Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

Būtų įdomi nuomonė dėl šviestuvo miegamajam - bra matėt, virš spintos galima padaryt tris ileidžiamus, lubose irgi sočiai privedžiota, galima kampe tarp užuolaidų nuleist mini sietyną, kitu atveju ten būtų spintelė su toršeru, galima kabint centrinį ties kojūgaliu ir pan. Laukiu vaizdinių pasiūlymų biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Meredita @ 2014 09 08, 13:34)
Kaip rasiau, kad langas +balkono durys, eina vos ne per visa siena, palikta ten po 20cm is galu, tai gal neapsimoka jo uzlenkti  g.gif  bus turbut sunkiau ta apdaila pravesti. Iejus i kambari pro duris is toli man atrodo atrodytu tiesiog virs lango per visa siena apvadelis, kaip ir ant kitu sienu.
Vyrui pasakiau, tai sako nesamone, kaip cia atrodys, bet man atrodo, kad normaliai atrodys smile.gif net nesimatys, kad atitraukta, jei po juo bus uzuolaida. O uzuolaida atrodys, kaip is lubu isvesta  4u.gif

Atrodys štai taip 4u.gif Langas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 08 rugsėjo 2014 - 20:30
Griztant prie uzuolaidu.
O man graziai ir tvarkingai ziurisi ir ne valkatos uzuolaidos ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 08 rugsėjo 2014 - 21:19
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 08, 22:19)
Griztant prie uzuolaidu.
O man graziai ir tvarkingai ziurisi ir ne valkatos uzuolaidos ax.gif

user posted image

O man toks vaizdelis atsiduoda caro ruriko laikais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 08, 13:31)
man rodo pilkai melsvas (slate blue), už tokias ir balsuoju biggrin.gif jei grynai pilkos, kaip foto, tai ne  schmoll.gif
Papildyta:

renkantis nėrinius patarčiau žiūrėt, kad siūlai (audinys) nebūtų labai stori, nes tada atrodo kaip močiutės nerta staltiesė  lotuliukas.gif


Femme labai grazios vonios spinteles thumbup.gif Duck egg pasirodo zmones skirtingai isivaizduoja. Mano galvoje duck egg daug labiau prislopinta g.gif

O va del uzuolaidu negaliu sutikt. Man jau geriau stori neriniai kaip mociutes nerta staltiese ir paristi kaip naktines, negu plonos dienines rastuotos uzuolaidos. Va tos dienines rastuotos tai tiesiog fiziskai erzina, net ir sveciuose bunant norisi man jas nuo langu tiesiog nuplesti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 09 09, 06:56)
Duck egg pasirodo zmones skirtingai isivaizduoja. Mano galvoje duck egg daug labiau prislopinta  g.gif

Man jau geriau stori neriniai kaip mociutes nerta staltiese ir paristi kaip naktines, negu plonos dienines rastuotos uzuolaidos.


kiekviena spalva turi daug atspalvių.... Juolab kai yra tik akcentai, tai spalva mažiau intensyvi atrodo, o didesnis plotas automatiškai ryškesnis wink.gif šiaip šita spalva, kurią pasirinkau, paletėje ar tik ne pati šviesiausia g.gif
user posted image
user posted image

dėl užuolaidų tai aišku skonio reikalas rolleyes.gif man anų laikų tarybinės klevo lapais margintos irgi jokių gerų asociacijų nesukelia biggrin.gif
man viską lemia pats audinys ir jo kokybė.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 08, 22:19)
Griztant prie uzuolaidu.
O man graziai ir tvarkingai ziurisi ir ne valkatos uzuolaidos ax.gif


hm, na man tai labai nekoks užuolaidų pavyzdys tongue.gif ir ne dėl vilkimosi, o dėl to, kad ne iki lubų ir portjera laaabai kūda, o jinai čia tik iš vienos pusės.
Beje, sijonų iš priekio ir nesimato, lova užstoja biggrin.gif tai kaip ir neišeina vaizdo įvertint. Bet vadovaujantis fizikos dėsniais audinys kabėt negali išsiskėtęs, nebent pasijonį jam su viela uždėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 09, 08:31)
hm, na man tai labai nekoks užuolaidų pavyzdys   tongue.gif

As tik del ilgio imeciau fotke.

Zo, permeciau rudeninius katalogus, tai tiek velkasi, tiek ne.
Man nesinori, kad ant zemes butu siuksliu surinkejas. Kaip bebutu, vis tiek aplips nesvarumais. Kas savaite uzuolaidu gi neskalbsi.
Nezinau nezinau g.gif Grindiniu dulkiu traukos saltinis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 rugsėjo 2014 - 07:39
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 09, 08:33)
As tik del ilgio imeciau fotke.

jei labai nesinori, kad liestų grindis, tai reik rinktis daug storo gobeleno ir jį tuomet smarkiai suraukus ir parišus natūraliai dėl audinio standumo kritimas gražus bus.
bet su plonu audiniu nu nebus gražu tikrai.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 09, 08:36)
jei labai nesinori, kad liestų grindis, tai reik rinktis daug storo gobeleno ir jį tuomet smarkiai suraukus ir parišus natūraliai dėl audinio standumo kritimas gražus bus.
bet su plonu audiniu nu nebus gražu tikrai.

Nebutina jo suraukineti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 09, 08:40)
Nebutina jo suraukineti unsure.gif

ką turit omeny? g.gif visai neraukt? tiesiai kabint, kai romanetę? gal galima pvz.?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 09, 08:41)
ką turit omeny?  g.gif visai neraukt? tiesiai kabint, kai romanetę? gal galima pvz.?

As maniau, kad cia apie surisima kalba ein biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 09, 08:51)
As maniau, kad cia apie surisima kalba ein biggrin.gif  blush2.gif

aaa, supratau, neparišinėt - tuomet ilgio trumpesnio reik, nes parišimas "sukelia" kažkiek, ypač jei gilus parišimas, paliekant "pilvą" biggrin.gif
jei be parišimo, tai tas vilkimasis, žinoma, grynai skonio reikalas rolleyes.gif bet man asmeniškai pusės užuolaidų grožio nelieka blush2.gif
Atsakyti