Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbejos ir gerbejai II

Ačiū už gražius žodžius 4u.gif
O taip bijojau kelti nuotraukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 09 03, 08:01)
filmuke keletas triuku- kaip pasidaryti apvadus aplink langus,ir kaip pasiiaukstinti "plintusus".. filmuke atrodo labai gerai, bet kazin kaip realybej  g.gif
http://houseandhome....r...=0&res=high

Gera nuoroda, tik iš to filmuko supratau, kad žurnaluose ar interjero dizaino puslapiuose ko gero dažnai ne realūs variantai yra, o tokie - su paklotom grindim, pripaišytais apvadais ir t.t. biggrin.gif
O tą derančią visumą savo namuose išgauti iš atskirų elementų tikrai sudėtingas darbas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 03, 09:22)
tik iš to filmuko supratau, kad žurnaluose ar interjero dizaino puslapiuose ko gero dažnai ne realūs variantai yra, o tokie

Matyt matyt tai tik dėl žurnalų daroma unsure.gif ... realiai turbūt gali nelabai kaip atrodyti g.gif ... aš čia apie grindjuostes.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 03, 08:22)
Gera nuoroda, tik iš to filmuko supratau, kad žurnaluose ar interjero dizaino puslapiuose ko gero dažnai ne realūs variantai yra, o tokie - su paklotom grindim, pripaišytais apvadais ir t.t.  biggrin.gif
O tą derančią visumą savo namuose išgauti iš atskirų elementų tikrai sudėtingas darbas  doh.gif


ooo taip smile.gif o kur dar visagalis photoshopas biggrin.gif kelis kartus esu uztaikiusi pamatyti interjera dizainerio puslapyje ir paskui to pacio objekto nuotraukas pardavimo skelbimuose-na zenkliai skiriaisi mirksiukas.gif (cia ne apie lt- pas mus tai is vis kosmaras kaip fotografuoja pardavimui- su visais apatiniais drabuziais ir t.t)

QUOTE(Juodai @ 2014 09 03, 08:28)
Matyt matyt tai tik dėl žurnalų daroma  unsure.gif ... realiai turbūt gali nelabai kaip atrodyti g.gif ... aš čia apie grindjuostes.


su dazyta juosta nezinau kaip atrodytu- todel ir suintrigavo.. o vat is triju daliu maciau gyvai ir ciupinejau- laaabai wub.gif
cia panasi instrukcija, tik jie dar apacioj dejo grindu spalvos atsikisusi plintusiuka- sake maziau tepliojasi...finansine dalis: jei darytis paciam, tai smarkiai susitaupo, jei imsit meistra tokiems darbams- tai pigiau isena is karto uzsisakineti aukstesnias grindjuostes...
http://www.thejoyofm.../baseboard-110/

tai vat galit pameginti jei turit dar grinjuosciu gabaleliu, imat gipsokartono - gal irgi koks uzsiliko nuo statybu, ir paeksperimentuojat.. ivertinsit vizualiai rezultata ir galimybes pasidaryti patiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 03 rugsėjo 2014 - 09:22
QUOTE(neinzy @ 2014 09 03, 10:17)
finansine dalis: jei darytis paciam, tai smarkiai susitaupo, jei imsit meistra tokiems darbams- tai pigiau isena is karto uzsisakineti aukstesnias  grindjuostes...

Ačiū už idėjas 4u.gif . Esmė ta, kad pas mus jau sudėtos grindjuostės ir buvo samdyti meistrai doh.gif , tik aš nesu iki galo jomis patenkinta - per žemos jos man ir nuobodžios, visiškai tiesios verysad.gif ... čia iš tos serijos, kai reikėjo greitai apsispręst ir nusileidau... Tad ir šaudau tokias geras idėjas, kad galėtumėm jas paturbinti smile.gif . Tiesa, vyrui dar apie tai nesakiau doh.gif , čia bus ateičiai, kai surasiu jį įtikinantį sprendimą ir svarbesni darbai jau bus nudirbti biggrin.gif .
Atsakyti
Carpe Diem gražios užuolaidos ir romanetės.. wub.gif .. dėl romanečių aš dabar kategoriška, man gražu bet namie jų nebebus smile.gif dėl užuolaidų dar vis galvoju smile.gif

dėl tų apvadų aplink langus.. vat vis mąstau , kai langai įgilinti į sieną, kaip jie atrodytų uždėti g.gif .. kiek teko matyt intereruose, visur tie langai be palangių.. labai tų apvadų norėč unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 03, 09:31)
čia bus ateičiai, kai surasiu jį įtikinantį sprendimą ir svarbesni darbai jau bus nudirbti biggrin.gif .


o koks atpazistamas variantas lotuliukas.gif

as tai sakau, kai darysim remonta biggrin.gif , ta griausim, ta nuimsim ta, perdesim ta, cia pristumsim, cia sujungsim... maniskis sake rasykis- bo pamirsi iki remontu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 09 03, 09:37)
dėl tų apvadų aplink langus.. vat vis mąstau , kai langai įgilinti į sieną, kaip jie atrodytų uždėti  g.gif .. kiek teko matyt intereruose, visur tie langai be palangių.. labai tų apvadų norėč  unsure.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2014 09 03, 09:37)
dėl tų apvadų aplink langus.. vat vis mąstau , kai langai įgilinti į sieną, kaip jie atrodytų uždėti  g.gif .. kiek teko matyt intereruose, visur tie langai be palangių.. labai tų apvadų norėč  unsure.gif


drinks_cheers.gif lt statybos namuose palanges minimum kokie 20cm.. tai nekazkaip atrodytu vien tie apvadai g.gif reiktu daryti ir angokrascius su filingais, ir tada minimaliai apvadu g.gif

user posted image

cia kuklesnis variantas:
user posted image

zodziu,principas toks, kaip duru- durys(langas), stakta (angokrasciai) , apvadai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 09 03, 10:37)
Carpe Diem gražios užuolaidos ir romanetės..  wub.gif .. dėl romanečių aš dabar kategoriška, man gražu bet namie jų nebebus smile.gif dėl užuolaidų dar vis galvoju smile.gif

Kodel? ax.gif
Papildyta:
Sapnavau Pupuko namus lotuliukas.gif
Kad turi vonia, kuri dyyyyydele ir pailga, suskirstyta kievienam seimos nariui (3 vaikai) ir jos visos skirtingo stiliaus.
O as ir dar kazkoks bernas atejom neatsiklause i namus, as dar ir nusiprausiau lotuliukas.gif
Stersas, o ne sapnas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 rugsėjo 2014 - 10:11
QUOTE(neinzy @ 2014 09 03, 11:03)

zodziu,principas toks, kaip duru- durys(langas), stakta (angokrasciai) , apvadai  4u.gif

tai va arba dabar arba po tų n metų kai ateis noras remontui smile.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 03, 11:05)

esu jau rašius.. dėl romanečių priežiūros .. pas mane dabar visas pirmas aukštas romanetėm . kai artėja laikas jas plaut man plaukai šiaušias. sakiau viskas, jei bus tai tik paprastos kokios užuolaidos ant žiedukų smile.gif
kaip nors taip smile.gif
user posted image
ar taip
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 03 rugsėjo 2014 - 10:21
kažkada diskutavom apie magnetines lentas

Ikea va turi http://www.ikea.com/...ducts/00267240/
gražiai kokiu rėmeliu aprėminus ir būtų visai smagi smile.gif .. galvoju gal netgi būtų dvi viena šalia kitos smagu sukabint jei siena didesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 02, 18:42)
Parodysiu ir miegamojo naktines užuolaidas

nuostabios thumbup.gif , labai puikia žiūrisi thumbup.gif , o koks užuolaidų fonas lyg melsvas ar pilkas g.gif
Atsakyti