo pilna, o kai reikia, tia nėra iš ko rinktis biggrin.gif
Pirma norėjau būtinai vilnonės, bet kaip pamačiau, kaip jos šeriasi ir tai nesibaigia niekada, nes tokiu būdu danga atsinaujina, apsigalvojau.
Pirkom Dubingiuose, vadinosi Sensations.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 10, 15:38)
Todėl, kad tie tarpukai nėra visai lygūs ir uždegus šviesą spintos viduje tai labai matosi (šiaip matosi ir neuždegus). Be tarpukų bent jau būtų ramu, kad bus lygu.
Pvz. iš interneto, nu aiškiai matosi

Kaip nedailiai spinta padaryta doh.gif ir dar toks pastebėjimas- rankenėlės turėtų būti prisuktos ties filingu, o ne kažkur auksčiau.
O jei durų grotelės žiūrėtų į viršų, o ne žemyn, gal mažiau matytųsi nelygumų.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 09 10, 17:55)
Kaip nedailiai spinta padaryta doh.gif ir dar toks pastebėjimas- rankenėlės turėtų būti prisuktos ties filingu, o ne kažkur auksčiau.
O jei durų grotelės žiūrėtų į viršų, o ne žemyn, gal mažiau matytųsi nelygumų.

Pritariu, rankenėlės čia ne vietoj, bet gal taip norėjosi žmonėms smile.gif
O dėl žiūrėjimo į viršų tai ko gero nelygūs tarpai matytųsi mažiau, bet tuomet reiktų apversti ir ta trumpesnioji dalis atsidurtų viršuje, nemanau, kad gerai atrodytų smile.gif
Ko gero geriausia be tarpųkų daryti, nors jei dydis mažesnis, tai viskas su tom durelėm gerai, dėjom siauresnes į katilinę, jokių problemų, viskas lygu gražu.
Atsakyti
Kokia grazia sienine spinta galima padaryti is paprastos plokstes? g.gif

O tos zaliuzines is ko? Tinka jos sieninei? Man stilius ju tiktu g.gif

Griuna mano planai, tai bandau kazka naujai mastyti verysad.gif Buciau lb dekinga uz patarimus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 10 rugsėjo 2014 - 21:26
Vis tik gal zaliuziu neprireiks, nesusinekam nei mes su vyru, nei su baldziais (mes is nezinojimo, aisku).

Tada kitas reikalas. Baisiai ikalbineja koridoriuj daryti veidrodine spinta salnkiojancia (tipo vietos mazai). O man tokia spinta nervuoja del pastoviai paliktu praviru duru. Zodziu, bala nemate. Bet.. koki padaryti zmoniska dizina? O jei i remus deti ta veidrodi? Aplink spinta kazkoki rema daryti? Bet tada ir apacioj tas remas turi buti? Ar tiesiog baltais krastukais tas veidrodis?
Gal kas turit kokia grazia minti? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 10 rugsėjo 2014 - 21:52