Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Iriska @ 2014 09 08, 15:16)

3) Pilkos

user posted image

Tada jau trinkeles pilkos.

Pabalsuojam  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  nes rytoj trinkeles rinktis.

man rodo pilkai melsvas (slate blue), už tokias ir balsuoju biggrin.gif jei grynai pilkos, kaip foto, tai ne schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 08, 15:22)
dar labiau nėriniuotos irgi gerai atrodytų,

renkantis nėrinius patarčiau žiūrėt, kad siūlai (audinys) nebūtų labai stori, nes tada atrodo kaip močiutės nerta staltiesė lotuliukas.gif
Atsakyti
Man gal raudonos čerpės ir raudonos durys nelabai g.gif
Iš pateiktų variantų ko gero labiausiai limpa pilkos durys.

O kokios spalvos bus namo sienos?
Atsakyti

Buciau labai dekinga del spalvos kodo. Ir kartu, jei nesunku, dazu gamintoja parasykit, nes pas vienus ir kitus dazu gamintojus kodai gali skirtis...
[quote=femme,2014 09 08, 13:38]
dėl spalvos visiška tiesa - tokia ir yra ta duck egg, žalsvai žydra, toks balintas turkis, kaip Žalia Rūta vadina biggrin.gif
namie turiu induką su kodu, parašysiu vėliau. Bet išrinkti tai oj oj buvo reikalų doh.gif
Papildyta:
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 08, 15:31)
renkantis nėrinius patarčiau žiūrėt, kad siūlai (audinys) nebūtų labai stori, nes tada atrodo kaip močiutės nerta staltiesė  lotuliukas.gif

ale kaip man jos patinka ax.gif
Papildyta:
Ne į temą apie žuolaidas ar duris, bet kokį augintinio guolį užtikau ebay bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 08, 15:32)
Man gal raudonos čerpės ir raudonos durys nelabai  g.gif
Iš pateiktų variantų ko gero labiausiai limpa pilkos durys.

O kokios spalvos bus namo sienos?


sienos kol kas pilkos, o dazysim kuo svesiau.

Gal kazka tokio? Labai tamsiu nenoriu, nes pietine puse.

1) user posted image

2) user posted image

3) user posted image

g.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 08 rugsėjo 2014 - 15:31
QUOTE(femme @ 2014 09 08, 13:58)
Tęsiu pažadą ir rodau paskutinius savo projektus  blush2.gif nors kas fb draugauja su beveik mūsų temos baldininku, tai jau bus matę  biggrin.gif albumas bus atrakintas iki ryt.

dekui, kad pasirodėte 4u.gif viskas labai graziai atrodo,o jau vonios spintelės thumbup.gif ir spinta thumbup.gif
Papildyta:
Iriska, mano nuomone iš tų trijų, tai tik pilkos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 08 rugsėjo 2014 - 15:27
Iriska, pavyzdyje raudonos durys labai grazu, bet tas namas labai klasikinis, del to labai tinka, jusu atveju manau pilkos butu graziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 08, 16:29)
Iriska, pavyzdyje raudonos durys labai grazu, bet tas namas labai klasikinis, del to labai tinka, jusu atveju manau pilkos butu graziau  4u.gif


Pas mane ir taip visas pirmas aukstas pilkai zalias, uosviai ties smilkiniu sukioja biggrin.gif Atrodo , kad ir durys bus pilkos bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 08, 16:19)

Sita lb grazi, tik idomu, koks tas raudonumas. Ar tik i raudonuma, ar gryn raudonos.
Jei nelabai, tai man sic varianc but fainai.

As pasigirsiu, kad femme spintos stalciu dar ir paciupint turejau proga cool.gif lotuliukas.gif

____

Jei langas 165, reikia dvigubo karnizo. Tai 200 ar daugiau? As isivaizdavau, kad 180 per akis, tai pardaveja liko maloniai nustebus mano isprusimu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 08 rugsėjo 2014 - 16:00
QUOTE(Iriska @ 2014 09 08, 16:35)
Pas mane ir taip visas pirmas aukstas pilkai zalias, uosviai ties smilkiniu sukioja  biggrin.gif Atrodo , kad ir durys bus pilkos  bigsmile.gif  cool.gif

man ta pirma pilka, pasaka wub.gif visas derinys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 09 08, 16:35)
Pas mane ir taip visas pirmas aukstas pilkai zalias, uosviai ties smilkiniu sukioja  biggrin.gif Atrodo , kad ir durys bus pilkos  bigsmile.gif  cool.gif

o man namie dabar graziausios sienos, kur su tokiu idomiu atspalviu - kakavinės vaikų kambaryje ir pilkai rusvos miegamajam. Bet nežinau, aišku, koks įspūdis būtų visas bendras erdves išdažius pilkšvai, žalsvai ar melsvai - dizainerė siūlė, bet maniškis giliai sukrėstas tokių variantų pasirinko beveik baltą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 08, 16:59)
man ta pirma pilka, pasaka  wub.gif visas derinys  wub.gif

o man kompas ją į žalsvumą rodo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 08, 16:58)

Jei langas 165, reikia dvigubo karnizo. Tai 200 ar daugiau? As isivaizdavau, kad 180 per akis, tai pardaveja liko maloniai nustebus mano isprusimu lotuliukas.gif

pas mane fotkėse labai aiškiai matosi 2 metrų ilgio karnizas ant 137 cm lango. Taigi užleidimas užuolaidos po 20-25 cm, dar 5-10 cm karnizo užbaigimai "suvalgo". Tai čia pats minimumas mano akimis.
Atsakyti
Radau smagu puslapy pazaisti su RAL spalvom ant duru bigsmile.gif biggrin.gif

http://www.doorglass...ralcolours.html ivedate skaiciukus spalvu.

O spalvos cia: http://www.ralcolor.com/

Labiausiai patiko Pilkai-violetine 4012 ir 7046 pilka. g.gif

Jeigu pasviesinti visai gera 7024 g.gif

Kaip sunku unsure.gif

Atsakyti