Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

QUOTE(AJIRA @ 2014 09 03, 12:04)
nuostabios thumbup.gif , labai puikia žiūrisi thumbup.gif ,  o koks užuolaidų fonas lyg melsvas ar pilkas g.gif

Toks melsvas daugiau, bet spalva lyg purvina tokia, o sienos duck-egg, tai prie jų ir derinau.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 08 29, 13:58)
Knygų lentynos  thumbup.gif  ir apšvietimas  g.gif  schmoll.gif http://littlegreenno...ookshelves.html


Labai wub.gif bet aš sudėčiau dureles, kad mažiau dulkių būtų... kada tiek lentynų išvalyt doh.gif kartą per savaitę minimum rekėtų

QUOTE(Juodai @ 2014 08 29, 23:56)
Va šiandienos paieškų rezultatas - bet tik i-netinis, kol kas namuose pririšta, tad tik tokius variantus galiu susigraibyti smile.gif . Jie labai panašūs.

Pirmas:
user posted image

Antras:
user posted image



labai patiko pagrindinis sietynas - gal pasakysit kur ?

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 08 31, 22:01)
merginos, gal turit argumentu kodel tamsesne ar sviesesne lova turetu buti, pasimeciau... gyvai kai ziurejau issirinkau sviesesne be kalbu, dabar foto tamsesnes norisi  doh.gif  plintusai bus balti, ten tik uzdeti dar nenudazyti 4u.gif



tamsesne 4u.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 09 01, 10:45)
Va ką pastebėjau šito dizainerio http://www.thomfilicia.com/ darbuose.
Prie lovų statomus tokius stalelius thumbup.gif

My Webpage

Tokių stalelių Jyske pilna. Belieka tik nubeicuoti reikiama spalva ir uždėti stiklą. manau, kad gera idėja kas ieško pigių naktinių stalelių prie lovos  biggrin.gif


Mano mėgiamas dizaineris smile.gif Man neįtikėtinas jo talentas suderinti skirtingų stilių daiktus smile.gif Kažkada seniau per "Style" kanala jo laida kaip "teve mūsų" žiūrėdavau, nors šiaip TV mano namuose gali ir nebūti smile.gif




Turiu klausimą: ar esat kas bandę sutaupyt plytelių dekorams dėdami poliuretaninius (dažytus) sienų apvadus? MB iš koto išgriuvo, kai už dukros 3,5 kv m san mazgo dekoro juosteles sumokėjo 600 Lt (plyteles kainavo 1200 Lt)... Kai išrinkau plyteles kitam san mazgui - sakė daryk ka nori, bet dekoru nepirksim (plyteles 1200, dekorai 2100 Lt...) Galvoju gal imti poliuretaninius apvadus, juos dažyt... bet bijau grybas gausis su spalvom... bandydama atrinkti dažus išleisiu tiek pat kiek už dekorus būtų sumokėta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2014 09 03, 13:16)
labai patiko pagrindinis sietynas - gal pasakysit kur ?

čia 4u.gif . Bet jo kainelė, tai blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2014 09 03, 13:16)
Turiu klausimą: ar esat kas bandę sutaupyt plytelių dekorams dėdami poliuretaninius (dažytus) sienų apvadus?

bandydama atrinkti dažus išleisiu tiek pat kiek už dekorus būtų sumokėta  g.gif

mes taupėm ne su poliuretaniniais apvadais, o šiek tiek kitokiais būdais - apvadai prie kolekcijos dažnai būna keli, juostelės su ornamentu, lygūs "makaronai", bet vaizdas nuo tų keliais aukštais suklijuotų sumuštinių ne taip smarkiai ir pagerėja. Todėl visiškai užtenka ir vieno dekoro. Kita idėja - pirkom plyteles su smulkiu rašteliu ir kai dekorą klikavom juostą plytelių su stambiu raštu, kurios, skirtingai nei dekorai, parduodamos kvadratais, o ne po vieną.

na dėl dažų tai perdedat, išleisit bandymams ne daugiau 200, gal iš 4-5 spalvų pavyks? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 03, 13:30)
čia  4u.gif . Bet jo kainelė, tai  blink.gif  doh.gif


Aciu
swoon.gif


QUOTE(femme @ 2014 09 03, 13:33)
mes taupėm ne su poliuretaniniais apvadais, o šiek tiek kitokiais būdais - apvadai prie kolekcijos dažnai būna keli, juostelės su ornamentu, lygūs "makaronai", bet vaizdas nuo tų keliais aukštais suklijuotų sumuštinių ne taip smarkiai ir pagerėja. Todėl visiškai užtenka ir vieno dekoro. Kita idėja - pirkom plyteles su smulkiu rašteliu ir kai dekorą klikavom juostą plytelių su stambiu raštu, kurios, skirtingai nei dekorai, parduodamos kvadratais, o ne po vieną.

na dėl dažų tai perdedat, išleisit bandymams ne daugiau 200,  gal iš 4-5  spalvų pavyks? wink.gif


Aciu, reikes ivertinti ir si buda.
Dazu bandymus pirmuosius jau dariau, seimyna sako OK, bet man "nelimpa" nors tu ka... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 03, 13:30)
čia  4u.gif . Bet jo kainelė, tai  blink.gif  doh.gif

Gariūnuose pirkome visam namui klasikinius šviestuvus, viens prie vieno kaip šitame puslapyje.
Atsakyti
O kurioje vietoje Gariunuose pirkot? Nes as simta metu Gariunuose nebuvusi, tai kiek atsimenu, nemazi jie tokie...zodziu, bus sunku surast...
Ir gal pasirodyti galetumete kaip atrodo tie sviestuvai?


QUOTE(Zirafa09 @ 2014 09 03, 13:11)
Gariūnuose pirkome visam namui klasikinius šviestuvus, viens prie vieno kaip šitame puslapyje.

Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 19:42)
Parodysiu ir miegamojo naktines užuolaidas

wub.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 03, 11:10)
Sapnavau Pupuko namus lotuliukas.gif
Kad turi vonia, kuri dyyyyydele ir pailga, suskirstyta kievienam seimos nariui (3 vaikai) ir jos visos skirtingo stiliaus.
O as ir dar kazkoks bernas atejom neatsiklause i namus, as dar ir nusiprausiau lotuliukas.gif

hihihi.gif vaikus rimtai 3 planuojam turet biggrin.gif o vonios dar iki ziemos jauciu neturesim doh.gif bet jei sapnavai, tikiuosi kad grazia biggrin.gif

QUOTE(Dzenke @ 2014 09 03, 13:16)
Turiu klausimą: ar esat kas bandę sutaupyt plytelių dekorams dėdami poliuretaninius (dažytus) sienų apvadus?

taip, dejome tuos kietus poliuretaninius sveciu WC, 100% pateisino lukescius, galesiu nufotografuoti siandien, tik jis dar nedazytas, bet tikrai ideja pasiteisino, o ir kainavo ne tukstancius biggrin.gif

merginos nusisausiu su uzuolaidomis, nu jus patarkit viruozes, kokios man spalvos isekoti prie situ sienu jopsikmat??? doh.gif

galvojau kazka tokio, bet pas mane sienos tokios spalvos kaip uzuolaidos, tai kai parsinesu, susilieja unsure.gif
neturiu nufotografavus visu langu, siandien padarysiu, bet cia sitas mazas ir dar 2 terasiniai langai,kuriuos noreciau panasiu principu apipavialinti, kaip prisegtas pavizdys unsure.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 09 03, 15:07)
hihihi.gif vaikus rimtai 3 planuojam turet biggrin.gif

taip, dejome tuos kietus poliuretaninius sveciu WC, 100% pateisino lukescius, galesiu nufotografuoti siandien, tik jis dar nedazytas, bet tikrai ideja pasiteisino, o ir kainavo ne tukstancius biggrin.gif

merginos nusisausiu su uzuolaidomis, nu jus patarkit viruozes, kokios man spalvos isekoti prie situ sienu jopsikmat??? doh.gif


thumbup.gif

Oj, labai lauksiu nuotraukos. O dazyti zada po klijavimo? as kazkaip galvojau gal dazyt pries klijuojant g.gif


Del uzuolaidu nelabai ka pasakyt galiu, nes sienu spalva man neaiski. O baldai kokie kiti?
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2014 09 03, 16:05)
thumbup.gif

Oj, labai lauksiu nuotraukos. O dazyti zada po klijavimo? as kazkaip galvojau gal dazyt pries klijuojant  g.gif
Del uzuolaidu nelabai ka pasakyt galiu, nes sienu spalva man neaiski. O baldai kokie kiti?

taip, apklijuosim juostele ir uztepsim baltai, nes labai nusiceploja kai klijuoji isdazytus, nors kitas sakytu nusiplauk rankas biggrin.gif bet mes taip dareme ir luboms biggrin.gif

siena tai tokia idomi is kitos puses vis kitokia unsure.gif baldai veliau gal bus panasus i pavizdi, bet dabar gyvensim su baltu odiniu kampu
Atsakyti
Sveiki, esu labiau pasyvi skaitytoja, siuo metu ieskau klasikiniu duru, gal kazkas is forumieciu uzsakynejo durys is Wenge.lt? Kaip kokybe ar rimti jie? Buciau labai dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Merginos, susidūriau dabar su tokia problema - paveikslų kabinimas, gal kuri domėjotės, kokios tam taisyklės ir pan.
Vakar kabinom du paveikslus, vieną ant plytų sienos po bra, kitą ant tuščios sienos, šalia kurios stovės pianinas.
Nei tas, nei tas man neatrodo gerai po pakabinimo biggrin.gif
Ant plytų sienos išėjo lyg žemai, nors yra akių lygyje, prieini ir gali žiūrėti galvos neužvertus smile.gif gal žinot, kokiam aukštyje turėtų būti ideliu atveju?
O ant tuščios sienos kol nėra pianino (jo dar ieškau) atrodo kažkaip per aukštai ir toks vienišas, jaučiu, nukabinsiu aš jį ir lauksiu pianino vis dėlto su skyle sienoje doh.gif
Prisidirbau iš to noro greičiau pasikabinti doh.gif
Atsakyti