Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(vida777 @ 2014 09 09, 14:24)
Nenorejau nieko sakyti, bet kad jau pati prisipazinai...  4u.gif
Jei atvirai, man sunku patiketi, kad tai tavo namu kambarys - labai jau nusaldintas, palyginus su bendru klasikiniu (elegantisku  wub.gif ) namu stiliumi.
O tokio tipo indauja galiu isivaizduoti kaip labai puiku akcenta interjere.

saldu gardu kaip du medu hihihi.gif močiutėms ir anytai čia kambarys, o jos leipsta nuo grožio biggrin.gif
nors ir man visai patinka aplinką pakeist biggrin.gif
mintyse dar joks sietynėlis su krištolu, tamsi kampinė komoda, sena kėdė - turėtų saldumui suteikti shabby chico atspalvį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 09 rugsėjo 2014 - 13:46
QUOTE(neinzy @ 2014 09 09, 12:21)
pradzioj paleidinejom- paskui spjoviau I ta reikala ir uzsidejom roleta  4u.gif patogumas neispasakytas  biggrin.gif

ir mes drinks_cheers.gif ypač nuo saulės gerai
Atsakyti
Laba merginos. Radau viena tiklapiuka http://www.elitedeco...ero-dekoravimas
norejau pasidometi, ar yra kas pirkusios cia? kaip kainos?
Atsakyti
Sveikos, esu nuolatine pasyvi sios temos skaitytoja ir siuo metu susiduriau su tokia problema, kaip zalvario spalvos siuksliu deze. Tualete visi laikikliai, kranas zalvario spalvos, reikai siukliu dezes. radau viena, bet ji beveik 200 lt kainuoja. Ar Jus tokias brangias ir perkate ar kaip kitaip sprendziate si klausima?

Is ankto dekoju uz atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortale @ 2014 09 09, 15:47)
Laba merginos. Radau viena tiklapiuka http://www.elitedeco...ero-dekoravimas
norejau pasidometi, ar yra kas pirkusios cia? kaip kainos?

Taip esu pirkusi ir cia ir www.luxusdecor.lt kainos panašios
Atsakyti
Turiu sienu nuotrauka!

Vaiksciojau ir glosciau sienas. Man pasakiskai grazi spalva. Realiai siltesne wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 09, 20:06)
Turiu sienu nuotrauka!

thumbup.gif ir lauksim tesinio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 09, 20:40)
thumbup.gif ir lauksim tesinio bigsmile.gif



Bus pioneer.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, suprantu, kad aptarinėjamos temos šiame interjere mažai, bet visgi pasižiūrėkit- gražu 4u.gif http://nicety.livejo...om/1577524.html
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 09 10, 08:55)
Labas rytas, suprantu, kad aptarinėjamos temos šiame interjere mažai, bet visgi pasižiūrėkit- gražu  4u.gif http://nicety.livejo...om/1577524.html

Tikrai gražu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Atėjo laikas man savo dviems karalaičiams kambarį įrengt, Nenoriu toli nuo provanso nutolt ir tokio lengvo, bet stilingo vaizdo norisi rolleyes.gif

Klausimas jums -gal kuri turite kiliminę dangą? Mūsų antro aukšto grindys nekokios, tai mąstau ar dėti kiliminę per visą kambarį ar tiesiog didelį kilimą ar net kiliminės dangos gabalą, tiesiog ne iki kraštų, kad butų galima pakelt ir išsiurbt g.gif

Taip pat gal užmatėt kur gražių viengulių lovų?

Labai man šis pavyzdys įstrigęs, kažkada įkeltas į mūsų forumą wub.gif

user posted image

Dar gal kuri parekomenduosit dėl stumdomų durų -noriu atriekti kalbario gabalą ir padaryti ten drabužinę, tik va kiek ieškau stumdomų durų gražių ir nerandų -ar tokių išvis būna g.gif ?
Atsakyti
Pas mane visas antras aukštas kilimine danga išklotas ax.gif
Jame trys miegamieji ir laiptų aikštelė, na, dar vonia, bet ten jau plytelės biggrin.gif
Man labai jauku ir minkšta, vaikštau basa vasarą ir žiemą, aišku, dėl teplumo tikrai nėra pats praktiškiausias dalykas (mano šviesi). O jei dar vaikų kambariuose... Bet iš kitos pusės pakeisti nebūtų sudėtinga visam kambariui kiliminę dangą nauja, pvz., po 5 metų.
Jei rinktis ar danga, ar didelis kilimas, aš rinkčiausi dangą arba atnaujinti senas grindis.

Dėl spintos durų man labai patiko toks variantas, tokį ir pasidarėm, tik antrą kartą daryčiau duereles be tarpukų, yra ir tokių.
user posted image


Papildyta:
O dėl viengulių lovų baldų temoje užmačiau, kad tokią parduoda ir nurodytas puslapis, visai gal nieko, pvz. vaikų kambariui
Naturbaldai
Atsakyti