Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

Femme, nu žiauriai gražu pas Jus wub.gif (dar spėjau apžiūrėti foto blush2.gif ). Tik mane trikdo tas tamsus plyšys virš spintos unsure.gif . Tokia daili spinta (o ten durelių viršuje ornamentai kažkokie "iš savęs"?) ir jos patalpinimas nišoje kiek užgožia ją... atrodytų kad ta niša svarbesnė už spintą g.gif . Taip ir norisi spintą "ištraukti", kad būtų galima nekliudomai grožėtis ja rolleyes.gif , arba su apšvietimu lubose ten kažką padaryt.
Vonios nuotraukos - lyg iš Hauzz puslapio wub.gif . Gal galėtumėt vonios šviestuvą iš arčiau parodyti? Įtariu, kad kažką panašaus savojoj planavom, pas mus iš abiejų veidrodžio pusių būtų. Kiek suabejojau dėl jų skleidžiamos šviesos.
Dar klausimas dėl grindjuosčių. Matau jos irgi storesnės už durų apvadus. Koks grindjuosčių apdirbimas sudūrimo vietoje? Ar apvalinti šonai kiek, ar tiesiai nupjauta?
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 08, 10:53)
koleges, zinau kad nuotrauku kokybe nekokia, neimanoma tu langu nufotografuoti, pastoviai saule biggrin.gif
bet gal patartumet ar pabalsuotumet, nu niekaip neapsisprendziu del uzuolaidu....

labiausiai renkames is pirmu dvieju variantu, pirmas yra blackoutas o antras toks labai fainas veliuras, stambaus audimo, tik va atspalviai kitokie, tai galvoju kuris geriau prie sienos ziurisi... geles labai patiko, bet vyras nepasiraso, per marga sako biggrin.gif sakau geles gal kaip romanetes veliau uzdesiu ant kitu, mazesniu langu g.gif  ar as visai i pievas cia? gal jus kokiu kitokiu minciu turit, apie kurias as nemastau? 4u.gif

http://www.part.lt/i...eeaea4cb577.JPG

http://www.part.lt/i...e85d4651210.JPG

http://www.part.lt/i...7daea670701.JPG

Kaip tau pavyko si karta net pati B nufotkinti ir i sm ideti? lotuliukas.gif

Paskutiniu uzuolaidu nei pro kur nedeciau. Graziausiai/prabangiausiai atrodo pirmosios, veliuras man labiau salems/salonams ar labai aukstiems kambariams tinkantis audinys. Kalbu apie pirmuju dveju uzuolaidu audini ir isvaizda, nes spalva sunku ivertinti.

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 08, 13:18)
mano mamai reikia nerodyti jusu namu, nes uzskapluos mane uz tai, kad as nenoriu dieninems uzuolaidoms jokiu rastu  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
as is viso dieniniu nenoriu doh.gif .


QUOTE(femme @ 2014 09 08, 13:28)
Ir pasirodo tas vyriškis buvo direktorius  biggrin.gif

Tai del to ir buvo problema taip geranoriskai isspresta biggrin.gif .

QUOTE(Iriska @ 2014 09 08, 15:19)
sienos kol kas pilkos, o dazysim kuo svesiau.

Gal kazka tokio? Labai tamsiu nenoriu, nes pietine puse.

1) http://media-cache-a...65ef1fe9620.jpg

2) http://media-cache-e...7acfa881b93.jpg

3) http://4.bp.blogspot.../s1600/door.JPG

Visos trejos durys yra labai labai grazios spalvos. Man patinka pilkai melynos arba pilkai zalsvos.

Feng Shui sako:
pietineje namo puseje (ugnies elementas) dominuojancios spalvos turi buti raudona/oranzine, kad papildytu ir sustiprintu si elementa, salutines - geltona/zalia, draudziamos - juoda/melyna. Linijas reiketu rinktis kampuotas.

QUOTE(Iriska @ 2014 09 08, 15:35)
Pas mane ir taip visas pirmas aukstas pilkai zalias, uosviai ties smilkiniu sukioja  biggrin.gif Atrodo , kad ir durys bus pilkos  bigsmile.gif  cool.gif

turetu atrodyti labai harmoningai.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 09 09, 09:30)
veliuras man labiau salems/salonams ar labai aukstiems kambariams tinkantis audinys.

Kodel?
Aisku, tu veliuru yra labai daug, tiek spindesiu, tiek tankiu, tiek rastu.
Dauguma naktiniu uzuolaidu is storesnio audinio atrodo gana masyviai, visos gobelenines medziagos. Tai su jomis palygint veliuras (subtilus) atrodo labai graksciai (mano suvokimu).

Tada liktu rinktis kazka is plonesnio audinio naktinems? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 09 06, 11:42)
Su silta diena visas! Mes jau naujuose namuose, ech kaip smagu..

Su įkurtuvėmis 4u.gif. Linkiu daug šiltų, jaukių dienų naujuose namučiuose smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 09 09, 09:30)

as is viso dieniniu nenoriu  doh.gif .
.

pas mane dieninių šiaip niekur nėra, bet vat miegamam užsinorėjau ir būtent tokių tongue.gif
apskritai tas miegamasis (čia svečių, beje) skiriasi stilistiškai nuo kitų erdvių, bet vat norėjau šiek tiek paeksperimentuoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 09, 09:02)
mane trikdo tas tamsus plyšys virš spintos unsure.gif . Tokia daili spinta (o ten durelių viršuje ornamentai kažkokie "iš savęs"?) ir jos patalpinimas nišoje kiek užgožia ją... atrodytų kad ta niša svarbesnė už spintą g.gif . Taip ir norisi spintą "ištraukti", kad būtų galima nekliudomai grožėtis ja  rolleyes.gif , arba su apšvietimu lubose ten kažką padaryt.

Gal galėtumėt vonios šviestuvą iš arčiau parodyti? Įtariu, kad kažką panašaus savojoj planavom, pas mus iš abiejų veidrodžio pusių būtų. Kiek suabejojau dėl jų skleidžiamos šviesos.

Dar klausimas dėl grindjuosčių. Matau jos irgi storesnės už durų apvadus. Koks grindjuosčių apdirbimas sudūrimo vietoje? Ar apvalinti šonai kiek, ar tiesiai nupjauta?

na buvo niša, joje suplanuota spinta biggrin.gif tiesiog čia tokia mano sieninės spintos imitacija, atsiprašau, jei per graži lotuliukas.gif juokauju, žinoma wink.gif baldininkas parodęs foto jau gavo užsakymą tokiai ir būtent tokios spalvos indaujai su stiklais, manau atrodys įspūdingai.

greta to plyšio galima ten padaryt ileidžiamus hologenus, bet nesu tikra, kad verta.

vonios bra:
user posted image

grinduostės tai pripjautos ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 09 rugsėjo 2014 - 09:43
QUOTE(femme @ 2014 09 09, 10:42)
baldininkas parodęs foto jau gavo užsakymą tokiai ir būtent tokios spalvos indaujai su stiklais, manau atrodys įspūdingai.

Sakiau, kad gera reklama tokie klientai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 09, 10:42)

Jau tikrai per graži ta spinta nišai lotuliukas.gif . Net neabejoju būsimos idaujos įspūdingumu, taip ir nesulauksim mes baldžiaus pajūry... verysad.gif .
Vonios bra visgi ne toks, kokius mes planavom, pas Jus karališkesnis jis, ankstesnėse nuotraukose per šviečiantį nesimatė visos jo grožybės.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 09, 10:52)
Jau tikrai per graži ta spinta nišai  lotuliukas.gif . Net neabejoju būsimos idaujos įspūdingumu, taip ir nesulauksim mes baldžiaus pajūry...  verysad.gif .


Okupavo Trakai ir Maisiaga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 09, 10:52)
QUOTE(femme @ 2014 09 09, 10:42)

Jau tikrai per graži ta spinta nišai lotuliukas.gif .

Pritariu nuomonei smile.gif, spinta nuostabi, ir dar graziau žiūrėtųsi ne nišoj...o jau vonios bra thumbup.gif
Atsakyti
Teks Femme perplanuot kambari hihihi.gif
O nisoj padaryti slapta raudonaji kampeli devil.gif
Atsakyti
[quote=Rabambule,2014 09 06, 11:42
[/quote]
Dėkui už nuotraukas 4u.gif
atrodo tikrai gražiai ir užuolaidų nereikia, bandysim ir mes darbo kambaryje du langus apklijuot apvadais cool.gif
Atsakyti