Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 05, 19:17)
Kaip isvaizduoti grindjuosciu filinga? Man taip sunkiai vaizduote piesia, kaip jis realiai atrodytu unsure.gif
user posted image

Įsivaizdavimui:

1.
user posted image

2.
user posted image

3.
user posted image

4.
user posted image

5.
user posted image

6.
user posted image
Atsakyti
Juodai blink.gif bigsmile.gif Aciu hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 09, 11:51)
Juodai blink.gif  bigsmile.gif Aciu hi.gif

tikrai nieko sau thumbup.gif iš šitų tai lieku prie 4 ir netikėtai 1 gražiai suskambėjo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 09 09, 06:56)
Va tos dienines rastuotos tai tiesiog fiziskai erzina, net ir sveciuose bunant norisi man jas nuo langu tiesiog nuplesti

drinks_cheers.gif


QUOTE(femme @ 2014 09 09, 08:55)
bet man asmeniškai pusės užuolaidų grožio nelieka

drinks_cheers.gif

QUOTE(vida777 @ 2014 09 09, 09:30)
Paskutiniu uzuolaidu nei pro kur nedeciau. Graziausiai/prabangiausiai atrodo pirmosios, veliuras man labiau salems/salonams ar labai aukstiems kambariams tinkantis audinys. Kalbu apie pirmuju dveju uzuolaidu audini ir isvaizda, nes spalva sunku ivertinti.
drinks_cheers.gif
as is viso dieniniu nenoriu  doh.gif .

del B, tai kitaip uzuolaidos nekaba :DDD patalpinau trumpam, tuoj dings "irnesakyk:
o del nuomones aciu labai nors jums vienai 4u.gif biggrin.gif
vyras syryt kaip tik nupirko ta pirma varianta thumbup.gif veliura toki pieno spalvos desiu miegamajame, ten labai aukstos lubos, tai turetu tikti wub.gif tos net nedejau nuotraukos, nes del tos pasirinkimo net neabejoju biggrin.gif
del dieniniu as irgi tokios pat nuomones, bet vyras sako reikia ir dieniniu, tai desim biggrin.gif reikia gi nors kur nusileisti biggrin.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 09, 10:56)
Okupavo Trakai ir Maisiaga lotuliukas.gif

nesakyk, maisiagala laukia vis dar biggrin.gif
Atsakyti
femme, spinta labai wub.gif tik , gaila, kad toks grozis I kampa ispraustas ax.gif

gal dar galima butu is arciau kampeli jos nufotografuoti, kad matytusi faktura ir tas tinklelis is arciau blush2.gif ax.gif

ir lyg tu minejai, kad tavo virtuvinis berzo medienos- kaip nesiojasi.. ruosiuosi as viena :kitokesne' komoda gamintis, siulo is berzo medienos, kad pigiau butu- bet bijau, kad nebutu minksta.. nes turiu pusine batu deze- na jau labai jautri bet kokiems kaukstelejimams...
Atsakyti
Damos, o jus tas paristas uzuolaidas traukot nakciai?
As vis tik manau, kad labai grazu parisimas, bet jei jos netraukomos, vis tik susiguli klostes ir svieseja per klostes kitaip.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 rugsėjo 2014 - 11:07
del uzuolaidu.. pas mane pasiutos taip. kad zeme visai nesivilktu, bet parisus isgaunama apimtis- tai ta priekine puse kur pasirisa yra apie 20 cm ilgesne nei ta dalis kur prie sienos... na visai as cia neaiskiai supasakojau lotuliukas.gif bet ir man kol siuveja iaiskino ne is pirmo karto daejo biggrin.gif jei reikes, galesiu imesti vaizdines medziagos- kai surista, ir kai paleista...
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 09, 11:05)
Damos, o jus tas paristas uzuolaidas traukot nakciai?
As vis tik manau, kad labai grazu parisimas, bet jei jos netraukomos, vis tik susiguli klostes ir svieseja per klostes kitaip..  unsure.gif


pradzioj paleidinejom- paskui spjoviau I ta reikala ir uzsidejom roleta 4u.gif patogumas neispasakytas biggrin.gif
Atsakyti
as tai desiu taip wub.gif

nu negaliu kaip grazu wub.gif ir manau tikrai nebus sunku kas ryta paprasciausiai paimti ir uz to kablio virvele uzkabinti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 09 09, 12:02)
gal dar galima butu is arciau kampeli jos nufotografuoti, kad matytusi faktura ir tas tinklelis is arciau  blush2.gif  ax.gif

ir lyg tu minejai, kad tavo virtuvinis berzo medienos- kaip nesiojasi..  ruosiuosi as viena :kitokesne' komoda gamintis, siulo is berzo medienos, kad pigiau butu- bet bijau, kad nebutu minksta.. nes turiu pusine batu deze- na jau labai jautri bet kokiems kaukstelejimams...


prašau, gal matysis ko reik, nes su telefonu nutraukiau, spalva toli nuo realios:
tinkliukas
stalčiai


normaliai nešiojasi, tikrai nelieka žymių nuo kiekvieno bakstelėjimo. o jei su mėsos muštuku kaukštelėsi gerai, tai ir ąžuolas neatlaikys biggrin.gif
pušis gerokai minkštesnis medis, jį ir su nagu įrėžt galima.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 09, 12:05)
Damos, o jus tas paristas uzuolaidas traukot nakciai?
As vis tik manau, kad labai grazu parisimas, bet jei jos netraukomos, vis tik susiguli klostes ir svieseja per klostes kitaip..  unsure.gif


svetainėj portjeros tik kaip dekoras, traukomas po jomis ale black out'as. miegamajam galės anyta užsitraukt, jei mėnesiena per ryški bus arba saulė ryte biggrin.gif klostės susiguli, bet po to per tas pačias vietas ir susiklostuoja, nieko nesimato. o kad išskleidus nakčiai bus nelygintos, tai gal niekam neužklius hihihi.gif
bet iš esmės didžiąją laiko dalį jos kabės parištos ir ačiū dievui, nes tikrai mirtinai užknistų rytais parišinėt ir dėliot gražiai doh.gif

QUOTE(neinzy @ 2014 09 09, 12:21)
del uzuolaidu.. pas mane pasiutos taip. kad zeme visai nesivilktu, bet parisus isgaunama apimtis- tai ta priekine puse kur pasirisa yra apie 20 cm ilgesne nei ta dalis kur prie sienos...

lyg ir supratau biggrin.gif maniškės svetainėje apsiūtos šone ir apačioje kutukais, tai man kaip tik gražu kai pasikelia priekis. bet jei visai lygus kraštas, be apdailos, tai įsivaizduoju, kad daug dailiau atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 09, 12:34)
as tai desiu taip  wub.gif

nu negaliu kaip grazu  wub.gif ir manau tikrai nebus sunku kas ryta paprasciausiai paimti ir uz to kablio virvele uzkabinti biggrin.gif


storuuuulės gražuolės wub.gif

rankos tikrai nepavargsta, bet kai ryte dar reikia milijonus kitų reikalų padaryt, tai po to taip ir gaunasi, kad arba dzin ir miegi neužsitraukęs, arba tik svečiams atėjus pariši lotuliukas.gif

čia kai ir lovatiesė su melejonu pagalvėlių, kol nauja, tol dėlioji su malonumu, o po to "ai vistiek vakare miegot eisim" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 09 rugsėjo 2014 - 11:42
QUOTE(femme @ 2014 09 09, 12:41)
čia kai ir lovatiesė su melejonu pagalvėlių, kol nauja, tol dėlioji su malonumu, o po to "ai vistiek vakare miegot eisim" lotuliukas.gif

del sito tai sutinku biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dabar nervas ima, kad pas mane bus neparistos, bet miegamajam, tai gal isgyvensiu g.gif

Vakar uzmaciau grazuoles geletas i pagrindini kambari. Visai tiktu sviesus ju fonas prie virtuvinio, o kvietkai prie baldu spavos. O gal rinktis saugesni vienspalvi varianta su kokias parisimais ir kutais, medziagiskumas tiktu prie baldu..
Zodziu, viena beda po kitos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 09, 09:00)
apskritai tas miegamasis (čia svečių, beje) skiriasi stilistiškai nuo kitų erdvių, bet vat norėjau šiek tiek paeksperimentuoti wink.gif

Nenorejau nieko sakyti, bet kad jau pati prisipazinai... 4u.gif
Jei atvirai, man sunku patiketi, kad tai tavo namu kambarys - labai jau nusaldintas, palyginus su bendru klasikiniu (elegantisku wub.gif ) namu stiliumi.
O tokio tipo indauja galiu isivaizduoti kaip labai puiku akcenta interjere.
Atsakyti