Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 06, 12:59)
idedu zadetas apvado foto,jis dar nedazytas cia ax.gif

user posted image

user posted image

Rabambule, parody cia savo langus bigsmile.gif beje sveikinu isikelus  4u.gif mes turejome irgi siandien keltis doh.gif

Labai gražu bigsmile.gif tikrai verčiau klijuoti tokį apvadą, ypač jei realiai nesimato skirtumo nuo plytelių. Man dar svečių wc reikia apvaduko, ko gero reiks išbandyti tokį variantą.
Atsakyti
ačiū Rambambulei už foto.. man patiko apvadukai. Jau įkalbėjau saviškį taip daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 09 07, 20:44)
ačiū Rambambulei už foto.. man patiko apvadukai. Jau įkalbėjau saviškį taip daryt  smile.gif

Smagu 4u.gif tikiuosi dideliu problemu su jais nebus, tik grozis...planuoju plunksnu sepeti pirkt, taip geriau dulkes nuimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 09 07, 22:03)
Smagu 4u.gif  tikiuosi dideliu problemu su jais nebus, tik grozis...planuoju plunksnu sepeti pirkt,  taip geriau dulkes nuimt smile.gif

man nuo visų baltų dekorų patogiausiai dulkes su siurblio antgaliu-šepetėliu nusiurbt, turiu kelis nuo seno siurblio, tai vieną iš jų naudoju tik tokiems "švariems" reikalams biggrin.gif dar medžiaginius baltus šviestuvų gaubtelius labai gerai nusiurbia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 09 07, 22:03)
Smagu 4u.gif  tikiuosi dideliu problemu su jais nebus, tik grozis...planuoju plunksnu sepeti pirkt,  taip geriau dulkes nuimt smile.gif

galvoju juos reikėtų susidėt prieš špakliuojant sienas? g.gif .. ir prieš dedant plyteles pvz virtuvėj? kad gražiai privest g.gif
Atsakyti
Niekas neatraset verysad.gif Pas ka stiklas duryse, ar galimas dizainas su filingais?
Nesusineku as su gamintoju.
Man dabar nedera durys su stiklu ir be stiklo verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 08, 10:12)
Niekas neatraset verysad.gif Pas ka stiklas duryse, ar galimas dizainas su filingais?
Nesusineku as su gamintoju.
Man dabar nedera durys su stiklu ir be stiklo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

aš asmeniškai nelabai supratau klausimo blush2.gif dizainas su filingais gal nelabai galimas, nes filingo vietoje, kur paprastai dedama plokštė, kaip suprantu, stiklas? Toks variantas tai galimas, kodėl ne. Kaip ir virtuvės durelės būna su stiklu ar be.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 08 rugsėjo 2014 - 09:23
Tai jei vienos bus su tokiu rastu (be stiklo), kitos su stiklu, tai kokias grindjuostes daryti?

user posted image
Papildyta:
O jei tiesiog aukstas ir uzapvalintas? Nebus lb negrazu?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 08, 10:28)
Tai jei vienos bus su tokiu rastu (be stiklo), kitos su stiklu, tai kokias grindjuostes daryti?

O jei tiesiog aukstas ir uzapvalintas? Nebus lb negrazu?

man asmeniškai gražiau su pafrezavimu viršuje. Visai lygios tai atrodys kaip gipskartonio juosta iš tų apkalbėtų internetinių "make over" biggrin.gif
Atsakyti
Femme, aciu 4u.gif

Tai gal 3 nr g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 08 rugsėjo 2014 - 10:13
Aš būčiau už Nr. 1
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 08, 11:15)
Aš būčiau už Nr. 1

Aciu.
As net neisivaizduoju realaus vaizdo verysad.gif
Atsakyti