Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(femme @ 2014 09 08, 13:58)
Tęsiu pažadą ir rodau paskutinius savo projektus  blush2.gif nors kas fb draugauja su beveik mūsų temos baldininku, tai jau bus matę  biggrin.gif albumas bus atrakintas iki ryt.

labai grazus bra virs lovos wub.gif
spinta thumbup.gif tik as duck egg spalva biski kitokia isivaidavau hihihi.gif blush2.gif
kokio materiolo pas tave naktines uzuolaidos ? 4u.gif
mano mamai reikia nerodyti jusu namu, nes uzskapluos mane uz tai, kad as nenoriu dieninems uzuolaidoms jokiu astu lotuliukas.gif
vonia atrodo karaliskai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2014 09 08, 14:08)
Sveiki, as su klausimeliu  4u.gif Ar kas darete paslepta karniza uzuolaidoms? Musu kambarys 3m plocio, langas apie 2,60m plocio. Galvoju, kad nereiketu veliau sukti galvos del uzuolaidu siuvimo ir karnizo pasirinkimo, daryti paslepta karniza, tik neisivaizduoju kokiu ten principu jie padaryti. As mastau, kad butu galima nuo lubu nuleisti gipso kartono juosta, atitraukiant nuo lango kokia 15-20cm, ir ja apklijuoti lubu apvadu, o uz jos i lubas montuoti karniza.

man atrodo teisingai mąstot, tik reikia teisingai apskaičiuoti, kiek erdvės palikti užuolaidoms, nes jų visokių storių būna, darysit dienines + naktines, tai reiks kokių 20 cm, o jei romanetę+naktines, tai užteks ir 10-15 cm. o užlenkti karnizą, ar palikti per visą sieną, tai jau čia reik žiūrėt, kokie pas jus langai. Nes pvz. jei kambaryje toks vienas langas kaip nuorodoje, tai toliau iki sienos pratęstas atstojęs karnizas atrodytų švelniai tariant įdomiai biggrin.gif
o viduje ten viskas labai paprasta - ant lubų sukasi tokie balti bėgeliai ir į juos statosi kabliukai, laikantys užduolaidas. Romanetės ko gero tvirtinasi prie sienos kaip įprastai.
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 08, 14:18)

kokio materiolo pas tave naktines uzuolaidos ? 4u.gif


dvigubo audimo poliesterinis ale veliūras, net nežinau kaip pavadint, kaip atlasas su pūkeliu biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, noriu pagirti Gritiją blush2.gif
Pirkau vonios spintelei rankenėles ale karūnėles, birželio gal mėnesį, visus čekius išmečiau, nes buvau tikra dėl jų 100 proc. Ir ką - netilpo man ant stalčiaus fasado rėmo, per plačios doh.gif
pasiskambinau į saloną, rekomendavo skambint į Kauną. Jungė sujungė su maloniu vyriškiu, kuris ne tik kad nepasiuntė klientės, kuri nori be čekio pasikeisti kokybišką prekę, pirktą prieš 3 mėnesius, bet ir kantriai aiškinosi su buhalterija galimybes grąžinti rankenėles pagal informaciją banko išraše (atsiskaičiau kortele).
Grįžusi namo dar radau meilą su klausimu ar viskas gerai biggrin.gif Ir pasirodo tas vyriškis buvo direktorius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 08 rugsėjo 2014 - 13:30
Femme, tikrai labai grazu. man irgi labiausiai patiko vonia, labai graziai ziurisi vonios spintele su ikomponuotom plytelem... O spinta vienoj nuotraukoj atrodo vienokia spalva (labiau zalia), kitose dviejose nuotraukose - jau kita (labiau melyna)...cia turbut nuo apsvietimo priklauso? gal galetumete parasyti kokiais dazais dazete?


QUOTE(femme @ 2014 09 08, 12:58)
Tęsiu pažadą ir rodau paskutinius savo projektus  blush2.gif nors kas fb draugauja su beveik mūsų temos baldininku, tai jau bus matę  biggrin.gif albumas bus atrakintas iki ryt.

Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 09 08, 14:28)
o užlenkti karnizą, ar palikti per visą sieną, tai jau čia reik žiūrėt, kokie pas jus langai. Nes pvz. jei kambaryje toks vienas langas kaip nuorodoje, tai toliau iki sienos pratęstas atstojęs karnizas atrodytų švelniai tariant įdomiai biggrin.gif

Kaip rasiau, kad langas +balkono durys, eina vos ne per visa siena, palikta ten po 20cm is galu, tai gal neapsimoka jo uzlenkti g.gif bus turbut sunkiau ta apdaila pravesti. Iejus i kambari pro duris is toli man atrodo atrodytu tiesiog virs lango per visa siena apvadelis, kaip ir ant kitu sienu.
Vyrui pasakiau, tai sako nesamone, kaip cia atrodys, bet man atrodo, kad normaliai atrodys smile.gif net nesimatys, kad atitraukta, jei po juo bus uzuolaida. O uzuolaida atrodys, kaip is lubu isvesta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2014 09 08, 14:31)
Femme, tikrai labai grazu. man irgi labiausiai patiko vonia, labai graziai ziurisi vonios spintele su ikomponuotom plytelem... O spinta vienoj nuotraukoj atrodo vienokia spalva (labiau zalia), kitose dviejose nuotraukose - jau kita (labiau melyna)...cia turbut nuo apsvietimo priklauso? gal galetumete parasyti kokiais dazais dazete?

dėl spalvos visiška tiesa - tokia ir yra ta duck egg, žalsvai žydra, toks balintas turkis, kaip Žalia Rūta vadina biggrin.gif
namie turiu induką su kodu, parašysiu vėliau. Bet išrinkti tai oj oj buvo reikalų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Meredita @ 2014 09 08, 14:34)
Kaip rasiau, kad langas +balkono durys, eina vos ne per visa siena, palikta ten po 20cm is galu, tai gal neapsimoka jo uzlenkti  g.gif  bus turbut sunkiau ta apdaila pravesti. Iejus i kambari pro duris is toli man atrodo atrodytu tiesiog virs lango per visa siena apvadelis, kaip ir ant kitu sienu.
Vyrui pasakiau, tai sako nesamone, kaip cia atrodys, bet man atrodo, kad normaliai atrodys smile.gif net nesimatys, kad atitraukta, jei po juo bus uzuolaida. O uzuolaida atrodys, kaip is lubu isvesta  4u.gif

man irgi atrodo, kad jūsų atveju bus viskas puiku wink.gif tik darykite užuolaidas prie pat sienų, nepalikit tarpų kraštuose.
Atsakyti
Sveikos,

Femme, Jūsų vonia nuostabi 4u.gif
Miegamojo spinta taip pat graži, tik mano akims labai kliūva viršus. Kadangi spinta nišoje, tai norėtųsi, kad tą nišą ir užpildytų, taip būtų mažiau visokių kampų ir mažiau skaidytųsi erdvė. Tačiau manau, kad apie tai tikrai svarstėte, nes derinote su lovos viršumi smile.gif

Dar norėjau paklausti, kaip gyvenasi su gulinčioms ant žemės užuolaidom? Pas mus vienam kambaryje tokias paklojo, tai vyras niekaip nesuprato, kas čia lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sako, kas čia per kilimai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vakare: 08 rugsėjo 2014 - 13:51
QUOTE(vakare @ 2014 09 08, 14:49)

Dar norėjau paklausti, kaip gyvenasi su gulinčioms ant žemės užuolaidom? Pas mus vienam kambaryje tokias paklojo, tai vyras niekaip nesuprato, kas čia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Sako, kas čia per kilimai lotuliukas.gif

na dabar jos guli gerokai per daug biggrin.gif bijojau nutrumpint, tai nusprendžiau pakabint ir tada žiūrėt. Pasiliksiu prie 12 cm ilgesnių nei aukštis iki karnizo užuolaidų, taigi apie 10 cm vešiu patrumpint. Kitam kambary jau du metus guli tiek kiek reikia, viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare @ 2014 09 08, 14:49)
Dar norėjau paklausti, kaip gyvenasi su gulinčioms ant žemės užuolaidom? Pas mus vienam kambaryje tokias paklojo, tai vyras niekaip nesuprato, kas čia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Sako, kas čia per kilimai lotuliukas.gif

maniskis irgi dyvinas, kad noriu paleisti jas ant zemes, bet tik koki 10 cm , o jei tokia ilga uodega paleisciau, infarkta gautu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare @ 2014 09 08, 14:49)
spinta nišoje, tai norėtųsi, kad tą nišą ir užpildytų, taip būtų mažiau visokių kampų ir mažiau skaidytųsi erdvė. Tačiau manau, kad apie tai tikrai svarstėte, nes derinote su lovos viršumi  smile.gif


tikrai svarstėme abu variantus. Be to, kad derinom prie lovos, kitas argumentas buvo tas, kad darant spintą iki lubų durys gaunasi per aukštos, keistos atrodo proporcijos lyginant su stalčių bloku
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 08, 14:57)
maniskis irgi dyvinas, kad noriu paleisti jas ant zemes, bet tik koki 10 cm , o jei tokia ilga uodega paleisciau, infarkta gautu biggrin.gif

Pas mus atvirkščiai buvo kai kabino miegamojo užuolaidas, padarė tokias lygiai lygiai su žeme, tai vyras pažiūrėjo ir sako - o kodėl žeme nesivelka, būtų gražiau biggrin.gif
Perkabino siuvėja ir tikrai geriau taip, kai velkasi biggrin.gif užuolaidos su ta vadinama karūna (panašiai kaip femme užuolaidos), tai karūna pažemėjo, bet man net geriau, per aukšta pirma ji atrodė, o siuvėja padarė du variantus kabinimo.
Tiesa, pas mus miegamajame kiliminė danga, todėl ir dvejojau dėl to vilkimosi žeme.
Atsakyti
Femme, spintos spalva FANTASTIKA! wub.gif


Dalyves, reikia jusu nuomones. Uzsakinesiu iejimo durys ir reikia su spalva apsispresti.

Labai patinka spalvotos durys wub.gif

user posted image

user posted image


Stogas raudonos cerpes, langai/vartai balti. Trinkeles tikriausiai arba pilkos arba rausvos.




1) Baltos

user posted image

2) raudonos

user posted image

3) Pilkos

user posted image

Tada jau trinkeles pilkos.

Pabalsuojam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nes rytoj trinkeles rinktis.
Atsakyti
Femme dieninės užuolaidos gražu, kad ne lygios, mano galva tokiam kambary dar labiau nėriniuotos irgi gerai atrodytų, pvz.
user posted image
user posted image
ir šios
Atsakyti