Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

zalia ruta, nezinau ar chia i tema - apie duru filingus. na shia apie stiklo apipavidalinima klausimas? nes pas mane irgi durys miksuotos, i vonias be stiklo, kitur su stiklu. bet visai normaliai atrodo, o tas kur su stiklu, tai isfrezuoti paciam stikle grioveliai, alia suskirstymai, ir automatiskai klasikos link gaunas vaizdas, ir valyt patogu - man patinka.
o jei apie medine dali klausimas, tai nezinau, pas mane ta apatine dalis truputi paaukstinta siek tiek, tai isfrezavimas tilpo...
Atsakyti
koleges, zinau kad nuotrauku kokybe nekokia, neimanoma tu langu nufotografuoti, pastoviai saule biggrin.gif
bet gal patartumet ar pabalsuotumet, nu niekaip neapsisprendziu del uzuolaidu....

labiausiai renkames is pirmu dvieju variantu, pirmas yra blackoutas o antras toks labai fainas veliuras, stambaus audimo, tik va atspalviai kitokie, tai galvoju kuris geriau prie sienos ziurisi... geles labai patiko, bet vyras nepasiraso, per marga sako biggrin.gif sakau geles gal kaip romanetes veliau uzdesiu ant kitu, mazesniu langu g.gif ar as visai i pievas cia? gal jus kokiu kitokiu minciu turit, apie kurias as nemastau? 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 08, 11:20)
Aciu.
As net neisivaizduoju realaus vaizdo verysad.gif

o man 4, dar 2 gal. 1 ta bangelė tokia neišraiškinga viršuje, atrodys kaip nelygiai išpjautas unsure.gif

jei savo vyrui liepčiau rinktis, tai jis irgi man pirštą pasukiotų biggrin.gif o pas man erdvinis mąstymas gerai veikia, tai nesunku vizualizuot.


Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 08, 11:53)
koleges, zinau kad nuotrauku kokybe nekokia, neimanoma tu langu nufotografuoti, pastoviai saule biggrin.gif


man nesimato NIEKO biggrin.gif tiesiog nufotkink medžiagą realiai, o sienų spalvą atsimenam ir įsivaizduosim biggrin.gif
Atsakyti
Pupuk, tu geriau uzuolaidas nufotkinkit atskirai, atsukus i dienos sviesa, nes dabar, mano manymu, neimanoma patarti is tokio vaizdo.
As labiau i vyriski cia paziurejau lotuliukas.gif
Papildyta:
Del tu geliu - o tai kaip baldai? Kaip bus su jais?
Kaip reiketu pirma baldu, o tada jau det uzuolaidas g.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 09 08, 11:56)
o man 4, dar 2 gal. 1 ta bangelė tokia neišraiškinga viršuje, atrodys kaip nelygiai išpjautas unsure.gif


Nusisausiu, nes man vaizduote ju nepiesia doh.gif
Atsakyti
supratau, kad neiseis nieko biggrin.gif
nes jei jau as sienu spalvos nepriderinu, tai is foto tikrai nesiderins, jei atskirai fotkinsiu biggrin.gif

jau 4 kartus nesu uzuolaidas, salone atrodo labai tiktu, gryztu, nifiga netinka doh.gif

zodziu biggrin.gif
Atsakyti
Po ilgu nagrinejimu lyg aiskeja, kad cia antras variantas (nes toj foto man patinka), ty panasiausia.
Nors jau ir 1 atrodo doh.gif lotuliukas.gif Vis tik pirmo frezavimas per zemai prasideda. Atmetam.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 08 rugsėjo 2014 - 11:17
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 08, 12:09)
Po ilgu nagrinejimu lyg aiskeja, kad cia antras variantas (nes toj foto man patinka), ty panasiausia.

o tu nemanai, kad sitam reikalui per daug demesio skiri? 4u.gif rinkis kuris graziausias ir vsio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 08, 12:20)
o tu nemanai, kad sitam reikalui per daug demesio skiri? 4u.gif rinkis kuris graziausias ir vsio smile.gif

Ta pati pagalvojau pries minute lotuliukas.gif
Atsakyti
Tęsiu pažadą ir rodau paskutinius savo projektus blush2.gif nors kas fb draugauja su beveik mūsų temos baldininku, tai jau bus matę biggrin.gif albumas bus atrakintas iki ryt.
Atsakyti
Sveiki, as su klausimeliu 4u.gif Ar kas darete paslepta karniza uzuolaidoms? Musu kambarys 3m plocio, langas apie 2,60m plocio. Galvoju, kad nereiketu veliau sukti galvos del uzuolaidu siuvimo ir karnizo pasirinkimo, daryti paslepta karniza, tik neisivaizduoju kokiu ten principu jie padaryti. As mastau, kad butu galima nuo lubu nuleisti gipso kartono juosta, atitraukiant nuo lango kokia 15-20cm, ir ja apklijuoti lubu apvadu, o uz jos i lubas montuoti karniza.
http://top_scbmedia_...s-tampa-namais/
na principas kaip cia, tik eitu per visa siena virs lango. O gal vis del to reiktu uzbaigti ir uzlenkti tuos galus, kaip cia g.gif
Lauksiu patarimu, aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 09 08, 13:58)
Tęsiu pažadą ir rodau paskutinius savo projektus  blush2.gif nors kas fb draugauja su beveik mūsų temos baldininku, tai jau bus matę  biggrin.gif albumas bus atrakintas iki ryt.

Sveiki, kadangi as temoje zalia naujoke, tai man viskas grazu iki kaulu smegenu wub.gif o vonios spinteles is vis suzavejo wub.gif
Atsakyti
Liuks thumbup.gif duck egg spalvos spinta tobula wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2014 09 08, 14:08)
Galvoju, kad nereiketu veliau sukti galvos del uzuolaidu siuvimo ir karnizo pasirinkimo, daryti paslepta karniza, tik neisivaizduoju kokiu ten principu jie padaryti.

Tik vat klausimas, kur o galvos sukimo butu maziau ax.gif
Atsakyti